Strona 24 z 62 PierwszyPierwszy ... 1420212223242526272834 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

  1. #576
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał Patusiia Zobacz post
    Hej nie wiem czy w dobre miejsce trafiłam ale mam pewien problem z nabłyszczaczem. Firma Neo nails. Nabłyszczacz nakładam jako ostatnią warstwę na opiłowany paznokieć i wszystko było by ładnie i pięknie gdyby nie matowiał w lampie ;/ wygląda jakby był pomalowany zwykłym lakierem bezbarwnym. Za nabłyszczacz dałam 18zł więc powinien być lepszej jakości. Pomóżcie czy da się coś z nim zrobić.
    Może zła gradacja pilnika? najlepiej po wyrównaniu pazurka jeszcze go wypolerować polerką delikatnie. Ja matuje po wyrównaniu jeszcze 240. To może być powód. Poza tym 18 zł za gloss to bardzo tanio, ale co do jakości wypowiadać się nie mogę, bo nie miałam nigdy nic z takiej firmy. Może masz zwykły top coat a nie gloss?


    co do kleju to może jakiś lipny klej? albo za dużo go dałaś- z klejem ostrożnie i delikatnie trzeba
    Ostatnio edytowane przez katherinne ; 24-12-2010 o 15:29

  2. #577
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    mysle ze masz zły nabłyszczacz.. wypróbuj jakis inny

  3. #578
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Patusia zainwestuj w lepszy nablyszczacz, dobre nablyszczacze sa drozsze bo ty zaplacilas za swojego bardzo malo

  4. #579
    Debiutantka Avatar Patusiia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    No to musze sie wykosztować najgorsze jest to że dopiero zaczynam i jeszcze na tym nie zarabiam. Możecie mi polecić jakiś dobry ale nie za drogi nabłyszczacz

  5. #580
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)


  6. #581
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał goslava Zobacz post
    Patusia zainwestuj w lepszy nablyszczacz, dobre nablyszczacze sa drozsze bo ty zaplacilas za swojego bardzo malo
    Goslava a ja kupiłam taki Modena-QF i jest tani a po prostu bossski
    Patusiia moze wypróbuj też z Modeny (wiem, że i Emilia go chwali)
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  7. #582
    Debiutantka Avatar Patusiia
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    wielkie dzieki za pomoc napewno z niej skorzystam

  8. #583
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Patusiia ja polecam gloss od Dobrejrady
    On kosztuje 25zł za 15ml wiec jak na poczatkującą nie jest źle.
    Nie jest za drogi ale ja go uzywam od początku odkad zaczełam zajmowac sie pazurkami i moge z czystym sumieniem go polecić
    Mowią że wystarczy utwardzać 1 min - prawda po 1 min jest juz utwardzony, ale bardzo szybciutko traci wtedy blask Wystarczy 2-3 dni i przestaja sie blyszczec, dlatego ja trzymam w lampie 4 min i nawet po 2-3 tyg pazurki dalej sie przecudnie blyszcza
    link: Żel Quick finish nabłyszczający końcowy 15ml (Gloss) :: dobrarada

    PS. Patusiia jak chcesz komus podziekowac mozesz uzyc przycisku "DZIEKI"
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  9. #584
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Hmmm Patii ja jeszcze dodaję od siebie ze gloss od DR farbuje, tzn brudzi się. Ale i tak mi pasuje.

  10. #585
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    katherinne kochana mi sie jeszcze nigdy nie zafarbował:> Tzn nie zabrudził Ja pale, wiec od fajek robiły mi sie zawsze lakiery (czy inny wyblyszczacz od jaapee) żółte na pazurkach a przy tym glossie french jest dalej piekny
    Oczywiscie przy pilowaniu potem widac minimalna roznice bialosci, ale jest prawie nie widoczna
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  11. #586
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Świerki
    Postów
    20

    Domyślnie Problem początkującej

    Witam. Mam pewien problem. Paznokcie robie od jakis 2,5 tygodnia i zauwazylam ze po tygodniu czasu na bokach paznokcia odchodzi tak jakby zel i podchodzi powietrze pod spodem. Co robie zle? Dopiero sie ucze dlatego moge popelniac mnostwo bledow. Prosze o pomoc...

  12. #587
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: Problem początkującej

    Nie znam się na żelach, ponieważ robię tylko akryle ale według mnie problem tkwi w przygotowaniu płytki, możliwe jest też, że za mocno spiłowujesz boczki, to też powoduje podchodzenie powietrza po bokach.

  13. #588
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Problem początkującej

    może zalewasz skórki

  14. #589
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Świerki
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: Problem początkującej

    Czasami mi sie zdaza wiec probuje je spilowac chyba ze tak nie mozna ;/

  15. #590
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: Problem początkującej

    Skórek nie wolno zalewać ponieważ potem się paznokieć podpowietrza. Nie dasz rady spiłować tego co nalała na skórkę, może ci się tylko wydawać, że spiłowałaś. Pamiętam jak ja na początku zalewałam skórki i wiem, że nie da się tego dobrze spiłować. Musisz uważać na to, żeby ich nie zalewać.

  16. #591
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Problem początkującej

    żel musisz nakładać ok milimetra od skórek, poczytaj sobie w tych tematach, na pewno się dowiesz wielu rzeczy

    Metoda żelowa - Forum Paznokcie Wzorki.Info

    ja na początku również zalewałam skórki, im częściej bedziesz robiła paznokcie tym lepiej bedzie ci to wychodziło powodzenia

  17. #592
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)










  18. #593
    Wczytuje się Avatar asiutek
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wyszków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Mam identyczny problem, staram się nie zalewać skórek, bo wiem, że to jest przyczyną podpowietrzania się żęlu i dlatego nakładam żel w pewniej odleglości od skórek. I własnie tutaj jest moje pytanie- we wszystkich galeriach, stronach, blogach itp na zdjęciach paznokci nie widać tego, że żel nie dochodzi do skóry. Jak nakładać go tak, żeby nie dotykać skórek, a żeby tego nie było widać? bo przecież jak zacznę piłować tak żeby stopniowo żel przechodził w naturalny paznokieć(zpiłuje linie łączenia się żelu z paznokciem) to na krawędzi żel będzie bardzo cieniutki,a wy piszecie, że jak się za cienko zpiłuje to też powietrze podchodzi. Jak więc radzicie to robić?

  19. #594
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Pierwsze słyszę, żeby przy zakładaniu piłować linię żel-paznokieć. Przy uzupełnianiu jak najbardziej, ale przy zakładaniu? Po zbudowaniu paznokcia żelem piłujesz i wtedy nadajesz kształt, a jeśli chodzi o skórki, to powiem Ci że jest to kwestia wprawy, musisz ćwiczyć rękę i uważać, żeby za dużo masy nie dać przy skórkach, żeby było płynne przejście= odpowiednia budowa paznokcia. O budowie poczytaj tu: http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...ecia-opis.html
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  20. #595
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Asiutek,bo przy samych skórkach dajemy mało materiału stąd też nie widać tej różnicy,poza tym są też inne sposoby dla osób, którym to nie wychodzi- po zakończeniu pracy (po nabłyszczającym żelu) można przelecieć całość bezbarwnym lakierem, np ochronnym UV
    Ostatnio edytowane przez katherinne ; 07-01-2011 o 14:35

  21. #596
    Wczytuje się Avatar asiutek
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Wyszków
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    hmmm... na jednych zajeciach kursu miałam kontrole pani kosmetyczki. wzieła patyczek, wsadziła miedzy skorke a żel i powiedziała ze linia miedzy żelem a normalnym paznokciem jest wyczuwalna i żeby to spiłować. Biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi wnioskuje że tak się robić nie powinno czyli co? przy skórkach cieniutko aby pomalować(jak np lakierem) a ewentualnie trochę wiecej żelu na środek i koniec paznokcia? bo teraz to juz całkiem zgłupiałam
    a dodam jeszcze fakt że jak na zajeciach zrobiłam dość duzy odstep od skórek to pani powiedziała że teraz to wyglada juz jakby od razu był odrost więc łatwe to mi się niestety nie wydaje

  22. #597
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    ASIUTEK no jeśli juz jest zrobiony i utwardzony to wtedy trzeba spiłować, bo przecież bez sensu robić paznokcia od nowa. Pierwszą warstwę nakładasz mega cienka a druga budującą i tworzysz krzywą C. Jeśli zrobisz to prawidłowo to nie powinno być widać tej roznicy... Nie możesz nakładać grubej warstwy przy samej skórce bo wtedy widać- tam ma byc cieniutko do momentu gdy rozpoczyna sie krzywa C.

  23. #598
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    I na koniec paznokcia też za dużo masy nie możesz dać, żeby linia włosa nie była za gruba. wszystko znajdziesz w tym temacie co Ci wyżej wkleiłam A jeśli chodzi o tą instruktorkę z kursu, to hmm... są kursy i "kursy" Poćwicz a zobaczysz, że za którymś razem Ci wyjdzie
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  24. #599
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Cytat Napisał asiutek Zobacz post
    hmmm... na jednych zajeciach kursu miałam kontrole pani kosmetyczki. wzieła patyczek, wsadziła miedzy skorke a żel i powiedziała ze linia miedzy żelem a normalnym paznokciem jest wyczuwalna i żeby to spiłować. Biorąc pod uwagę wasze wypowiedzi wnioskuje że tak się robić nie powinno czyli co? przy skórkach cieniutko aby pomalować(jak np lakierem) a ewentualnie trochę wiecej żelu na środek i koniec paznokcia? bo teraz to juz całkiem zgłupiałam
    a dodam jeszcze fakt że jak na zajeciach zrobiłam dość duzy odstep od skórek to pani powiedziała że teraz to wyglada juz jakby od razu był odrost więc łatwe to mi się niestety nie wydaje
    Proponuje, zebys zajrzala do dzialu: Jak prawidlowo pilowac paznokcie, http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...pilowac-2.html Ten dzial jest bardzo pomocny w budowaniu prawidlowej struktury paznokcia
    The world is mine

  25. #600
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    dziewczyny już drugi raz zdarzyło mi się że pęka żel na lini stresu, wygląda to tak jak by ściana pękła. Co może być tego przyczyną? Raz zdarzyło mi się jak robiłam pazurki sobie z jakieś pół roku temu a teraz znów tyle że to klientce się zdarzyło.

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •