PDA

Zobacz pełną wersję : Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2



Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16

Agnieszka Praska
21-08-2013, 07:58
Ja mam fotel kosmetyczny hydraulicznie rwgulowany i jestem mega zagowolona :D

Izi
21-08-2013, 10:37
Agulusia coś w podobie? http://beautysystem.pl/pl/p/Hydrauliczny-fotel-kosmetyczny-BD-8222-wrzosowy/617 Podoba mi się ten wizualnie.

A jak z miejscem na górze? Ja jestem z tych co sobie klej i rzęsidła trzymają przy głowie klientki i się zastanawiam czy tam coś się zmieści w ogóle:/:

mucha
21-08-2013, 12:08
A jak długo go używasz? Bo niestety Gold jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki traci swoje dobre właściwości wiążące po dłuższym czasie użytkowania. Sama się o tym przekonałam. :/

Dopiero co go otworzyłam. Wykleiłam 4 klientki. Jak dostanę klej od razu naklejam nalepkę z 9 miesięcznym terminem ważności, po otwarciu przyklejam nową nalepkę z Trzymiesięcznym terminem przydatności do klejenia. Ale tak jak wspomniałam : wzięłam buteleczkę w ręce i dziwnie szybko mi koreczek się poluzował.

Robiłam wczoraj reklamacyjne na nowiusim Bu+. Ja mogę klej i co miesiąc zmieniać aby tylko mieć pewność że nie będą leciały.

kamillxx
21-08-2013, 21:54
kochane jaki klej?
mialam hs5 sypaly sie
teraz ub+ testuje
a chce kupic golda a tu takie opinie:strach::strach::strach:

Agula Hol
22-08-2013, 23:47
znalazłam ogłoszenie rzęs 4:1, musiałam się nim podzielić, co sądzicie, bo mnie przeraziły?

Holandia - ogloszenia - Niedziela.NL (http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/1867412)

isa
23-08-2013, 06:17
Witam Aga też widziałam to ogloszenie, i się zastanawiałam ale po co chyba jest to , po prostu nie realne. :)
P.S. jestem wlasnie po przeczytaniu 1 i 2 watku, DziekujeWam wszystkim za cenne wiadomosci z waszego doswiadczenia. Zobaczymy tylko co ze mnie wyrośnie hahaha w sobotę próba na kroliczku. ?

choco-lashes
23-08-2013, 16:44
O matko! co to ma być... te pierwsze zdjęcie wygląda jak jedno wielkie sklejenie..
Se kobieta wymyśliła metode hehe;)

Izi Ja również pracuje na takim łóżku jak agulusia ,a z miejscem to jest tak jak sobie klientkę położysz;) pozatym dla mnie jest idealne;)
aa no i ja nie mam tej poduszeczki, tylko swoją inna.

mucha
23-08-2013, 16:53
Agula Hol :o co to ma być? mamamija ... rzęsy wyglądają okropnie! 4:1 jak najbardziej tymi ultra lekkimi bym sie pokusiła... ciekawe jak ta modelka na zdjęciu wygląda z otwartymi oczkami, chyba nieciekawie skoro nie zamieszczono zdjęcia.

Rzęsy z norki tańsze od zwykłych ... ciekawe. I podoba mi się tekst : "Poprzednie vip foulr lashes tez jako pierwsza zaczęłam robić i tak samo spodobały się kobietą cena tez 45euro"

to już nie jest literówka :D

Izi
23-08-2013, 21:20
Choco ja chyba jednak zdecyduje się na leżankę SPA. Najgorsze, że aby ją zobaczyć fizycznie (tą co sobie wypatrzyłam) musiałabym jechać ponad 400km, a na to najzwyczajniej w świecie nie mam czasu:( Trochę się boje kupować "w ciemno" jedynie ze zdjęcia bez pomacania:nie_powiem: no ale chyba nie mam wyjścia. Wóz albo przewóz.

marchewkowy_las
23-08-2013, 21:28
Izi, nasza kiwaczek ostatnio kupiła bardzo dobry stół kosmetyczny, używany, ale w bardzo dobrym stanie i za 150zł. ja pracowałam w salonie na podobnym i nie miałam miejsca, gdzie rzęsy umieścić. więc rozwiązaniem był stolik na kółkach, który przesuwałam do łóżka :)

kiwaczek2
23-08-2013, 22:24
ale ja mam zwykły fotel kosmetyczny. Izi chyba taki ma wlaśnie.

Izi
23-08-2013, 23:10
Ja od początku pracuje na takim:
71471

Dla mnie jest niby wygodny ale dla leżących po jakimś czasie... hymmm.... komfort zanika delikatnie mówiąc.
Pora wymienić na "lepszy model";) To jest składane bo z początku miałam zamiar się z nim przemieszczać ale szybko ten pomysł wybiłam sobie z głowy. Także może być coś większego i nie koniecznie poręcznego.
Na fotelu kosmetycznym leże czasem u Śmiesznej, ostatnio było nawet dość późno i chłodno i jak mnie kocykiem nakryła :love: to normalnie odlatywałam. Ale ja kosmetyczką nie jestem i nie mam zamiaru być więc nie wiem czy typowy fotel kosmetyczny jest dla mnie rozwiązaniem... tym bardziej że większość z nich zwęża się przy głowie tam gdzie ja swój cały majdan rozkładam:/:

marchewkowy_las
24-08-2013, 09:03
może kupisz po prostu materac-piankę termoplastyczną? :)

kiwaczek2
24-08-2013, 09:42
tak fotel skubany sie zwęża. zrób jak radzi Marchewka na początek - połóż materac i będzie miękko, ale z kolei pewnie nie masz wolnego materaca . a z czasem poszukaj. tak przynajmniej nie będzie ci się bardzo spieszyło z kupnem.

Izi
24-08-2013, 11:51
Opcja Ali z materacem jest fajna, widziałam na żywo. U Marchewkowej obok klientki to jeszcze zatańczyć można :tancze: ;) Tylko że ja się obawiam zsuwania tym bardziej że u mnie pomieszczenie nie ustawne i do ściany nie da się dosunąć.
Głównie zależy mi na wygodzie osoby leżącej. Nie należę do ekspresowych stylistek. Nowe nieznane mi oczko to często nawet 3h:( a juz po 40min słyszę ten niefajny irytujący oddech zniecierpliwionej ofiary.

Łóżko chcę zmienić z racji przenoszenia w nowe miejsce, wiem że jak od razu tego nie zrobię to później nie będzie mi się chciało;)

PatiOrlik
24-08-2013, 18:21
Witam Was Kobietki!! :przytul:
Chciałam się tylko przywitać. Od kilku dobrych dni czytam i uczę się wszystkiego :)
4 lata temu miałam szkolenie w NL, ale niestety moja 'kariera' nie trwała długo :/:
Za 3 tygodnie mam szkolenie u Marchewkowy_Las :skacze::skacze:
nie mogę się już doczekać! Dlatego 'studiuję' forum od samego początku...
Myślałam, że tylko ja nie byłam zadowolona z kursu w NL ale widzę że jest nas więcej.
Mam nadzieję, że wkrótce będę mogła 'udzielać' się w Waszych rozmowach ;)
Cieszę się ogromnie, że znalazłam to forum!
Pozdrawiam!!

Iwona Oleksy
24-08-2013, 18:33
PatiOrlik witam w imieniu forumowiczek i gratuluję wyboru szkoleniowca - najlepszego z możliwych :)

choco-lashes
24-08-2013, 20:15
Dziewczyny patrzcie na te ogłoszenie....
normalnie ręce załamywać z tą cena:(
no i jaka ekspresowa stylistka :), Zdrowie i uroda Gdańsk: Przedłużanie rzęś metoda 1:1 (http://ogloszenia.trojmiasto.pl/kosmetyka/przedluzanie-rzes-metoda-1-1-ogl7193615.html)

Chantelle
24-08-2013, 21:31
ostatnie foto z ogłoszenia zdradza dlaczego u tej stylistyki jest tak TANIO i SZYBKO:crazy:

Gorzkajakmokka
24-08-2013, 23:34
A u mnie dzisiaj zawitała Pani z takim oto czymś :)
Myślałam że się popłaczę ściągając to. Masa stworzona ze śpiochów, kleju, tuszów i innych kosmetyków. Pod spodem rzęski na jakieś 9mm. A życzenie- jak najdłuższe. :mdleje: niestety nie mam zdjęcia po. A szkoda bo właśnie takie aplikacje to szał "przed i po".

marchewkowy_las
24-08-2013, 23:51
Gorzka, trzymaj się :przytul: życzę jak najmniej takich widoków :D

mucha
25-08-2013, 00:13
Gorzka trzaskaj foty takich perełek, to dobra okazja do pokazania jak nie powinno a jak powinno wyglądać przedłużanie.
Ciekawa jestem jak Ci wyszło, bo po zdjęciach widać, że strasznie zmęczone i zniszczone rzęski pod spodem :(

choco-lashes, ja wiem jak to irytuje :( Nic nie zrobisz kochana, takich "stylistek" przybywa jak grzybów po deszczu. Ale liczymy na zdrowy rozsądek potencjalnych klientek.

Chantelle
25-08-2013, 09:24
szok, jak można tak zapuścić swoje oczy :o

bombelkowa
25-08-2013, 13:31
Gorzka :wow:

karolasc
25-08-2013, 20:34
dziewczyny mam do Was prośbę, wcześniej jak śledziłam wątek była mowa o spisaniu oświadczenia przez klientkę odnośnie tego że przykleja rzęsy danej grubości na własne życzenie/ryzyko, pojawiły się też ankiety z chorobami i przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów. Przejrzałam ten wątek i nie znalazłam tego, czy poratowałybyście mnie zdjęciami/ skanami jak to u Was wygląda lub pokierowały o czym nie zapomnieć albo ktoś ma lepszy wzrok albo orientuje się gdzie jest ten wątek. Pomocy!! :)Z góry dziękuję.

choco-lashes
25-08-2013, 21:46
gorzka wiem co to za ból...:(
do mnie bardzo często przychodza dziewczyny z takimi rzęskami;( na wstępie to nawet nic nie mówie tylko wzdycham sama do siebie...;D
i to są w wiekszości ofiary takich stylistek które robią rzęsy za 40 zł...no masakra jakas nie moge tego przeboleć, ja kiedyś robiłam za 80zł.. to jak poszłam któregoś dnia do kurki kupić produkty i jej powiedziałam po ile robie rzęski to mnie postawiła na nogi i musiałam podwyższyć cene;)
za co teraz moge jej dziekować bo na tym nie straciłam;);*

Gorzkajakmokka
25-08-2013, 22:46
No właśnie.
Ona do mnie mówi, że to są rzęsy sprzed ponad miesiąca. Zapewne już bardzo długo je maluje, przez co aż tyle się nazbierało i dlatego coś tam jeszcze się trzymało :D - po ściągnięciu tej lepkiej masy okazało się że pod spodem mało,którko i rzadko...

I ona mieszka w Norwegii, facet kasiasty a chodziła z czymś takim na oczach tyle czasu- dramat ;o

mucha
26-08-2013, 00:24
dziewczyny mam do Was prośbę, wcześniej jak śledziłam wątek była mowa o spisaniu oświadczenia przez klientkę odnośnie tego że przykleja rzęsy danej grubości na własne życzenie/ryzyko, pojawiły się też ankiety z chorobami i przeciwwskazaniami do wykonywania zabiegów. Przejrzałam ten wątek i nie znalazłam tego, czy poratowałybyście mnie zdjęciami/ skanami jak to u Was wygląda lub pokierowały o czym nie zapomnieć albo ktoś ma lepszy wzrok albo orientuje się gdzie jest ten wątek. Pomocy!! :)Z góry dziękuję.

Karolasc Żadne zdjęcia ani skany takowego oświadczenia nigdy tutaj się nie pojawiły. Jeżeli jesteś kursantką Noble Lashes napisz do nich to Ci doślą. Jeżeli nie robiłaś u nich kursu musisz coś wykombinować sama. Ja nie mam, ciężkich nie robię. Pracuję na minkach max 14 i na mocnych rzęsach one nie obciążą.

karolasc
26-08-2013, 07:28
podsyłały dziewczyny linki z tego co kojarzę na pewno. Coś wykombinuję jeśli nic nie znajdę :)

mucha
26-08-2013, 23:39
Były prośby o takowe oświadczenie ale sie nie pojawiło. Sama przeczytałam wszystkie wątki dokładnie :D

Pamiętam, ze któraś z Instruktorek Noble Lashes pisała, że takiego oświadczenia tutaj nie wstawi, bo wraz z zespołem Noble dość długo nad tym oświadczeniem siedziało. Kursantki Noble dostają wzór takiego oświadczenia po kursie.


Ach ... otworzyłam czarną listę klientek ... :cwaniak2:

carmenita
27-08-2013, 00:28
No właśnie.
Ona do mnie mówi, że to są rzęsy sprzed ponad miesiąca. Zapewne już bardzo długo je maluje, przez co aż tyle się nazbierało i dlatego coś tam jeszcze się trzymało :D - po ściągnięciu tej lepkiej masy okazało się że pod spodem mało,którko i rzadko...

I ona mieszka w Norwegii, facet kasiasty a chodziła z czymś takim na oczach tyle czasu- dramat ;o


Hm to ja mam taką klientkę z dokładnie dwa razy bardziej upaćkanymi rzęsami... Po doczyszczeniu i uzupełnieniu są takie ładne i świeże a jak przyjdzie na nowo to płakać się chce.. Wreszcie ją poprosiłam delikatnie, ale mimo, że była moją stałą klientką na razie się nie pojawiła od ostatniego razu.. Czasem nie wiadomo jak z tymi kobitami rozmawiać. ;)

karolasc
27-08-2013, 21:04
Dziewczyny mam pytanie, Pani chciała się umówić na przedłużanie rzęs, tylko ma minimalne tiki na jednym oku. I stąd moja obawa, że może być to przeciwwskazanie do zabiegu? ! Bo wiem że mogę mieć utrudnione zadanie przy zakładaniu, ale obawiam się że może być przez to bardziej narażona na opary z kleju. Co byście poradziły? Może warto spróbować?

marchewkowy_las
28-08-2013, 00:29
ja bym spróbowała. jeżeli tiki się pojawią w trakcie zabiegu, można na górną powiekę nałożyć płatek kolagenowy do separowania dolnych rzęs, unieruchomi on powiekę i powinnaś mieć problem z głowy :D

Cataleya 1981
07-09-2013, 09:58
Dziewczyny jak radzicie sobie w podobnej sytuacji.

Dziewczyna przyszła do mnie 1 raz 6 tyg temu. Zrobiłyśmy 1:1 na 0,15-kach. PO 3 tyg przyszła i poprosiła o 2:1. Uzupełniłam 2:1 na 0,10. Przyszła wczoraj i beczy że wypadło jej znacznie więcej niż przez te poprzednie 3 tyg (leciało jej z jej własnymi rzęskami) i ze boi sie ze 2:1 za bardzo obciąża. Miała na oczach po tych 3 tyg około 70% aplikacji, młode rzęsy zdrowe, niepowichrowane.
Tłumaczyłam, że może teraz ma wymianę rzęs, że 0,10 są za lekkie żeby coś uszkodzić, ale nie bardzo chciała wierzyć. Sama nie wiedziała czego chce czy 1:1 czy dalej 2:1. Zaproponowałam nadal 2:1 ale jeszcze ciut cienszymi rzeskami - tak dla jej uspokojenia i na cienszych rzęskach mieszałam 0,10 z 0,07 - choc osobiście nie widzę takiej potrzeby.
W takiej sytuacji czuję się jka głupek i nie wiem jak wytłumaczyć klientce wymianę szybszą niz parę tyg temu. Choć wiem ze takowa moze byc - u mnie w ciągu ostatnich 4 tygodni wymienilo się okolo 70% rzęs - na bank bo sprawdzałam kazdą jaka leciała. A nie było mowy o obciążeniu - miałam na oczach mix czegoś pomiedzy 3:1 a hollywood efekt rzeskami 0,05 !

Pomóżcie, jak takiej wytlumaczyć ze wszystko ok ?
Czy na pewno wszystko ok, czy moze jestem w błędzie ?
:kwiatek:

Agnieszka Praska
07-09-2013, 14:45
Wszystko ok jak najbardziej ;) jak histeryzuje i nie slucha profesjonalisy to zrob jej zdjecie ;) u mnie pomaga niedowiarkom :P

marchewkowy_las
07-09-2013, 21:31
oczywiście, że tak się zdarza, że rzęski np na jesień się wymieniają i nie jest to wina aplikacji 2:1 grubością 0,10. mi dziś klientka powiedziała, że w jakimś piśmie dla kobiet wyczytała, że ponoć kobiety, które noszą przedłużone rzęsy powinny robić przerwy 6 miesięczne, by rzęsy się nie niszczyły. ciekawa jestem, kto jest autorem artykułu :/:

Izi
08-09-2013, 11:58
Marchewko, producenci mascar:)

nadiuszka
09-09-2013, 16:23
Haha, Cataleya, dokładnie powiedz jej że po rpostu linieje na jesień ;) zdarza się każdej, albo może okres miała. Mi podczas okresu moje rzęsy lecą jak durne.

Marchewkowy, takie artykuły piszą mega profesjonalistki od wszytskiego, za grosze... Albo tak jak Izi pisze... jak piszą źle to znaczy że ktoś im zapłacił.

Chantelle
09-09-2013, 17:42
hej :(
zrobiłam sobie fajny skrypt z informacjami tutaj wyczytanymi, ale poszedł na "śmietnik" razem z laptopem :(

Mam koleżankę, u której stwierdzono jaskrę, ma do oczu jakieś kropelki, które mogą powodować(tak mi pisała) np. ciemnienie rzęs. Czy ta choroba i ten lek dyskwalifikują dziewczynę i nie może nosić sztucznych rzęs? W moim skrypcie ze szkolenia o tym nic nie jest wspomniane :(

bombelkowa
09-09-2013, 18:18
jaskra jest przeciwwskazaniem..

Cataleya 1981
09-09-2013, 20:04
Tak z innej beczki.... zaczynam strasznie żałować że nie zgłosiłam się na mistrzostwa wrześniowe :huh: Wiadomo kiedy spodziewać się znowu takiej imprezy ? Ciekawość mnie zżera gdzie bym się uplasowała :)

edusia777
09-09-2013, 20:41
pewnie na wiosne, zazwyczaj w marcu znowu beda targi to i moze konkurs tez bedzie:) a tak w ogole to zglosil sie ktos z naszego forum?

Izi
09-09-2013, 20:48
Z forum chyba ze 3 dziewczyny. A to tak było że jak się pojawiły zgłoszenia to już miejsc nie było;) można było się tylko na listę rezerwowych wpisać no ale która by zrezygnowała? :D

Cataleya 1981
09-09-2013, 20:55
moze w przyszlym roku wiecej miejsc bedzie :)

Agnieszka Praska
09-09-2013, 22:11
ciekawe ile osob wplacilo na te niby mistrzostwa:skacze: nagrody powinny byc mega wypasne:D
podejrzewam ze miejsc juz nie bylo jak je wymyslili;)

Cataleya nie zaluj bo nie ma czego;) taka impreza ze placisz za kota w worku to zyla zlota, sa to pierwsze ale na pewno nie ostatnie:P

edusia777
10-09-2013, 10:48
A ktore dziewczyny? Dobra ja sie przyznam ze sie dostalam:) ale wplacilam przelew odrazu jak sie pojawila informacja o konkursie. Tak naprawde to dzieki marchewkowej bo to u niej zobaczylam informacje na facebooku:)

marchewkowy_las
11-09-2013, 00:30
edusiu, to powiem, że konkurencję mamy sporą, bo są same zdolne dziewczyny. pieniądze wpłącały tylko te osoby, które się dostały. tym, co się nie dostają, kwota jest zwracana. ja naliczyłam 6 osób z forum, które wiem, ze się dostały i wiem, że każda jest dobra, każda jest w czymś ode mnie lepsza, więc będzie ciężko wybić się na podium.

według mnie jaskra nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu. zarówno bimatoprost i wszystkie jego pochodne nie wpływają na jakość wiązania klejowego.

Agnieszka Praska
11-09-2013, 08:30
to widze ze jednak regulamin zmienili:)


co do jaskry sa rozne opinie na ten temat, ja mam pania okulistke ktora ma jaskre i rzeski zalklada na swoja odpowiedzialnosc, zostalam przez ta pania wyedukowana w kwestii chorob oczu i dziekuje bardzo ale normalnemu czlekowi z jaskra rzes nie zaloze,
co do kropli to fakt sam bimatoprost rzeskom sztucznym nic nie robi ale inne substancje aktywne ktore sa dodawane do kropelek juz moga powodowac ze klej szybciej puszcza, wszystko zalezy do kropli jakie sa uzywane bo na jaskre nie tylko sam bimatoprost jest przepisywany:)

malutkaistotkaa
13-09-2013, 09:01
Dziewczyny mam problem...
robilam dziewczynie rzeski minal tydzien dzwonila ze sproo jej wpadlo kazalam jej przyjsc i faktycznei troszke ich ubylo

klientka chcila wsyztskei jak najdłuższe wiec zalozylam jej 13 i 15
czy to mozliwe ze wypadaja bo sa za dlugie i za ciężkie dla niej??
pytalam sie czy skubala mowi ze nie ...a na wizycie opowiadala dziwne historie typu ze kiedys ktos jej zakladal i maila 3 miesiace! ze ja jakos dziwnie robie bo ktos jej przyklejal do powieki ...
nie mam pojecia co ona miala robione czy po prostu nie ciemniala....

zauwazylam ze rzeska odklejala sie od dolu w polowie byla przyklejona, od oka sie odklejala cos zle chyba kleje??
ona tez powiedizla ze od dolu jak sobie macala to jej odstawalo... nei mam zielonego pojecia poprawilam jej to i kazda dokladnei maczalam przyklejalam sprawdzalam.. mysle ze troszke je skubala tez sama..
zobaczymy ...

marchewkowy_las
13-09-2013, 11:31
owszem, niektóre panie nosiły rzęsy po 3 miesiące ;(;( bo miały posklejane rzęsy w balkonik, kiedyś nie było szybkoschnących klejów, a wolnoschnące wszystko sklejały i to wszystko super się trzymało dłuższy czas, choć koszmarnie wyglądało i było okropnie niekomfortowe dla klientki. i baaaardzo niezdrowe dla jej rzęs naturalnych.
jeżeli twojej klientce rzęsy wypadają razem z naturalną, to bym się zastanawiała, czy nie są za ciężkie?
jeżeli się odklejają, to spróbuj brać więcej kleju u nasady. bo jak zrozumiałam, nasada odstaje, rzęsa trzyma się na brzuszku. skoro pani podważała rzęsy, to na pewno wsadzała tam palce i coś skubała :(

malutkaistotkaa
13-09-2013, 16:27
balkonik co to?:)
no teraz bralam wiecej ale juz to widac ze jest wiecej kleju i jest ciut grubiej zobaczymy teraz..
dziekiw ielkie za pomoc:)
a odchodizly bez jej rzes... jej naturalne zostawaly
wiec to ja cos chyba odwalilam... skoro odczepialy sie bez jej rzes

marchewkowy_las
13-09-2013, 19:34
balkonik to taka konstrukcja z kupy kleju i szczypty rzęs, kiedy wszystko jest sklejone na amen i odpada całe to dzieło sztuki dopiero po 3 miesiącach :)

Patios
15-09-2013, 15:18
Najlepsze jest to, że niektóre klientki się szczycą tym, że tak długo mogą sobie rzęsy nosić :D:D że taka świetna mają stylistkę, że nic nie wypada :D

Happyhandy
15-09-2013, 22:42
Właśnie sobie uświadomiłam, że często zwracamy uwagę na źle zrobione rzęsy - wiadomo, skrzywienie zawodowe:)
A tymczasem wczoraj w Poznaniu widziałam dziewczynę z taką piękną objętościówką na oczach, że siłą się powstrzymywałam, żeby nie zapytać, spod czyjej ręki wyszła. I tak sobie tylko pomyślałam, że któraś z naszych dziewczyn musiała ją dziergać:P To były rzęsy z duszą ^_^

marchewkowy_las
15-09-2013, 23:11
a ja parę dni temu w warszawskim autobusie gapiłam się na rzęsy starszej pani (około60-ki). troszkę te rzęski rzucały się w oczy, jakby pani chciała się odmłodzić, ale stylizacja była boska :love: starszej pani nie przeszkadzało, że tak się gapiłam, uśmiechnęła się do mnie :D pewnie wszyscy jej się przyglądają :ok:

Cataleya 1981
16-09-2013, 09:47
Ja w Krakowie na intensywnej terapi regularnie widuje mlodą pielęgniarkę z objetosciowka zrobioną jedwabiami - jak twierdzi. Slicznie z nimi wyglada a pacjenci ( ci co daja rade;) zerkają za nią :) Nie dopytywalam u kogo robi, ale robota fachowa.

marchewkowy_las
16-09-2013, 12:32
w Warszawie w Arkadii w perfumerii Douglas podobno pracuje śliczna mulatka, która ma zrobione rzęsy ombre czarno-granatowe. podobno mężczyźni przychodzą do tego sklepu niby na zakupy, a tak naprawdę na nią popatrzeć :D ja specjalnie dla niej pojechałam przez pół miasta, też chciałam popatrzeć, i jej akurat tego dnia nie było ;(

malutkaistotkaa
17-09-2013, 08:49
dziewcyzny ostatnio kupilam rzeski sa mega mieciutkie ale bardzo cieniutkie
narazie leza nie uzywane
Pani powiedziala ze do 2;1 3;1
ale nie rozumiem zasady lapie 2rzeski i kleje to przeciez z 2 zrobi sie 1 jaki to ma sens?:/
wiem ze zadaje dla was glupie pytania przeprasszam:P

Cataleya 1981
17-09-2013, 09:22
dziewcyzny ostatnio kupilam rzeski sa mega mieciutkie ale bardzo cieniutkie
narazie leza nie uzywane
Pani powiedziala ze do 2;1 3;1
ale nie rozumiem zasady lapie 2rzeski i kleje to przeciez z 2 zrobi sie 1 jaki to ma sens?:/
wiem ze zadaje dla was glupie pytania przeprasszam:P

Zasadę klejenia 2:1 , 3:1 zrozumiesz jak pójdziesz na szkolenie z tych metod i zobaczysz naocznie jak ci instruktorka pokaże :) Techniki są różne, zależnie od tego co chcesz zrobić. Na forum raczej nikt nie będzie w stanie ci tego wyjaśnić ;)

malutkaistotkaa
17-09-2013, 10:05
to chyab musze sprzedac komus te rzeski bo u mneinarazie beda zbedne..:(

edytakon
17-09-2013, 19:43
Nadrobilam zaległości ufff

To kto tam na tych mistrzostwach był co?:) mówcie jak tam było ?:)

Co do jaskry ja bym nie założyła, ale sma korzstam z lumiganu przed zakładaniem rzęs i uwielbiam ten meeeega efekt :)

Happyhandy
17-09-2013, 22:57
Jeśli pytasz o mistrzostwa przedłużania rzęs, to one się dopiero odbędą 29 września :)

edytakon
18-09-2013, 09:04
Dlaczego ja zapamietalam date 15go :)? Zakrecona jestem :)

iosa
18-09-2013, 21:48
muszę się pochwalić:) po raz pierwszy kleiłam dziś z klejem w pierścionku:yess: i zastanawiam się dlaczego tak długo zwlekałam z tym. I te moje obawy, że wyleję na oko klientki :D mam nadzieję, że to pozwoli mi znowu zejść z czasu.
Pierścionek ten z Evo - po aplikacji szybko można oczyścić z tego co zostało.
:skacze::skacze:

asia
18-09-2013, 21:57
a mnie ostatnio nasza Edusia oświeciła - zgadzam sie, pierścionek to jest to!!!!!! :D:D:D:D:D

kiwaczek2
18-09-2013, 22:18
Ja probowalam i nic. Nie potrafilam sie prZekonac. Nie wygodnie mi po prostu.

karolasc
18-09-2013, 22:29
ja mam to samo, próbowałam i za nic nie umiem się przekonać ani przestawić

Izi
18-09-2013, 23:32
Ja długo z pierścionkiem pracowałam i nie wyobrażałam sobie inaczej. Ale po ostatnim szkoleniu przestawiłam się na szkiełko i teraz jakoś do pierścionka ciężko byłoby mi wrócić. Kwestia przyzwyczajenia i układu pozostałych elementów.

bombelkowa
19-09-2013, 09:02
ja też już od dawna na pierścionku i sobie chwalę :ok:

edytakon
19-09-2013, 09:40
Ja też tylko pierścionek - skraca czas pracy.

Cataleya 1981
19-09-2013, 11:31
Dziewczynki poradzcie. Przyszla do mnie wczoraj dziewczyna na uzupelnienie. Dzien wczesniej sie wytuszowala tak ze na laczeniu klejowym tusz byl. Umyla wprawdzie oczy ale tak ze szkoda gadac. 30 min zmywalam platkami, aplikatorkiem, sciagalam penseta. Potem cleaner i 2x primer. dzis mi pisze ze bardzo duzo odpryskuje ok. 20 juz poszlo. I teraz poradzcie. Czy w sytuacji kiedy ktos tak sie wysmaruje tuszem nie miec litosci i sciagac wszystko, myc i robic od nowa ? Pytam bo to nie pierwszy raz kiedy walcze z resztkami tuszu - nieskutecznie- a potem trace drugi raz czas i material... Juz nie mowie o niezadowoleniu klientki.

mucha
19-09-2013, 12:03
Cześć Wam moje drogie po tak długiej nieobecności.

Lepię lepię, czas mi się wreszcie skrócił. Pierścionek na palcu środkowym i rzęski na palcu wskazującym, zasuwam jak motorek.

Cataleya Ja już kiedyś wspominałam że prowadzę karty klientek, skrzętnie wszystko notuję, jakie kleje, jakie rzęsy itp. Standardowo daję 2 tygodniowa gwarancję na rzęsy, jeżeli lecą wszystkie. 4 razy mi się zdarzyło że rzęsy lecą wszystkie po 2 tygodniach. Swoje zostają, ewidentnie się odklejają.

Mam też takie przypadki jak Twój ostatni. Informuję klientkę, że nie dają gwarancji na tę aplikację, ponieważ nie stosuje się do zaleceń po aplikacji. I tyle. Albo się godzi albo nie.

A tak poza tym, poszłam sobie na kurs pazurkowy, koleżanka załatwia swoje sprawy socjalowe i będziemy otwierałay salonik pazurkowo rzęskowy. W końcu :skacze:

edytakon
19-09-2013, 12:05
Ja bym ściagneła do zera, dzięki temu dokładnie wyczyścisz i wymyjesz rzęski. Radzę tez ostrzegać klientki na wizycie o tym, że jeśli się wymalują nie ma bata trzeba zdjąć (za to bym nie liczyła) i założyć rzęsy od nowa.

kiwaczek2
19-09-2013, 12:12
Cataleya - daj znać co zrobiłaś. ja jeszcze takiej sytuacji nie miałam, uffff Po co tuszuje tak w ogóle? jak jej mało zrób jej grubsze :)

Mucha - mi wszystkie paski nie zmieściłyby sie na palcu wskazujacym :)

edytakon
19-09-2013, 12:18
Mucha zapewne ma pojedyncze paski na palcu - ja tez tak pracuje

sztynka
19-09-2013, 12:38
Ja też miałam taką sytuację z wytuszowaną Panią. Niestety uważam, że to byłą wtedy moja wina, bo choć z tuszu doczyściłam, to usunęłam wszystkie rzęsy, jak radziły dziewczyny, ale pewnie źle odtłuściłam po removerze. Teraz już dokładnie to robię i nie mam zażaleń.

Cataleya 1981
19-09-2013, 13:24
Cataleya - daj znać co zrobiłaś. ja jeszcze takiej sytuacji nie miałam, uffff Po co tuszuje tak w ogóle? jak jej mało zrób jej grubsze :)

Mucha - mi wszystkie paski nie zmieściłyby sie na palcu wskazujacym :)

To nie to. Po prostu dlugo byla za granica i nie wytrzymala do umowionego uzupelnienia. A ja durna zamiast zdjac skoro juz malo zostalo chcialam uratowac to co jeszcze miala.
Mucha - ja tez prowadze notatki dotyczace kazdej klientki :)

Tylko sie zastanawiam na przyszlosc co zrobic jesli laska zasmaruje tuszem np kilka dni po aplikacji bo cos tam... Pal szesc jak wytuszuje czubeczki bo to sie ladnie wymywa. Ok. Ale po zaciapaniu wiazania zawsze mam problem.
Kiwaczku na razie jej powiedzialam ze prosze zeby albo: poczekala zeby odlecialo co ma odleciec i uzupelnimy za darmo, albo sciagamy i aplikujemy od nowa. Uprzedzilam tez ze kolejnym razem po potraktowaniu tuszem nie podejmuje sie uzupelnienia tylko sciagamy i robimy od nowa.
I raczej wprowadze ta zasade w zycie bo inaczej bede sie ciagle stresowac. Nie chce tez ryzykowac utraty opinii, a tą mam na razie dobrą. Wiecie jak latwo ją stracic...

wisienkakwspz
19-09-2013, 13:39
Ja też się na pierścionek przestawiłam i już sobie nie wyobrażam inaczej pracować ;)
Co do klientek tuszujących rzęsy to też mam takie i w sumie na razie męczę się z doczyszczaniem, ale ile to czasu się traci :/ Na szczęście nie lecą im potem te rzęsy.

mucha
19-09-2013, 16:23
Tak dokładnie mam jeden paseczek na paluszku.

Wyklejam zewnętrzny, później zmieniam inny paseczek i lecę jak tam stylizacja nakazuje, i tak po kolei. Mam kilka klientek które robię prosto z paletki i wyklejam raz kącik , raz środek , raz kącik wew, ponieważ zdarzyło mi się że po prostu wstają bo mają dość ;)

jedna poszła bez kącików zewnętrznych :leze: teraz się z tego śmieję ale nie pytajcie jaka wtedy byłam złą na siebie. Ta klientka cały czas u mnie robi i też się z tego teraz śmieje :)

Ja kupiłam takie pierścionki dzielone na pół. Jak już klej do wymiany to wycieram patyczkiem do uszu, przekładam na drugą stronę i pracuję dalej. Jak się ich więcej zabrudzi, wrzucam do kieliszka z acetonem, bardzo ładnie puszcza, później primerem odtłuszczam i gotowe do dalszego użytkowania:)

kiwaczek2
19-09-2013, 18:18
Tak tak domyslam sie ze jeden. Ale ja latam po oku i dlatego. Wiec ciezko mi sie przestawic z wielu powodow. Ale probowalm szczegolnie jak mowicie ze szybciej.bo szybciej to by mi soe przydalo.

Agnieszka Praska
19-09-2013, 19:34
Ja na palcu wskazujacym mam do 8 rozmiaroe rzes :)

ja bym sciagala, wyszorowala i zakladala od nowa :D

violcias
19-09-2013, 23:58
agulusia (http://forum.wzorki.info/members/1360-agulusia.html) a jak Ci się tam mieści do 8 rozmiarów ???

nitko
20-09-2013, 02:20
Ja na palcu wskazujacym mam do 8 rozmiaroe rzes :)



:wow:
tniesz paski?

AnastazjaB
20-09-2013, 02:48
Ula ja bym dała mydło, umywalka i myć mi to :) Dokładnie wymyć. Tyle ile zostanie wg tego wyliczamy korektę.

Mam tak z jedną dziewczyną i już ostatnio jej zapowiedziałam, że jeszcze raz będa całe takie oblepione to nie ma zmiłuj... Potem robię prawie całą aplikacje plus wymycie w cenie korekty, a tak być nie może.

malutkaistotkaa
20-09-2013, 07:31
Dziewczyny mam problem..
zorbilam klientce rzesy podczas aplikacji mowila ze oczko ja szczypie i widzialam ze jakby nie domykala go kazlam domknac ale pozneij znowu tak sie uchylalo i to chyba przez to no ale jzu nei wazne
pisze do mnei ze ma clay czas czerwoen popekane nacyznka i ze ja bola
kazalam kupic jej swietlik w aptece wczoraj kupila i dalej nic...
mozecie mi cos doradzic? co mam jej powiedziec zeby kupila co pomoze??

Cataleya 1981
20-09-2013, 07:49
Ula ja bym dała mydło, umywalka i myć mi to :) Dokładnie wymyć. Tyle ile zostanie wg tego wyliczamy korektę.

Mam tak z jedną dziewczyną i już ostatnio jej zapowiedziałam, że jeszcze raz będa całe takie oblepione to nie ma zmiłuj... Potem robię prawie całą aplikacje plus wymycie w cenie korekty, a tak być nie może.

Heh, no tak :) Normalnie ja przemywam oczy mydełkiem, ale ostatnio chciałam dawać dziewczynom do łapki żeby same umyły bo potem wypłuczą dokłądnie wodą. W efekcie jedna z nich wpakowała sobie mydło do oczu i narzekała że ją szczypie. A większość ze starchu przed mydłem zaciska powieki i myje mi czubeczki rzęs :D
No bo ten, jak można mydłem myć twarz, przecież mydło to zbrodnia dla skóry :leze:

kiwaczek2
20-09-2013, 08:30
malutkaistota -ale czemu sie jej nie domykało? przez płatek? czy tak po prostu? jedno?
jesli kleiłaś na niedomkniętym i ta kobita wytrzymało (bo ja nie wytrzymuję) to współczuję tej pani. sól fizjologiczna mi pomaga , zakraplać kilka razy dziennie, po 3 dniach będzie ok.

Agnieszka Praska
20-09-2013, 08:36
przecież mydło to zbrodnia dla skóry :leze:

niestety taka prawda:P


violcias, nitko docinam paski i mieszcze bez problemu wszystkie potrzebne mi rozmiary na jednym paluchu:D
i ucze tego kursantek bo to naprawde ulatwia zycie i mega przyspiesza czas pracy:D

Cataleya 1981
20-09-2013, 08:43
[quote=agulusia;392435]niestety taka prawda:P
/quote]

Ja tam nie byłabym taka pewna :) U mnie odstawienie mydła szarego na bazie oleju palmowego i przejście na micelar / mleczka / olejowanie kończy się błyskawicznym podrażnieniem i wysypem krostek.

Nie posiadam w domu mydeł perfumowanych z domieszkami jakiegoś syfu. Mydełko które daję dziewczynom jest dla skóry alergicznej / atopowej i krzywdy nie robi :)

kiwaczek2
20-09-2013, 08:54
Agulusi chyba chodziło o to , że większość pań nie myje twarzy mydłem.
Płyn/mleczko/tonik i są czyste.

Agnieszka Praska
20-09-2013, 09:08
ano nie myja sie panie mydlem, ja tez nie myje twarzy mydelkiem;) jedyne mydlo "dobre" dla skory to mydlo potasowe, niestety 99% mydel dla dzieci i alergikow to mydla sodowe odkwaszajace skore:(

kiwaczku niestety wiele osob mysli ze jak micelem po buzi poleci to sie domyje:(

ja zalegajacy kilkudniowy makijaz na oczach/rzeskach kaze zmywac plynem dwufazowym, domyje kazdy syf

Patrycja_92
20-09-2013, 10:42
Ja myje buzie mydłem w płynie, mam jeszcze problemy z trądzikiem, bo późno mnie złapał i jak stosowałam wszystkie płyny/żele na bazie wysuszaczy, spirytusu, kwasu itd, to miałam jeszcze gorzej, bo moja skóra tak wariowała z tego wysuszenia, że produkowała jeszcze więcej tego wszystkiego. Kiedyś przez przypadek umyłam buzie mydłem w płynie z aloesem bo u mojego chłopaka nie było nic innego i się mile zaskoczyłam, twarz już się tak nie świeci, unormowało się tłuszczenie i syfków jest duzo mniej :skacze:

A co do sprawy z przyklejaniem paseczków, to ja przyklejam na wierzch dłoni wszystkie rozmiary na jakich pracuje, od gory najkrótsze, na dole najdłuzsze :) Nadia mnie tak nauczyła na szkoleniu i jest super wygodnie :)) :soczek:

kiwaczek2
20-09-2013, 12:08
a ja mydłem :D nie maluje się wiec nie mam problemu z demakijażem. ale i tak uważam że nie ma to jak woda i mydło, po demakijazu również:)

patrycja - też próbowałam na dłoni i nic. albo jakaś koślawa jestem albo kwestia przyzwyczajenia. krzywo trzymam rękę i żeby złapać rzęsę i w tym samym czasie już trzymać rozdzieloną to dla mnie awykonalne ;)

śmieszna
20-09-2013, 12:22
Kiwaczek - mam to samo:) nie wukonalne jest dla mnie używac jednej dłoni jako podstawki na paski, trzymadła pierścionka i rozdzielania rzęs ;) Wygląda na to, że moja dłoń jest jednozadaniowa ;)

Izi
20-09-2013, 14:45
Kaśki;) nie jest tak źle. Ja tak długo pracowałam i było bardzo wygodnie, no też ważna jest kwestia tego w jakim kierunku przyklei się paseczki. Po opanowaniu tego praca idzie śmigiem migiem. Ale mnie osobiście denerwowało ciachanie paseczków na mniejsze części i później chowanie niewykorzystanych do kasetek no a później przy kolejnej aplikacji podklejanie dodatkowo taśmą bo klej już się nie trzymał. Może dla samej aplikacji jest to dobre rozwiązanie ale ja jakoś nie radziłam sobie z panowaniem nad "ścinkami".
No i pokłony dla tej co wpadła na kamyczki (agaty) :master:

Cataleya 1981
20-09-2013, 18:02
No i pokłony dla tej co wpadła na kamyczki (agaty) :master:
Gdzie je kupujesz ? Ja nigdzie znaleźć nie moge :) Ślepa jestem czy jak :/:

marchewkowy_las
20-09-2013, 21:26
Dziewczyny mam problem..
zorbilam klientce rzesy podczas aplikacji mowila ze oczko ja szczypie i widzialam ze jakby nie domykala go kazlam domknac ale pozneij znowu tak sie uchylalo i to chyba przez to no ale jzu nei wazne
pisze do mnei ze ma clay czas czerwoen popekane nacyznka i ze ja bola
kazalam kupic jej swietlik w aptece wczoraj kupila i dalej nic...
mozecie mi cos doradzic? co mam jej powiedziec zeby kupila co pomoze??

kobieta ma poparzenie chemiczne rogówki, iść do apteki, prosić sól fizjologiczną lub krople z kwasem hialuronowym ( nawilżą rogówkę, by ulżyło, są dostępne bez recepty). może farmaceutka coś doradzi.


Cataleya, nie potrzebujesz kamyków agatu, bo masz piękne szklane podstawki. ja się przerzuciłam na deski szklane do krojenia. są nawet wygodniejsze od agatów :ok:
a tak marginesie, Ulu, śniło mi się w środę, że przyjechałaś do mnie na rzęsy, najpierw był wielki problem, bo zepsułaś pojemniki na soczewki, rozlałaś płyn do soczewek, no bo we śnie soczewki wyjmowałaś. potem byłaś ciekawska, co za klej mam, że taki dobry i wylałaś mi go na łóżko, by sprawdzić, czy szybko schnie. byłam taka zła :D po obudzeniu się zdziwiłam, bo przecież nawet się nie znamy poza forum ;) i ucieszyłam się, że to tylko sen :leze::leze:

Izi
20-09-2013, 21:42
No ja lubię kamyczki bo można kombinować z ich wielkością w zależności od upodobań:) i czasem można trafić na zjawiskowe okazy. Ja kupuje na allegro, o tutaj: Informacje o Użytkowniku inter-kam1 (http://allegro.pl/show_user.php?search=inter-kam1&search_scope=user)

Cataleya 1981
21-09-2013, 10:27
a tak marginesie, Ulu, śniło mi się w środę, że przyjechałaś do mnie na rzęsy, najpierw był wielki problem, bo zepsułaś pojemniki na soczewki, rozlałaś płyn do soczewek, no bo we śnie soczewki wyjmowałaś. potem byłaś ciekawska, co za klej mam, że taki dobry i wylałaś mi go na łóżko, by sprawdzić, czy szybko schnie. byłam taka zła :D po obudzeniu się zdziwiłam, bo przecież nawet się nie znamy poza forum ;) i ucieszyłam się, że to tylko sen :leze::leze:

:leze:
o matko, ale miałaś przeżycia :skacze: nie wiedziałam, że wzbudzam takie emocje, że aż się śnię komuś :leze:
Ja dzis rano tez mialam, jak mnie obudzila domofonem klienta umowiona na 7:30 rano... budzik mi nie zadzwonił. Myślałam ze się z TZ pozabijamy w dzikim biegu żeby sie ubrać i ją wpuścić :skacze:

Patios
21-09-2013, 11:18
haha, no nie mogę :D straszną pompę mam z Twojej porannej akcji :D

Patrycja_92
21-09-2013, 12:49
a ja mydłem :D nie maluje się wiec nie mam problemu z demakijażem. ale i tak uważam że nie ma to jak woda i mydło, po demakijazu również:)

patrycja - też próbowałam na dłoni i nic. albo jakaś koślawa jestem albo kwestia przyzwyczajenia. krzywo trzymam rękę i żeby złapać rzęsę i w tym samym czasie już trzymać rozdzieloną to dla mnie awykonalne ;)

Nieee no to ja tez tak nie robie :) Ja sobie wyrywam z paska rzęske, trzymam pęsetą, w tym czasie separuje i wklejam, tak żeby odrywac i jednocześnie separowac to tez nie umiem :)) Ale zawsze lepsze to niż sięganie np na stolik do pudełka zeby oderwać rzęse, na dłoni jest blizej :))

Gorzkajakmokka
21-09-2013, 19:48
A ja tam sięgam do kasetki obok ( łóżko lub stolik) po rzęski i nie narzekam :) dziś objętościówkę zrobiłamw 2,5h więc pracy mi to nie zwalnia, chyba się tak przyzwyczaiłam i nabrałam wprawy w swoim sposobie :)
Ja z kolei nie lubię pasków na ręce a z pierścionkiem muszę spróbować :)

śmieszna
21-09-2013, 20:26
Cataleya skąd ja to znam?:) już nie raz budziłam się 10 min przed przyjściem klientki:)

Patrycja_92
22-09-2013, 22:25
A ja tam sięgam do kasetki obok ( łóżko lub stolik) po rzęski i nie narzekam :) dziś objętościówkę zrobiłamw 2,5h więc pracy mi to nie zwalnia, chyba się tak przyzwyczaiłam i nabrałam wprawy w swoim sposobie :)
Ja z kolei nie lubię pasków na ręce a z pierścionkiem muszę spróbować :)

Ja w domu stolik mam o dobry metr-półtora od miejsca robienia rzęs, więc nie bede biegać ;) Każdy robi jak komu wygodnie, to normalne :)

Gorzkajakmokka
23-09-2013, 13:34
Oczywiście że tak :) Ja kupiłam sobie szafkę na kółkach z ikea i podsuwam sobie bliziutko więc mam wygodnie :) Gorzej, że nie mam pomysłu jak przechowywać te rzęsy w porządku i ładzie. Próbowałam podpisywać z boku, ale nie sprawdziło mi się to i mam koszmarny bałagan i dramat jak przychodzi znaleźć upragnioną kasetkę w trakcie :D

śmieszna
23-09-2013, 15:44
u mnie podpisywanie kasetek również nie pomogło. ponieważ głównie dojeżdżam mam wszystko w kuferku, a w nim ciemno więc i tak nie widzę tych swoich podpisów. Muszę szukać i szykować sobie potencjalnych kandydatów do aplikacji ;)

Izi
23-09-2013, 17:13
Ja ogólnie teraz mam mały bałagan więc do środka nie zaglądać;) , a niebawem się przenosze więc pewnie koncepcja przechowywania się zmieni. Ale kiedyś w Leroy kupiłam plastikowe szufladki (kosztowały jakieś grosze) i wszystkie kasetki w nie upycham. Najbardziej rozchwytywane rzęsy mają oddzielne szufladki. (sypane też) Korzystam z kamyczków i trochę miejsca zajmują ale tu np. mam obklejony kamyczek i cała szufladka jedynie dla B 0,15 - spokojnie pomieszcze wszystkie potrzebne długości.
PS: do jednej szufladki wchodzi ok. 12 kasetek, ja mieszcze 11 + kamień.

7223772238

Patios
23-09-2013, 21:06
Gdyby ktoś szukał ciętych agatów lub innych ciętych w plastry kamieni to na początku października w Warszawie będzie giełda kamieni szlachetnych i tam na pewno będą :) Mam zamiar się wybrać właśnie w takowym celu.

marchewkowy_las
23-09-2013, 21:32
Patios, to ja koniecznie idę z Tobą, uwielbiam plastry agatu ^_^ choć już przerzuciłam się na deski szklane, to agaty nadal mają zastosowanie i uwielbiam je za niepowtarzalność, przyjemni się na nich pracuje. już nie jedną kolekcję rozdałam, muszę znów się zaopatrzyć :D

Izi
24-09-2013, 12:41
No to ja z innej beczki.
Ostatnio chodzi mi po głowie temat niepełnoletnich, hymm... Ja jak do tej pory nie miałam takich klientek (tylko jeden przypadek ale to była córka znajomej więc luz) i zastanawiam się czy przyjmujecie takie osoby i jak sobie z tym radzicie? Teoretycznie zgodę na zabieg w takim wypadku powinien podpisać opiekun ale jakoś nie chce mi się wierzyć że przychodzą z mamą bądź tatą;] Czy odmawiacie, macie inną treść oświadczeń, wołacie opiekuna czy przymykacie oczy i robicie jakgdyby nic? Kurcze ostatnio zauważyłam że próg wieku dla takich zabiegów się obniża i nie mam pojęcia jak ja bym się zachowała gdyby mi takie dziewcze przyszło :huh:

kiwaczek2
24-09-2013, 12:44
ja bym bez podpisu rodzica/opiekuna nie zrobiła.

iosa
24-09-2013, 12:52
Dokładnie. To jednak zabieg i tylko dla pełnoletnich - później mieć przejścia z niezadowolonymi rodzicami:huh: lepiej nie

śmieszna
24-09-2013, 13:33
Mam mieszane uczucia. No bo z drugiej strony jak widzisz laskę z kolczykami w pępku, języku itp, tatuażem na karku, nadgarstku itp i innymi bajerami to można uznać, że rodzice się nie wcinają w temat upiększania swojej pociechy. A jak jest z paznokciami? Robi sie niepełnoletnim? Ja nie miałam jeszcze takiego przypadku, ale w sumie nie pytam każdej klientki o wiek. W trakcie aplikacji jak/jeśli rozmawiamy to mogę wnioskować, że jest dorosła. Sama wyglądam jak małolata i często jestem proszona o pokazanie dowodu przy zakupie % ;) Różnie to bywa...

kiwaczek2
24-09-2013, 13:41
no jak ,przecież tatuazu niepełnoletniej nie zrobią (a raczej nie powinni) bez zgody rodziców. a jak się rodzice zgadzają, ja nie widzę sprzeciwu. wiadomo ciężko określić czasem wiek. ja już raz miałam sytuację że wprost spytałam.

Agula Hol
24-09-2013, 13:53
Szukam kuferka który pomieści sporą ilość kasetek z rzęskami i pozostałe akcesoria. podobał mi się ten :
Kufer na kosmetyki CS2076 srebrny DUŻY z RĄCZKĄ (3509927339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (http://allegro.pl/kufer-na-kosmetyki-cs2076-srebrny-duzy-z-raczka-i3509927339.html)

Sądzicie że da rade?:cwaniak2:

śmieszna
24-09-2013, 14:02
zalezy co to znaczy spora ilość :)? Ja mam taki kufer tylko ta ruchoma górna cześć jest jeszcze raz rozkładana, przez co mam więcej półeczek, ale są płytsze.

Agnieszka Praska
24-09-2013, 14:45
tatuaz to inna bajka niz rzesy;)
jakos sobie nie wyobrazam wolac dowodu od kazdej klientki, mlodsze dziewczyny przychodza z mama i obie sie urzesiaja:) pozatym rzeski tanie nie sa i skad takie dziewczatko ma wytrzasnac tyle kasy co 3 tygodnie jak nie od rodzicow;)

kiwaczek2
24-09-2013, 15:06
wg mnie ten kufer pomieści dużo :) dużo w moim mniemaniu, nawet latarka czołówka się zmieści.

co do młodzieży i rzęs - nie chciałabym po prostu mieć przyjemności z wrzeszczącą matką, która nic nie widziała. różnie to bywa.

Izi
24-09-2013, 15:25
No właśnie ja mam te same obawy co Kiwaczek. W poprzednim oświadczeniu miałam akapit "oświadczam że jestem pełnoletnia i nieograniczona do czynności prawnych.... tra lala" chyba do niego powróce.... Nie wiem, może ktoś na to uwagi nie zwracać ale dla mnie jest to problem i to spory. I może nie tyle co wrzeszcząca matka ale tfu tfu gdyby coś się stało, jakaś alergia, zapalenie no niby jest ubezpieczenie tak, ale strat moralnych nie pokryje:(

sztynka
26-09-2013, 10:05
Dziewczyny mam ostatnio problem z podklejaniem płatków. Nie wiem czy moja wina, czy zależy od oka, ale chyba by mi się przydał jakiś praktyczny instruktaż. Czasem mi się super podklei, rzęsy zrobię w 1,5h, a np. wczoraj podklejałam i mi te rzęsy w wewnętrznym kąciku sie chowały pod płatek. Reszta ok. Podklejałam nie pierwszy raz i zawsze te same płatki, a tym razem płatek się odklejał od powieki :/: Więc zrobiłam na taśmie, która też się oka nie trzymała. Zrobiłam porządny demakijaż okolic oczu i odtłuściłam i solą fizj. przetarłam żeby nie ślizgało się , a i tak taśma i płatek w tym miejscu wjeżdżały do oka. Co robię źle? Rzęski w wewn. kąciku były bardzo króciutkie, na poziomie rozmiaru 6 i prawie niewidoczne, ale pozostałe ładne , tylko takie wielorzędowe. Nie wiem jak to nazwać, mam za mało doświadczenia, ale rzęsy nie rosły ładnie, tylko w kilku kierunkach i na kilku poziomach.

Cataleya 1981
26-09-2013, 10:20
Dziewczyny mam ostatnio problem z podklejaniem płatków. Nie wiem czy moja wina, czy zależy od oka, ale chyba by mi się przydał jakiś praktyczny instruktaż. Czasem mi się super podklei, rzęsy zrobię w 1,5h, a np. wczoraj podklejałam i mi te rzęsy w wewnętrznym kąciku sie chowały pod płatek. Reszta ok. Podklejałam nie pierwszy raz i zawsze te same płatki, a tym razem płatek się odklejał od powieki :/: Więc zrobiłam na taśmie, która też się oka nie trzymała. Zrobiłam porządny demakijaż okolic oczu i odtłuściłam i solą fizj. przetarłam żeby nie ślizgało się , a i tak taśma i płatek w tym miejscu wjeżdżały do oka. Co robię źle? Rzęski w wewn. kąciku były bardzo króciutkie, na poziomie rozmiaru 6 i prawie niewidoczne, ale pozostałe ładne , tylko takie wielorzędowe. Nie wiem jak to nazwać, mam za mało doświadczenia, ale rzęsy nie rosły ładnie, tylko w kilku kierunkach i na kilku poziomach.
Hmmmm... rzesy zazwyczaj rosna w kilku rzedach. Nie spotkalam sie z powieka zaopatrzona tylko w 1 rzadek rzes :)
Ja czesto mam problem dogrzebac sie do wewnetrznych rzes i radze sobie przyklejajac tasme jedwabna w polowie powieki, w poprzek i naciagajac skore powieki w strone skroni. Rzeski w wewnetrznym kaciku wychodza jak wachlarz. Trzeba uwazac zeby nie rozszczelnic oka.Minusem jest ze wtedy mozna oklejac od wewnetrznego kacika do srodka powieki bo rzeski w zewnetrznym sa dla odmiany scisniete.

wisienkakwspz
26-09-2013, 12:27
sztynka jak mi się tak dzieje to albo podciągam kącik wewn na taśmie jak cat napisała, albo układam płatek tak, żeby te rzęsy dobrze się układały, nie zważam wtedy na kącik zewn i kleję najpierw to, a potem poprawiam znów płatek i kleje już resztę.

śmieszna
26-09-2013, 23:39
wg mnie ten kufer pomieści dużo :) dużo w moim mniemaniu, nawet latarka czołówka się zmieści.


a i owszem mi się mieści latarka czołówka, i płyny do demakijażu i skinsepty i inne pierdoły moje :)

Cataleya 1981
27-09-2013, 07:49
Z innej beczki... kiedy wreszcie jakiś konkursik rzęsowy ? Coś mnie nosi :D

Patios
27-09-2013, 10:24
Dziewczyny, idzie któraś jutro na targi na Marsa? :)

marchewkowy_las
27-09-2013, 10:30
tak :D z tego, co mi na fb pisały, to sporo jutro idzie naszych forumkowych :D ja tez jutro się wybieram :skacze::skacze::skacze::skacze:

kiwaczek2
27-09-2013, 12:49
patios - i ja, a o której będziesz?

tomaszka
27-09-2013, 17:25
My z Lublina jedziemy w 6, ale w niedzielę. Już się nie możemy doczekać.:cwaniak2:

Gorzkajakmokka
27-09-2013, 18:02
aleeeee zazdroszcze :skacze:

Happyhandy
27-09-2013, 19:52
Happy też się melduje w niedzielę:P 2 noce w podróży, ale nos mi mówi, że warto

Cataleya 1981
27-09-2013, 19:57
Też zazdroszczę :) Ja jutro ślub kuzynki muszę odbębnić ^_^

Patios
27-09-2013, 19:59
teraz juz nie wiem czy będę, bo chyba nie mam transportu. Ale jeszcze staram się ogarnąć .. ;/ Muszę tam być!

edit:
ogarnełam dojazd komunikacją. Z Emilii Plater co pół godziny odjeżdża darmowy autobus bezpośrednio na targi. Trzymajcie kciuki żebym z moją orientacją w terenie trafiła:D buhaha

edit 2 : mysle ze będę jakoś koło 13? Jakby ktoś chciał zagadać to wstawiam swoje zdjęcia (na tym z psem wyglądam dziwnie, bo byłam chora :P ) będzie łatwiej mnie rozpoznać. Z chęcia z kimś połażę na zakupach:) Ciebie marchewkowa jak wypatrzę to rozpoznam :) Mam nadzieję, że do zobaczenia jutro !

nitko
28-09-2013, 00:17
Też przyznaję, że mam problem z podklejaniem płatków. Taśmą potrafię idealnie zebrać dolne rzęsy i przez cały czas aplikacji nic mi się nie przesuwa, natomiast z płatkami jest inaczej... mimo, że podklejając starannie chowam dolne rzęsy, to jednak na końcu okazuje się, że skleiłam klientce oko i zaczyna się żmudne odklejanie...
Poza tym u niektórych klientek bywa, że przykleję płatek i jak klientka zamknie oko, to się okazuje, że górne rzęsy też się chowają... czasem w całości, czasem tylko kącik zewnętrzny... przesuwam płatek niżej ale wtedy troszkę odsłaniam dolne rzęsy i oczywiście już się boję, czy znowu nie skleję oka.
Zamawiam płatki różnych firm i jakoś nie mogę trafić na takie, z którymi czułabym się komfortowo więc po kilku próbach... znowu wracam do taśm :(

kiwaczek2
28-09-2013, 07:24
a ja uważam że na targach nic fajnego nie ma. w tamtym roku to chociaz poszłam na warsztaty, a tak żeby łazić w tłumie to nie dla mnie. no chyba, ze ktoś nastawia się na kupienie czegoś lub spotkanie z kims.

co do płatków vs taśma. polecam podklejanie na dwóch otwarych oczach i dopiero zamknięcie. albo dokleić wystające taśmą.

Cataleya 1981
28-09-2013, 09:13
Wczoraj miałam gimnastykę... Po zamknięciu oczu przez klientkę okazało się że w wewnetrznym kąciku dolna powieka zachodzi na górną podginając wszystkie górne rzęsy do góry. Po podklejeniu płatka, wystawały mi jedynie 2 mm czubeczki rzęs. Ukombinowałam się, tak, siak. No za chorobę bo ta powieka po prostu tak ma. Skończyło się na tym że przez płatek wgniatałam penseta trochę tą dolną powiekę, wklejałam rzese, natychmiast dmuchalam gruszką i dopiero moglam puscić. Tak gdzieś w 1/3 zabiegu kapnęłam się że laska ma okres i HS4 się slizgał. Zmieniłam na Zetkę LB i jakoś dobrnęłam do końca. Oj dały mi te kąciki popalić, dały.

Izi
28-09-2013, 10:15
Cat ja też mam jedną*taką że jak oczy zamyka to rzęsy znikają:huh:

mucha
28-09-2013, 10:19
To że się rzęsy ślizgają znaczy że klientka ma okres?

Patios
28-09-2013, 10:44
tak:(
ja wtedy na zamkniętych oczach jeszcze raz dwoma aplikatorami bezwłókienkowymi odtłuszczam. Czasem też spirutusem.

Honey
28-09-2013, 13:33
Ja mam dokladnie tak samo jak Nitko. Wolalam uzywac platkow, ale ostatnio czesciej wracam do plastrow :/

Agnieszka Praska
28-09-2013, 18:57
slizganie rzes nie jeste uwarunkowane posiadaniem okresu lub tez nie, zarowno przez stylistke jak i klientke ;)
ja mam klientki ktorym sie rzesy slizgaja a okresu niet :P

Cataleya 1981
28-09-2013, 19:15
Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ta, której się coś ślizgało okresu nie miała w tym dniu :)

Honey
29-09-2013, 12:24
Ja tam nie wiem :) Raz mialam taki przypadek. Byla to pierwsza moja ofiara po kursie. To byl dramat. Wszystko sie ślizgało i myslalam ze zwariuje. Ale nie wiem czy miala wtedy okres. Nie przyszlo mi do glowy zeby spytac.

tomaszka
29-09-2013, 20:02
Dziewczęta nasza edusia wygrała mistrzostwa Polski w przedłużaniu rzęs. Mówiłam, że Lublin trzyma kciuki. Gratulacje :ok:

Malgosia300
29-09-2013, 21:25
A nasza Marchewkowa zajela 2 miejce :) gratulatcje ALu :) :kwiatek::kwiatek:

violcias
29-09-2013, 22:19
edusia i Marchewkowa gratulacje :kwiatek:

marchewkowy_las
30-09-2013, 14:55
jeszcze jedna nasza forumowiczka, która rzadko się udziela zajęła 3 miejsce :D gratuluję, Olu :ok: Edytko, tobie już wczoraj gratulowałam :kwiatek:

maksik
30-09-2013, 18:28
Edusia i Marchewkowa - GRATULACJE!!!!!:kwiatek:

---------- Dodano o godzinie 18:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:20 ----------

Edusia i Marchewkowa - GRATULACJE!!!!!:kwiatek:

wisienkakwspz
30-09-2013, 18:47
edusia, marchewkowa, Ola - dziewczynki ogromne gratulacje! :ok:

Ale jestem happy, że piszę na forum z takimi zdolniachami :D

Honey
30-09-2013, 19:02
Moje gratulacje :)

karolasc
30-09-2013, 20:24
Gratuluję wszystkim na podium i którzy wzięli udział. To że podium zasłużone to oczywiście formalność :)

edytakon
30-09-2013, 21:04
Dziewczyny, wszystkie które wzięły udział - ogromne gratulacje za odwagę a wygranym podwójne :) Dzielnie przetarłyście szlaki :)

nadiuszka
01-10-2013, 07:44
http://forum.wzorki.info/rzesy/11451-relacje-z-pierwszych-polskich-mistrzostw-przedluzania-rzes.html

nitko
01-10-2013, 20:05
Wszystkie miejsca medalowe dla dziewczyn z naszego forum ?!!! Super.
:wow: :wow: :wow:
Gratulki dla Was dziewczyny.
.:piatka:

choco-lashes
02-10-2013, 00:17
No to kolejne TARGI URODA ;) tym razem w trójmieście a dokładniej w Gdańsku.
Które dziewczęta się wybierają? czy któraś z naszych forumowych firm bedzie się wystawiac?:)

http://pliki.wzorki.info/images/G6jP.jpg

dzikakura
02-10-2013, 00:35
Dziewczęta które wygrały, Edusia, Marchewa, Olka- gratulejszyn wielkie:przytul::ok:


Ja się chyba wybieram, ale wystawiać się nie będziemy, .. chyba:D:D:D:D, Edytka, wystawiamy się?:)

mucha
02-10-2013, 00:48
Ogromne gratulacje dla Agnieszki i Ali i Oli . Ja podziwiam za odwagę :ok:


Ja już mam dość spadających rzęs. Ręce mi opadają :/: Rzęsy się ślizgają przy aplikacji, odtłuszczaczy próbowałam już kilku, nawet na mydło oczyszczałam ostatnio. Ostatnie te co się ślizgały (fakt że babka miała okres) spadły po 3 dniach :( Wszystkie :/: Babka mówi, ze ma ulepki kleju na swoich czyli lecą rzęsy bez kleju :(
Kleje to już chyba wszystkie wykupiłam i wypróbowałam. Ostatnio nawet na blinka kleiłam. Raczej nie daję za mało kleju

Na uzupełnienia jeżdżę i rzęs bardzo mało zostaje, klientki zaczynają narzekać, ze było tak fajnie i coś się zmieniło :(

Czy tylko ja tak mam ? :placz:

Cataleya 1981
02-10-2013, 13:02
Pociesze cie... ja zauwazylam ze jak 1 raz komus kleje to rzesy trzymają sie swietnie. Po uzupelnieniu trzymają sie gorzej, mimo ze caly proces mycia mydłem, odtluszczania, suszenia i nakladania primera trwa okolo 20 minut. Nie wiem w czym rzecz, bo dzieje sie tak u 2-3 klientek. U reszty ok. I tez zachodze w głowe co jest nie tak.
Ale jak mam lepiej odtluscic, kiedy w jednej rece mam aplikator z preparatem, w drugiej pensete i odtluszczam niemal rzesa po rzesie rozgarniajac sobie zeby sie do wszystkich dostac :huh:

choco-lashes
02-10-2013, 19:43
;)

tomaszka
02-10-2013, 20:51
A ja Nadiuszkę poznałam po zagłówku na łóżku pod głową klientki. Biedula, wystawiona pierwsza od publiczności. Ale mam pytanie, Nadia co to za płatki miałaś pod oczy? :o

nadiuszka
02-10-2013, 21:45
odpowiedziałam na priv

carmenita
03-10-2013, 18:45
Pociesze cie... ja zauwazylam ze jak 1 raz komus kleje to rzesy trzymają sie swietnie. Po uzupelnieniu trzymają sie gorzej, mimo ze caly proces mycia mydłem, odtluszczania, suszenia i nakladania primera trwa okolo 20 minut. Nie wiem w czym rzecz, bo dzieje sie tak u 2-3 klientek. U reszty ok. I tez zachodze w głowe co jest nie tak.
Ale jak mam lepiej odtluscic, kiedy w jednej rece mam aplikator z preparatem, w drugiej pensete i odtluszczam niemal rzesa po rzesie rozgarniajac sobie zeby sie do wszystkich dostac :huh:


Ja też mam taką przypadłość. Ciężko się zastanawiam i pomyślałam, że chodzi może o wymianę rzęs. Robiąc uzupełnianie nie zakładamy wszystkich od nowa tylko jakieś starsze rzęski zostają, więc wypadają szybciej niż te nowe i ogółem jest ich mniej. Tak to sobie wymyśliłam. :P

Mysiaczeq
03-10-2013, 20:02
a ja se wymyslilam jeszcze ze jak nasada nie do konca jest podklejona to tez szybciej rzeski sobie pojda;)

kiwaczek2
04-10-2013, 07:45
Mysiaczeq - bo tak jest;)

Ale wydaje mi sie ze diewczyny powinny miec to opanowane.
Moze faktycznie wymiana rzes.ale zeby u muchy u wiekszosci pan akurat tak sie trafilo?

Cataleya 1981
04-10-2013, 15:04
Gdzie dostane noreczki prawdziwe w podkreceniu J/B ? Jeszcze zeby sie nie rozprostowywaly calkiem to byloby fajnie :)

Izi
04-10-2013, 16:17
Cat w natural lashes są Jki. Ja niby z tego skrętu nie korzystam, ale C i max się ostatnio nie prostują więc i tamte nie powinny.

Cataleya 1981
04-10-2013, 17:10
Nie ma :( Właśnie dziewczyny się wycofują z tego skrętu. Sciągną jedynie wtedy gdy będzie zamowienie od kilku dziewczyn.

Mysiaczeq
04-10-2013, 20:16
a nowe norki od SL?

edytakon
05-10-2013, 13:18
A jakie rozmiary potrzebujesz? Bo my cos jeszcze mamy z piórka, j-ka pisz na pw odpowiem jakby co :)

Mysiaczeq - jeśli żle u nasady doklejona to podstawowy błąd stylizacji.

Dziewczyny a nie myślicie, ze Wasze kobiety po prostu zrzucają rzęsy, bo jest osłabienie jesienne? Moja dziś jedna przyszla i miała 1 oko 99% a drugie 3% - i co skąd to? Okazało się, ze jest bardzo opuchnięta, ma opryszczkę i potworne osłabienie organizmu - ja to tylko tak tłumaczę

Patios
05-10-2013, 14:22
Z opryszczką bym nie przyjęła kobitki :(

śmieszna
05-10-2013, 14:54
skręt J norki widziałam na targach w Black Lashes. Ale czy się prostują nie wiem...
Izi a mi się wydaje, że te z Natural jednak trochę się odkształcają... w kącikach zew, ale jak śpię w pozycji bocznej bezpiecznej więc moze dlatego...?

edytakon
05-10-2013, 15:07
Z opryszczką bym nie przyjęła kobitki :(

A co ma opryszczka ust do przedluzania rzes?

Mysiaczeq
05-10-2013, 15:57
edytakon opryszczka jest objawem zewnetrznym oslabienia organizmu ;)

wiecie ja zauwazylam, ze ja swoje nadmiernie gubie swoje rzeski az sie zaczelam o nie bac ;/

Patios
05-10-2013, 15:58
Oczywiście rozumiem, ze każda z nas sterylizuje po każdej klientce pęsety prawda? Jeli któraś z Was tego nie robi, to zacznijcie. albo posiadajcie tyle kompletów pęset by móc je wszystkie razem dopiero pod koniec dnia sterylizować.

ALE ! .. jesli chodzi o opryszczkę to można przenieść ją na inną klientkę nawet nie samymi pęsetami, ale wirus może przebywać na nas. Herpes simplex doskonale się rozprzestrzenia.

Na studiach uczono mnie by takich klientów nie przyjmować i ściśle się tego trzymam.

Mysiaczeq
05-10-2013, 16:17
patios generalnie opryszczka w obrębie twarzy jest przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu na twarzy. jesli chodzi o wirus to przenosi sie on droga bezposredniego kontaktu, ale nie zapominajmy, ze osoby, ktore nie wykazuja objawow opryszczki a zakazeni sa wirusem HPV rowniez moga zarazac.
Dla wlasnego komfortu i pewności lepiej umowic klientke jak podzdrowieje

Patios
05-10-2013, 16:47
A co do tego , że klientkom sie teraz rzęski gorzej trzymają.. to może ma to związek z tym, że większość z nas już przeszła na gęsciejsze, bardziej tłuste kremy? Prawdą jest, że nawet nie nakładając kremu pod oczy ,tylko dochodząc do kości jarzmowej, sprawiamy, ze krem podchodzi pod oczy. Przez noc krem podejdzie do samiutkich rzęs. Jak nie wierzycie to zróbcie próbę z jakąś maseczką kolorową :)
Związek może mieć tez to, że na zewnątrz jest zimno i bierzemy dłuższe , bardziej gorące kąpiele. A nie daj boże klientka weźmie taką po samej aplikacji.

Takie tam moje gdybanie.

Izi
05-10-2013, 21:32
Śmieszna to zależy od pomieszczeń w których się przebywa, wilgotność itp. z moimi i moich kobitek jest OK.

PS: w sobotę mi zakładałaś a w poniedziałek już było "ja chcę takie jak Pani" ;)
:kwiatek:

śmieszna
09-10-2013, 23:20
dajcie spokój! nie wierzę, że ktoś się reklamuje czymś takim!

Izi - u mnie też wszyscy podziwiają:D świetnie CI wyszły te moje rzęsiory :D Zauważam coraz częściej, że sama mogę być "swoją" (bo to nie ja sobie sama kleję przecież) reklamą.

AnastazjaB
10-10-2013, 19:55
Dwa kwiatuszki które dzisiaj znalazłam:
Moje teksty na stronie nie są wybitne, ale męczyłam się dość długo, aby to składnie napisać. O ile pierwszy przypadek to od sobie ogłoszenie, to została w nim zawarta większość informacji z mojej www.

W drugim przypadku nie wiem co zrobić, jutro będę do nich dzwonić, bo to jest dla mnie jakieś ostre nieporozumienie.


1. Tekst kopiuj-wklej z mojej www na ogłoszenie Pani X. Mniej istotne.

Ogłoszenie Pani X
http://usługi24.pl/ogloszenie_5683539_PRZEDLUZANIE-RZES---!!!-OD-75-zl-!!!-NORKI-i-JEDWABNE-RZESY-%28-Poznan-%29.html

Moja www
Informacje o przedłużaniu rzęs, dowiedz się co Cię czeka! ;) (http://www.anastazjabalon.com/Przedluzanie-rzes,4/)


2. Mój artykuł ze strony www i bloga o tym czy stylizacja niszczy naturalne rzęsy. Skopiowany na oficjalnym blogu firmy BLACK LASHES.

BLACK LASHES blog
Czy przedłużanie rzęs niszczy nasze rzęsy? | Blacklashes blog (http://www.black-lashes.pl/blog/czy-przedluzanie-rzes-niszczy-nasze-rzesy/)

Moja www
Informacje o przedłużaniu rzęs, dowiedz się co Cię czeka! (http://www.anastazjabalon.com/Przedluzanie-rzes/Czy-przedluzanie-rzes-niszczy-rzesy-naturalne,19/)

Mój blog
Anastazja Balon - makijażystka (Katowice i Śląsk): Czy przedłużanie rzęs niszczy nasze naturalne rzęsy? (http://thebestmakeupartist.blogspot.com/2013/02/czy-przeduzanie-rzes-niszczy-nasze.html)

karolasc
10-10-2013, 22:03
Anastazja a ja bym zadzwoniła i poinformowała, że wystawiam Państwu ( firmie X ) fakturę i chciałabym się dowiedzieć czy dane się zgadzają? :D Jak zapytają jaka fakturę to grzecznie powiedzieć, że za korzystanie z Twojego tekstu :D Albo zapytać jak mają tą sprawę oni zamiar rozwiązać, bo jak na razie to niestety można ich podciągnąć pod paragraf o plagiat , kopiowanie treści bez zgody autora :D Daj znać jak się rozwiązała ta sytuacja. Chociaż często się to zdarza, i niestety dużo osób błędnie myśli, że wiele treści w internecie nie ma autora...

śmieszna
10-10-2013, 23:04
No o ile jeszcze na prywatnych blogach można się spodziewać takich rzeczy, to na oficjalnej stronie "poważnej " firmy to już skandal! zrób print screena czy zapisz jakoś link do tej strony ( nie wiem nie znam się na informatyce internetowej czy jak to zwał)bo to jest kradzież! I ni w ch****ę nie odpuszczaj. Jak tak można? I prosze informuj nas jaki sprawa ma przebieg, jestem przeciekawa reakcji tych złodziejaszków...

nadiuszka
11-10-2013, 06:51
Anastazja się zna na internecie i skriny już porobione.
A z tą fakturką to GENIALNY pomysł!!

AnastazjaB
11-10-2013, 12:28
Z Black załatwione. Przeproszone, skasowane, ugadane.


O dziwo gorzej z pozbyciem się tego ogłoszenia z portalu O.o

Izi
11-10-2013, 12:48
Ja też ostatnio pisałam teksty do swojej strony www nie jestem dobrym "copywriterem" i często zasłyszane i słuszne teksty/informacje wybijają mi się w głowę. Często nie wiem gdzie coś wyczytalam ale uważam za dobre i nie dam sobie ręki uciąć że nie będzie w takim przypadku podobnie. Tym bardziej że w podstawowych informacjach nikt Ameryki nie odkrył. Ale świadomie kraść cały tekst?!!! Taki charakterystyczny. I tak jak śmieszna napisała na oficjalnej stronie poważnej firmy? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam a że wyczulona jestem na tematy danych osobowych, plagiatow i kradzieży zdjęć to ja też bym nie popuściła. Też jestem ciekawa jak się sytuacja rozwinie i jakie dostaniesz wytłumaczenie.

EDIT: ale mój net na opóźnienie;)

Fajnie że jedno z głowy.

AnastazjaB
14-10-2013, 04:42
Dalej nie potrafię się doprosić tej Panny z ogłoszenia o usunięcie moich treści. Portal też nie reaguje.

Zależy mi tylko na usunięciu tego, nie chce póki co żadnego wynagrodzenia za udostępnienie artykułów.

Ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić zanim będzie trzeba sięgnąć po ciężką artylerie?

Agnieszka Praska
14-10-2013, 08:09
Jedyne co ci zostaje to prosic o usuniecie ;)

malutkaistotkaa
14-10-2013, 08:45
Dziewcyzny mam pytanie czy jeczmien na oku jest przecikwskazaniem do przedluzania rzeS??b
o dziecwyzna jest umiwiona i pisze do mnei ze zaczyna sie jej robic jeczmien...?

Cataleya 1981
14-10-2013, 09:15
Dalej nie potrafię się doprosić tej Panny z ogłoszenia o usunięcie moich treści. Portal też nie reaguje.

Zależy mi tylko na usunięciu tego, nie chce póki co żadnego wynagrodzenia za udostępnienie artykułów.

Ma ktoś może jakiś pomysł co jeszcze mogę zrobić zanim będzie trzeba sięgnąć po ciężką artylerie?

Znalazłam takie coś: Kradzież treści w internecie - co zrobić? | Enpresa (http://enpresa.pl/blog/kradziez-tekstow-ze-strony-www/)

Jeśli chcesz to zapytam swojej ciotki (specjalista od prawa autorskiego :D) czy coś ci zostało poza sądem.
Jeśli mówimy o tradycyjnej drodze walki z plagiatem :D

Bo można też polecieć ostro po bandzie z laską ale to już na priv ;)

nadiuszka
14-10-2013, 09:19
Jęczmień (jeczmyk) (łac. (http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81acina) hordeolum) – torbielowata (http://pl.wikipedia.org/wiki/Torbiel) infekcja (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaka%C5%BCenie_miejscowe) powieki (http://pl.wikipedia.org/wiki/Powieka) – ropień (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ropie%C5%84) powodowany przez zakażenie (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zaka%C5%BCenie) gronkowcowe (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gronkowce), usytuowany na brzegach powiek (http://pl.wikipedia.org/wiki/Powieka), gruczołów przyrzęsowych (http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Gruczo%C5%82_przyrz%C4%99sowy&action=edit&redlink=1) i tarczkowych (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruczo%C5%82_tarczkowy). Niedoleczony, powracający jęczmień zewnętrzny może przerodzić się w gradówkę (http://pl.wikipedia.org/wiki/Grad%C3%B3wka) – wywołaną przez blokadę gruczołów łojowych (http://pl.wikipedia.org/wiki/Gruczo%C5%82_%C5%82ojowy), natłuszczających powiekę. (Wikipedia)

Dalej masz pytanie czy można przedłużać? ;)

Agnieszka Praska
14-10-2013, 09:36
niestety sadem nic sie w pl nie wskora jesli chodzi o udostepnianie tresci w internecie :/ byla juz taka sprawa na innym forum tylko dziewczynie zdjecia ukradli i podpisywali jako swoje :/ bede miala chwile to poszukam i napisze co jej powiedziano :/
I dodawanie formulki o zakazie kopiowania teZ na wiele sie nie zdaje ;)

śmieszna
14-10-2013, 20:42
to przerażające! czyli co robić? agulusia napisz jak znajdziesz, jestem ciekawa bardzo. Nie znoszę złodziejstwa. Normalnie mnie mierzi, jak słyszę o czymś takim.

edytakon
14-10-2013, 21:40
Jęczmień zawsze był przeciwwskazaniem bezwzględnym do wykonywania zabiegu.

AnastazjaB
15-10-2013, 00:08
Jęczmień to infekcja więc co to w ogóle za pytanie?

Nie kleimy na ranach, a na zakażeniu tym bardziej. Musi się całkowicie wygoić. Tak samo nie zakładamy rzęs na świeży makijaż permanentny, przy zadrapaniu itp. itd.

marchewkowy_las
15-10-2013, 00:41
ja kiedyś się radziłam pani z tego blogu: Strona główna | fotoprawo.pl (http://fotoprawo.pl/) i wywnioskowałam, że mając dobrego prawnika można sporo wywalczyć :D znajdziecie tam też bardzo przydatne wzory umów, gdybyście chciały umieścić zdjęcia modelek w internecie (publikacja wizerunku).

Cataleya 1981
15-10-2013, 11:56
Ja dzis z wielką niecierpliwoscia oczekuje na projekt swojej wizytowki. Ma byc w kolorach bieli, gorzkiej czekolady i pudrowego rozu tak jak strona www nad ktora mi juz pracują koledzy :) Ogolnie prace nad rozwojem zaczynają nabierac tempa.
- dwujezyczna strona www w budowie (myslicie ze taki kawalek pasuje na podklad do strony ;) https://www.youtube.com/watch?v=8g8QyYKH2uo)
- wizytowki w trakcie, potem pojda do roboty angielskojezyczne ulotki
- piekny album na portfolio znaleziony
- grafika na okladkę albumu w projekcie
- modelka do czesci zdjec do portfolio znaleziona, warunki uzgodnione

tylko skąd ja wezme lustrzankę, lampy studyjne i tła :/:

Narzeczony mi wyjechal do Anglii do pracy i bedzie mnie sciagal na wiosne wiec trzeba sie przygotowac zawczasu. Nawet mam juz pomysl jak sie tam rozreklamowac, a nawet trzy. Kiedy tam wystartuje to z małym hukiem i nie bede bawic sie w półsrodki ;D
Poki co co miesiac przez kilka dni bede tam na miejscu robic rekonesans i szukac lokalu/domu w dobrej lokalizacji ;)

EDIT: Nie muszę na razie kupować lamp i tła. Klientka fotograf zaoferowała pomoc w robieniu profesjonalnych portretowych zdjęć modelce, w zamian za możliwość użycia ich również w swoim portfolio :skacze::D Modelka mieszka 2 bloki ode mnie, a studio zdjęciowe fotografki jest na sąsiednim osiedlu :D jej... nie mogę się doczekać... będziemy się kleić, malować, czesać, pstrykać i tak co tydzień :D

wisienkakwspz
15-10-2013, 12:33
cataleya życzę powodzenia i trzymam kciuki :D

Cataleya 1981
15-10-2013, 12:57
Heh nie dziekuje ;) Ja trzymam kciuki za kolege ktory tworzac strone dla mnie bedzie sie wzorowal na firmowych stronach rimmell, guerlain i reserved. Dla niego to ma byc popisowa /reklamowa strona jego umiejetnosci a ja bede ja miala w zasadzie za poldarmo. Wiec bardzo licze ze sie chlopak wykaze. Galerie planuje zrobic studyjną.
Jednak zeby to wszystko powstalo musze sie skupic na doskonalych zdjeciach i filmach na intro.
Ale kto powiedzial ze sie nie da ? :D

Agnieszka Praska
15-10-2013, 13:19
ok pisze co sie dowiedzialam
sprawa dotyczyla zdjec , panna sobie pokopiowala i przypisywala sobie autorstwo nie swoich prac
sprawa wyglada tak ze dopoki nie zglosi sie konkretnych zdjec do firm zajmujacych sie prawami autorskimi to nie podlegaja one ochronie, jesli zglosimy to mamy ochrone praw autorkich a to kosztowne
jesli zlokalizujecie swoje zdjecia u kogos innego i napiszecie oficjalnie gdzies w komentarzu ze ona je ukradla to jeszcze ma prawo was skarzyc o znieslawienie

Cataleya 1981
15-10-2013, 13:29
O kurcze... no to ladny zonk O_o
znaczy sie ze mozna krasc bez pardonu O_o

ania38
15-10-2013, 13:58
Agulusia no kurcze blade delikatnie mówiąc:(((

za wszystko trzeba płacić i już a jak nie to jeszcze można do kicia trafić bo złodziej zaskarż :wow::wow::wow:

Cataleya 1981
15-10-2013, 17:16
23.10 szkolenie z Blink&Go u Aguliii :skacze:

Drozja
15-10-2013, 20:34
Widzę, że temat kradzieży zdjęć jest na topie. Ja ostatnio natknęłam się na zdjęcia naszej forumowej Dzikiejkury

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=634947776549435&set=a.589426547768225.1073741842.584092501634963&type=1&theater

Polecam przejrzeć fanpage tej "kosmetyczki", prawie wszystkie zdjęcia kradzione. Komentarze ujawniajace prawde, są natychmiast kasowane. Ręce opadają...

Swoja drogą, Aga zdziwiłaś mnie że nie można z tym nic zrobić...

meraszka
15-10-2013, 22:08
dziewczyny (kura!) na facebooku w opcjach zdjęcia można je zaraportować zgłaszając kradzież własności intelektualnej!

Agnieszka Praska
15-10-2013, 23:39
DlAtego ja wale podpis centralnie przebiegajacy przez rzesy/paznokcie ;)

Cataleya 1981
16-10-2013, 00:16
Ja też :)

bombelkowa
16-10-2013, 07:54
rzęsy tej laski mnie przerażają :/: a jeszcze bardziej przerażają mnie opinie, że są super ;(

iosa
16-10-2013, 10:42
to tak jak i mnie. I zastanawiam się, które te pracę są kury, bo jakieś takie nie jej się wydają. Aczkolwiek widać różnice pomiędzy poszczególnymi aplikacjami.

śmieszna
16-10-2013, 11:27
cena za założenie też niezła 60 zł! co to jest?!

Cataleya 1981
16-10-2013, 11:40
Cataleya, nie potrzebujesz kamyków agatu, bo masz piękne szklane podstawki. ja się przerzuciłam na deski szklane do krojenia. są nawet wygodniejsze od agatów :ok:


Mam pewne spostrzeżenie na temat pracy na deseczkach. A w zasadzie to dwa.
Przezroczyste szkło zaniosło się takim białym osadem od klejów. Nie mam pojęcia jak, bo kleje sa tylko na foliowych nalepkach, ale chyba opary bo mój aparat foto który wozilam w kuferku obok kryształu też ma wyświetlacz w białym osadzie :huh: Niestety nie wygląda to ładnie i wstyd pokazywac materiał klientkom bo szklo po prostu wygląda na brudne :( Zmyje się to czymś ???

Dwa... pobieranie rzęsek nalepionych po lewej stronie wiąże się z przygnieceniem tych po prawej i zwichrowaniem. Poza tym zawsze uzywam silikonowej podkladki do poprawienia źle uchwyconych rzęs. nie przewidziałam ze nie mam wtedy gdzie jej polozyc, bo polozenie obok deski to juz dodatkowy ruch ręki i strata czasu.

Spróbuje popracować na agacie i zobaczę co wyjdzie.

iosa
16-10-2013, 12:29
ja wróciłam do starych metod bez przyklejania na szybki - czas mi się skrócił jak dodałam do tego pierścionek

acetonem nie zejdzie ?

Pani rzęsa
16-10-2013, 13:33
Cześć dziewczyny jestem świeżakiem i ciągle zastanawiam się czy lepiej jest przyklejać rzęski najpierw do młodych, a w drugiej kolejności do starszych rzęsek czy może odwrotnie? Jak robicie? Ja jak przyklejam najpierw do starszych to zdarza mi się, że te malutkie młode się sklejają :( Pomóżcie proszę. Może ktoś już poruszał ten temat? Jestem pierwszy raz na forum i nie wiem nawet jak szukać. Pozdrawiam wszystkie rzęsowe dziewczynki :D

Cataleya 1981
16-10-2013, 14:07
Cześć dziewczyny jestem świeżakiem i ciągle zastanawiam się czy lepiej jest przyklejać rzęski najpierw do młodych, a w drugiej kolejności do starszych rzęsek czy może odwrotnie? Jak robicie? Ja jak przyklejam najpierw do starszych to zdarza mi się, że te malutkie młode się sklejają :( Pomóżcie proszę. Może ktoś już poruszał ten temat? Jestem pierwszy raz na forum i nie wiem nawet jak szukać. Pozdrawiam wszystkie rzęsowe dziewczynki :D

A co ci mówiła na szkoleniu instruktorka ?

kiwaczek2
16-10-2013, 14:12
wydaje mi się że na to pytanie powinnas dostać odp na szkoleniu. kazdy klei jak lubi i jakie ma przyzwyczajenia. nie ma jakiejś odgórnej zasady że tylko tak można.
to tak samo jak przy paznokciach czy zaczynasz od kciuka czy od małego.

Pani rzęsa
16-10-2013, 14:12
Właśnie nic nie powiedziała na ten temat, a ja wtedy jeszcze nie wiedziałam, że są takie problemy:/: Szkolenie w ogóle pozostawiało wiele do życzenia z 8 godzinnego szkolenia miałam 3,5 godziny i tak naprawdę niewiele się nie dowiedziałam. A teraz jest mnóstwo pytań i liczę na Waszą pomoc :(

kiwaczek2
16-10-2013, 14:14
uuuu to ja radzę iść na doszkolenie, porządne. bo nie wiem czy da radę wszystko ogarnąc przez forum. poza tym nie wiadomo jak kleisz i nie wiadomo jakie masz braki.

Cataleya 1981
16-10-2013, 14:17
Właśnie nic nie powiedziała na ten temat, a ja wtedy jeszcze nie wiedziałam, że są takie problemy:/: Szkolenie w ogóle pozostawiało wiele do życzenia z 8 godzinnego szkolenia miałam 3,5 godziny i tak naprawdę niewiele się nie dowiedziałam. A teraz jest mnóstwo pytań i liczę na Waszą pomoc :(
Kwestii praktycznych nikt ci na forum nie wyjaśni bo to musi ci instruktor pokazać na zywo i prowadzic cie "za rece" podczas szkolenia. Po prostu pewnych rzeczy wytlumaczyc sie slownie nie da. A takie pytania to skutek kiepskiego szkolenia.
Jeśli masz dużo pytań takich jak to, to najrozsądniej, najprościej i z najlepszym efektem dla ciebie było by iść na PORZĄDNE doszkolenie.

Pani rzęsa
16-10-2013, 14:32
Braki pewnie mam spore:/: Pomyślę w takim razie o doszkoleniu tylko, że to kolejne koszta :( Pokaże jakieś zdjęcia z aplikacji rzęsek to może coś podpowiecie. Wściekła jestem na to moje szkolenie specjalnie wybrałam renomowaną firmę, żeby na pewno było dobrze i taka instruktorka mi się trafiła ehhh...

iosa
16-10-2013, 14:55
Pani rzęso - a gdzie było szkolenie? ciekawi mnie ta renomowana firma.

martynko_kr - tego typu ogłoszenia to w innym temacie się umieszcza

Cataleya 1981
16-10-2013, 14:57
Braki pewnie mam spore:/: Pomyślę w takim razie o doszkoleniu tylko, że to kolejne koszta :( Pokaże jakieś zdjęcia z aplikacji rzęsek to może coś podpowiecie. Wściekła jestem na to moje szkolenie specjalnie wybrałam renomowaną firmę, żeby na pewno było dobrze i taka instruktorka mi się trafiła ehhh...

Szkoda że nie trafiłaś na to forum wcześniej.. Ja szukałam info ostro przed 1 szkoleniem i trafiłam tutaj. Wybór instruktora to już był lajcik.
Jeśli chesz być dobrą stylistką to niestety musisz zainwestować w wiedzę = dobrego instruktora ktory przykłada się do roboty, a taki niestety kosztuje. Jeśli już po 1 szkoleniu narzekasz na koszty, to jak chcesz się nauczyć kolejnych metod ?
U mnie na ścianie wiszą na razie 3 certyfikaty których uzyskanie kosztowało mnie 2,5 tys złotych. Za chwilę będzie następny, a potem kolejny. Nie będę pisać ile forsy wydałam na materialy zuzyte do ćwiczeń poszkoleniowych i wyposażenie do kącika rzęskowego, a i tak jestem male piwo w porównaniu z wieloma tutaj dziewczynami. Pożyczkę na 1 szkolenie rzęsowe spłaciłam pol roku po szkoleniu. Na kolejne szkolenia zarabiam na rzęskach. Nie marudź tylko do roboty ! Chcesz robić ladne rzęski czy nie chcesz ? :D

Pani rzęsa
16-10-2013, 15:08
Pewnie że chce robić piękne rzęski;] Tylko myślałam, że na kolejne szkolenia zarobię już robiąc rzęsy ale nie chce robić za pieniądze jak nie jestem pewna jeszcze tego co robię. Ja tez już wydałam sporo kasy na materiały i łóżko...bedzie ze 3 tyś. Ale nie żałuje bo bardzo lubię robić rzęski i chce być perfekcjonistką. Widziałam Twoje aplikacje piękne!!! Ja też tak będę:P Dzięki za kopniaka;]
A firma to Secret Lashes wrrr:cwaniak:

bombelkowa
16-10-2013, 15:29
a skąd jesteś?
u mnie SL jest jakaś instruktorka co takie brednie gada, że masakra :huh:

iosa
16-10-2013, 15:33
to u nich chyba w ogóle ze szkoleniami kiepsko bo ostatnio sporo prac widziałam stylistek po szkoleniu SL i były bardzo slabe

Pani rzęsa
16-10-2013, 15:38
Dziewczyny a może polecicie mi kogoś z Trójmiasta na doszkolenie?

Cataleya 1981
16-10-2013, 15:45
Dziewczyny a może polecicie mi kogoś z Trójmiasta na doszkolenie?Łuhuhuhu, to jesteś laska w domu :) Z Nobli jest
Grażyna Kleba http://static1.tradoro.pl/80/star_violet.gif (Instruktor)
Gdynia
tel: 512 647 983


ale osobiście nie znam i nie wiem jak szkoli. Ala, Agulaa, Nadia - znacie dziewczynę ?

kiwaczek2
16-10-2013, 16:00
no i na pewno Dzikakura lub Edyta są w trójmieście- nigdy nie wiem która. a może obie:D
Przeczytaj sobie wątek o szkoleniach w dziale rzęsowym.

Pani rzęsa
16-10-2013, 16:11
Dzięki dziewczyny :*Że też wcześniej nie odważyłam się do Was napisać:/: Zaraz wszystko sobie oblukam:cwaniak2:

---------- Dodano o godzinie 16:11 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:05 ----------

Drozja
16-10-2013, 17:51
Dziewczyny, ta Panna od kradzionych fotek też jest niby po szkoleniu SL. Do tej pory się zastanawiam, czy faktycznie, ale jeśli tak, to straszna antyreklamę im robi swoim partactwem....

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=609277142449832&set=pb.584092501634963.-2207520000.1381938515.&type=3&theater

wani
16-10-2013, 18:06
Dziewczyny, ta Panna od kradzionych fotek też jest niby po szkoleniu SL. Do tej pory się zastanawiam, czy faktycznie, ale jeśli tak, to straszna antyreklamę im robi swoim partactwem....

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=609277142449832&set=pb.584092501634963.-2207520000.1381938515.&type=3&theater
O matko jedyna... te aplikacje to istna masakra :wow:

Pani rzęsa
16-10-2013, 18:18
Dziewczyny mam jeszcze pytanie. Gdzie zaopatrujecie się w rzęski? Chodzi mi o diamond silk i minki na paskach oczywiście.

choco-lashes
16-10-2013, 18:31
Pani rzęsa... odwiedz wątek Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs
;) na forum jest pare różnych firm i ich przedstawicielki. Jest również wątek Dystrybutorzy i Producenci Tam dziewczyny też na pewno Ci doradza;)
Aaaa i jak byś chciała iść w trójmieście na doszkolenie do Dzikiej Kury to daj znac;) chętnie też bym poszła, może przyjmie nas 2 z jakims rabacikiem hihi;))

Pani rzęsa
16-10-2013, 18:38
Dzięki za wskazówki :-) a z tym doszkoleniem we dwie to super pomysł jest! Zorientuje się i dam znać.

Cataleya 1981
16-10-2013, 18:53
Zobaczcie jakie fajne standy pod paski do rzęs https://lashaholics.com/
Tylko skąd takie ceny ?;)

bombelkowa
16-10-2013, 20:04
Ratujcie :(
Ręce mi grabieja w czasie pracy :( masakra :( bolą aż nie mogę ruszyć palcami!
Ktoś coś? Help..:placz:

Agnieszka Praska
16-10-2013, 20:59
Magnez lykaj ;) mnie przy 6-7 klientce z rzedu az palce wykrecalo :/ traz jest lepiej ;) ijeszcze mam pileczke taka do sciskania ;)

tomaszka
16-10-2013, 21:39
Agula? 6-7 ??????? Dobra jesteś. Ja przy 3 wzrok tracę i kręgosłup mi wypada.

Askar
16-10-2013, 21:40
Dziewczyny, ta Panna od kradzionych fotek też jest niby po szkoleniu SL. Do tej pory się zastanawiam, czy faktycznie, ale jeśli tak, to straszna antyreklamę im robi swoim partactwem....

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=609277142449832&set=pb.584092501634963.-2207520000.1381938515.&type=3&theater

Widzę, że moja "ziomalka" :/
To szkolenie rzęsowe robiła w całkiem niezłym Centrum Szkoleniowym- Newcomer. Ja u niech robiłam kurs przypominający z kosmetyki po 6 latach od ukończenia Szkoły i wspominam szkolące dziewczyny bardzo pozytywnie, naprawdę odpowiadały na wszystkie pytania, wręcz prowadziły za rękę. Ta laska z linku kurs ukończyła 21.08.2013, ale rzęsy robi od dawna (wg.daty wstawiania zdjęć), ale nie zmienia to faktu, że aż wszystko boli gdy na to patrzę!!! Porażka!!!

Agnieszka Praska
16-10-2013, 22:40
Tomaszka ja sie juz przyzwyczilam ;) na poczatku ciezko bylo bo plecy bolaly i rece dretwialy ale jak widac do wszystkiego idzie sie przyzwyczaic :D

Drozja
16-10-2013, 23:06
Widzę, że moja "ziomalka" :/
To szkolenie rzęsowe robiła w całkiem niezłym Centrum Szkoleniowym- Newcomer. Ja u niech robiłam kurs przypominający z kosmetyki po 6 latach od ukończenia Szkoły i wspominam szkolące dziewczyny bardzo pozytywnie, naprawdę odpowiadały na wszystkie pytania, wręcz prowadziły za rękę. Ta laska z linku kurs ukończyła 21.08.2013, ale rzęsy robi od dawna (wg.daty wstawiania zdjęć), ale nie zmienia to faktu, że aż wszystko boli gdy na to patrzę!!! Porażka!!!

To w takim razie ja tez jestem twoją ziomalką, witam. :))
Nie mów że jesteś z Bydgoszczy i nie znasz Kasi - naszej rodzimej top model...:wow:

Ja ja śledzę od jakiegoś czasu, przyznam szczerze że momentami mnie to śmieszy i zastanawiam się, czy ona naprawdę wierzy w to co tam wypisuje, czy ma aż taki tupet...
Czasami tylko załamywałam ręce, zwykle nie komentowałam, bo tak każdy komentarz znika w mgnieniu oka, aż do dzisiaj.
Dziewczyna publicznie wyśmiała klientkę, która przyszła do niej z reklamacją i napisała, że musi uprzedzić wszystkie swoje fanki, bo ta babka grozi, że zrobi jej antyreklamę... :/ O dziwo mój komentarz nie został usunięty, nawet doczekałam się ciętej riposty, ale już moja odpowiedź niestety zniknęła w ciągu minuty...

Założyłyśmy z koleżanka grupę na facebooku przestrzegająca przed pseudo kosmetyczkami, chciałabym trochę uświadomic dziewczyny korzystajace z takich usług, bo wydaje mi się że one sa zadowolone z takiego efektu, bo myslą, że tak ma być. Nie są świadome tego że może im sie stac krzywda... :/

nadiuszka
17-10-2013, 00:40
Kiwaczku, jedna z nich jest w Poznaniu ;)
A co do pazurków. zaczyna się od lewej strony ;) bo inaczej prawą ręką będziesz paluszków zażelowanych dotykać ;) to taki offlline mały

kiwaczek2
17-10-2013, 07:30
Nadia- ja zaczynam od prawej strony lewej dloni;)

Co do rzesowych spraw- tak wiele pan jest zadowolonych z takich uslug. I ma bank nie chcialyby lepiej i drozej.
I nie zmienimy tego.
U mnie w salonie manicurzystka chodzi na rzesy za 100zl czyli w.sumie nie jakas bardzo niska.cena. Rzesy nieposklejane. Jej klientki tez tam.chodza. Mimo ze wszystkie maja tak samo zrobione J , oko nie wymodelowane. Ale one zadowolone.

bombelkowa
17-10-2013, 07:43
ja też skomentowałam.. ciekawe czy już usunęła :]


już usunęła.. i zablokowała komentarze.. no co za babsztyl ..

Drozja
17-10-2013, 09:23
Ekspres, co?
A co napisałaś?

Ja znalazłam dzis w internecie ciekawy artykuł, chyba nie jesteśmy tak do końca bezradne.
Fotografa nie warto okradać ze zdjęć, czyli ciąg dalszy historii Gosi Stępień Fotoblogia.pl (http://fotoblogia.pl/2013/10/16/fotografa-nie-warto-okradac-ze-zdjec-ciag-dalszy-historii-gosi-stepien)

---------- Dodano o godzinie 09:23 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:23 ----------

Ekspres, co?
A co napisałaś?

Ja znalazłam dzis w internecie ciekawy artykuł, chyba nie jesteśmy tak do końca bezradne.
Fotografa nie warto okradać ze zdjęć, czyli ciąg dalszy historii Gosi Stępień Fotoblogia.pl (http://fotoblogia.pl/2013/10/16/fotografa-nie-warto-okradac-ze-zdjec-ciag-dalszy-historii-gosi-stepien)

beauty86
17-10-2013, 09:47
Witam

Czy można zrobić hennę na rzęsy bezpośrednio przed przedłużaniem ?

Agnieszka Praska
17-10-2013, 13:38
Nie mozna, najlepiej 2 dni przed

Cataleya 1981
22-10-2013, 20:12
Dziewczyny znalazłam chyba świetny patent na ćwiczenie z przedłużania rzęs. Potrzebujemy do tego balonika, albo prezerwatywy :D jesli balonika nie ma pod reką.
Załączam zdjęcie i od razu piszę że zdjęcie jest ze strony Papavero NAILS | Paulina Pastuszak (http://www.studiokreacji.pl).

Nie sądzicie że dość ciekawy patent na ćwiczenia ? :ok:

katii777
22-10-2013, 21:27
Patent niezły, ale trzeba uważać ma pensety:-) wyobrażam sobie, że kleje, jestem przy końcu wyklejania i dotknęłam penseta:-) balon strzelił, rzęsy fruwaja, a ja zdziwiona i zła:-)

nadiuszka
22-10-2013, 22:21
pod rzęsy płatki jak się należy i uważać z pęsetami jak Kasia napisała, bo jak pęknie to będzie nie tylko gumkowe uups.

Cataleya 1981
22-10-2013, 22:33
Też o tym pomyślałam ;)

Agnieszka Praska
22-10-2013, 22:35
Zamiast dmuchac balon proponuje napelnic go pisakiem/ maka lub innym sypkim produktem ;) jak peknie to nie bedzie bajzlu wkolo a i stabilniejszy bedzie ;)

nadiuszka
23-10-2013, 08:23
nie chciałabym być blisko gdy pęknie z mąką :leze:

Agnieszka Praska
23-10-2013, 08:42
Ejjjjj troche fizyki :P jak w balonie nie ma cisnienia to zeobi sie dziurka w balonie a nie bummmm^_^ napewno bedzie stabilniejszy od fruwajacego balonika :P