Pokaż wyniki 1 do 25 z 69

Temat: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Ja już też nie mogę doczekać się szkolenia u Bielskiego.

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Lusil - zaintrygowałaś mnie tą mikrodermabrazją powiedz coś więcej proszę bo sama mam taką cerę, tłustą z problemami, wypryski, rozszerzone pory i nic prócz raz na jakiś czas kuracji antybiotykowej, nie pomaga Może coś z tej firmy wybiorę co poprawi kondycję mojej skóry

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    musiałabyś skontaktować się z konsultantką z Twojego miasta i umówić na pokaz kosmetyczny, na którym to dobrano by Ci odpowiednie kosmetyki to typu cery..
    kasiulko81 nie wiem w jakim jesteś wieku więc nie podpowiem tak na oko które kosmetyki z MK były by dla Ciebie najlepsze..

  4. #4
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar patisia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    kasiulka81 tak jak pisała lusil bardzo ciężko jest dobrać kosmetyki na opis a nie na oko na spotkaniach kosmetycznych "oglądam" swoje klientki, słucham ich oczekiwań odnośnie kosmetyku, obserwuję buzię po użyciu kosmetyku- dobrze dobrany kosmetyk pozwala klientce od razu poczuć i zobaczyć różnicę- wtedy mamy pogląd na to, co buzi odpowiada i na co reaguje.

    Na podstawie tego, co piszesz mogę mieć pewne sugestie odnośnie kosmetyków i swoje spostrzeżenia, ale wolałabym żebyś najpierw położyła kosmetyk na twarzy- już kiedyś prowadziłam spotkanie z klientką przez łącza i do tej pory świetnie razem współpracujemy co ty na to? Możemy się umówić na pw- puszczę próbki w poniedziałek i pewnie ok środy czwartku zrobimy telekonferencję W Twoich okolicach będę dopiero w połowie października
    Kiedy się urodziłam diabeł rzekł:
    O kurde! Konkurencja!


  6. #6
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    No chętnie, ale mogłabyś mi przybliżyć ceny kosmetyków które wchodziłyby w grę przy pielęgnacji mojej twarzy Wiem, że ceny są wysokie dlatego chciałabym mieć jakieś wyobrażenie. Najprawdopodobniej moja była stylistka paznokci jest konsultantką tej firmy, ale jeszcze nie zwietrzyłam tematu dogłębnie więc nie mam pewności. Nie chciałabym Ci robić kłopotu

  7. #7

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Kosmetyki są szalenie wydajne np. 3w1 mleczko lub żel używam od kwietnia dwa razy dziennie i jeszcze troszkę mam. Wystarcza kropelka wielkości groszku. Koszt tego podstawowego kosmetyku to 80zł
    Wszystkie są takie wydajne poza podkładem, który zużywa się jak każdy inny ale jest świetny.

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar lusill
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wałcz
    Postów
    480

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Cytat Napisał kasiulka81 Zobacz post
    Mam 32 lata (to żadna tajemnica), a problemy z cerą mam nadal, cera tłusta, pory rozszerzone itp. Świecę się strasznie. Używam teraz kremu "Siarkowa moc" z jakiejś tam firmy, mniej się świece, ale za to mam wrażenie ściągania skóry na buzi i wygląda wtedy na przesuszoną. W moim wieku powinnam już używać kremów przeciwzmarszczkowych a ja nadal z pryszczami się użeram

    .. a propos świecenia się cery:
    - im więcej ją będziemy matowić tym bardziej pobudzamy ją do wytwarzania sebum
    - a w rezultacie, co raz więcej się świecimy,
    - cera jest niestety niedostatecznie nawilżona a jedynie matowiona
    - i mimo że się świeci daje niestety efekt ściągania..
    wniosek:
    - trzeba dobrać kosmetyki do rodzaju cery, powinny matowić i nawilżać jednocześnie
    - każdy rodzaj cery należy nawilżać, ale każdy w inny sposób, który zapewniają dobrze dobrane kosmetyki
    - jeśli pomimo matowienia się świecisz - może za dużo tych kosmetyków matujących (pewnie krem i fluid i puder? hmm?), z czegoś zrezygnuj, odstaw krem matujący na początek, wystarczy fluid i puder..
    - zmiany powinny zawsze być widoczne po ok miesiącu, jeśli zmian nie ma - kosmetyk nie działa!

    ..pryszcze wychodzą wtedy, gdy cera zawiera zbyt dużo zanieczyszczeń i jest nieprawidłowo pielęgnowana, należy dobrze oczyszczać cerę rano i wieczorem (mleczko lub żel do mycia twarzy); oprócz tego dobrze dobrany serum na dzień i na noc no i krem oczywiście.. serumy i krem pod oczy zaczynamy używać ok 30 roku życia
    tak naprawdę od 25 roku cera nasza zaczyna się już starzeć..

    pomogłam? starałam się..
    Ostatnio edytowane przez lusill ; 08-02-2014 o 17:41

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Satynowe dłonie i mikrodermabrazja z MK są super. Drogie ale super

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: * Mary Kay * Co sądzicie o kosmetykach?

    Jestem konsultantką Mary Kay i zapewniam, że są to kosmetyki rewelacyjne, idealnie dobrane do rodzaju cery, problemów skórnych kobiety (i nie tylko) naprawdę działają cuda. Ostatnio zdarzyło mi się słyszeć, że mężczyzna osobiście pofatygował się do mojej koleżanki -konsultantki, żeby podziekować za to,że jego naczynkowa cera nie reaguje takim zaczerwienieniem przy zmianie temperatur. I właśnie to jest piękne w tej pracy.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •