Pokaż wyniki 1 do 25 z 96

Temat: Myjki ultradĽwiękowe/Professional Sonic Remover

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar LadyJenova
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Sk±d
    Białystok/ Warszawa
    Postów
    42

    Domy¶lnie Odp: Myjki ultradĽwiękowe/Professional Sonic Remover

    Hej dziewczynki
    Mam do Was pytanie ponieważ szukałam już jakich¶ opinii na temat myjek ultradĽwiękowych, słyszałam, że to fajna opcja do dezynfekcji różnych przyborów kosmetycznych, zastanawiam się jednak nad takimi urz±dzeniami w stylu:
    C&C * Cyfrowa myjka ultradĽwiękowa 600ml -40% (3416937837) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    ULTRAD¬WIĘKOWA MYJKA SANITAS SUR 42 (3417369324) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    CYFROWA Myjka UltradĽwiękowa 600ml kosz + drabinka (3409704110) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Może kto¶ ma które¶ z tych urz±dzeń i powie jak sie sprawuje, czy jest skuteczne i czy 50 watt to tak przyzwoicie czy raczej słabo Pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 19:44 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 19:21 ----------

    Podbijam;-)

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domy¶lnie Odp: Myjki ultradĽwiękowe/Professional Sonic Remover

    Ľródło sk±d pochodzi produkt jest bardzo ważny. Najlepiej kupować w zaufanych miejscach żeby póĽniej nie było rozczarowań

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomo¶ci
  • Nie możesz dodawać zał±czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •