Pokaż wyniki 1 do 25 z 368

Temat: Co na początek?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Z sensorem ruchu? Jeśli o to chodzi to lampa ta posiada funkcję automatycznego działania po włożeniu dłoni do niej. W zależności jaka to lampa może ona włączyć wiatrak do suszenia paznokci lub włącza promienie UV

  2. #2
    Wczytuje się Avatar Emerald
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Ahh dziękuję za oświecenie
    Ja swoją kupiłam "z sensorem" i pomyślałam, że to jakaś ściema, bo nie wiedziałam jak tego użyć
    Przycisk włączania ma 2 opcje i 1. z nich zawsze myślałam, że nie działa, bo po włączeniu jej - lampka nie dawała znaku życia, a używając drugiej opcji włączania działała normalnie po naciśnięciu przycisku start...
    I teraz spróbowałam włożyć rękę na tej "niedziałającej" opcji i zaczęła świecić i dmuchać

    Tylko jest mały mankament sensora w mojej lampce - kiedy działa sensor, nie odlicza mi się czas
    Zabawne uczucie - odkryć po 3 miesiącach używania, że coś co kupiłam ma ukrytą opcję

  3. #3
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    ja tez w swojej nie wiedzialam o tym, dopiero gdy byla wlaczona na sensor i ja przetarlam w srodku to mi zadzialala hehe oswiecilo mnie wtedy Tez myslalam ze nie dziala co do nie odliczajacego sie czasu to u mnie tez to niestety nie dziala, widocznie juz takiego bajeru nie zainstalowali

  4. #4

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Cześć, bardzo spodobały mi się u koleżanki paznokcie zrobione metodą żelową. Myślę nad jakimś zestawikiem, myślicie, że taki na początek by mi się przydał: 05. NOWY ZESTAW MANICURE HYBRYDOWY LAKIER ŻELOWY X 3 SZT.

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Anka_Skakanka , ale to nie jest zestaw do metody żelowej tylko hybrydy (aczkolwiek allepaznokcie to też nie hybryda tak naprawdę - ciężko określić ) tak czy siak tym pazurka nie zbudujesz. No i lampa mała jak dla mnie.

  6. #6
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Aniu rzeczywiście nie przedłużysz pazurów hybrydą,możesz tylko pomalować swoje naturalne. Ta lampa też nie jest najlepsza, ma tylko jedną żarówkę i może nie utwardzać hybrydą. Za tą cenę lepiej poszukać coś innego,głównie inną lampę.


  7. #7

    Domyślnie Odp: Co na początek?

    Kurcze, piszą hybryda i żelowa myślałam, że to odpowiedni zestaw. A tu jest lampa 36 W i tylko 129 zł:
    13. NOWY DUŻY ZESTAW 6 X ŻEL + TIPSY + LAMPA UV = WSZYSTKO

    To już byłoby dobre? W ogóle czy się opłaca kupować takie całe zestawy czy lepiej wszystko pojedyncze? Dobrze, że się zarejestrowałam tutaj to będę pewna, że kupię coś odpowiedniego

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •