Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Temat: Autoklaw i łóżko co polecacie?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Sama jestem w trakcie kompletowania wyposażenia, bo już za miesiąc otwieram swój własny salon Moja koleżanka, która jest kosmetyczką poleciła mi te autoklawy Autoklawy klasy B - Yeson.eu Nie wiem jeszcze na jaką pojemność się zdecydować. Czasami różnice w cenie są minimalne i nie wiem, czy nie warto wziąć trochę większego autoklawu niż 8 litrów. Co o tym sądzicie?

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Autoklaw i łóżko co polecacie?

    Podzielimy się swoimi uwagami i wyborami:
    1. Autoklaw musi być klasy B pozwalający na Sterylizację wszystkich materiałów również porowatych i już w opakowaniach /tzw.Pakietach/ klasa N czy S to przeżytek.
    2. Autoklaw powinien mieć drukarkę. Uwaga! tutaj można dać się łatwo oszukać gdyż są autoklawy które mają już wbudowaną drukarkę i ta działa automatycznie bez dodatkowej obsługi a są autoklawy gdzie jest możliwość drukowania a więc można podłączyć drukarkę zewnętrzną. Ale to rozwiązanie jest bez sensu! gdyż dochodzą nam przewody łączeniowe autoklaw z drukarką + przewód zasilający drukarkę i dodatkowe urządzenie które zajmuje miejsce. Są też autoklawy z portem USB gdzie możemy nagrać na pendrive i wydrukować ale tu znów trzeba pamiętać o tym latać z wydrukami itd... nie ma to jak urządzenie po skończonej sterylizacji wyrzuci nam wydruk.
    3. UDT Urząd Dozoru Technicznego to instytucja która oprócz sanepidu nadzoruje autoklawy należy pamiętać że autoklaw do 10l nie podlegają corocznym przeglądom za które się płaci od 400 do nawet 700zł. Tak więc jeśli nie prowadzicie mega dużego salonu to nie kupujcie dużych autoklawów 8l w zupełności wystarczy.
    4. Autoklaw musi mieć certyfikat CE oraz sprzedawca powinien dysponować certyfikatem zaworu bezpieczeństwa.
    5. Nie zależnie od pojemności autoklaw powinien mieć wydany PASZPORT TECHNICZNY z podbitym przeglądem producenta. Proszę uważać na opinie że małe autoklawy to nie muszą
    6. Proszę też sprawdzić długość trwania gwarancji My przy zakupie urządzenia PAROXMED dostaliśmy okres 24 miesięczny.
    7. Szkolenie z obsługi i certyfikat imienny w naszym sanepidzie przy zgłoszeniu autoklawu był wymagany nie wiem jak inni sprzedawcy tego urządzenia PAROX MED ale w Hipermarketkosmetyczny szkolenie i certyfikat był w cenie zakupu.

    To najważniejsze informacje jakie zebraliśmy u Nas wybór jak już pisaliśmy padł na autoklaw PAROXMED a zakup na stronie Hipermarketkosmetyczny.pl bo mają gwarancję "ZERO STRESU" czyli serwis dociera do gabinetu w razie usterki.

    ---------- Dodano o godzinie 17:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 17:07 ----------

    Cytat Napisał magdazajac Zobacz post
    Sama jestem w trakcie kompletowania wyposażenia, bo już za miesiąc otwieram swój własny salon Moja koleżanka, która jest kosmetyczką poleciła mi te autoklawy Yeson. Nie wiem jeszcze na jaką pojemność się zdecydować. Czasami różnice w cenie są minimalne i nie wiem, czy nie warto wziąć trochę większego autoklawu niż 8 litrów. Co o tym sądzicie?
    Jest ok ale sprawdź sobie jeszcze ParoxMed ten co my mamy. Dowiozą Ci go do salonu, przeszkolą i wydadzą certyfikaty my taką dostaliśmy ofertę bez dodatkowych opłat

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Fotel pedicure / kosmetyczny
    By Żaneta in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 13-07-2016, 15:22
  2. Kredki Akwarelowe - jakie polecacie, zdobienia itp..
    By Asik_sk4 in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 713
    Ostatni post / autor: 16-11-2012, 09:45

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •