Pokaż wyniki 1 do 25 z 39

Temat: czerwona szminka

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    firma flormar (koszt ok 12-17zł), ale pod to kredka- moze byc emily z golden rosa (2-6zł)
    moja ulubiona to amarantowa (nr 319) ...w sobote pomalowałam się około godz19, przezyła całą impreze az do 7 rano

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    Ja ostatnio kupiłam Perfect Shine Lipstick - Błyszcząca pomadka do ust - Golden Rose - Golden Rose za niecałe 10 zł i
    w kwestii trwałości koloru byłam zaskoczona, wytrzymał całą imprezę i nie musiałam wcześniej kredki pod nią
    kłaść.

  3. #3
    Nałogowiec Avatar marylin
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Wicie-Jarosławiec
    Postów
    328

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    Maybelline 547 pleasure me red i też najpierw kredka.est tak napigmentowana że jak wyjadę za kontur to już nie zmyję


  4. #4

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    dziękuje za pomoc dziewczyny

  5. #5
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    MAC - Russian Red, matowa, cudownie się trzyma, ale cena odstrasza zdecydowanie, jakieś 86zł
    Jednak już jakiś czas temu znalazłam w Rossmannie świetną matową "szminkę w błyszczyku" z Lovely, "Extra Lasting", czerwień jest jedna, a jest piękna, zimna i pasuje wielu typom urody.

    kici kici...

  6. #6

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    Z wszystkich szminek jakie w życiu przyszło mi używać (a trochę tego było, bo miałam długą fazę "testowania wszystkiego co się da") najmniej zjadliwe okazały się szminki Diora (pierwszy raz warte swojej ceny), Inglota i taniutka rosmanowa miss sporty. Niestety piszę z pamięci, nie mam już pudełeczek przy sobie, i nie podam serii, ale wciąż pamiętam, że te co wymieniłam to gniotsa nie łamiotsa, Reszta typu astor, która na przykład dla mnie jest bardzo przyjemną marką szminek, czy Rimmel, niestety, tylko na chwile.

  7. #7

    Domyślnie Odp: czerwona szminka

    Najbardziej podoba mi się szminka Inglot kolor 860 . Jest to mocna wyrazista czerwień podkreślająca usta na dodatek długo utrzymuje się na ustach , w połączeniu z kredką ciemniejszego odcieniu daje super efekt ombre. Kosztuje kolo 30 zł ale jest warta swojej ceny Polecam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Cieliste usta - jaka szminka?
    By Sylwia_88 in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 09-05-2011, 13:53

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •