Strona 32 z 39 PierwszyPierwszy ... 22282930313233343536 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 776 do 800 z 958

Temat: Na jakich żelach pracujecie

  1. #776
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    gapcio tu mamy temacik o tej firmie http://forum.wzorki.info/sprzedawcy-...ro-milano.html

  2. #777
    No to..wpadłam Avatar carmenita
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    207

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Pracuję obecnie na żelach Indigo i Magic Nails. Chociaż do tych drugich nie przekonałam się zwłaszcza do cleara, bo cover jeszcze ok. Kiedyś był SPN- też dobry. Jeżeli chodzi o inne produkty to totalny misz masz znajdzie się Activ, I-nails,
    La famme, pędzelki z Nailz. Znajdą się także pudry tzw. no name ,ale jestem z nich bardzo zadowolona wbrew pozorom.

    Swoją drogą jestem b. ciekawa żeli Mistero Milano i chyba je wypróbuję, bo zachęca cena i opinie.

  3. #778
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Żele z MM mnie nie przekonują, ponieważ pracujemy na takich w szkole. Pracowałam na Entity, cudowny kamuflaż, jednak pojemność 9ml kosztuje ok 100 zł, więc podziękowałam. Teraz mam Modenę, resztki Entity oraz Indigo. Nie mam żadnych zastrzeżeń, nawet kombinacja tych 3 razem daje 'murowany' efekt
    Kolorowe żele miałam z IBD i wyrzuciłam, bo nic mi w nich nie odpowiadało. Teraz mam jeden z abc i jest świetny, jednak nie licząc siebie użyłam go raz, więc nie potrzeba mi więcej.
    Soak off miałam z Impressionails i to była totalna porażka i nigdy, nigdy, nigdy więcej nie chcę go na oczy oglądać

  4. #779
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny w zasadzie nie mam problemów z zapowietrzaniem pazurków ale powiedzcie czy ten bonder NSI żel Bonder 7ml (1734103188) - Aukcje internetowe Allegro mogłabym połączyć z żelem allepaznokcie Z tego co wiem bonder i zel powinien być z jednej firmy. Uzywam dehydralizator Nailrep SunFlower oraz zelu allepaznokcie od x czasu ale chcialabym pokombinowac i cos jeszcze dolozyc aby przyczepnosc byla jeszcze doskonalsza Co poradzicie aby nigdy nie zdarzyły się zapowietrzenia. Zawsze jak klientka dzwoni umowic sie na uzupelnienie mysle o tym czy sa czy ich nie ma

  5. #780
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja mam soak-offy z impressionails i jakoś daje rade ale to nie jest jednak to , biały bardzo źle się nakłada a budujący przy cienkiej warstwie nie trzyma się na paznokciach , średnio co u drugiej klientki to klapa była ale mam 2 takie co im pod-pasował i dlatego jeszcze go nie wyrzuciłam
    co do bondera to ja mam z asto i świetnie się łączy z innymi żelami

  6. #781
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Evelina.J trudno mi powiedzieć tego nigdy bondera nie miałam .Natomiast mam bonder ibd łącze też go z ibd i oprócz tego z mistero milano i z modena i jest wszystko w porządku

  7. #782
    Rozkręcanko Avatar Sylwia87
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Jednofazowke mam z noname, a resztę czyli kolorówka, brick, masked mam z i-nails

  8. #783
    Debiutantka Avatar Marcia B
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Londyn
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja uzywam jednofazowke z sf i jestem zadowolona. Jesli chodzi o cover i kolorki to wiekszosc mam z i-nails i tez nie mam z nimi zadnych problemow. Tylko bialego nie lubie, mam cosmic white z i-nails ale mam zamiar wyprobowac jakis inny bo smugi sie robia i zle mi sie go naklada. A poza tym to tylko jednofazowemu z sf jestem wierna a z reszta eksperymentuje.

  9. #784
    No to..wpadłam Avatar clleo11
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Kozy
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Mam pytanko czy znacie żele Platino Exclusive Professional tak z nudów goniłam po internecie i trafiłam na stronkę swiatpaznokci.com.pl i trafiły mi się właśnie takie żele
    2Za1* Platino * Eleganckie Żele Uv 30G *50% Taniej, Jednofazowe Świat Paznokci
    zdziwiłam mnie cena bo za 30g kosztuje 32,49 mają bardzo ładne opakowania, ale niestety nigdzie nic nie znalazłam na ich temat.


  10. #785
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    No faktycznie. Tanie produkty i ładne opakowania. Niestety ja nie znam tej firmy ale może znajdzie się ktoś, kto miał z nią do czynienia
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #786
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dziewczyny a pracowała któraś z was na żelach takich firm jak "Black Prince", "Margoo" czy "Vital"? Ja do tej pory używałam żeli "AllePaznokcie", ale jak na kobiete przystało lubie kombinować i eksperymentować więc zastanawiam się nad wypróbowaniem i tych firm. Są bardzo tanie, więc cześć was mogła nawet na nie nie zwrócić uwagi. Ja niestety mam mocno okrojony budżet a na czymś ćwiczyć trzeba... w końcu to praktyka czyni mistrza A i jeszcze chciałam zapytać co myślicie o kamuflażu z AllePaznokcie, do tej pory kupowałam z Sunny Nails bo wydawało mi się, że ma ładniejszy kolor, ale ostatnio trafiłam na kiepską partię i myśle o zmianie...

  12. #787
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja używam Infinity juz cała serię mają fajny coverek jasny bez do jasnej karnacji,
    lubie tez cover Peeponails, bo jest dość ciemny i ładnie kryje niedoskonałości, teraz bede testować biały z indigo sama jestem ciekawa

    W Infinity ceny teraz powalają (jak z llegro prawie a jakoś porównywalna z PB czy MM
    30g 40 zł - jakby co piszcie priv doradze z kolorem
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  13. #788
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    a ja chwale sobie perfect beauty...
    probowalam la femme i mistero milano.. ale jak dla mnie najlepsze perfect beauty

  14. #789
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    świętokrzyskie
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał andzia2209 Zobacz post
    Wiatam wszystkich mam pytanie czy żele z firmy Simply Nails professional są dobrę! Bo zamówiłam zestaw startowy i nie wiem czy nie bedę żałować! Dziękuje
    Ja też dopiero zaczynam i też kupiłam ten zestaw na próbę.Jak już coś zrobię to dam znać jakie są.Kumpela na kursie je miała i podobno nie są złe.Ale jak sama spróbuje czy coś z tego wychodzi to dam znać.Najwyżej kupię inne.

  15. #790

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ja uzywam Modeny Nalis i jestem bardzo zadowolona
    z Reni Nails uzywalam clera i tez jest dobry a cena... uuu taniocha

  16. #791
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    3

    Smile Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Hej dziewczyny potrzebuję Waszej pomocy.Jestem początkująca i nie wiem na jakie żele jakiej firmy się zdecydować:i-nails,easy-off,A&P czy vital.Które z tych żeli będą dla mnie odpowiednie.Proszę o szybką odpowiedź

  17. #792
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Mist83 wystarczy poczytać odpowiednie tematy. W nich dziewczyny polecają poszczególne firmy w zależności od własnych upodobań. Polecam też temat http://forum.wzorki.info/przedluzani...lecacie-6.html
    Nie powielaj swoich postów, jeśli pisałaś już tutaj: http://forum.wzorki.info/przedluzani...tml#post300887, to ktoś na pewno Tobie pomoże.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  18. #793
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    świętokrzyskie
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Co do żeli z Simply Nails to clear jest ok,różowy-przeźroczysty rzadszy od cleara-jak dla mnie zbyt rzadki a white-konsystencja prawie jak woda kolor ok.Biały po naświetleniu w uv-ce tak jakby pękał.Już cuda robiłam:trzymałam krócej i dłużej,brałam go na frencha mniej i więcej,i pędzlem i sondą,mieszałam,chłodziłam,trzymałam w 18`C...no po prostu cuda wianki i nic?!Dalej się tak jakby łuszczy po naświetleniu.Kupiłam inny white z innej firmy i jest oki.Poza tym zestawik jak na początek fajny.Akurat dla początkujących.Gratisów też dużo jak na 100 zeta.W sumie polecam.

  19. #794
    Wczytuje się Avatar cristal
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Dopiero zaczynam przygodę ze stylizacją i pracuję na SF, Nails Company oraz kamuflazu z Modeny

  20. #795
    Rozkręcanko Avatar czornula
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Małopolska ;D
    Postów
    80

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    ufff przeczytalam caly temat toszki mi to zjelo ale i tak nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytanie Robaczki kochane jaki bialy ale wiecie taki sniezno bialy zel byscie mi polecily jesli w nei dobrym miejscu zadaje pytanie prosze krzyczec

  21. #796
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Nie duzo do przeczytania w tematch ale moze bedzie dla Ciebie cos
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...o-frencha.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...o-frencha.html

    Odpisujac Tobie tu na pewno laski by powtarzaly zele w/w tematach
    Agnieszka

  22. #797
    No to..wpadłam Avatar Blejsia
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Sztum
    Postów
    222

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Cytat Napisał ulenka Zobacz post
    Ja dostałam od Mikołaja żele Basica miedzy innymi "galaretkę" fajnie się nakłada nie spływa ale.....właśnie mam pytanie do Ciebie woszczur bo pisałaś że pieką pod lampą, własnie mnie też pierońsko pieką w momęcie zastygania ze normalnie zły mi lecą Masz może jakiś swój spsób zeby tak nie piekło ?

    Mam ten sam problem z żelem activ;/po włożeniu reki do lampy piecze jakby szpilki ktos wbijał w płytkę paznokcia;/.Masakra jak klientki sie skarzyły do końca nie wierzyłam do puki sama nie wypróbowałam..-i zamarłam z bólu:|!. , zauważyłam tak jak koleżanka- im cieńsza warstwa żelu tym mniej szczypie lub wcale;/. Tylko tu chodzi o czas;/ Też zastanawiam sie nad zakupem z basic galaretki ale jak jest taka sytuacja-to chyba wole normalny średniogęsty ale nie szczypiacy.

  23. #798
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Blejsia tu masz cały temat o tym http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...lampie-uv.html
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  24. #799
    No to..wpadłam Avatar ewa71
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Abingdon Uk
    Postów
    198

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Ja obecnie pracuje na zelach z astonishing i indygo, lacze obie firmy i wszystko jest ok.Sa naprawde dobre

  25. #800
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Na jakich żelach pracujecie

    Witam

    Szukam opinii na temat firmy ISABELLE i żeli przez nią oferowanych:

    PAZNOKCIE ŻELOWE, akcesoria do paznokci, tipsy, żele - Hurtownia kosmetyczna

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam))

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Najlepsze sklepy z przyborami do paznokci na Allegro.pl
    By Kamis in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 127
    Ostatni post / autor: 14-06-2019, 07:11
  2. Jakich produktów oraz firm NIE POLECACIE?
    By Majka28 in forum Przedłużanie paznokci
    Odpowiedzi: 147
    Ostatni post / autor: 14-01-2014, 14:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •