Pokaż wyniki 1 do 25 z 43

Temat: Karta klientki

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    ja jedyne co robie to przeciwskazania a w komputerze mam cała baze danych dotyczących zabiegów...
    ale to w pracy kosmetyczki

    moim zdaniem dośc wazne jest karta klientki bo np. warto wiedzieć gdzie ona pracuje
    a czasem cięzko spamiętać takie rzeczy...

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar PAZURKOMANIA
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    MYSŁOWICE
    Postów
    804

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    ja sobie musze takie karty założyc... przydatna rzecz

  3. #3
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    i jak sie zapisuje to też jest tak profesjonalnie bo np jak klientka powiedziała nam na pierwszej wizycie że lubi kolor czerwony najbardziej to będzie mile zaskoczona że będziemy jej proponowały np zdobienia w tym kolorze bo pamiętamy
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  4. #4
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    Ja nie zakładałam nigdy takich kart, ale musze przyznac ze mam dobra pamiec klientki rozpoznaje po głosie prze telefon i pamietam jakie maja paznokcie i jakie zdobienia lubia

  5. #5
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    tazn ja gdzies czytalam ze w jakims salonie każda klientka miala swoje dwa pilniki ktore stylistka wkladala w koperte z imieniem i nazwiskiem i tam tez byly karty klientek ale na moje to robienie sobie dodatkowej niepotrzebnej roboty...

  6. #6
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    taka karta jest fajna dla stałych klientek, które odwiedzają nas regularnie
    chcę sobie taką zrobić tylko trochę ograniczoną
    fajna sprawa

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar ilonia123
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kąty Wrocławskie
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    Ja kart nie prowadzę ale pilniki mam osobne dla kazdej klientki
    Natomiast ja mam karneciki w których zapisuje w skrócie jaki został wykonany zabieg
    Wygląda on tak...


    I powiem wam że to się sprawdza bo nikt nie ma karnetu na pazurki w okolicy

  8. #8
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    Cytat Napisał kobietazpazurem Zobacz post
    tazn ja gdzies czytalam ze w jakims salonie każda klientka miala swoje dwa pilniki ktore stylistka wkladala w koperte z imieniem i nazwiskiem i tam tez byly karty klientek ale na moje to robienie sobie dodatkowej niepotrzebnej roboty...

    Witam wszystkich nowa jestem wybacz kobieto z pazurem, nie chce zaczynac klotni, ale Twoja wypowiedz mnie bardzo zniesmaczyla bo:
    1. Jako potencjalna klientka, dziwnie bym sie poczula czytajac, ze komus szkoda na mnie czasu(5min na wypisanie karty i dodanie kilku przyborow do przedluzania paznokci w koperte...), no chyba, ze jestes ten typ, ze zrobic, zabrac kase i nara...
    2. Ja nie przedluzam paznokci u rak za pieniazki, ale robie juz od jakiegos czsu pedicure- pelen zabieg, i pilniki, separatory, czy kapturki scierne mam osobne dla kazdej z moich kobitek, z czego one sie tylko dodatkowo ciesza jak dzieci, bo nikt nie lubi miec "czegos" po "kims" i nadmienie, ze mieszkam za granica i tu niestety materialy sa duzo drozsze niz w Polsce... Podejzewam, ze gdybym zarabiala rowniezna przedluzaniu paznokci , to zrobila bym dokladnie to samo... Dla mnie pilnik spryskany tylko czyms dezynfekujacym, to porazka na calej lini... bo zarazy dalej tam siedza i nie maja zamiaru se zemrzec
    Nie rozumiem podejscia w stylu, nie chce mi sie, albo szkoda zachodu, bo tak na dluzsza mete to ulatwia nam prace- biore komplet narzedzi z kopertki i mam je juz gotowe, patrze w karte i wiem co klientka ma ze stopami, czego oczekuje, na co zwrocic szczegolna uwage, szczegolnie przydatne przy zdobieniu paznokci u nog, bo wybor swiecidel i lakierow hybrydowych mam ogromny i to dopiero jest strata czasu jak klientka nie wie, na co sie zdecydowac...
    I ostatnia sprawa, zakladanie kopert z przyborami-5min, zalozenie karty wraz z ankieta- 10min, przeczytanie karty-5min, radosc klienki ze zlozonych zyczen urodzinowych- bezzcenna (a raczej bardzo "cenna" bo powraca do mnie jak bumerang...
    uff ok, wypocilam sie - przepraszam ze tak dlugo...

    Anna Otkinska - swietny pomysl, tak pieknie zdobione karty, dalas mi do myslenia aby zmienic moje, bo ja mam zwykle medyczne Ty to we wszystkim masz piekno i estetyke we krwi

  9. #9
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Karta klientki

    wiewiorek80 odkopałaś temat i komentujesz post, który napisany był dwa lata temu a kobietazpazurem w tym czasie mogła zdanie zmienic 50 razy. Nie znasz tej dziewczyny a oceniasz ją po kilku słowach, które napisała taki czas temu? Po co?

    Przeczytanie karty 5 minut, hm super ale mając bazę kilkudziesięciu, kilkuset klientów cieżko wygospodarować te 5 minut na takie coś, wg mnie lepiej mieć program komputerowy, który złoży życzenia automatycznie, a klientka będzie równie szczęśliwa. Moim zdaniem do stylizacji paznokci niepotrzebne są karty klienta, dobrze jest zainwestować w karty stałego klienta gdzie np 10 zabieg połowę taniej ( a jesli to stały klient to przecież się wie co on lubi, jaki ma stan skory, paznokci itd), tak naprawde zakładanie karty klienta po to, żeby wpisać np jaki kształt paznokci lubi jest bezsensu bo to wychodzi choćby podczas rozmowy w trakcie opracowania płytki a kształt mozna zrobic dowolny, zwłaszcza w erze form i nie potrzeba na to przeznaczać cennych 5 minut ( przy 5 klientkach to juz prawie pół godziny dziennie a to niemało) to tak na moje oko, ale co kto lubi, nie mam takiego luzu w pracy żeby sobie na to pozwolić, trzeba sobie ułatwiać życie, a dla mnie jest to robienie dodatkowej roboty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak zdobyc klientki???
    By donna69 in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 665
    Ostatni post / autor: 20-06-2022, 18:16
  2. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  3. nieświadome klientki...
    By Śnieżynka in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 451
    Ostatni post / autor: 13-09-2013, 14:23
  4. Moje klientki nie chcą kamuflażu ;(
    By turkusova in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 152
    Ostatni post / autor: 03-04-2012, 20:59

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •