Pokaż wyniki 1 do 25 z 93

Temat: Peeling kawitacyjny

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Raz byłam - miesiąc przed swoim weselem i muszę przyznać, że efekty były znakomite. Muszę jeszcze kiedyś spróbować.

  2. #2
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Kochani - podawałam wam nazwę kosmetyku, z którego będziecie zadowolone.
    Po prostu używajcie go zgodnie z zasadami, odpowiednio, systematycznie. Stopniowo będzie widoczna poprawa stanu cery, ale na pewno do niczego nie dojdzie z dnia na dzień. Na poprawę też trzeba trochę poczekać.

  3. #3
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Naczytałam się na temat usuwania przebarwień na blogu Magdaleny Jaglarz https://magdalenajaglarz.pl/blog/pro...amy-na-skorze/ ale nie wiem czy sama cokolwiek z tym zrobię, chyba jednak wolę żeby to zrobiła doświadczona kosmetyka taka jak ona

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    49

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja bardzo lubię zabieg peelingu kawitacyjnego, bo nic tak dobrze nie oczyszcza i nie odświeża skóry. Świetnie sprawdza się też w przypadku leczenia trądziku, przebarwień słonecznych, plam starczych etc. No i taka czysta cera jest gotowa później na przyjęcie kosmetyków pielęgnacyjnych. W Krakowie mam namiar na bardzo dobry i sprawdzony przez koleżanki gabinet Peeling kawitacyjny Kraków - J'adore Instytut . Jeśli mieszkacie w okolicach, to warto się na taki peeling do nich zapisać.

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2016
    Postów
    52

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    A ja się zastanawiam, czy nie kupić sobie urządzenia do samodzielnego wykonywania peelingu kawitacyjnego: https://www.yourspa.pl/peeling-kawitacyjny.html . Taki zabieg domowy jest bezpieczny, a przyjemnie odpręża + ma zastosowanie w przypadku, gdy skóra potrzebuje odżywienia, dotlenienia czy oczyszczenia. Można dokupić tez ampułki z koktajlem witaminowym i kwasem hialuronowym. Co sądzicie?

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Dec 2017
    Postów
    123

    Domyślnie Odp: Peeling kawitacyjny

    Ja się przed świętami pierwszy raz na taki peeling wybrałam chemiczny - https://klinikamiracki.pl/peeling-chemiczny/ I skóra zupełnie inna, od razu po zabiegu czuć już różnicę. Chyba zacznę chodzić regularnie na tego typu zabiegi, bo naprawdę w domu aż tak się o cerę nie zadba

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Peeling kwasem migdałowym
    By justyna838 in forum Zabiegi kosmetyczne
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post / autor: 08-12-2017, 12:21

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •