Pokaż wyniki 1 do 25 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Od jakiegoś czasu chodzę do Estelium na Broniewskiego. Miałam już tutaj robiony kwas i depilację. Co do depilacji to atutem jest to, że używają Lightsheera i jest to ich sprzęt, a nie wypożyczany. Jak ktoś się trochę interesuje tematem to będzie wiedział, że LightSheer to najlepszy laser jaki w obiegu funkcjonuje. Także moja rada, żeby szukać gabinetów które mają właśnie ten model. Jest dokładny i bezpieczny.

  2. #2
    Nałogowiec ban
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    481

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Nigdy na tym nie byłam. Uważacie że warto? Na takich zasadach jak tutaj to opisują - Depilacja laserowa - Revision Kraków ? Na co zwracać uwagę?

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Poznań
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja uważam, że warto. To o wiele bardziej wygodne i skuteczne niż inne metody.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Wydaje mi się, że to drogie i że jeden zabieg nie wystarczy. Ale czytałam o tym pochlebne opinie Może się kiedyś skuszę

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Hej przyłączam sie do tematu ponieważ tez chciałabym pójść na depilacje laserową, mam już troszkę dość depilacji woskiem i chciałam was zapytać czy warto pojsc na depilacje laserem Vectus ? Znalazłam ofertę depilacji tym laserem tutaj DEPILACJA LASEROWA TORUŃ, usuwanie owłosienia | Beauty Medica i czytałam ze generalne specjaliści polecają ten laser jesli chodzi o skuteczność.

  6. #6
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    A jeżeli chodzi o Kraków to jakie salony gdzie wykonują zabiegi takie jak depilacja laserowa polecacie? W Revision- Salon Kosmetyki Profesjonalnej - Revision Kraków ktoś z Was miał okazję być? Jak oceniacie ten salon?

  7. #7
    Wczytuje się Avatar bakusiek
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Baaardzo drogie :/ Ja też się za czymś takim rozglądałam, ale na widok ceny padłam
    I skorzystałam w końcu z jakiejś promocji w salonie Depilacja laserowa Warszawa | Kosmetologia ESTETI-MEDi zrobiłam sobie bikini i pachy. Komfort jest nieporównywalny ^^ Teraz przymierzam się do zrobienia nóg, ale to dopiero jesienią, bo przed depilacją nie powinno się opalać. Cenowo może za wszystko zapłacę ciut mniej niż za urządzenie, ale zabieg zrobi mi profesjonalista, wszystko wyjaśni i sprzęt będzie najwyższej klasy. Więc wolę takie rozwiązanie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •