Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 138

Temat: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Depilacja laserowa / IPL

    zabieg IPL powinien byc wykonany na ogolonych nogach czyli klientka powinna przyjsc do gabinetu z włosem i na miejscu powinno sie włos ogolic delikatnie by nie naruszyc skory... ponieważ światło pochłaniane jest przez pigment to w mniejszym stopniu dociera w skóre! to jest ważne bo włosy sa na róznej głebokosci i jak impuls nie dotrze do cebulki włos nie sotanie usunięty na stałe...
    IPL jest porównywalnie do innych laserów bezbolesny... ponoć inne duzo gorzej 'bolą'
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 09-02-2012 o 08:13

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    no to sobie tego nie wyobrażam jakby miało bardziej boleć ... z drugiej strony co tam ;p pocierpi się i jest święty spokój na bardzo długo wygoda niesamowita

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja spotkałam sie z opinia ze IPL nie zawsze jest skuteczny na bazie naszych klientek... jedna w okresie menopauzy nic nie usuneło druga z problemami hormonalnymi pachy znów zarosły...

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    ja mam kilka klientek po IPL ktore po kilku zabiegach wrocily do mnie na woskowanie
    bo wlosow zaczelo im duzo wiecej rosnac

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    sporo wykonujacych zabieg popełnia podstawowe błedy ale sporo zalezy od hormonków... i tak duzo kobiet wcina cos na wzmocnienie paznokci i włosów a to wzmacnia włosy takze na nogach... i innych czsciach ciała | nie tylko głowa

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja znalazłam info o tym, że IPLa nie jest zbyt skuteczna. A co do innych laserów znalazłam w sieci taki poradnik: Włosy, salon, nowa era, jaki rodzaj jest lasera? | www.depilacja.edu.pl Ogólnie mówiąc jest kilka rodzajów lasera i każda z nas mogła trafić na inny ^^ Ja też poszłam na IPLe i nic nie dało, a następnym razem miałam zabieg normalnym laserem i było nieźle;d

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    IPLa to malo skuteczna metoda szczegolnie ze jest to program na komputerze do oglądania filmow i seriali polsatowskich

    IPL gwoli scislosci
    ja pracowalam na ipl+rf i to wlasnie tez zalezy od osoby...
    jednej trzymaja sie pazury innej nie...

  8. #8
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Postów
    99

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    W moim przypadku zabieg depilacji robiony w Opolu był nieskuteczny. Włoski nadal odrastają. Postanowiłam już nie odwiedzać salonów kosmetycznych. Teraz kupuję sobie wosk do depilacji HB i w taki sposób usuwam włoski. Metoda tańsza i skuteczniejsza.

  9. #9
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    zaczęłam teraz też zabiegi Light Sheer-em. Laser cieszy się bardzo dobrą opinią, ja też żywię co do niego nadzieje Dobrze wykonany zabieg laserem diodowym wcale nie musi być bolesny, ale wszystko zalezy od tego , jaki jest próg bólu, a to sprawa indywidualna. Mnie osobiście bolało mniej niż IPL+RF. Jestem 2 tyg po pierwszym zabiegu pachy+bikini i już widzę , gdzie zadziałało a gdzie trzeba powtórzyć.

  10. #10
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Mam pytanie, bo kompletnie się na tym nie znam. Przeczytałam cały internet i wszędzie inaczej piszą...
    Byłam dziś na depilacji łydek, babeczka używała Rio IPL 8000.

    Z tym, że nic nie odczuwałam, w sensie żadnego bólu ani nic, po prostu przykładała, naciskała, światło pstrykało...Czy dobrze wykonywała ten zabieg skoro nic nie czułam ? Bo jak sie zapytałam ile razy muszę przyjść i jak często to w sumie się niczego nie dowiedziałam, bo jakoś wymijająco odpowiadała, jakby nie wiedziała (?)

    Dlatego drugie pytanie... Ile razy i jak często ?

    By się nie okazało, że wyrzucam kasę w błoto...

    ________________________________________


  11. #11
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    prawdopodobnie były niskie ustawienia, choć próg bólu to indywidualna sprawa. Ja osobiście nie polecam IPLa ,jest za słaby aby dobrze usunąć owłosienie (może osłabic włoski, to owszem). Jeśli chodzi o nogi to Laserem Light Sheer robi się co ok 10 tyg (tyle czasu potrzeba aby nowe włosku doszły do anagenu -aktywnej fazu wzrostu). Z tego co wiem na IPLa zapraszają co 4-6 tyg.

  12. #12
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Babka powiedziała, ze moge przyjść za tydzien, albo dwa ....

    Myślisz, że zrezygnować ?

    ________________________________________


  13. #13
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    A po co za tydz? przeciez wyrośnie tylko minimalna cześć nowych włosów... jeśli w ogóle...zalezy ile płacisz za tą usługę, ale odradzam chodzenia co tydzień bo wiązka lasera jest b. silna i ja bym swojej skóry i zdrowia nie narażała na takie naświetlania co parę dni.

  14. #14
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja bardzo długo biłam się z myślami, czy zdecydować się na laserową depilację bikini. Ale przy ciągłym koleniu maszynką non stop miałam podrażnienia na skórze i kiepsko to wyglądało. Zdecydowałam się na depilację bikini w Częstochowie w Laser Delux. Mają tam świetny laser i przede wszystkim szybko zobaczyłam efekty. Pai kosmetolog cierpliwie odpowiedziała na wszystkie moje pytania.

    Najbardziej bałam się bólu, ale okazało się że nie było tak strasznie. Zobaczcie sobie może Wam pomoże przy wyborze

  15. #15
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Również polecam depilację laserową. Już nie mam kłopotu z ciągle odrastającymi włoskami.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 11-04-2015 o 08:35

  16. #16
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    mico nie ma zabiegu który jednocześnie depiluje i odchudza podczas jednego zabiegu!

    Są to 2 różne zabiegi,wiem bo sama takie wykonuję . Lipo laser to zimny laser,praktycznie czuć tylko lekkie ciepło a jeżeli pytasz o efekty to SĄ,tylko oczywiście potrzebna seria ,ja efekty widzę już u klientek nawet po 2 zabiegach ale zawsze kończę masażem,tak trzeba. Ostatnio robiłam dziewczynie brzuch ,seria 10 i masaż ,efekty super, Pani bardzo zadowolona a brzuch miała mało jędrny,ja myślałam ,że jest po ciąży ale okazało się ,że nie. Jedynie co robiła dodatkowo to zwykłe brzuszki w domu.Ja ten zabieg polecam.

  17. #17
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    u mnie philips lumea sie świetnie sprawdził ALE... tylko na łydkach... na pachy nie zadziałało, znaczy moze i zadziałało ale minimalnie, a bikini by było ok gdybym robiła czesciej niz wszystko. Ale ogólnie tez jest dobrze, nie mam problemu z wrastającymi włoskami i podrażnieniami skóry podczas codziennego normalnego golenia lub innymi depilacjami

    ________________________________________


  18. #18
    Debiutantka Avatar Marion
    Zarejestrowany
    May 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Jeżeli chodzi o moje doświadczenia z depilacją laserową to tak średnio jestem zadowolona. Na niektóre partie ciała wykonywałam nawet 10 zabiegów i co nie dało zadowalającego w 100% skutku. Włosy nadal są widoczne (choć mniej przyznaje) i trzeba je i tak depilować w tych miejscach, a kasy sporo wydałam na zabiegi. Do tego boli jak cholera! Istna tortura. Na udach bolało mnie tak bardzo, że po dwóch zabiegach sobie darowałam w ogóle depilację w tym miejscu.

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Marion a jakim typem lasera miałaś robione? bo często ludzie narzekają na IPL który tak naprawde laserem nie jest i stąd kiepskie i nietrwałe efekty.

  20. #20
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Depilacja laserowa nie u każdej osoby będzie działać w 100%. Skuteczność jest uzależniona od miejsca które zostaje poddane naświetlaniu laserem, jest istotna grubość włosa i typ skóry.

    __________________
    Depilacja laserowa Kraków- cennik i opinie

  21. #21
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Hmmm... w moim przypadku depilacja laserowa kraków odbyła się w gabinecie DerMedik - Laser Diodowy Lightsheer Kraków ,Promocja
    Wszystko bezboleśnie, profesjonalnie i tanio.
    Owłosienie? Ani sladu

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Ja jestem po trzech zabiegach robionych laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie i jestem bardzo zadowolona a też mam jasne włoski. Efekty są widoczne, myślę, że jeszcze z dwa zabiegi zrobię aby dokończyć Na każdy pierwszy zabieg dają 50% rabatu więc warto iść i sobie wypróbować.

  23. #23

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    niby drogo ale warto to zrobić i mieć spokój na dłużej

  24. #24

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Warto zainteresować się depilacją laserową z użyciem lasera LinScan. Otrzymał on nagrodę "Prix de Beaute" od czytelniczek czasopisma "Cosmopolitan" dla najlepszego zabiegu medycyny estetycznej 2015 roku.LinScan to jedyny na świecie laser diodowy oferujący niezwykle szybkie usuwanie włosów, nawet przy dużej powierzchni zabiegowej.
    Zintegrowane kontaktowe chłodzenie skóry oraz inteligentne oprogramowanie stanowią gwarancję bezpiecznego i skutecznego leczenia zarówno jaśniejszych, jak i ciemniejszych typów skóry. Dzięki zintegrowanemu skanerowi można przeprowadzić terapię całej części ciała lub tylko jej fragmentu. LinScan łączy duży obszar zabiegowy (50 mm x 15 mm) oraz wysokie parametry zabiegowe. Dzięki temu możliwa jest epilacja dużych powierzchni ciała, takich jak plecy czy nogi, w krótkim czasie i przy zachowaniu dużej skuteczności zabiegowej.
    Niezależnie od okolicy poddanej zabiegowi zaleca się wykonanie serii zabiegów.
    To ważne, aby korzystać z usług zaufanego i polecanego gabinetu!
    Pozdrawiamy z Krakowa.

  25. #25
    Debiutantka Avatar haneczka
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Usuwanie owłosienia na stałe / depilacja laserowa

    Cytat Napisał rtcars Zobacz post
    niby drogo ale warto to zrobić i mieć spokój na dłużej
    Warto mieć spokój na zawsze Osobiście korzystam z zabiegów depilacji laserem Light Sheer Duet. Efekty widoczne gołym okiem. Po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu zauważyłam, że są miejsca gdzie włoski już nie odrosły. Co do ceny to są już atrakcyjne cenowo pakiety depilacji np. Cennik Depilacji Laserowej - Pachy, Nogi, Bikini, Plecy.... Jeśli byłabyś zainteresowana mam kod rabatowy do wykorzystania w Warszawie lub we Wrocławiu. Nie wyobrażam sobie jak mogłam wcześniej żyć bez depilacji laserowej

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •