Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 310

Temat: Szkoła czy kurs?

  1. #176
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Szkoła kosmetyczna?

    U mnie to w ogóle wyższej szkoły nie ma więc są podwójne koszta Jak nie urok to...

  2. #177
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Szkoła kosmetyczna?

    no ja to do tej mojej policealnej mam 3km i musze z bucika leciec bo w niedziele autobusy miejskie ode mnie dopiero od 8:30 a jak pogoda brzydka to ju wogole wez sobie idz......

  3. #178
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Szkoła kosmetyczna?

    Ja już byłam zapisana w tamtym roku do Cosinusa w Gdańsku, ale musiałam zrezygnować<choroba nie wybiera> Wszystkie plany legły w gruzach
    mam nadzieję że już mi lekarz pozwoli iść do szkoły bo rok czasu siedzę w domu ani do pracy ani do szkoły nie mogłam iść<jedynie co to pazurki robiłam w domu i książkę z Kosmetyki czytałam> teraz zapiszę się do Elbląga bo bliżej domu. Oczywiście Kosmetyka i w cosinusie bo jest bezpłatna, a w domu się nie przelewa. Zależy mi by skończyć tą szkołe nie tak sobie chodzę bo chodzę tylko z zaangażowaniem bo ja taka jestem że jak coś robić to konkretnie nie na odpi****iel. Jest ktoś tutaj na forum kto chodzi do Elbląga do cosinusa na Kosmetykę bądź ma zamiar się zapisać na zajęcia od września?
    A tak czytałam wasze dyskusje i trochę mnie szszokowały wypowiedzi honeypuff np. że zakuć zdać zapić i zapomnieć z całym szacunkiem to w takim razie po co do szkoły chodzić? jak już do niej chodzić to warto coś z niej wynieść no tak mi się wydaje

  4. #179
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Szkoła kosmetyczna?

    jak juz wyzej pisalam za chodzenie do szkoly dostaje 600zl renty, a jak to moja babcia mi zawsze mowila chodz poki mozesz nie dawaj dziada (zusowi) kasy za darmo

    i jak juz pisalam spodobalo mi sie
    i jak juz wczesniej pisalam nie mam dobrej pamieci do tego czego sie ucze, zapamietuje to co jest warto zapamietac jaka cera jakie wskazania,zabiegi itp. a nie jakies pierdoly typu podzial oka,ucha czy caly uklad wszytskiego w czlowieku, to nie medycyna.

  5. #180
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    hehe zalezy jak kto podchodzi do tematu ja idac do szkoly tez w 100% nie bylam pewna. wiedzialam ze mis ie podoba zawod kosmetyczki ale nie bylam pewna na 100% teraz zaglebiajac sie, uczac ciesze sie z wyboru. a jeszcze te wszystkie zabiegi w szkole i fajnei przekazywana wiedza az chce sie chodzic a tu wakacje sa hihihih

  6. #181
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Szkoła kosmetyczna?

    No ja musiałam w końcu wybrać pomiędzy dwoma szkołami i zrobiłam to. Zdecydowałam się jednak na Cosinusa i zobaczymy jak to pójdzie
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  7. #182
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    gattina ja również wybrałam cosinusa

  8. #183
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Hej dziewczyny ja też zastanawiam się czy zrobić roczne zaoczne studium kosmetyczne, czy tylko kurs robienia tipsów i wizażu. Myślę nad zapisaniem się do TEB edukacji, ale jednocześnie nie wiem, czy nie wyszło by na to samo gdybym zrobiła tylko kursy. W końcu po studium też dostaje się dyplom, że się je ukończyło, tak jak po kursie. Tym bardziej mam dylemat, że nie koniecznie myślałam nad pracą w zawodzie kosmetyczki, raczej biorąc pod uwagę tą szkołę myślałam o robieniu paznokci i makijażu jako hobby i dodatkową pracę w wolnym czasie.
    Byłabym wdzięczna żebyście mi coś doradziły

  9. #184
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Ja się wybieram do cosinusa ale na profil plastyka ;D
    a co do TEB mówię nie
    straciłam tyle pieniedzy że szok, oczywiście co miasto to jest inaczej ale z tego co wiem dziewczyny nie są zadowolone z rocznej szkoły wizaż i stylizacja Ja nie byłam, więcej gadania przenoszenia zajęć niż praktyki, odnośnie malowania się w kurtkach przemilcze bo to chyba moja filia (bielsko-biała) jest taka cudowna
    Pędzle stówka, akcesoria do pazurow stówka, kufer stowka, fartuch stówka bo to wszystko musi być ! szkoła wie najlepiej
    Byłam ze szkołą na targach dziewczyny nakupowały super produktów firmy nail design ?!?! (polecaną przez nauczycieli .. ) i narzekają że im pazury nie wychodzą ludzie... Koniec mojego narzekania źle wybrałam mój błąd ale przeliczając to na akryle...









  10. #185
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    W cosinusie jest promocja że jak przyprowadzisz osobę która się zapisze do nich to we wrześniu dostaniesz sto zł a jak ta osoba zda 1 semestr to dostaje się drugą stówkę. maksymalnie możesz przyprowadzić 5 osób. Ja się zapisałam w Elblągu na kosmetyke do cosinusa ( mam już kurs stylizacji paznokci) i zwerbowałam brata

  11. #186
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Cytat Napisał karotka_90 Zobacz post
    Hej dziewczyny ja też zastanawiam się czy zrobić roczne zaoczne studium kosmetyczne, czy tylko kurs robienia tipsów i wizażu. Myślę nad zapisaniem się do TEB edukacji, ale jednocześnie nie wiem, czy nie wyszło by na to samo gdybym zrobiła tylko kursy. W końcu po studium też dostaje się dyplom, że się je ukończyło, tak jak po kursie. Tym bardziej mam dylemat, że nie koniecznie myślałam nad pracą w zawodzie kosmetyczki, raczej biorąc pod uwagę tą szkołę myślałam o robieniu paznokci i makijażu jako hobby i dodatkową pracę w wolnym czasie.
    Byłabym wdzięczna żebyście mi coś doradziły
    karotko zacznijmy od tego że wizażystka i stylistka to nie kosmetyczka a Ty chcesz się nauczyć stylizacji paznokci a nie robienia tipsów "robi tipsy" fabryka a nie my
    Skończyłam wizaż i stylizację paznokci w TEBie - nie polecam i to nie ze względu że u mnie było kiepsko tylko ze względu na program nauczania który był bezsensowny. Projektowałam tam ubrania, fryzury, biżuterię, później poszłam pouczyć się trochę o układzie oddechowym człowieka. Po co? Nie wiem. Jak do tej pory nie przydało mi się to. Za takie same pieniążki a jest to 2 tys zł można zrobić dobry kurs na którym uczą konkretów a nie bzdet.

  12. #187
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Szczerze mówiąc to jeśli chodzi o takie roczne szkoły wizażu i stylizacji czy stylizacji paznokci to nie szłabym do szkoły która oferuje przeróżne roczne kierunki, jest po prostu szkołą od wszystkiego (czyt. TEB, Profesja, Żak). Wolę już zainwestować więcej (lub nawet tyle samo?) a udać się do szkoły typowo związanej z danym kierunkiem (tak jak zrobiłam to w przypadku wizażu). Czyli jeśli wizaż i stylizacja to tylko i wyłącznie szkoła wizażu bo wtedy mam pewność, że osoba zatrudniająca dane wizażystki nie zatrudni byle kogo, tylko osobę która rzeczywiście zna się na rzeczy, potrafi nauczyć, a w szkołach typu TEB o osobach zatrudnionych może decydować osoba kompletnie nieznająca się na danej dziedzinie, co za tym idzie... chyba nie muszę mówić Jeśli chodzi o roczną szkołę stylizacji paznokci oczywiście odnoszę to samo wrażenie. Zauważcie, że jeszcze żadna firma nie stworzyła swojej szkoły stylizacji paznokci. Dlaczego? Pewnie dlatego, że to nie wymaga aż roku nauki. Zsumujcie sobie ile trwałyby w sumie wszystkie kursy. Wychodzi rok? Nie! Dodatkowo na kursach zajęcia odbywają się indywidualnie lub w malutkich grupach. Lepiej zrobić sobie komplet kursów (indywidualnie) w renomowanych firmach z instruktorem który wychwyci błędy, niż w rocznej szkole, w grupie kilkunastu osób, gdzie instruktor nie jest w stanie pomóc każdemu, wychwycić każdy błąd.

  13. #188
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Dziękuję za odpowiedzi w sumie to sama też się nad tym zastanawiałam czy by nie zrobić samej kursów tylko, bo wyjdzie z pieniędzmi na to samo albo nawet i taniej.. Tzn ja bym chciała tylko metodę żelową i wizaż. Jeszcze porządnie się zastanowię nad tą szkołą..
    Dziękuję za Wasze zdania

  14. #189
    Nałogowiec Avatar naatajla
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    601

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    lepiej kurs zrobic niz isc do szkoly

    a co do tebu to pisalam na nich skarge




    blog makijażowy http://naatajla.pl/

  15. #190
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Ja w pierwszym porywie mojego rozbudzonego zainteresowania pazurkami i kosmetyką szukałam szkoły kosmetycznej, oczywiście trafiłam na TEB w Grudziądzu...ALE odstraszyła mnie przede wszystkim cena i później jak się okazało opinia samej szkoły. Później przemyślałam i uznałam, że pazurków to się nie opłaca uczyć w szkole m.in. z powodów wymienionych wyżej i tak zbieram na kursik, bo wychodzi taniej niż czesne, wydatki wymyślane przez szkołę zsumowane razem. Aczkolwiek uważam, że jeśli zawód kosmetyczka to zdecydowanie szkoła, bo temat jest zbyt obszerny na kurs. Także wszystko oprócz kosmetyczki uważam, że lepiej jest przyswoić za pośrednictwem dobrych kursów w dobrych ośrodkach szkoleniowych z renomą i opinią innych osób.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  16. #191
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    złożyłam dziś papiery:
    Aktualności - Medyczna Szkoła Policealna Województwa Śląskiego nr 1 im. Zofii Szlenkierówny
    może i jestem idealistką, ale wierzę, że skończę szkołę kosmetyczna, otworzę zakład i wtedy z pasji będę mogła studiować to o czym marzę
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #192
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    farb..i tego ci zycze z calego serducha,trzeba gonic za marzeniami-uda sie

  18. #193
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Cytat Napisał naatajla Zobacz post
    lepiej kurs zrobic niz isc do szkoly

    a co do tebu to pisalam na nich skarge
    nataljaa a jakies pol roku temu chwalilas teba, coz sie stalo?

    ja skonczylam kosmetyczna w tebie i to jakas porazka dla mnie byla ale to dluzsza historia... ja bym sie nie zdecydowala ani na kurs ani na roczna szkolę... jakbym zaczynala od początku to wzielabym dwuletnia aby miec zawod (bom byla bezzawodowa po ogolniaku) ale taka po ktorej bym miala mnostwo kursow jak np. prestige w zielonej albo medyk albo poszla na studia od razu

    ale jesli rozpatrujemy tylko te dwie opcje to lepiej porzadny kurs dziewczyny wiedza co tu jest dobre i ja np. nie poszlabym drugi raz do ASP a wybralabym kurs w Olympie poniewaz tam jest indywidualny tok nauczania co jest wazne przy pazurkach

    Farbi powodzenia zycze

  19. #194
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    dziękuję Wam
    jeśli chodzi o przedłużanie paznokci, wizaż etc. to moim zdaniem lepszy porządny kurs a potem ćwiczenia i warsztaty niż szkoła, no ale jeśli mowa o kosmetyce to lepsza szkoła, bo w grę wchodzi więcej zagadnień i trzeba się wiele nauczyć nim zaczniemy ćwiczyć
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  20. #195
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Jezeli chodzi o stylizacje to tez polecam dobry kurs(o reszcie nie mowie ,bo sie po prostu nie znam),ale naprawde trzeba sie zastanowic i wybrac cos dobrego .Ja to troche zle zaczelam w sensie ze zle wybralam moje kursy ,ale pozniej trafilam do pewnej lotyszki i stylizacja przybrala dla mnie innych barw...teraz trzeba cwiczyc .Zazdroszcze wam(ale tak pozytywnie)dziewczyny ,ze w polsce tyle sie dziejew tej dziedzinie ...tutaj jest strasznie,trzeba sie nagimnastykowac zeby znalesc jakies warsztaty .
    Ostatnio edytowane przez asiekfr ; 17-08-2010 o 11:33

  21. #196
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    Szkoła OMEGA we Wrocku jest dobra. Mają kurs stylizacji paznokci i ja tam chodziłam na kosmetyke. Darmowa nauka zajęcia zaocznie co dwa tygodnie w sobote i niedziele. Bardzo przyjemna atmosfera mają własną pracownie i zapewniają wszelkie kosmetyki na któych się uczymy. www.omega-edu.pl

  22. #197
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    27

    Nai Wizaż i stylizacja paznocki, TEB edukacja POznan

    Wizaż i stylizacja paznocki, TEB edukacja POznan czy ktoras z was slyszala cos o tej szkole ide tam od pazdziernika i jestem ciekawa. to jest roczne. a potem ide na 2 lata na studium kosmetyczne anieli goc i o tej szkole wiem duzo bo zaczelam tam studiowac kosmetologie i zrezygnowalam. mam nadzieje ze w dobrym miejscu umiescilam temat

    proszę uważnie przejrzeć wątki albo skorzystać z wyszukiwarki zanim się założy nowy temat kilka postów wyżej jest na ten temat trochę informacji/Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 26-08-2010 o 17:49

  23. #198
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: Szkoła czy kurs?

    dziewczyny ja zastanawiam się nad cosinusem i kosmetyką, ale sama nie wiem, piszecie że zajęcia zaczynają się we wrześniu już ?....kończyła może któraś już ten kierunek tam ?

  24. #199
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Wizaż i stylizacja paznocki, TEB edukacja POznan

    Dziewczyny ze szkołami i kursami jest róznie..choc wcale nie musi byc zle..o Cosinusie słyszałam przyzwoite komentarze..ale sama sie nie wypowiadam na ten temat

    a nail design to najgorsze produkty jakie mogly kiedykolwiek pojawic sie na rynku juz nie wspomne o szkole jaka porazka,sama odbylam tak kurs kilka lat temu

    ale jesli chodzi o kosmetyke to na pewno szkola,zdecydowanie..farb gratuluje

    wizaz sylizacja paznokci jesli macie sznase pracowac z dobrym bardzo dobrym Instruktorem nauczycie sie wszystkiego do tego materiały ktore bardzo pomagaja wam w nauce wiec dobre kursy wiele was moga nauczyc..nie jeden kurs tylko ciagła nauka i cwiczenia prowadza do sukcesu

    my równiez otworzylismy roczne studio stylizacji paznokci,wizazu z elementami charakteryzacji po ktorym kazda z was na pewno wyjdzie nauczona. tak jak powinno to wygladac a nie z niedociagnieciami i błednymi informacjami..

    Roczne studium stylizacji paznokci


    <DIV style="WIDTH: 600px" id=left_content>

    <B style="mso-bidi-font-weight: normal"><U><SPAN style="LINE-HEIGHT: 115%; FONT-SIZE: 14pt">ROCZNE STUDIUM STYLIZACJI PAZNOKCI

  25. #200
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Wizaż i stylizacja paznocki, TEB edukacja POznan

    mini89, ja nie kończyłam, ale idę od września. Tak, zajęcia ropoczynasz albo pierwszy weekend, albo w drugi, zależy do której grupy nalezysz. U mnie jest 5 grup do 1 semestru. Przed pójściem szukałam osób na gronie, nk, które tam chodzą, aby zobaczyć jaką mają opinie. Więc u mnie ten kierunek jest nowy, dopiero od lutego tego roku i dziewczyny sobie chwalą go. W sumie nauka nic nie kosztuje, więc zawsze warto spróbować
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 11:04
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-02-2018, 10:32
  3. KURS MAKIJAŻU - cz6. MODELOWANIE BRWI
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 11:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •