Pokaż wyniki 1 do 25 z 104

Temat: Domowe sposoby na...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    No fakt blizny są paskudne, ale i tak ładna z Ciebie kobitka. Nie próbowałaś serii zabiegów mikrodermabrazji Wiem, że wspaniale działają na tego typu blizny. A to jest przykład, że rzeczywiście trzeba uważać z domowymi sposobami na...

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    No fakt blizny są paskudne, ale i tak ładna z Ciebie kobitka. Nie próbowałaś serii zabiegów mikrodermabrazji Wiem, że wspaniale działają na tego typu blizny. A to jest przykład, że rzeczywiście trzeba uważać z domowymi sposobami na...
    powiem ci ivonko że teraz to już sie cholernie boje zabrać za cokolwiek. teraz to juz nawet do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy nie chodzę... biorę hormony tak w razie w... coby się z powrotem to nie wróciło, aczkolwiek mój ginekolog nie bardzo wiązał to co miałam na twarzy z hormonami-a raczej ich zaburzeniem...

    mam jeden wypróbowany krem do twarzy którym i tak smaruję sie 2 razy w tyg, staram sie nie myć twarzy wodą, tylko myję tonikiem z EVIANa i staram się nie tapetować (w sensie podkład), bo oczka to lubie sobie czasem podmalowac

  3. #3
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    Mogłyby się wypowiedzieć dziewczyny, które przeprowadzają ten zabieg, bo ja jestem prawie pewna, że by Ci bardzo pomógł.

  4. #4
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    Moja przyjaciółka miała taki trądzik, często ropny z zapaleniami i innymi powikłaniami. Podłoże hormonalno-uczuleniowe, długo nie mogli znaleźć przyczyny, ale gdy w końcu się trochę wyleczyła zostały jej wielkie potrądzikowe blizny, teraz zrobiła bardzo delikatny peeling chemiczny i wygląda fanastycznie. Widać jeszcze ślady, ale za kilka m-cy ma następną serię i nie może się doczekać.

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    w takim przypadku jak na zdjeciu oczyszczanie miejsc zajetych takimi krostkami jest niewskazane ja sama mialam na policzku identyczne dwie krostki i baba powiedziala ze NIE WOLNO ich ruszac.osobiscie nie jestem za terapia hormonalana-pomaga ale ja jakos sie jeszcze do tego nie przekonalam a jesli chodzi o drozdze to nie kazdy tradzik jest sobie rowny jest wiele odmian dlatego z takimi "kuracjami" nalezy bardzo uwazac gdyz mozemy otrzymac efekt uboczny.

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    Cytat Napisał Pati88 Zobacz post
    w takim przypadku jak na zdjeciu oczyszczanie miejsc zajetych takimi krostkami jest niewskazane ja sama mialam na policzku identyczne dwie krostki i baba powiedziala ze NIE WOLNO ich ruszac.osobiscie nie jestem za terapia hormonalana-pomaga ale ja jakos sie jeszcze do tego nie przekonalam a jesli chodzi o drozdze to nie kazdy tradzik jest sobie rowny jest wiele odmian dlatego z takimi "kuracjami" nalezy bardzo uwazac gdyz mozemy otrzymac efekt uboczny.

    no właśnie... ja miałam ZAJ**TY efekt uboczny

  7. #7
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    no wlasnie dlatego pierwszym krokiem powinna byc wizyta u dermatologa a nie wyczytane w internecie sposoby.z tradzikiem nie ma zartow

  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Domowe sposoby na...

    Zioła, kefir, płatki owsiane - są nie tylko zdrową przekąską, lub dodatkiem do potraw, ale mają zbawienny wpływ na wygląd skóry czy włosów. Potwierdzi to każda babcia. Zanim opalimy buzię w letnim słońcu warto raz w tygodniu, poświęcić pół godziny na zadbanie o gładką, promienną i wiosenną cerę. Oto kilka starych, prostych i sprawdzonych przepisów na zdrową i gładką skórę twarzy.
    MASECZKA Z PŁATKÓW OWSIANYCH (wygładzająca)

    3- 4 łyżeczki płatków owsianych należy ugotować z mlekiem w małym garnuszku (trzymamy na ogniu tylko do momentu wrzenia). Maseczka powinna mieć konsystencję gęstej papki, którą nakładamy na twarz i zostawiamy na 15-20 minut.

    MASECZKA DROŻDŻOWA

    Genialny sposób na wypryski. Drożdże (wystarczy ćwierć kostki dostępnej w każdym sklepie spożywczym) należy zmieszać z letnim mlekiem lub wodą. Gęstą masę nakładamy na twarz i czekamy aż skrzepnie. Dla osiągnięcia trwałych efektów maseczkę powinno się stosować 1 -2 razy w tygodniu.

    Świetnie działa codzienne łykanie kawałka drożdży (wystarczy płaska łyżeczka). Nieprzyjemny posmak można zneutralizować, rozpuszczając je w kubku mleka lub kakao, ważne jednak, żeby napój nie był zbyt gorący.

    MASECZKA Z TWAROGU I MIODU (do cery suchej)

    Dwie łyżeczki miodu należy lekko podgrzać i zmieszać z twarogiem (ok. 100 gramów). Po 20-30 minutach zmyć z twarzy ciepłą wodą.

    MASECZKA Z MIODU, MĄKI I BIAŁKA (do cechy tłustej)

    Z białko z jednego jajka należy ubić pianę ( jak do kogla - mogla). Mieszamy ją z połową szklanki miodu pszczelego i łyżką razowej mąki pszennej. Papkę nakładamy na pół godziny.

    Żeby specyfiki lepiej działały, przed nałożeniem maseczki warto zrobić sobie kilkuminutową parówkę i przede wszystkim - dobrze oczyścić twarz, na przykład zrobić delikatny peeling. Wtedy składniki odżywcze łatwiej się wchłoną.

    Domowe maseczki na twarz - w-spodnicy.pl
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowe sposoby na piękne włosy
    By bera0 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-02-2023, 12:13
  2. Różne sposoby nakładania brokatu
    By kingaaa in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 252
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 23:31

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •