Pokaż wyniki 1 do 25 z 4485

Temat: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    Cytat Napisał Madziuszka Zobacz post
    Mam pytanie, czy można używać lakierów hybrydowych do zrobienia kolorowego frencha czy lepiej mieć osobno żele kolorowe i hybrydy ? Moje pytanie dotyczy normalnego przedłużania żelem . Zastanawiam się nad tym, bo jeżeli można tak robić to wydaje mi się że nie ma sensu kupować żeli kolorowych Przepraszam za zaśmiecanie tematu ale nie wiedziałam gdzie zadać to pytanie
    ja ostatnio tylko hybrydy kupuję na chyba ,że jakiś kolor żelu wpadnie mi w oko..

    możesz robić frencha hybrydą na goły jak i przedłużony paznokieć po opracowaniu albo też metodą combi czyli ,hybryda i żel

  2. #2
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tczew
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witam. Przyznam szczerze, że przeczytałam tylko ostatnią stronę i jedną z kilku ostatnich Mam nadzieję, że nikt mnie za to nie skarci

    a moje pytanie jest następujące
    czy można przygotowane paznokcie pomalować zwykłym lakierem i tylko nałożyć przezroczystą hybrydę? i utwardzić?
    Ja jestem początkująca w tych sprawach, więc ciężko mi samej ocenić. Czy to będzie się trzymało? Proszę o opinię

  3. #3
    Nałogowiec Avatar ania38
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    528

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    powiem szczerze,że nidgy nie próbowałam lakieru wzmacniać hybrydą,nie odważyłabym się na taki zabieg,dlatego ,że hybryda potrzebuje bazy a lakie to nie baza,pewnie odejdzie i to szybko..

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Tczew
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    ale tak właściwie, to spróbować można prawda? no cóż, dużo na tym nie stracę, a może jakieś wyjście to będzie chociażby krótkotrwałe

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Postów
    111

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Niestety nie bedzie sie trzymac

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Będzie się trzymać, jeśli:
    a) będą to paznokcie mocne, nie takie, które wyginają się w każdą stronę,
    b) najpierw nałożysz bazę, lub jeszcze lepiej utwardzisz paznokcie żelem,
    c) i lakier i hybryda będzie dobrej firmy, takie co się na prawdę trzymają,
    d) nałożysz nabłyszczacz na dobrze wyschnięty lakier i dokładnie pomalujesz nim lakier + zabezpieczysz wolny brzeg, a jeszcze lepiej dwie warstwy topa.


    Przed świętami stałej klientce tak zrobiłam: paznokcie utwardzone żelem + lakier + top. Pracuję na Vinyluxie i Shellacu. 3.01 była ta pani, bo jednego złamała, ale reszta - poza zarysowaniami i startym lakierze od sprzątania wszystko się trzymało. Robiłam tak kilka razy, oczywiście najpierw sprawdziłam na sobie, na samej hybrydzie + krótkich paznokciach.

    Poza tym - pisałam już o tym.

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Witajcie. To mój pierwszy post, jestem totalnie zielona a chciałabym też mieć piękne hybrydowe paznokcie. Kupiłam wszystko co trzeba i hybrydy firmy ESN go gel. Czy ktoś pracował na tym produkcie i może okreslić jego trwałość? Jaką bazę i jaki top do tej hybrydy dawałyśmy żeby było najskuteczniejsze i najtrwalsze
    Dziękuję za odpowiedź

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Wszelkie KOLOROWE PAZURKI

    Cytat Napisał ania38 Zobacz post
    ja ostatnio tylko hybrydy kupuję na chyba ,że jakiś kolor żelu wpadnie mi w oko..

    możesz robić frencha hybrydą na goły jak i przedłużony paznokieć po opracowaniu albo też metodą combi czyli ,hybryda i żel

    ja też tak robię. kupuję tylko hybrydy. Bardzo rzadko kupuję żel

  9. #9
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    Dziewczyny mam pytanie, może jest ono dziecinnie proste i intuicyjne, ale wolę się dopytać.
    (no może dwa pytanka)

    1. Czy po zrobieniu hybrydki można zamiast nanoszenia oliwki wykonać zabieg parafinowy?

    2. U mojej teściowej hybryda szybko odpryskuje, wszystko robię krok po kroku bardzo dokładnie i starannie, jedynym problemem jaki widzę to płytka paznokci, która jest niezwykle pofalowana i nierówna, czy to może mieć związek z odpryskiwaniem hybrydy? Jak temu zaradzić?

    Miałybyście jakiś pomysł?

    Z góry dziękuje za odpowiedź

  10. #10
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    1. Parafinę raczej przed zabiegiem, żeby się nie odparzyło
    2. Tu przyłączam się do pytania. Ostatnio polożyłam na takie pofałdowane paznokcie na skutek zbyt mocnego wycinania skórek hybrydę. Po ftyg.zeszła. teraz nalożyłam akrylowe paznokcie jej.na razie sie trzymają. Ale jeśli ktoś ma na takie paznokcie patent to się podzielcie. Dodał, ze porcelana tu nie pomogła

    ---------- Dodano o godzinie 21:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:35 ----------

    Jeszcze taka ciekawostka. Na ile starczyło mi topu marki Gelish 15 ml. Po 110 parach rąk jeszcze da sie z niego wygrzebac. oczywiście nie liczę powtórnie nakładanego topu gdy np.przykrywką stempelek topem.
    Nieźle co?

  11. #11
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    hera16, dzięki za podpowiedź, kurcze nie wiedziałam że może coś odparzyć :/


  12. #12
    No to..wpadłam Avatar hera16
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Brzeziny
    Postów
    165

    Domyślnie Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    zabieg parafinowy ma na celu odżywić również płytkę ale raczej nic się nie dostanie przez żel.
    ja tak wlasnie robię tylko odtłuszczam dobrze przed położeniem hybrydy

  13. #13
    Wczytuje się Avatar Flo
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    11

    Nai Odp: Żelo - lakiery / hybrydy / Shellac

    no to będą próbować zrobić parafinę przed lub po zdjęciu hybrydy gdy nadejdzie czas na chwilę przerwy

    Zamówiłam hybrydy z Cosmetics Zone, dużo dobrego o nich czytałam, więc kto wie może będą trzymały się lepiej od lakierów artlak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 285
    Ostatni post / autor: 17-12-2015, 19:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •