Pokaż wyniki 1 do 25 z 43

Temat: Mieszanie Akrylu różnych firm

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Mieszanie Akrylu różnych firm

    kuku,
    nie wiem czy otwierac nowy temet dlatego tez sie dopisuje do tego, tak jak pisalam w innych dyskusjacj pracuje na zelu od prawie 2 lat, robila rowniez kurs na akryl ale nigdy z nim nie pracowalam bo klientki nie lubia zapachu a po za tym naprawde przyzwyczailam sie do zelu, po czytaniu forum i ogladaniu waszych prac chce sprobowac formy( nigdy nie pracowalam na tym) i akryl, moje pytanie dla tych co maja tu wprawe z proszkiem, posiadam firme ibd, tzn primer i liquid zazwyczaj produkty zamawiam w polsce ale dla jednego proszku nie oplaca mis ie wiec czy moge primer i liquid ibd zmieszac z inna firma akrylu? czy raczej effekt i trwalosc sa watpliwe?

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Ja firmy mieszam tak samo robisz przeciez jak pracujesz na zelach, ciezko kupowac wszystko z jednej firmy

  3. #3
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    kolorowe akryle nie ma problemu mozna mieszac ale nie wolno mieszac podstawowych akryli do stylizacji bo kazda firma bazuje w akrylach na innych skladnikach w proszkach czy liquidach...i sie nie zgodze Sniezynka z Toba...pozniej napisze wiecej na ten temat..

    moze twoje pudry nie posiadaja Sniezynka czynnika aktywujacego a liquid go posiada,dlatego wszystko wspolgra ze soba....
    ale z tego co wiem do reakcji pudru i liquidu potrzrebny jest skladnik aktywujacy reakcje chemiczna odpowiedzialna za reakcje twardnienia masy,niektore firmy dodaja ten kladnik do liquidu a niektore do pudru jak wymieszamy puder z czynnikiem aktywujacym reakcje z liquidem ktory posiada ten czynnik,reakcja moze nastapic zbyt szybko i masa akrylowa sie skrystalizuje,moga pojawic ie pecherzyki powietrza i odwrotnie z liquid i puder bez czynnika,w polaczeniu moze utworzyc sie po prostu gumowa masa,wiec niekorzystne jest mieszanie roznych marek akryli z liquidami....
    Ostatnio edytowane przez Anna Kosińska ; 10-05-2009 o 17:14

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie

    ja również czasami mieszam, kolor jak najbardziej, ale faktycznie akryl podstawowy typu clear, biały i cover wraz z liquidem mam z jednej firmy

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    Szczerze to nikt mnie tego nie uczył poprostu sama od lat tak robie i nie widze zeby cos sie działo, chyba ze paznokcie sie od tego niszcza? nie wiem...

  6. #6
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Annamon ma racje nie powinno mieszac sie akryli z liquidem innej firmy.Wczoraj przekonalam sie na wlasnej skorze,cwiczylam sobie kwiatki(wcale mi nie wyszly) kolorowy akryl i liquid innej firmy.Nie moglam nic zrobic bo robily sie wlasnie gumowe.Ale kiedys robilam cale paznokcie akrylowe (sobie) musialam pozyczyc od kumpeli clear i nic mi sie nie dzialo.Ale jak nie mozna to nie mozna,poprostu tego wczesniej jeszcze nie wiedzialam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mieszanie żeli różnych firm?????
    By ania23831 in forum Metoda żelowa
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 14-06-2010, 14:57

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •