Pokaż wyniki 1 do 25 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał KasiaZbroińska Zobacz post
    Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką
    Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne piękne kwiaty z nich wychodza a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie))
    yh i w tym momencie zaluje ze nie pracuje akrylem...

  2. #2
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    pudry metaliczne .... chyba znowu sie zglosze do Choco

  3. #3
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    ja zastanawiam się nad zmianą moich żeli i zastapienie ich żelami indigo ... tylko zastanawiam się czy nie są dla mnie troche za drogie ... zawsze sobie powtarzam że jak kupie następny 30 ml żel to sprawdze na ile setów mi starczy ... niestety na słowach się konczy ...
    czy ja dobrze rozumiem ze do żeli indigo trzeba używać bazy czy żel cover lub biały można nałożyć bezpośrednio na cienką warstwe żelu budującego i nie wiem co lepsze mistero milano czy indigo

  4. #4
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini obydwie firmy mają dostępne próbki myślę że powinnaś kupić i wypróbować, każda firma jest inna i każdej z nas może co innego przypasować, pytając w temacie indigo otrzymasz pewnie odpowiedzi pozytywne dot produktów indigo a nie mistero ;-)









  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini jedna i druga firma posiada w sprzedaży sample, więc jesli obawiasz sie kupowac duze opakowania to polecam wypróbowanie. Ja robie na obu firmach i z obu jestem bardzo zadowolona. I pisze to nie dlatego, że jestem dystrybutorem, tylko przetestowalam obie i wracają do mnie klientki po 3-4 tyg. noszenia. Zero zapowietrzeń, można dopasować je do każdej karnacji klientki. Naprawdę warto!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  6. #6
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    a ten żel bazowy jest potrzebny czy po primerze można od razu budujący

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini... wiadomo, że im dokladniej zrobisz pazurki wg instrukcji producenta, tym lepszy powinien być efekt końcowy. Po to się tworzy całe "rodziny" produktów, aby stylizacja trzymała się jak beton. Każdy producent daje gwarancję tylko wtedy, jeśli spelnisz wszelkie normy jakie on założył tworząc produkt. Nawet kupując drewnianą podłogę nie wsadzisz pod którąś z warstw specjalnej pianki jaką sugeruje producent - nie uzna on potem reklamacji i nie zagwarantuje trwałości materiału.
    Możesz na własną rękę zaniechać stosowania niektórych produktów, zamiennie dać coś innego, ale musisz się liczyć potem z tym, że może to przynieść nieprzewidywalne konsekwencje.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  8. #8
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    czyli potrzebuje baze cover biały i budujący aby zrobić porządne paznokcie ... a wie ktos może na ile klientek mniej więcej starczy 30 ml żelu tak około ...

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja pracuje na x white i go uwielbiam, pracuje się bardzo dobrze tylko trzeba kłaść go bardzo cienko, lepiej 2x niż raz a za grubo, nadaje się do szybkiego frencha na kamuflażu
    Z nabłyszczacza, mam holywodd gloss, błyszczy super, ewentualnie hybrydą nabłyszczam bo te typu quicke finish czesto mi pekaly na naturalkach i nie zamawialam - ale nie uzywałam tego Indigowego wiec moze jest on inny

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Bardzo dziękuję za odpowiedź a wg Ciebie który lepiej nadaje się na formę? builder czy easy shape? bo ja nie potrafię zdecydować. Robiłam azurki jednym i drugim, rozncy nie widzialam, dltego może któraś z Was ma jakies ciekawe spostrzeżenia?

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja do easy się dopiero przymierzam, póki co mam tylko builder i nim pracuje, ale jak któras ma porównanie to też chetnie sie dowiem

  12. #12
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał Kasia991 Zobacz post
    Ja pracuje na x white i go uwielbiam, pracuje się bardzo dobrze tylko trzeba kłaść go bardzo cienko, lepiej 2x niż raz a za grubo, nadaje się do szybkiego frencha na kamuflażu
    Z nabłyszczacza, mam holywodd gloss, błyszczy super, ewentualnie hybrydą nabłyszczam bo te typu quicke finish czesto mi pekaly na naturalkach i nie zamawialam - ale nie uzywałam tego Indigowego wiec moze jest on inny

    Ostatnio poniosłam porażkę pracując na tym żelu. Cwiczyłam na sobie i już mi się wydawało, że wychodzi mi nieżle, zrobiłam klientce. Już przy nakładaniu nie było słodko, linia uśmiechu mi się rozlewała i po dwóch dniach po boczkach lekko zaczęło odpryskiwac razem z nabłyszczaczem hybrydowym. Nakładałam dwie cienkie warstwy utwardzane po 2 min.
    Musiałam zrobic odnowę oczywiście i teraz to już boję się po niego sięgnąc. Nie mam pojęcie jak z tym żelem postępowac.
    Wszystkie żele tego typu tak mają?

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Nie wiem...mnie naprawde nic takiego sie nie dzieje, a robiłam już kilku klientkom i zawsze z jedna warstwa.
    Robiłaś go pod nablyszczacz? Sprobuj przed wybudowaniem go użyć moze bedzie lepiej

  14. #14

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    w sklepach jedynie widziałam tak jak ktoś wyżej pisał tylko biel

  15. #15
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    hera pewnie ze na przemyty bo jak posypiesz potem sugar to przylepi ci sie wszedzie
    a mr.white nakladaj bardzo,bardzo cienko bo jest b.napigmentowany i pod uv moze byc problem no i kciuki osobno ....z lampą led nie byloby problemu zadnego....

    ania_niusia polecam Take Your Time najmocniejszy...trochę piecze albo Easy Shape Builder ,są probki wyprobuj sobie cokolwiek,zobaczysz co ci przypasuje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 17:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •