Pokaż wyniki 1 do 25 z 1259

Temat: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką
    Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne piękne kwiaty z nich wychodza a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie))
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  2. #2
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał KasiaZbroińska Zobacz post
    Syrenko w zasadzie to nie zauważyłam żeby odbiegaly... na prawdę myśle, że nie ma w nich różnicy. mogłabym zrobić zdjęcie paletki, na którą na kładałam kolory, ale i tak wszystko zależy od swiatła dziennego, oświetlenia, aparatu czy też ustawień monitora... Myśle, że w przypadku tych akryli spokojnie możesz się sugerowac tą paletką
    Natomiast podkładowe czy metalik dużo tracą, bo w rzeczywistości są przepiekne. Bardzo polecam nowe akryle metaliczne. są cudne i mega plastyczne piękne kwiaty z nich wychodza a końcówki kolorowe..mmmmm... marzenie))
    yh i w tym momencie zaluje ze nie pracuje akrylem...

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    pudry metaliczne .... chyba znowu sie zglosze do Choco

  4. #4
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    ja zastanawiam się nad zmianą moich żeli i zastapienie ich żelami indigo ... tylko zastanawiam się czy nie są dla mnie troche za drogie ... zawsze sobie powtarzam że jak kupie następny 30 ml żel to sprawdze na ile setów mi starczy ... niestety na słowach się konczy ...
    czy ja dobrze rozumiem ze do żeli indigo trzeba używać bazy czy żel cover lub biały można nałożyć bezpośrednio na cienką warstwe żelu budującego i nie wiem co lepsze mistero milano czy indigo

  5. #5
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini obydwie firmy mają dostępne próbki myślę że powinnaś kupić i wypróbować, każda firma jest inna i każdej z nas może co innego przypasować, pytając w temacie indigo otrzymasz pewnie odpowiedzi pozytywne dot produktów indigo a nie mistero ;-)









  6. #6
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini jedna i druga firma posiada w sprzedaży sample, więc jesli obawiasz sie kupowac duze opakowania to polecam wypróbowanie. Ja robie na obu firmach i z obu jestem bardzo zadowolona. I pisze to nie dlatego, że jestem dystrybutorem, tylko przetestowalam obie i wracają do mnie klientki po 3-4 tyg. noszenia. Zero zapowietrzeń, można dopasować je do każdej karnacji klientki. Naprawdę warto!
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  7. #7
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    a ten żel bazowy jest potrzebny czy po primerze można od razu budujący

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Mini... wiadomo, że im dokladniej zrobisz pazurki wg instrukcji producenta, tym lepszy powinien być efekt końcowy. Po to się tworzy całe "rodziny" produktów, aby stylizacja trzymała się jak beton. Każdy producent daje gwarancję tylko wtedy, jeśli spelnisz wszelkie normy jakie on założył tworząc produkt. Nawet kupując drewnianą podłogę nie wsadzisz pod którąś z warstw specjalnej pianki jaką sugeruje producent - nie uzna on potem reklamacji i nie zagwarantuje trwałości materiału.
    Możesz na własną rękę zaniechać stosowania niektórych produktów, zamiennie dać coś innego, ale musisz się liczyć potem z tym, że może to przynieść nieprzewidywalne konsekwencje.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  9. #9
    No to..wpadłam Avatar Kasia991
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Postów
    161

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja pracuje na x white i go uwielbiam, pracuje się bardzo dobrze tylko trzeba kłaść go bardzo cienko, lepiej 2x niż raz a za grubo, nadaje się do szybkiego frencha na kamuflażu
    Z nabłyszczacza, mam holywodd gloss, błyszczy super, ewentualnie hybrydą nabłyszczam bo te typu quicke finish czesto mi pekaly na naturalkach i nie zamawialam - ale nie uzywałam tego Indigowego wiec moze jest on inny

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Bardzo dziękuję za odpowiedź a wg Ciebie który lepiej nadaje się na formę? builder czy easy shape? bo ja nie potrafię zdecydować. Robiłam azurki jednym i drugim, rozncy nie widzialam, dltego może któraś z Was ma jakies ciekawe spostrzeżenia?

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Cytat Napisał Kasia991 Zobacz post
    Ja pracuje na x white i go uwielbiam, pracuje się bardzo dobrze tylko trzeba kłaść go bardzo cienko, lepiej 2x niż raz a za grubo, nadaje się do szybkiego frencha na kamuflażu
    Z nabłyszczacza, mam holywodd gloss, błyszczy super, ewentualnie hybrydą nabłyszczam bo te typu quicke finish czesto mi pekaly na naturalkach i nie zamawialam - ale nie uzywałam tego Indigowego wiec moze jest on inny

    Ostatnio poniosłam porażkę pracując na tym żelu. Cwiczyłam na sobie i już mi się wydawało, że wychodzi mi nieżle, zrobiłam klientce. Już przy nakładaniu nie było słodko, linia uśmiechu mi się rozlewała i po dwóch dniach po boczkach lekko zaczęło odpryskiwac razem z nabłyszczaczem hybrydowym. Nakładałam dwie cienkie warstwy utwardzane po 2 min.
    Musiałam zrobic odnowę oczywiście i teraz to już boję się po niego sięgnąc. Nie mam pojęcie jak z tym żelem postępowac.
    Wszystkie żele tego typu tak mają?

  12. #12

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    w sklepach jedynie widziałam tak jak ktoś wyżej pisał tylko biel

  13. #13
    Nałogowiec Avatar kaka80
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    śląskie
    Postów
    697

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    hera pewnie ze na przemyty bo jak posypiesz potem sugar to przylepi ci sie wszedzie
    a mr.white nakladaj bardzo,bardzo cienko bo jest b.napigmentowany i pod uv moze byc problem no i kciuki osobno ....z lampą led nie byloby problemu zadnego....

    ania_niusia polecam Take Your Time najmocniejszy...trochę piecze albo Easy Shape Builder ,są probki wyprobuj sobie cokolwiek,zobaczysz co ci przypasuje

  14. #14
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Jeszcze jedno małe pytanko:
    ilu gramowe sa te pudry kolorowe i jaki wtedy użyć liquid? szybkoschnący czy normalny?


    To jeszcze jedno

    Jaka jest różnica miedzy podstawowymi a podkładowymi pudrami?
    Czy to znaczy że podkładowe nie nadaja sie na 3d ? jest inna paleta kolorów i dlatego pytam.


    Czy do hybryd tylko lampa led czy uv zwykła tez bedzie ok?
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 23-05-2011 o 10:32

  15. #15
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Syrenko wszystkie odpowiedzi masz na stronie sklepu
    Zwykła lampa UV również będzie odpowiednia, ale wtedy czas utwardzania wydłuża się do 2min.
    Pudry mają 7g i uzywasz do nich liquidu standardowego, takiego, by TOBIE się dobrze pracowało
    Akryle podkładowe są trudniejsze w opanowaniu kwiatków, gdyż maja troszkę inną strukturę, jednak jest to wykonalne Polecam akryle metaliczne, są podobne do podkładowych a baaaardzo pastyczne i pięknie się mienią
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  16. #16
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dziękuje serdecznie za odpowiedz. Przepraszam że sama nie poszukałam odpowiedzi na moje pytania ale moje dziecko nie zawsze pozwala mi na moje wędrówki po internecie.
    Bardzo cieszy mnie informacja o praktycznym zastosowaniu pudrów podkładowych.
    Szkoda że paleta kolorów nie jest wspólna dla obu grup... ale jak to mówią praktyka czyni mistrza... Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam

  17. #17
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Witam!
    Kupiłam produkty Indigo do manicure hybrydowego i jestem bardzo z nich zadowolona. Kolory są piękne, i z utrzymywaniem się nie mam jak zarazie żadnych problemów
    Mam jednak 2 pytania:
    - raz jak nakładałam już 2 warstwę koloru to na powierzchni (po włożeniu do lampy) na 2 paznokciach zrobiła się jakby fala, nie wiem czy może to nie od za grubej warstwy, bo teraz już tak się nie dzieje.
    - i 2 pytanie- jakie kolory z hybrydowego mogę użyć do frencha? Ponieważ nie chcę kupić zbyt ciemnego i kryjącego koloru na bazę.
    Pozdrawiam serdecznie

  18. #18
    Szkoleniowiec Avatar KasiaZbroińska
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Gubin- Zielona Góra
    Postów
    345

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    urbanko żel Ci się pokarbował prawdopodobnie przez to, że nie wymieszałaś lakieru mocno nim potrząśnij przed użyciem nie przymrażaj równiez tylko od razu utwardź tyle ile ma być (zwykła lampa uv 2 min, led 30sec)
    Jesli chodzi o frencha ja używam bazy, następnie french, później znów baza
    Możesz też użyć kolorku tego---> Platinium UV Hybrid 15ml P01
    To jest przeźroczysty róż, perłowy, mieniący sie na rózne kolorki.
    Niedługo będzie większy wybór kolorów lakierów do frencha
    www.lavie.com.pl
    Szkoleniowiec INDIGO Nails Lab
    Dystrybutor INDIGO oraz Kodi Professional

  19. #19
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: INDIGO Nails Lab

    Dziękuję za odpowiedź
    Faktycznie przymrażałam każdą warstwę przed prawidłowym utwardzeniem, teraz tak nie będę robić

  20. #20

    Question Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Witam serdecznie.
    Pisze z zapytaniem do stylistek paznokci pracujących na produktach marki Indigo, chodzi dokładnie o żele i hybrydy. Jakiś czas temu zakupiłam kilkanaście kolorków Indigo i na chwilę obecną nie jestem z nich zadowolona. Nie wiem czy robię coś źle, ale wcześniej pracując na hybrydach Semilac nie miałam żadnego problemu. Odkąd zaczełam malować klientkom paznokcie Indigo (utwardzam standardowo lampa UV 2min - 3min) i niestety po kilku dniach klientki przychodziły i skarżyły się ,że paznokcie im odpadły. Było to dla mnie ogromnym szokiem, gdyż w semilacu nigdy taka sytuacja nie miała miejsca. Chodzi dokładnie o sytuacje typu (ściągnęły się same, odprysły na końcach, zeszły).

    Wykonuje manicure dokładnie tak:
    1. polerka
    2. odtluszczacz
    3. baza 2min
    4. kolor 2- 3 min
    5.top 2 min
    6. odtluszczacz

    Zastanawiam się czy moja lampa Uv nie ma jakiegoś wpływu na te hybrydy, czy Indigo można tylko utwardzać w ledzie? Czy może jest do tego potrzebny primer bezkwasowy? PROSZĘ O RADĘ, gdyż jestem początkująca w tej kwestii.


    Pozdrawiam serdecznie
    Ewelina

  21. #21
    Wczytuje się Avatar kropka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław/Jeszkowice
    Postów
    29

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Dodaj po odtłuszczaczu primer bezkwasowy. Hybrydy Indigo utwardzają się już po 1 min. w lampie cyfrowej 36wat. Pozdrawiam i Wesołych

  22. #22

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    Właśnie od dzisiaj zaczynam dodawać do hybryd primer bezkwasowy. Czy są jakieś specjalne wymagania odnośnie hybryd indigo?

    Pozdrawiam i również wesołych świąt

  23. #23
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Produkty INDIGO Nails Lab

    30.12 zamówiłam rzeczy na stronie Indigo. 08.01. pokazało się, że zamówienie zostało wysłane i do dzisiaj nic nie doszło nie dostałam nawet numeru przesyłki...
    pisałam do firmy, ale nie dostałam żadnej odpowiedzi... jutro będę dzwoniła... miała któraś z Was taki problem?
    Ostatnio edytowane przez Destiny ; 15-01-2015 o 21:00

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Ja złożyłam jakoś przed sylwestrem żeby jeszcze załapać się na promocję, tylko że nie przez sklep, bo wariował, a wiadomość wysłałam, co się dzieje i w tym wypadku co chce zamówić. Zero odzewu, więc napisałam ponad tydzień temu na Fb, to otrzymałam wiadomosć, że odnalazł się mój mail, ale osoba odpowiedzialna za zamówienia była na urlopie, dlatego jest obsuwa, ale moje zamówienie już idzie do realizacji. Po ponad tygodniu nadal głucho i zero reakcji, a żele pomału się kończą, więc nie wiem.. też będę musiała jutro zadzwonić jak znajdę czas. Daj znać jutro co zdziałałaś

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Opinie o produktach INDIGO Nails Lab

    Na pewno dam znać
    Ja zamawiałam przez sklep, po też chciałam skorzystać z promocji, ale wszystko było ok.
    Boję się, że moje zamówienie w ogóle nie dojdzie skoro już tydzień temu dostałam informację, że zostało wysłane :/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Ombre Nails
    By syrena16 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 194
    Ostatni post / autor: 05-05-2022, 20:51
  2. Opinie o produktach Modena Nails
    By maboul in forum Modena Nails
    Odpowiedzi: 1369
    Ostatni post / autor: 05-09-2016, 17:35
  3. Opinie o produktach SPN Nails
    By lukasiatko in forum Spn Nails
    Odpowiedzi: 439
    Ostatni post / autor: 10-06-2016, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •