Pokaż wyniki 1 do 25 z 35

Temat: La Lill

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja też tydzień temu zamawiałam, zapłaciłam, i nic...na maile nie odpisują jutro postaram się dodzwonić, dodam że ja na kwotę ponad 500 zł zamówilam...ale to nie ważne za jaką cenę nie powinni wcale olewać klienta

  2. #2
    Rozkręcanko Avatar k_ropka
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: La Lill

    No ja zamawiał przez allegro i płaciłam przez PayU, zawsze tak robię. No ale już po sprawie, dziś wysłali paczkę, niedługo powinna być. I mam zamiar u nich dalej zamawiać, chociaż troszkę mnie zrazili. No ale nic, przecież zawsze coś komuś może "wypaść". Szkoda tylko, że nie pomyśleli, żeby chociaż odpisać.

  3. #3
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: La Lill

    Zadzwoniłam dzisiaj i pani powiedziała ze pan odzwoni. Oczywiście nie odzwonił, wiec ponownie zadzwoniłam, okazało się że brakowało jakiegoś towaru i zastępczy mi dali, ale jakby nie mogli wcześniej napisać na maila...a dostałam wcześniej ze wszystko jest. Ja już u nich nie zamówie.

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: La Lill

    Ja już tez u nich nie będę zamawiać- złożyłam zamówienie na allegro, płatność PayU, coś koło 120 zł.
    Wysyłka po tygodniu, zero maili- dopiero jak napisałam o co chodzi że tak długo to "Przepraszamy jutro wyślemy"
    Nie raczyli poinformować że nie ma zamówionych przeze mnie pędzli do zdobień - wysłali mi zupełnie inne, do nakładania żelu :/ Zamówiłam 5 pilników- gratisowego nie było. Zamiast 2 naczynek na ozdoby 3cm dostałam jeden zakręcany używany słoiczek- porysowany jak jasna...
    Wystawiają na allegro rzeczy których nie mają- zamówiłam nieprzeźroczyste słoiczki żeby pomieszać żel z glitterem - dostałam w paczce list "nie było słoiczków" i 2,50 drobnymi a na allegro- 40 dostępnych sztuk.

    Mało to dla mnie poważne. Z Japee czy z Naildiscount potrafią zadzwonić i przepraszać że czegoś nie ma, zapytać czy wymienić na coś zbliżonego, dodać wartościowy gratis za zwłokę w wysyłce... a tu olewizm. Nie lubię jak się mnie tak traktuje, więcej nie zamówię, nie polecam.

  5. #5
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: La Lill

    ja na szczęście nie mam takich problemów bo kupuje u nich w hurtowni na miejscu, ale zdarza się, że panie mylą ceny, nie dodają gratisowych pilników, trzeba wszystkiego pilnować
    jeśli chodzi o hybrydy używam tych małych 6 ml i są naprawdę dobre, bo zdecydowana większość kryje ładnie nawet po 1 warstwie, używam również tych o pojemności 15 ml i też dobrze kryją z wyjątkiem jednego koloru

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •