Pokaż wyniki 1 do 25 z 76

Temat: Cienie pod oczami

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Dziewczyny a czy wiecie co zrobić gdy u dziecka sa sińce pod oczami?
    moj syn ma 3,5 roczku i jest jasnej karnacji, blondynek- lekarz powiedziała mi że ma taki typ urody, robiła mu badania krwi i jest wszystk ok
    uroda, urodą ale czy jest jakiś sposób aby to zniwelować?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    wyglada na to ze ma te since na podlozu genetycznym...tak jak wczesniej pisalam to rutinoscorbin podobno pomaga ja zaczelam brac-zobaczymy chyba 3,5 letnie dziecko moze juz go brac mozesz mu podawac jedna tabletke dziennie.

  3. #3
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    ja odkąd pamiętam mam cienie pod oczami. Używałam już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów;/ Ktoś mi kiedyś powiedział, że po prostu taka już moja uroda. Pogodziłam się z tym i przyzwyczaiłam się do nich;/

  4. #4
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    ja przegladajac ostatnio groupona, czy grupera znalazlam jakis zabieg na cienie pod oczami laserem - byla promocja za 39zl - czy ktoras z was probowala podobnego zabiegu? cena nie jest wysoka, ale i tak wole sie upewnic, czy warto..

    sama mam zawsze worki. taka moja uroda - czy sie wyspie, czy nie.. domowe sposoby nie pomagaja, czasem mam wrazenie, ze nawet pogarszaja. pomaga mi dobre nawilzanie. ostatnio uzywam: Ziaja Sopot Spa krem pod oczy wygładzający fajnie odswieza i mi troche pomaga.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 03-10-2012 o 12:01

  5. #5
    Wczytuje się Avatar MeryMacom
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Postów
    23

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Moja znajoma również odkąd pamiętam ma cienie pod oczami. Używała już tyle kremów i podkładów i nie było i nie ma żadnych efektów. Ktoś jej kiedyś powiedział, że po prostu taką już ma urodę. Dziewczyna pogodziła się z tym i przyzwyczaiła się do tych cieni.

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Sińce pod oczami mam i ja. Widzę , że nie jestem sama. W sumie do tej pory nic z tym nie robiłam , ale powiem szczerze , ze mi to przeszkadza.
    Wypróbuję na początek ogórek jak polecacie.
    Jak często należy stosować taką kurację ogórkową?

  7. #7
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Ja osobiście używam kremu pod oczy Revitol Eye Cream. Dostałam go na gwiazdkę od mojej siostry. Łączy on w sobie działanie przeciwzmarszczkowe, a jednocześnie redukuje cienie pod oczami. Widzę już zadowalające rezultaty. Kolejnym jego atutem jest to, że jest hipoalergiczny, co przy mojej wrażliwej skórze ma dla mnie ogromne znaczenia. to bardzo dobry krem na cienie pod oczami, choć jest dość drogi, bo w internecie kosztuje około 150zł.

  8. #8

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    hej dziewczyny

    ja u siebie tez to zauwazyłam i zrobiłam tak odstawiłam fajki , kawe, cukier dolożylam do tego regularnie aktywnosc fizyczną , zieloną herbatę przynajmniej 2 razy dziennie i staram się regularnie wysypaić i po sińcach nie mam śladu . oczywiście nie zawsze mi się to uda aby sie wysypiać ale w tych czasach to ogólnie jest z tym cięzko poprostu 23 ide spac i tyle

    Stosowałam kiedyś płatki pod oczy kolagenowe Revitale ne były złe ok 6 zł na necie i w sume sprawdziły sie ale raczej ujędrniły skóre pod oczami i fajnie chłodziły sinców nie zniwelowały

    taka toż moja historia z sincami mam nadzieje że komuś pomoglam

  9. #9
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Polecam krem Dermiki - Gold 24 Koktajl młodości. Świetny na cienie, worki pod oczami.

  10. #10
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Bytom
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    a może wystarczą zimne okłady + kremy z wyciągiem z kasztanowca, rumianku, aloesu lub ogórka?

  11. #11
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Domowe sposoby i ogórek najlepsze, a na szybko pomaga mi Korektor do twarzy Dream Lumi Touch Maybelline

  12. #12
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Jeżeli chodzi o cenie pod oczy to polecam bardzo VICHY AQUALIA THERMAL -> VICHY AQUALIA THERMAL Balsam rozbudzający spojrzenie (15ml) NOWOŚĆ! - Sklep Vichy.
    Od razu widać efekty

  13. #13
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Płatki pod oczy Wine - Therapy Efekitmy. Cudo.

  14. #14
    Wczytuje się Avatar venus
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Na cienie pod oczami dobre są kremy pod oczy z torfu znanej marki Tołpa. Jak raz spróbowałam, tak teraz tylko ich używam.

  15. #15
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Sep 2015
    Postów
    323

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Spróbuj WHITE-COMPRESS Hydrożelowe płatki pod oczy Efektimy. Fajne, łatwe w użyciu, a na dodatek za sensowną cenę.

  16. #16

  17. #17
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Wiesz co cieni pod oczami raczej nie usuniesz samą pielęgnacją. Po prostu powinnaś nauczyć się z nimi żyć i stosować kosmetyki aby je ukryć, ale delikatne, nic mocno kryjącego i wysuszającego

  18. #18
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Cienie pod oczami

    Albo taką już masz urodę,albo niedobory żelaza albo jakiś inny problem dlatego udaj się czym prędzej do lekarza. Ja kiedyś poszłam do http://cmp.krakow.pl i mi tam zrobili badania z krwi i z moczu, bo chcieli sprawdzić moje nerki. Okazało się,że ma m trochę niedoboru żelaza i stąd moje worki pod oczami. Teraz muszę dbać o to aby w mojej diecie były produkty bogate w żelazo, od czasu do czasu także suplementuję żeby znów sytuacja nie miała miejsca. Nie ma co tuszować trzeba się pozbyć problemu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. KURS MAKIJAŻU - cz5. CIENIE DO POWIEK
    By Tonija in forum Makijaż
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 15-12-2023, 11:04

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •