Pokaż wyniki 1 do 25 z 4846

Temat: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Witam,
    Pomóżcie dziewczyny i powiedzcie co jest nie tak. Dlaczego nie wychodzą ciemne i gęste firanki ?
    Spać po nocach nie mogę zastanawiając się co jest nie tak . Użyłam rzęs noble lashes 0.07 9-10-11-12

  2. #2
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    witaj Sharapess
    przede wszystkim co to za metoda? skoro napisałaś o wachlarzach to domniemam, że to miała być objętość?
    mam wrażenie, że wachlarze są pozbijane. zwłaszcza, że naturalne wydają się dość geste.
    tworzysz kępki tak jak uczono Cię na szkoleniu?

  3. #3
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Jest to metoda volume russian. Staram się robić kępki tak jak na szkoleniu. Może faktycznie są za mocno pozbijane. Będę próbować dalej.

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hm, volume russian dla kazdego znaczy co innego co stylistka to inne podejscie. cyzli generalnie objetosc. sa za bardzo pozbijane wiec nei widac puszku a o to gloownie chodzi. moze za szybka puszczasz gotowa kepke na rzese? sprobuj chwile przytrzymac na naturalce zeby wachlarz sie nie skladal, to powinno pomoc

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Mysiaczeq
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Białystok
    Postów
    727

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dokladnie kepki nie sa puszyste a w russianie to glowne zalozenie. Mam tez wrazenie, ze nie wszystkie rzęsy zostały wyklejone

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Bardzo dziękuję za cenne wskazówki. Długa droga przede mną. Kupiłam rzęsy z noble lashes. Zauważyłam że nie układają się tak dobrze jak z Secret lashes. No cóż...metoda prób i błędów.

  7. #7

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Hej dziewczyny, to będzie spory wpis, ale na moją instruktorka nie mam co liczyć, a kolejne szkolenie za parę tygodni a klientki mam codziennie więc przydałoby mi się troszkę porad proszę! No więc zrobilam szkolenie w połowie kwietnia łączona na 1:1 jednego dnia i 2:1 i 3:1 dnia następnego (wiem, że nie powinno się uczyć objętościowki zanim nie wyszkolić się 1:1 ale cóż tak wyszlo) tutaj objętościowek uczono mnie rzesa do rzęsy a nie metodami wachlarzy. Mieszkam w anglii szkolenie było we Wrocławiu, po powrocie do domu od razu zaczęłam kleic. Potrzebuje troszkę opini moich prac, wieeem, że duuuuzo pracy przede mną, ale robię to raptem półtorej miesiąca i każda rada będzie jak złoto. Za 3 tygodnie mam szkolenie 2D-8D Nouveau Lashes I mam nadzieję tam podlapac cennej wiedzy i podszkolić umiejętności. Z góry dziękuję.

    Pierwsze 3 zdjęcia 3D
    Reszta 1:1
    Ostatnio edytowane przez MR Brow&Lash Artist ; 04-06-2016 o 20:38

  8. #8
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    hej
    doszkolenie na pewno się przyda. 3 razy przejrzyj portfolio instruktora oraz opinie kursantek zanim wybierzesz następnego.
    bardzo kuleje modelowanie oczu, mam wrażenie, że dobierasz stylizacje z przypadku, a nie dlatego, że masz świadomość iż danej klientce trzeba zrobić kocie oko czy chociażby stylizację otwierającą oko.
    brak dbania o rzędowość rzęs powoduje schodki, co widać zwłaszcza na otwartym oku. Jest również bałagan jesli chodzi o profilowanie - brak konsekwencji. Zdecydowanie za długie rzęsy w kącikach. Chyba nie rysujesz schematów na płatkach, bo widzę brak asymetrii
    ćwiczyć, doskzolić się i dalej ćwiczyć

  9. #9

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    Dziękuję bardzo, niestety moje szkolenie pozostawia wiele do życzenia. Zależało mi żeby zrobić szkolenie Secret lashes a że w moim mieście jest tylko jedna instruktorka tej firmy to padło właśnie na nią, nie miałam pojęcia zanim się za to zabrałam jak wybrać pożądane szkolenie zwłaszcza, że jestem w anglii. To forum odkryłam oczywiście po czasie. Niestety okazalo sie rowniez, ze certyfikat jaki dostalam noe byl wcale SL a hurtowni, ktorej trenerka jest wlascicielka! Dodam, ze drugiego snia z 8 godzin szkolenia okolo 5 bylam wlasciwie sama, a ona zajmowala sie sprawami swojej firmy. Jeśli chodzi o stylizacje oka, Pani powiedziała tylko aby podniesc opadająca powieke kocim okiem (doklejac ostatnich parę rzes w kąciku 2mm dłuższym rzesami o mocniej podkręconym profilu) i taka metodę zrobiliśmy na obu modelkach co mi osobiście się nie podobało jako iż polki np często mają wąskie, szparkowate oczu (np ja) i kocie oko tylko je wydłuża zamiast np powiększyć. Może dlatego też boję się tego kociego oka. Owszem rysuje schemat i w kącika z reguły rzęsy są przynajmniej 1mm krótsze, czasami 2 w zależności od tego jak długie są rzęsy, ale wiem że muszę i nad tym popracować. Mam nadzieję, że następne szkolenie da mi wiedzę, której mi brak, a na pewno będę wiedziała o co pytać a to jest ważne.

  10. #10
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: [Rzęsy] Galeria zdjęć i komentarze

    nie ma za co, życzę pwoodzenia i pięknych wachlarzy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 04-09-2017, 17:50

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •