Pokaż wyniki 1 do 25 z 1819

Temat: Polecane / Nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    hey dziewczyny wczoraj bylam na kursie. metody blink express
    jakie kleje polecacie i rzeski na pasku

  2. #2
    Wczytuje się Avatar lilia
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    a jaki klej polecała ci trenerka? musiałaś chyba wykonać aplikację. a jakich rzęs do tego użyłaś?

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    nooo, wlasnie? Szkolic z jakiejs metody i nie powiedziec jakiego kleju do tego uzywamy?

    Klej dla alergików kochana.... bo praca na otwartym oku, a rzesy na pasku, no coz Ci mogę powiedziec... zerknij do nas

  4. #4

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    to wszystko wiem
    mowila polecala oczywiscie rzeczy swojej firmy
    chodzilo mi o to jakie wy polecacie
    bo napewno macie juz cos sprawdzonego

  5. #5
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)


  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    hej Dziewczyny :-) powoli rozkręcam się z przedłużaniem rzęs. Dzisiaj dostałam zamówienie z rzęskami z Secret Lashes i Magnitica.. Długo się zastanawiałam nad M, ale w końcu postanowiłam spróbować, bo słyszałam o nich dobre opinie. To co narazie mogę powiedzieć to, że M są zdecydowanie bardziej błyszczące i jakby to powiedzieć - "bardziej czarne" i jest ich zdecydowanie więcej w pudełku niż SL. Poza tym M lepiej się zdejmuje z taśmy Ale nie jestem jeszcze do końca przekonana do M, bo jeszcze ich nie zakładałam. Ale przy następnej aplikacji na pewno je wypróbuje. I podzielę się spostrzeżeniami. Nie wiem czy można ale wrzucę zdjęcie dla porównania.. Zaznaczam, że obydwie palety to mix C 0,2 :-)
    A jeśli chodzi o klej z SL to czasami boli mnie po nim głowa. I klientki skarżą się na intensywny zapach.. którego ja sama nie czuję bo mam alergie i wiecznie zatkany nos hehe następnym razem kupię klej z M )

  7. #7
    No to..wpadłam Avatar Joannah
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Dania
    Postów
    227

    Domyślnie Odp: Polecane / nie polecane produkty do stylizacji rzęs (rzęsy, kleje itd)

    Dziewczyny jesli przy aplikacji, albo po aplikacji łapie was uciążliwy katar to jest to pierwszy obajw alergii na klej.
    Jestem fanka kleju z Looksus Lashes, jak dla mnie byl super, wziazal, szybki w uzyciu i nie cuchnął.
    Ale nieświadomie uczulał mnie cały czas, po zabigu z nosa mi doslownie kapalo.

    Dzis bratowa powiedziala mi ze jej kolezance dzialo sie to samo, pozniej miala wiecej aplikacji i zaczely jej puchnac powieki. Doszlo do tego ze wyglada jakby ktos ja pobil. Takze ja chyba tez zagustuje niedlugo w Evo, bo juz mam dosyc szukania produktow metoda prob i bledow.

    To jest dzialanie niepożadane, które możemy dostrzec fizycznie. A to co sie dzieje w naszych plucach, a idac tym tropem w calym ciele- a w tym w mózgu, pozostaje zagadką. Czy mogą to być substancje rakotwórcze? Nie wiemy.
    Czy mają wpływ na płodność- nie mamy zielonego pojecia, bo nikt takich badań się nie podejmuje. Musimy chronić siebie i swoje zdrowie, nie oszczędzajmy na produktach, bo to sie absolutnie nie opłaca.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Śląsk szkolenie/doszkolenie Evo
    By Agnieszka Praska in forum Szkolenia i warsztaty
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 13-10-2014, 08:58
  2. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  3. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-03-2013, 09:20
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •