Witam! We wtorek ide na kurs 1:1 i w zwiazku z tym mam pytanie. Rozgladalam sie juz za zestawem startowym i spodobal mi sie firmy Magnitica. Czytalam duzo watkow rzesowych i sporo osob poleca ta firme chcialabym jednak dopytac o ich klej. Czy ktoras z was uzywala? Wiem ze na poczatek poleca sie takie ktore troszke dluzej schna ale nie chcialabym sobie wyrabiac zlych nawykow z jakims osuszaniem itp wiec jesli dam rade wolalabym od razu na czyms szybkoschnacym. Wiem ze dopiero na kursie przetestuje rozne kleje ale zastanawiam sie czy juz teraz nie zamowic zestawu startowego .Zastanawiam sie co kiedy moja modelka bedzie chciala po kilku dniach z roznych wzgledow zdjac te rzesy? Jesli nie bede miala removera to nie bede miala jak a nie wiem czy jest opcja by po tym kursie jej to ktos bezplatnie zdjal? Czy myslicie ze lepiej sie wstrzymac do kursu? I jeszcze raz prosze o opinie na temat klejow Magnitica. Ktory polecacie? Z gory dziekuje za pomoc

---------- Dodano o godzinie 10:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:07 ----------

Chcialam jeszcze zapytac czy jest jakas ankieta gdzie mozna znalezc na wykresie najczasciej stosowane przez was produkty? Niestety nie znalazlam a mi osobiscie bardzo ulatwiloby to decyzje i gdybyby taki wykres byl na pierwszej stronie nie musialabym sie przedzierac przez tyle stron chociaz nie ukrywam ze dzieki temu dowiedzialam sie wielu pomocnych rzeczy :-)