Pokaż wyniki 1 do 25 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    aticzka88 co do taśmy to tak zostałam nauczona na kursach i tak mi zostało....jakoś ciężko mi przejść na płatki

  2. #2

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Witam dziewczynyNa forum zarejestrowałam się już jakiś czas temu,ale dopiero teraz przeglądam wątki.Od 2,5 roku zajmuję się rzęskami.Do tej pory pracowałam metodami 1:1 i 2:1,tyle,że rzęsy doklejane były pojedynczo.Chciałam się rozwijać poszłam na kurs z metod objętościowych, żeby szybciej robić stylizacje 2:1 i dodać do usług metody objetościowe. .Bardzo rozczarowałam się szkoleniem,wydawało mi się,że nie będzie opcji,żeby mi nie szło.Jednak tak właśnie się stało.Nie potrafię zrobić wachlarza nawet z 2ch rzęs,nie mówiąc już o wiekszej ilości.Jestem załamana Codziennie próbuje.Staram się robić przynajmniej 2:1 metodą chwytania 2ch rzęs ,udaje mi się raz na 10 razy.Nie wie czy to kwestia pęset czy czego. Proszę podajcie jakieś wskazówki jaki błąd mogę popełniać,że to po prostu się nie udaje.

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bunny nie widząc jak robisz będzie ciężko Ci podpowiedzieć. Nie potrafisz chwycić dwóch czy chwytasz ale "psuje" się to w trakcie klejenia? Jeśli nie możesz chwycić to może kwestia źle dobranej pęsetki? Na czym pracujesz?

  4. #4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    W zeszłym tygodniu kupiłam sobie pęsetę ESD-15. Dziś zakupiłam na necie Vetus B5-SA, próbowałam nią robić na szkoleniu ale kompletie nie potrafiłam nią operować.Instruktorka jednak bardzo ją zachwalała wiec spróbuję jeszcze na niej.Mam także taka 6A-SA ,ale tą mi pani instrutorka od razu odrzuciła.Pokazane miałam 3 techniki robienia wachlarzy i albo w ogole mi się wachlarz nie udaje albo jak uda to rozwala sie juz przy podnoszeniu.Myślę ,że to podnoszenie była bym w stanie ogarnać ,ale czas jaki zajmuje mi rozłożenie wachlarza a raczej próby mnie dobija.Co do zdjęc prac jakie robie to ich nie posiadam w takowej metodzie bo nie odważyłam się jeszcze na zrobienie rzes klientce.Próbuje na sucho

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar Wiktoria
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Dziewczyny pomocy! Nie wiem, czy w dobrym miejscu piszę, ale mam problem... Przedłużam rzęsy od wakacji 2015 (u kosmetyczki), która ma bardzo dużo klientów i jest na prawdę dobra... ale rzesy u mnie po aplikacji dobrze wyglądają tydzień! Koleżanka z pracy też u niej robi i moje rzesy po 1 tygodniu wyglądają tak, jak jej po 3 tygodniach... Nie maluję oczu, nie trę oczu i nic z rzęsami nie robie, a od jakiegoś czasu jest beznadziejnie- tydzień ładnie, a później beznadzieja :-(
    Ile czasu rzesy powinny dobrze wyglądać? Na uzupełnieniu doklejamy rzęsy praktycznie wszystkie, bo zostaje mi po 5 kępek na oczach.
    Dodam, że mam bardzo długie swoje rzesy naturalne - wiele osób nie wierzyło, że można mieć takie długie rzesy i nawet kobietka od rzęs była w szoku, że mam takie długie swoje... Ale co z tego, skoro rosną prosto i są bezpłciowe
    "Impossible is nothing"

  6. #6
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedzi 💋 Mam dł was pytanie czy wam na początku tez tak szło ..? Bo powoli tracę juz nadzieje moze po prostu sie do tego bie nadaje a moze potrzeba praktyki a nie chce nikomu robić krzywdy robiąc rzęsy ktore bedą wyglądać zle

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Bunny ESD-15 według mnie jest słaba aczkolwiek są osoby, które pracują i sobie chwalą. 5B-SA też nie dla mnie. Ja bym Ci polecała bardziej ST-15 lub 7-SA. Generalnie chodzi o to aby pęseta miała odpowiednią powierzchnię styku. Są to narzędzia bardzo precyzyjne i tak naprawdę pęseta pęsecie nierówna. Możesz kupić 20 identycznych od tego samego producenta od tego samego pośrednika a tylko jedna z nich będzie dobra
    Czasem układania wachlarza się nie przejmuj, do wszystkiego trzeba nabrać wprawy ale jeśli "rzęski rozsypują się" podczas podnoszenia to może być wina pęsety jednak. ściśnij ją delikatnie i sprawdź czy styka się na całej długości łączenia, jeśli widzisz prześwity to tędy właśnie wysuwają się Twoje rzęsy


    Wiktoria, to czy rzęsy się trzymają długo czy nie to kwestia indywidualna każdej osoby. Jeśli Twoja koleżanka korzysta z usług u tej samej osoby i jest zadowolona to obstawiam że zabieg wykonany jest prawidłowo. Powodów dla których rzęsy się nie trzymają jest mnóstwo i ciężko jednoznacznie określić przyczynę zwłaszcza bez porządnego wywiadu. U mnie zazwyczaj takie sytuacje kończyły się problemami hormonalnymi (chorobą, lekami, antykoncepcją itp) To najczęstszy powód o ile klientka stosuje się ściśle do zaleceń.

  8. #8
    Debiutantka Avatar Eska89
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Kochane rzęsowe specjalistki potrzebuję pomocy


    Kleję rzęski od 7 miesięcy,.Pierwsze miesiące kleiłam na produktach z black lashes- klientki mega zadowolone, jednak od miesiąca rzęsy lecą, a robię cały czas tak samo. Dodam,ze kleje wymieniam co ok 3 tygodnie. Postanowiłam przeżucić się na noble lashes.. jednym dziewczynom rzęsy się trzymają a drugim nie. Kleilam na Hs4. Już nie wiem co może być nie tak... może zmiana pogody? Pooomooocy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •