Pokaż wyniki 1 do 25 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar pinoczetkaaa
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    152

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny a jaki macie sposób/ sposoby na sciaganie rzęs
    ja tak w pozycji lezącej klietnka , pod oko płatek złożony na pół namoczony, i patyczkami do uszu nakladam zel, pozniej przechodze na drugie oko po czym pesetkami sciagam , i znowu dokladam. mam ten remover w kremie ale jeszcze go nie uzywalam. Co o nim sądzicie?

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mnie rzęsy wlasnie drapaly galke oczna bo mialam za blisko przyklejone i tez spac nie moglam wogole ciezko mi bylo oko do konca zamknac bo cos mi przeszkadzalo. kolezanka sie na mnie uczyla a wczesniej ja na niej bo odbywalysmy kurs w dwóch terminach instruktorka po ogladnieciu moich rzes stwierdzila wlasnie ze mam za blisko przyklejone niektore nawet to skory powieki a bialkowke mialam taka zaczerwieniona. po zdjeciu poczulam od razu ulge

    rzeski wole scaigac na siedzaca zeby zmniejszyc prawdopodobienstwo wplyniecia plynu do oka

    pozdro

  3. #3
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja najczesciej na siedząco, bez płatków. Na jedno oko aplikuje żel w sensie na rzęsy- chwile odczekam, potem na drugie, a tamto się moczy, przechodzę na pierwsze oczko i sciagam od razu usuwając z policzków najlepiej chusteczkami nawilzanymi.

  4. #4
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja tak zdejmuję jak Kurka

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar meraszka
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    187

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja podobnie- tylko sobie dół oka podklejam i ściągam płynem. Żel będzie jak się płyn skończy ;p...jak zdejmujecie część rzęs do uzupełnienia, to już na leżąco?

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    meraszka dokładnie tak jak piszesz

  7. #7
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Rzęsy - odrosty najpierw sprawdzam jak się trzymają, jeśli słabo to pensetami zdejmuję, jeśli się trzymają to podkładam pod tą rzęskę folię (podkładkę) z płatka (ten półksiężyc) i smaruję tylko tą, przemywam ją po sciągnięciu i usuwam tą folię. Trwa to dłużej ale... nie niszczę rzęs zrywając na siłę. Najlepiej byłoby kleić do tych co nie odrosną ale w praktyce bywa inaczej

  8. #8
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    pisze w tym watku bo zalezy mi na czasie
    dziewczyny ktore pracuja na rzesach kolorowych i reflektowaly by odsprzedanie po jednym pasku rzesek granatowych,fioletowych i zielonych w profilu B prosilabym o kontakt na pw

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #9
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Zapytaj Edytkę lub Kurkę One na paski chyba sprzedają

    Tak sobie pomyslalam wlasnie ze rzeski mi nawet wychodzą wiec chyba zeskanue certyfikat i zgłosze sie po range stylistki A to tam...
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 05-03-2012 o 16:23

  10. #10
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    dziewczyny pomocy ... ile będą trzymały się rzęsy klejone klejem Advance chyba musze go uzyć bo ultra plus uczula moją koleżanke ... w sumie nie wiem co moge jeszcze zrobić ... boje sie ze trwałość nie bedzie dla niej zadowalająca

  11. #11
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Nie sprzedajemy rzęsek na paski. To tak jakbyście kupowaly po 1/8 0,25g

    Mini advanced trzyma do 2 tyg
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  12. #12
    Wczytuje się Avatar amathonte
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Skąd
    Ostróda
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Simona97, co do ceny, to jest naprawdę różna i zależy, czy stylistką robi w domu, czy w salonie. Zależy też w jakimi mieście, bo wiadomo ze im większe tym ceny idą w górę.
    Co do dopełnien, ja zwykle mówię klientkom ze najlepiej jakby przychodziły co 3-4 tygodnie, sama zauważysz moment kiedy będzie ich trochę mniej i ze to "juz czas", zależy to tez od swoich rzęs, jak wypadają.
    Podczas uzupełnienia zdejmuje się rzęski, które mają za duży odrost i te, które odklejaja się przy nasadzie. I klei się całą resztę, tak jak przy pierwszym założeniu, tylko... Jakbyś zaczynała od połowy!
    Jeśli nigdy nie miałaś robionych, to zachęcam, tylko poszperaj w internecie i znajdź jakaś polecana stylistke a na pewno będziesz zadowolona.
    Ostatnio edytowane przez amathonte ; 17-08-2015 o 09:41

  13. #13
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2015
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cześć, Dziewczyny!

    Od niemal 2 godzin tutaj siedzę i zgłębiam forum, poznaję Wasze tajemnice, wypisuję wskazówki, czytam o marudnych klientkach i oglądam dzieła Waszych rąk.

    W temacie rzęs jestem świeża, bardzo świeża. Czytam i dziwię się niektórym rzeczom. ^^

    Mam od Looksus Lashes takie rzęsy B i C 0,2 dł 9, 10 i 11 mm. Powiedziano mi, że na start mi to wystarczy. Widzę, że nie. Jakimi rzęskami z Noble albo MLashes mogę uzupełnić długości (chodzi mi o 8mm), żeby skręt się zgadzał?
    Czy w ogole ktoś pracuje na produktach Looksus Lashes?
    lx59j.jpg

    Jeśli się powtarzam, to wybaczcice, ale przeczytałam jakieś 40 stron wstecz. Mogłam coś przeoczyć - fakt. ^^
    Ostatnio edytowane przez pine ; 17-08-2015 o 14:08 Powód: brak nazwy

  14. #14
    Rozkręcanko Avatar Bardorja
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    43

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał pine Zobacz post
    Cześć, Dziewczyny!

    Od niemal 2 godzin tutaj siedzę i zgłębiam forum, poznaję Wasze tajemnice, wypisuję wskazówki, czytam o marudnych klientkach i oglądam dzieła Waszych rąk.

    W temacie rzęs jestem świeża, bardzo świeża. Czytam i dziwię się niektórym rzeczom. ^^

    Mam od Looksus Lashes takie rzęsy B i C 0,2 dł 9, 10 i 11 mm. Powiedziano mi, że na start mi to wystarczy. Widzę, że nie. Jakimi rzęskami z Noble albo MLashes mogę uzupełnić długości (chodzi mi o 8mm), żeby skręt się zgadzał?
    Czy w ogole ktoś pracuje na produktach Looksus Lashes?
    lx59j.jpg

    Jeśli się powtarzam, to wybaczcice, ale przeczytałam jakieś 40 stron wstecz. Mogłam coś przeoczyć - fakt. ^^
    nie znam akurat Looksus Lashes więc nie pomogę w uzupełnianiu długości, ale na pewno musisz mieć długości od 8-12, a najlepeiej jak bedziesz miala 7,
    poza tym 0,20 to grube rzęsy, zdecydowanie lepsze beda 0,10/0,15 oczywiscie w metodzie 1:1, bo wiadomo, ze doobjętościówek stosuje się dużo cieńsze rzęsy

  15. #15
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

    pine nie znam tych rzęs. Ja naczęściej używam rzęs od 8mm do 12mm, bardzo rzadko 13 mm, ale 0,20 to strasznie grube :/ I ten skręt... wyjdą proste badyle

    Z tego co widze po skręcie powinnaś zamówić skręt C i D i oczywiście 0,15. Szkoda, że nie trafiłaś tutaj przed szkoleniem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •