[QUOTE=Gorzkajakmokka;387615]To i ja dorzucę kilka słów od siebie. W razie gdyby ktoś szukał namiarów na Wrocław i okolice
Tym bardziej, że jestem bardzo świeżo po szkoleniu z objętościówek u naszej forumowej Nadii.
Bardzo długo wahałam się czy iść na takie szkolenie bo wydawało mi się, że mimo błądzenia, wiem mniej więcej co i jak ( taaa ) . Jednak zaczęłam obserwować prace naszych forumowych dziewczyn, wchodzące nowości i stwierdziłam, że warto w siebie zainwestować. Nie żałuję w ogóle wydanej kasy. Porównując ten kurs do mojego podstawowego u Daleckiej - niebo a ziemia. Nadia ma olbrzymią wiedzę, którą chętnie się dzieli. Mam nawet wrażenie, że wiem więcej niż oczekiwałam ..

Dołączam się do opinii na temat szkoleń u Nadii we Wrocławiu.Miła dziewczyna,fajna atmosfera,profesjonalne szkolenie,dbałość o kursantkę.Wszystkie zagadnienia kursu dokładnie,pokazane,wytłumaczone,przećwiczone. Jednym słowem MEGA POZYTYW Jestem zadowolona,że pojechałam i nastawiona entuzjastycznie do klejenia rzęsek Planuję jeszcze wpaść w przyszłości na kolejne szkolenie z następnej metody.