Pokaż wyniki 1 do 25 z 363

Temat: kursy szkolenia,ceny

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Rozkręcanko Avatar evenense
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    55

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Witajcie kochane...Od dłuższego czasu interesuję się tematem rzęs bardzo dużo czytam teorii także teoria mam opanowaną (chyba)(tak jak kiedyś z pazurami)ale przyszedł czas na kurs...bo mimo iż rzęs nie robie to mam multum chętnych moich paznokciowych klientek...heh..ale niechce czegoś sknocić..to jednak praca z okiem... Na początku myslałam by zrobic kurs w SL ale odkąd sledzę wypowiedzi Bożenki i jej zdjecia z pracami to myślę ,że lepiej juz nie trafię.
    Kochana wyszkolisz sobie konkurencję w Gdyni ?(na pewno nie konkurencję bo wątpie by takowa sie znalazła)ale poszukuję solidnego instruktora ktory dobrze przekaze mi swoją wiedzę...a jestem pod wrażeniem twoich prac ,oraz twojego podejścia do tego zawodu.Jesteś perfekcjonistką..a ja chce sie nauczyc perfekcyjnie zakładać rzęsy :-D . Uderzam do najlepszej profesjonalistki rzęs.. (bez wazeliniarstwa) ale zachwycasz mnie kobieto.jakie masz terminy ;p coś wiecej o kursie przeczytam? i czy trzeba miec modelke ja kurczaki bede miec z tym problem na początku...żeby ktoś jako modelka chciał mi sie połozyć.
    Ostatnio edytowane przez evenense ; 28-02-2012 o 01:22

  2. #2
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: kursy szkolenia,ceny

    Po pierwsze edyta i kura są na forum od dawna, i wtedy jeszcze im się nie śniło, że będą miały swoją firmę rzęsową, dziwne byłoby gdyby miały ograniczyć swoją (nad)aktywność, tylko dlatego, że teraz zajmują sie tym bardziej profesjonalnie. Jak dzieliły się swoją wiedzą przed żółtymi rangami, to było fajnie, a teraz nie jest, bo sie reklamują? - no i dobrze, niech im będzie na zdrowie.
    Same wykazujemy ostrożność w przypadku nowych osób, które nagle kogoś polecają bądź nie - z wiadomych przyczyn, jest to informacja nie sprawdzona. Wiele z Was skończyło kursy całkiem gdzie indziej i szczerze? nie pamietam ani jednego nazwiska, dla mnie (osoby z boku, nie zajmującej się rzęsami) jest to wniosek jeden - prawdopodobnie nie były to szkolenia godne polecenia.
    Oraz jeszcze jedno na koniec - nasza wiedza cały czas się weryfikuje, to co nam się wydawało bóstwem jakiś czas temu, teraz mocno się zdewaluowało.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ŚLĄSKIE Kurs Stylizacji Paznokci
    By Kasienkaa in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 19-08-2023, 23:49
  2. Londyn - kursy, szkoły
    By DiamondShine in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 29-10-2015, 07:27
  3. LONDYN Kursy i szkolenia
    By kashia83 in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 07-09-2010, 12:55

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •