Pokaż wyniki 1 do 25 z 26

Temat: Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Zapisy przed Wigilią i Sylwestrem - wasze opinie

    nie wiedzialam gdzie pisac wiec ten temat chyba bedzie ok

    dziweczyny wigilia wypada w tym roku w poniedzialek i postanowilam sobie ze za zadne skarby nie pojde do pracy, napiszcie prosze czy bedziecie pracowac w niedziele

    mam dylemat
    od 17.XII do wigilii nie mam wogole wolnych terminow i zaczynam prace o 8 a koncze prace o 22, a ciagle dzwonia jakies klientki ktore wczesniej sie zapomnialy umowic i nie bardzo wiem co z nimi zrobic, pan ok 12 sie uzbieralo i do soboty mam dac znac gdzie je wcisne, mam 2 wyjscia do wyboru i zadne nie wydaje mi sie rozsadne, albo je wciskac jako ostatnie czyli przecietnie prace bym konczyla 23 z groszami, albo zrobic niedziele pracujaca bo oczywiscie musi byc przed swietami zrobione a nie po i koniecznie maks tydzien przed swietami zeby swierzo bylo masakra
    sa to stale klientki i nie chcialabym ich stracic, moze podsuniecie mi jakis lepszy pomysl
    wczesniejsze przyjscie do pracy nie wchodzi w gre bo musze dzieci do szkoly odstawic

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #2
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Ciężka sprawa :/

    Na 90% jeżeli tych stałych Pań nie przyjmiesz to się obrażą i już nie wrócą. A robisz Wigilię w domu? Czy jedziecie gdzies?

    Ja bym chyba poradziła Tobie wcisnąć część jako ostatnie - ale z zapowiedzią, że jeżeli na ostatnią chwilę coś się wykruszy to je przepisujesz wtedy w te luki. a tak 3-4 babeczki wcisnąć w niedzielę od 7. Może któraś z nich chce hybrydę, to też możesz na 7 rano upchnąć, jeżeli od 8 zaczynasz. Bo jednak ta niedziela przydałaby się dla rodziny... z drugiej strony na pewno spory zarobek, co też jest ważne, również pod kątem rodzinnym....

    U mnie zawsze jest podobna akcja, niektóre stałe panie zapisują się już teraz, natomiast niektóre przypomną sobie ok 15.12....... Mam w tym roku o tyle dobrze, ze w niedziele moj i tak pracuje, a na wigilie wyjezdzamy i nic nie musze przygotowywać, takze te ostatnie gapy wcisnę na niedzielę, którą teraz zostawiam pustą. no i nie mamy dzieci, wiec mogę sobie na to pozwolić bez zadnych problemow.

  3. #3
    Nałogowiec Avatar katiaa162
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Liverpool
    Postów
    524

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Ja tez wyjezdzam na Swieta. Postanowilam, ze pazurki bede robic do soboty 22.12.
    Nie mam juz miejsc na 22.12/21.12/20.12, mam nadzieje, ze dotrzymam danego sobie slowa...

  4. #4
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    moze byc roznie biorąc pod uwage że jeszcze naprawde sporo czasu zostało

    tez juz te ostatnie dni mam pozajmowane, z tym ze mialam wyjechac 21, a jednak 23 jedziemy w nocy, wiec do soboty teraz zapisuje ... poki co

  5. #5
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    wyjdzie w praniu

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    Ja bym bezwzględnie wigilię robiła wolną i przyjmowała w niedzielę od rana. No i jeśli jesteś z tych co lubią dzióbać zdobienia, to tym razem bym wyluzowała Tzn. rób jak najszybsze, najprostsze stylizacje, stałym klientkom uzupełniaj , jakiś wzorek i do domu Ehh jak ja bym chciała mieć tyle klientek, żeby miejsca nie mieć Raz tak miałam w ciągu 3 lat kariery, a teraz chętnie bym wasze Panie wzięła
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #7
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Jaki macie ruch w salonie??

    my poumawiałyśmy sobie klientki stałe, a na nowe NIE MA MIEJSC od 15.12 !
    praca od 10 do 19 przez 5 dni w tygodniu przeistoczyła się w pracę od 8 do 20 i soboty do tego, ale... każda z nas zdaje sobie sprawę że w styczniu będzie lipa, więc magnesik, witaminki i ewentualnie green upki i do pracy


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Mariza - wasze opinie :)
    By gosia666 in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 26-08-2013, 18:53

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •