Witam Mam nadzieję że znajdzie się tu ktoś bądź firma która mi pomoże, a mianowicie Zapisałam się w Urzędzie Pracy na szkolenie indywidualne ze stylizacji paznokci żelowych i akrylowych. Urząd Pracy znalazł firmę która by mnie przeszkoliła i myślałam żę się uda, jednak firma się nie wywiązała z tego co obiecała i nic z tego nie wyszło, a szkolenie muszę ukończyć do końca grudnia gdyż Urząd Pracy musi się rozliczyć do końca grudnia ze szkoleń. Nie zostało już za wiele dni ale postanowiłam że poszukam firmy na własną rękę. Jeśli nie da się zrobić 2 metod to zależało by mi na żelowej. Wysłałam kilkanaście meili z zapytaniem ale na razie nic konkretnego nie otrzymałam. Odpisała jedna z firm że przeszkoli przez Urząd Pracy ale cena szok 3500zł , nie mam co nawet pytać w Urzędzie bo na pewno się nie zgodzą na pokrycie takiej kwoty.
Bardzo proszę o pomoc , może znajdzie się osoba która robiła takie szkolenie w Lublinie lub niedalekich okolicach, bądź reprezentuje firmę szkolącą. Proszę o pomoc.