Strona 8 z 55 PierwszyPierwszy ... 45678910111218 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 176 do 200 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #176
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny piszecie przeważnie że za odnowę bierzecie tak ok 10% taniej niż za nowy set, a przecież z odnową przy ściąganiu masy schodzi o wiele dłużej i jeszcze się pilnik zużywa, ja właśnie chcę przygotować swój cennik, ale wydaje mi się że cena odnowy powinna się równać nowym paznokciom ze względu na to że dochodzi zdjęcie materiału a odchodzi budowanie podstawy, nie wiem czy dobrze myśle, jeśli się mylę to mnie poprawcie i jak u was to wygląda?

  2. #177
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dobrze myslisz, ja nie wiem, czy jest na sali laska, ktora lubi dopelnienia, albo odnowy Odnowa to wiecej czasu-niz zalozenie nowych paznokci, ale z klientki punktu widzenia wyglada to niestety inaczej. "przeciez jakies tam pazurki mialam", to dlaczego liczy sie mnie tyle samo albo nawet wiecej niz za nowy set? tu nastepuje taki jakby.. konflikt interesów

  3. #178
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kura ja nie cierpię ani odnowy ani uzupełnienia no i dobrze "dziubiesz" w temacie, bo takie są właśnie klientki - "są paznokcie więc czemu tyle samo?", ale tego przeklętego piłowania już nie wliczą


  4. #179
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ktorego nie znosimy Kamilka, innym jest opilowanie nowego pazura, a innym przesuwanie tych wszystkich krzywych odpilowywanie zapowietrzen, a potem i tak nie jest super, bo wiadomo.. zaden odnowiony pazurek nie jest taki ladny i cieniutki na wolnym brzegu chociazby- jak nowy komplecik. My neizadowolone, klientki srednio i taka zabawa. Ja podjrzewam naprawde, ze niewazne, czy masz czteroletnia praktyke w salonie, czy dziergasz dopiero do roku pazury w domu-odnowy i dopelnienia to nasza zmora.

  5. #180
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    noo. wiecie że ja wcześniej duużo robiłam. zwykłe uzupełnienie - jeszcze bym kwiatka kupiła..

  6. #181
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kura popieram popieram popieram piłowanie to masakra i nawet jak frezarka skraca czas pracy, to i tak jest to zmora każdej z Nas


  7. #182
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja juz to pisłam wczesniej kilka postów ze mam w cenniku tak:

    uzupełnienie (dolanie przy skórkach, ew, skrócenie, bez zmiany zdobienia)...40zl
    odnowa.................................................. ................jak nowe (patrz-cennik)

    a jak komuś nie pasuje to trudno
    wprawdzie z odnową to nie walncze pilnikiem a frezarką ale ekspoatacja sprzętu, czyszczenie w serwisie głowicy to nie jest tez za doarmo do jasne anielki

  8. #183
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja również się zgadzam. Przychodzi kobieta z odrostem do połowy płytki, gdzie krzywa C jest juz całkowicie tam gdzie nie powinna być i najlepiej by było żeby jej zrobić uzupełnienie, bo taniej. A czasem klientki mają takie pazury że trzeba spiłować praktycznie wszystko do najcieńszego szkieletu i robić od nowa i jaki w tym interes?
    Dlatego ja też uważam, że odnowa powinna być w cenie nowych paznokci. Wiadomo, że są też sytuacje indywidualne gdzie machniemy 4 razy pilnikiem i i tyle ale to juz jest sytuacja poza cennikiem i wtedy możemy policzyć według uznania.


  9. #184
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    macie racje, ale klientki by chciały najlepiej za darmo..
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  10. #185
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Tak laski-tak, tak, tak a poza tym te wszystkie moje trzy na krzyz klientki sie juz nauczyly. Jedno uzupelnienie , alez prosze bardzo-drugie to nowy set. Tak wyuczylam tak mam, one zadowolone, bo to dopelnienie jest cale 10 zlotych tansze... a potem jak juz maja takie no... nie tego, to juz sie ciesza na cieniutki nowy komplet, moze to jest pogwalcenie sztuki stylizacji, ale ja dopelniam raz, poza tym.. umowmy sie... ile macie klientek ktore przychodza na dopelnienie po dwoch tygodniach? (czyli na rpawdziwe dopelnienie, a nie odnowe?).. ja zadnej. Wszystkie czekaja miesiac albo wiecej.

  11. #186
    No to..wpadłam Avatar mariet86
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Opatów
    Postów
    285

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kura żebyś wdziała że tak jest odrost większy niż paznokieć naturaly ale wg nich to odrost i nie myślą że tym mogą sobie krzywde zrobić

  12. #187
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    no mariet, noooo przetrzymuja do ostatniej chwili, ani to ladne, ani zdobi, ja zawsze mowie: nie stac Cie kochana-kup se inglota za 15 złotych-pomaluj i tez bedzie piknie.

  13. #188
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja tak zrobiłam
    french 50, + kamuflaż 55,+ozdoby 60-65
    naturalne french 40, +kamuflaż 45, + ozdoby 50-55
    odnowa 50, uzupełnienie 35-40

  14. #189
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dzięki dziewczyny , cieszę się że nie tylko ja jestem tego zdania i dlatego zrównam cenę nowych paznokci i odnowy

  15. #190
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    8

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja za założenie 50-60 zł, uzupełnienie 35-40 zł
    manicure 15-20 zł
    pedicure ok. 45 zł, tipsy na nóżkach 50 zł

  16. #191
    Debiutantka Avatar mia1985
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    7

    Domyślnie ile kasujecie za prywatne usługi

    drogie Panie jakie macie ceny zabiegów wykonanych prywatnie? chodzi m i o manicure,pedicure i przedluzanie

  17. #192
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: ile kasujecie za prywatne usługi

    hm...
    ja za przedłuenie 40 do 50 zł na razie
    manicure z malowaniem 20zł
    pedicure nie robie
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  18. #193
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ile kasujecie za prywatne usługi

    wiele z nas robi tylko prywatnie, a nie w salonie i w domu, zerknij ceny powyżej

  19. #194
    Rozkręcanko Avatar silverghost
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Rybnik
    Postów
    95

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja patrzę na to trochę inaczej, to znaczy od strony klientki, bo sama robię niedługo, a jeździłam do kogoś kilka lat. Też mnie momentami irytowało, że ja regulrnie jak w zegarku jeździłam co dwa tygodnie (a czasem i częściej), a moja kumpela raz w miesiącu albo i rzadziej - obie płaciłyśmy tyle samo, a ona dokładnie: żel do połowy paznokcia już miała, i to jeszcze czasem się jej zdarzyło do kogoś innego pójść, bo tak jej pasowało. W końcu jak jeżdzę przez 3 lata co 2 tygodnie to jestem bardzo stałą klientką i to też powinno być docenione.

  20. #195

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja swoje klientki od początku nauczyłam ,że za odnowe ze zmianą zdobienia biore tyle co za założenie czyli 50 zł, jak sie któras pytała dlaczego tak robię to odpowiadałam , że tipsy są odemnie gratis mam spokój, żadna nie robi mi wyrzutów. Na małe dolanie raczej nie mam klientek bo też przychodzą po 4/6 tyg. więc pracy jest więcej niż jak się robi nowe. Ale dzięki przeczytaniu waszych postów postanowiłam zmienić cennik bo dotychczas brałam 50 zł za wszystkie bez wyjatku...Mam nadzieję,że nie pouciekają co niektóre

    Założenie paznokci (standardowa długość) + brokat, nitki, hologramy - 50 zł
    Bardzo długie - 60 zł
    Szpice + brokat,nitki,hologramy - 60/70 zł (zależy od długości)
    french bez kamuflaża - 50 zł
    french z kamuflażem - 60 zł
    koronka, siateczka, gazeta, folia + 5/10 zł
    malowanie farbkami akrylowymi + 5/10 zł
    odnowa paznokci ze zmiana zdobienia - 50 zł
    Ściąganie paznokci robionych u innej stylistki + 15 zł
    naprawa jednego paznokcia - 10 zł
    stópki - 40 zł

    http://pazurki-beluni.blog.onet.pl/
    Ostatnio edytowane przez Belunia ; 20-03-2010 o 17:47

  21. #196
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A zdarzyło się Wam, że klientka nie chciała zapłacić ?

  22. #197

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Nie...bynajmniej u mnie się tak nie zdarzyło ale za to miałam nie jedna klientkę na krechę (masakra).Jeda nawet była taka,że obiecała przynieść kasę na drugi dzień i przez tydzień nie dawała znaku życia, dopiero jak napisałam jej esa że nie podaruje jej tego jako prezent i w jej pracy narobie obciachu to odrazu przyleciała jak gdyby nigdy nic i ściemniała że tel. miała zepsuty itd . hehehe...dobry bajer
    Od tej pory nie ufam już takim. Nie masz kasy to nie rób. Takie moje zdanie. A jak u Was też miałyście takie przygody ?
    Ostatnio edytowane przez Belunia ; 21-03-2010 o 15:20

  23. #198
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    W koncu usługa wykonana zapłacic trzeba
    Ostatnio edytowane przez kobietazpazurem ; 11-07-2010 o 19:59

  24. #199
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    wiadomo, ze jakos pozwolisz takiej na nie zaplacenie (bo np. nie ma w danej chwili - jak nie ma niech nie przychodzi ) llub robisz jej na kreche to wiadomo, ze onna szybko z tymi pieniedzmi nie wroci. Dlatego nie ma co pozwalac na takie rozwiazania.

  25. #200
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja raz myslalam ze padne
    kiedys mialam mloda klientke...jak jeszcze robilam po starychcenach (tzn nie bralam za ozdoby i zdobienia).no i potem przestala przychodzic.i potem zrobila sobie termin na pazuki bo szla na wesele.no i pyta mnie ile biore to jej mowi e ze tak jak wczesniej tylko ze za ozdoby biore dodatkowo a ona do mnie tekst:
    -pytam bo nie wiem czy mi pieniedzy starczy (zdobienie chciala dosc bogate)
    powiem jeszcze ze ja biore np za brokat plus cos ok 30 euro
    to jej mowie ah niech strace moja pierwsza klienkta do tego ja znam skasuje ja jak kiedys czyli 25 obojetnie za co...
    no i zrobilam jej te pazury byloby te 30 euro (oczywiscie jak mi powiedziala ze nie wie czy jej kasy starczy powiedzialam ze ja skasuje po staremu po znajomosci)tu czas placenia a ona mi 50 euro wyciaga.
    dziewczyny wierzcie mi ze mi sie cisnienie podnioslo tak ze myslalam ze ja palne
    tu gada ze jej kasy nie starczy a tu mi 50 euro wyciaga......
    od teraz nie ma placenia po staremu po znajomosci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •