Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy 123456789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 226

Temat: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

  1. #101
    Wczytuje się ban
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    26

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Z reguły tak jest, że jak ktoś źle coś zrobi, to potem wszyscy, którzy wykonują taki zabieg są od razu posądzani o to samo, a w rzeczywistości wcale tak nie ma. Dlatego właśnie zanim zdecydujemy się na coś takiego, to trzeba dokładnie sprawdzić osobę, która będzie nam przedłużała włosy. Trzeba iść, zapytać o jakieś zdjęcia czy nawet rekomendacje. Warto się po prostu dopytać, zanim się zdecydujemy.

  2. #102
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    moja sasiadka tez ma i wyglada to okropnie nie wiem czy to trzeba jakos specjalnie dbac o takie wlosy ale jej tez wisza takie nitki cienkie fuu brzydko to wyglada

  4. #104
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał nanami7 Zobacz post
    Idzie raczej od razu rozpoznać jak ktoś ma przedłużone. Widziałam dziewczynę w niedzielę i miała włosy obcięte zupełnie na prosto i zarzucone do tyłu i z tego jej wisiały takie jakby "nitki". Strasznie to wyglądało.
    nie zgodze się, jezeli ktoś ma na prawdę dobrze przedłuzone i wycieniowane włosy i odpowiednio dobrany kolor to nie rozpozna się, jednak większości sa robione one po amatorsku bo ludzi nie stac isc do salonu i zaplacic 3 tys za przedluzenie wlosow, wiec przedluzają po kontak a efekty są takie iz widac, ze wlosy sa przedluzone.

  5. #105
    Totalna maniaczka Avatar Edyta 1064
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Lich-Germany dawniej Nowa Sól:(
    Postów
    1 154

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja też mam przedłużone włosy.I nawet Wam pokażę jak to wygląda u mnie
    I nic nie widać




  6. #106
    No to..wpadłam Avatar karna26
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    KR/BE
    Postów
    235

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja tez stwierdzam ze jak jest dobrze przedłuzone to nie widac róznicy miedzy swoimi włosami a przedłuzonymi

  7. #107
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    ja odradzam z calego serca mialam 7 miesiecy doczepione wlosy bo tez marze o dlugich wlosach wlosy po sciagnieciu byly w takim stanie ze popprostu plakac mi sie chchialo polamane porozdwajane poszczepione i slabe teraz od jakiegos miesiaca biore tabletki na wzmocnienie wlosow kupilam sobie eliksir do zniszczonych koncy mimo tego ze obcielam konce i sososuje maski regenerujace i powiedzialam nigdy wiecej tego nie zorbie i tak samo jest z ringami jka i keratyna bo bo tez mialam w dodatku keratyna lubo sie topic wiec naprawde nie rob tego to moja dobra rada

  8. #108
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    61

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    a ja zdjelam po roku wlosy i zalozylam nowe. nie mialam zadnych problemow i zamarzylo mi sie zeby nadal miec dlugie.oczywiscie zdjecie nie bylo robione pod wysylke w swiat ale na razie to jedyne jakim dysponuje.

  9. #109
    Rozkręcanko Avatar malgorzata114
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    z tego co zauważyłam to przy ciemnych lub czarnych włosach efekt przedłużania jest najładniejszy bo przy jasnych wygląda to różnie

  10. #110
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    To prawda, blond włosy w miare możliwości można dobrac, w kryzysowym przypadku można te dopinane pofarbować , jezeli sa naturalne, przy balejażu jest z tym troszkę wiecej kłopotu, a czarne włosy jednak wychodzą najladniej przy przedłużaniu, wiewióreczko pięknie przedłużone włosy

  11. #111
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja mialam przedluzane kilka razy... mam loczki mialam metoda ultradzwiekow efekt rewelacyjny nosilam je 8 miesiecy i nie powiem wam szczerze nikt nie wiedzial ze nie sa moje byly tak swietne gatunkowo profesjonalnie zalozone farbowalam ,prostowalam i nic a nic sciaglam je po ok 8 miesiacach poniewac mi odrosly...

    ktos napisal ze prostowanie stale nie poleca ja jestem po tym abiegu i polecam naprawde polecam .Wlosy nie znieszczyly mi sie a wrecz przeciwnie byly tak blyszczace ze uwielbialam je nosic rozpuszczone hihi ale uwaga uwaga ten efekt ja usykalam robia w firmowym salonie w poznaniu farouk ,moja znajoma robila u jakiejs fryzjerki i hm efekt nie byl w polowie taki co u mnie chco ona ma lekko wywijajace sie a ja mialam loki i po 3 miesiacach efekt u niej znikl... takze drogie dziewczyny idzcie do wypriobowanych fryzjerow.Podobno tez lorel robi taki zabieg dobrze... koszt wlosow do ramion ok 500zl

    ---------- Dodano o godzinie 22:19 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:16 ----------

    Cytat Napisał justi9 Zobacz post
    moja sasiadka tez ma i wyglada to okropnie nie wiem czy to trzeba jakos specjalnie dbac o takie wlosy ale jej tez wisza takie nitki cienkie fuu brzydko to wyglada

    Amatorka zapewnie jej robila i tylko zniszczy jej wlosy oj

    ---------- Dodano o godzinie 22:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:19 ----------

    absolutnie sie z toba zgadzam.. to tak jak z paznokcciami ... potem slyszymy bo one niszcza tak plytke, a poszly zalozyc je do kogos bez kursu za 30zł a metke przypinaja wszystkim...eh

  12. #112
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    A ja mam pytanie , mam włosy na tzw. boba ścieniowane i jestem ciekawa jak będę wyglądała w włoskach przypiętymi na clip-in ?

  13. #113
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Zajmowałam się przedłużaniem włosów. Pokażę Wam jedną moją klientkę. Nosiła włosy pół roku, sama jej potem zdjęłam- chciała zdjąć, bo jej naturalne już podrosły. Pracę wykonywałam na włosach indyjskich. Prawdziwych naturalnych. Zabieg kosztował 1200 zł (gratis dostała żel na stopach). Jej naturalne sięgały do szyi- nawet nie do ramion.

    metoda micro rings



    Dobrze przedłużone włosy i odpowiednia pielęgnacja nie niszczy wcale naszych włosów. To ta sama bajka, co niby tipsy niszczą płytkę!

  14. #114
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Ja nosze na clipach ze względu że sama mam poniszczone włosy a ta metoda chyba jest najbezpieczniejsza włosy czarne więc nie widać wcale no i naturalne czyli bez żadnych świecących kłaków typu barbie
    Takich włosów nie powinno się rozjaśniać-w końcu to całkowicie martwy włos pozbawiony witamin które dostarcza nasz organizm,trzeba o nie bardzo dbać aby służyły jak najdłużej.Przyciemniać można ale delikatnie.Najlepiej taśmy robić samemu bo te dostępne zazwyczaj są zbyt rzadkie i efekt jest niestety marny a dwa komplety na głowie to znowu ciężka głowa I chyba najnaturalniejszy efekt to jak się je pofaluje prostownicą Ja dziś czekam na nową partię bo zmieniłam kolor włosów jak dostanę to wstawie foto
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  15. #115
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Jak dla mnie włosy indyjskie to najgorsza jakość włosów jaka może być... są prawie jak te sztuczne.. szorstkie itd... jakaś masakra normalnie..
    A włoski jak są dobrze zrobione i dobrze pielęgnowane bo to chyba najważniejsze nie będą wyglądać sztucznie..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  16. #116
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Jak dla mnie włosy indyjskie to najgorsza jakość włosów jaka może być... są prawie jak te sztuczne.. szorstkie itd... jakaś masakra normalnie..
    A włoski jak są dobrze zrobione i dobrze pielęgnowane bo to chyba najważniejsze nie będą wyglądać sztucznie..
    Mówisz o indyjskich czy pseudo indyjskich? To są piękne, zdrowe i grube włosy- ale tylko w brązie i czerni. W przeciwieństwie do tego co piszesz są miękkie i lejące się i BARDZO GŁADKIE. W jasniejszych kolorach zgadzam się z tobą- są tak rozjaśnione, że nie ma opcji żeby były gładkie czy miękkie. Ale ciemne, szczególnie czarne nie są wytrawiane i są po prostu super. każdej czarnuli polecam! ocZywiście włosy kupujemy w hurtowni a nie na internecie w ciemno. (wiele ludzi z allegro sprzedaje azjatyckie podajac, ze to indyjskie czy slownianskie... wstyd!)

    Co do blondu to wiadomo, że słowniańskie są na szczycie, ale prawda jest taka, że wiele moich klientek blondynek wybierało tańsze opcje- indyjskie, azjatyckie, bo mniej kasy wydawały, ale też włosy się niszczyły szybciej.

    Jeśli jest dobrze zrobione to nie ma prawa wyglądać sztucznie. Od tego są nożyczki itd. Jeśli chodzi o jakość włosa- syntetyki wygladaja jak sztuczne, bo i nimi są. Naturalne nie wyglądają sztucznie,tylko w zależności od rodzaju włosa są po prostu zniszczone.

  17. #117
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Mi chodzi o indyjskie właśnie jasne bo takie też miałam...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  18. #118
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    Mi chodzi o indyjskie właśnie jasne bo takie też miałam...
    no to właśnie tu jest problem- fryzjerka powinna ci powiedziec, żę cieżko ze stanem wlosow jasnych jest- wiadomo, ze w Indiach sa wyłącznie czarnowłose kobiety... Powinnaś zobaczyć czarne... Nie uwierzyłabyś, że to są też indyjskie... Ale tak jak już pisałam- dla blondynek najlepsze słowiańskie.

  19. #119
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Dziewczyny naczytałam się tu wszystkiego tyle i widzę że są opinie podzielone co do włosków czy przedłużać czy nie...Powiem wprost nie róbcie tego nigdy Ja miałam dwa lata temu włosy przedłużane na ringi i keratynę i powiem wam że z włosów to praktycznie nic mi nie zostało są słabe zniszczone i bez wyglądu a na domiar złego okazało się że jestem uczulona na keratynę i na całej głowie keratyna się mi rozlała i wkleiła we włosy i w skórę.Teraz jeżdzę od dermatologa do dermatologa i nikt mi nie potrafi pomóc.Więc zastanówcie się dziewczyny czy to warto zakładać włosy a potem tak cierpieć!

  20. #120
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    No niestety prawda jest taka że wszystko co sztuczne w jakiś tam bardziej lub mniej negatywny sposób odbije się na nas... ale że keratyna rozlała ci się na całą głowę to chyba coś nie tak miałaś zrobione...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  21. #121
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    rozlana keratyna? to gdzie Ty te włosy robiłaś? Poza tym nie słyszałam w życiu odkąd tym się zajmuje i jeszcze dłużej o uczuleniu na keratynę- to naturalny budulec włosa przecież (takiego jak nam na głowie rosną). Chyba, że osoba, która Ci to robiła była naprawdę niekompetentna (poza brakiem odpowiedniej wiedzy kupowała produkty z najniższej półki, których jakośćpozostawiała wiele do życzenia)... Poza tym przy suchych lub zniszczonych włosach absolutnie nie wolno wykonywac takiego zabiegu! Wyłącznie na zdrowych włosach, a to jedynie może je obciążyć i nic więcej.

  22. #122
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Robiłam je w profesjonalnym zakładzie długo szukałam dobrego zakładu naczytałam się tyle o wszystkim na temat włosków aż w końcu postawiłam na swoim i przedłuzyłam je ...I może masz rację ze z jakieś niższej półki były produkty nie znam się na tym ale wiem że ja nie byłam sama z tego zakładu o miała włosy u tej pani przedłużane i wiem także że tak też spotkało młodą dziewczynę też z nią się działo co ze mną także nie wiem z jakich produktów czerpała ta fryzjerka wiem tylko jedno ja się teraz przez taką niedouczoną osobę cierpię....

  23. #123
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Hanka wiesz często idąc do fryzjera wychodzimy oszpecone... Niby jest tak, że jak idziemy do salonu to mamy gwarancje zadowolenia,a to nieprawda... Nieważne czy to salon czy dom czy cokolwiek innego, ale ważne jest to jakie doświadczenie, kompetencje, podejście do pracy i produkty ma osoba wykonująca zabiegi...

    Do mnie raz trafiła kobieta,która miała przedłużane włosy w Warszawie (a ja mieszkam koło Wrocławia) w renomowanym salonie (nie chcę pisać jakim) włosami słowiańskimi za 4000 zł na keratynę. Kobieta na stałe mieszka w Anglii, w moim mieście i w Warszawie ma rodzinę. Umówiła się ze mną miesiąc wcześniej,powiedziała, że nie wie czy się podejmę ściągnięcia tego co ma na głowie (przedłużenie keratynowe). Powiedziałam,że na mnie nie ma mocnych W umówiony dzień przyszła- ja miałam już wszystko przygotowane- płyn do ściąganie keratyny, 150 pasemek włosów do przyczepienia na ringi 65 cm, farbę (bo umówiłam się na zmiane koloru jej włosów) itd. Gdy zobaczyłam co ta kobieta miała na głowie to zamarłam- JEDEN WIELKI KOŁTUN. Przeznaczyłam dla niej cały dzień- ponad 4 godziny ściągałam to coś coś i rozplątywałam kołtun (normalnie ściągam włosy w pół godziny...). Jej naturalne włosy miały ok 12 cm. Potem farbowanie, maska regeneracyjna i ponowne zakładanie włosów. Piękne włosy do pasa Na sam koniec pozwoliłam jej się zobaczyć w lustrze i dostałam najlepsze w życiu wynagrodzenie- zaczęła płakać jak dziecko i przytulać się do mnie. Była tak bardzo zadowolona, nigdy nie widziałam jeszcze takiej reakcji. Zapłaciła za zabieg 1200 zł a na dodatek dostałam 200 zł napiwku Po pół roku przyleciała do Polski na ściąganie włosów- nadal wyglądały pięknie. Zostawiła je sobie i powiedziała, że na ponowne zakładanie umówi się za jakiś czas, gdy jej włoski odpoczną. A ja dostałam perfumy i sukienkę w prezencie

  24. #124
    Wczytuje się Avatar Hanka123
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    katherinne tak to czasami bywa człowiek chce pięknie wyglądać i nie ważne za jaką cenę a z tego co napisałaś o tej pani to aż się za głowę złapałam że mozna aż tyle kasy wydać na włosy i być nie zadowolonym.Z tego co widzę to naprawdę musisz włoski pięknie zakładać bo skoro taka radość była tej pani z włosków....ja już mam nauczkę i nie ważne żeby były nawet za darmo nie dam się na zakładanie namówić taki mam wstręt do tego ....mam nadzieję że ktoś w końcu mi pomoże ze skórą głowy bo to co się na niej robi to szok...dermatolodzy dosłownie nic nie pomagają załamuję ręce nie wiem do kogo się udać i prosić o radę na wyleczenie mnie.przypomnę że po przedłużeniu skóra na głowie zaczęła mi płatami odchodzić i łuszczyć sie i do tego te swędzenie takie że masakra...kochane jak macie na to radę i potraficie pomóc albo same to przechodziłyście to dajcie znać.............

  25. #125
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Co sadzicie o przedluzaniu wlosow?

    Napisz mi wszystkie objawy jakie masz, zmiany skórne. Jeśli to to co myślę, to napiszę Ci nazwę leku....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Rodzaje wlosow
    By Jade in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2021, 14:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •