Strona 5 z 16 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 387

Temat: Dready & Warkoczyki

  1. #101
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Emi, kurtka normalnie fajnie wygladasz w takiej fryzurze..bardzo Ci one pasuja

  2. #102
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Hai Odp: Dready & Warkoczyki

    AAAAllleee macie dziewczyny pomysły na włoski! super... ja niedługo chce sobie zrobic warkoczyli takie dluuuugie do tylko... jak juz bede miec to napewno wrzuce fotke dredloki tez sa fajne ... ale ja wolę warkoczyki... jedyne czego sie boje to wyjęcia duzej garści włosów po zdjęciu warkoczy... jak to dziewczyny z tym jest

  3. #103
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Beata dziennie wypada nam ok 100 włosów a jak są wplecione w warkocze to nie mają gdzie wypaść...i później jest efekt garści kudłów w ręku...no niestety nazbierały się przez te 2-4 miesiące ale włosów wcale nie ubywa możesz mieć przez pare dni wrażenie że masz mało włosów ale to dlatego że przyzwyczaiłaś się do dużej objętości warkoczy. Ja tam mam tyle ile miałam i łysa nie jestem więc bez obaw. Dobrze założone warkocze nie niszczą włosów



  4. #104
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    popieram Emi.
    ja np. mogę podać też przypadek jednego chłopaka, ogólnie plecie sobie corny już od czerwca 2009. Ja mu plutę od stycznia na zasadzie:
    chodzi w zaplecionych jak już dojdzie do wniosku że trzeba zapleść na świeżo czyli ok raz na miesiącu, rozplata myje i od razu na świeżo mu plotę.
    Więc już sobie plecie ponad rok bez dnia przerwy. I ciągle ma duuużo włosów. Zdecydowanie nie łysieje
    Zdarzają się różne o osoby, miałam ze 2 kobitki które histeryzowały wręcz, że po rozpleceniu tyle włosów im wyszło... a uprzedzłam je i tłumaczyłam po 5 razy, że to po prostu naturalnie wypadające włosy...
    No ale na szczęście na dużo takich osób nie trafiam i zazwyczaj jak wytłumaczę to ludzie rozumieją od razu ;p

    natalia268 - co do kompozycji to raczej dużo ich nie ma, zazwyczaj ludzie chcą proste chociaż wczoraj zaplotłam babeczce na wesele... jeszcze wytłumaczyłam jak ma upiąć i wyszło ciekawie. chociaż zdjęcia uważam, że trochę spłaszczają no ale.... no i z wsówkami a nie żabkami wydaje mi się że wyszłoby lepiej... ale ogólnie co kto lubi na pewno będzie wyglądać oryginalnie

    Załącznik 26529 Załącznik 26530

    i jeszcze dwa fioletowe boczki i takie o.
    Załącznik 26534 Załącznik 26535 Załącznik 26533
    jeszcze pogrzebie w starych fotach bo te są świeżutkie

  5. #105
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Germana super fryzurki

  6. #106

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Germana, świetne plecionki
    Emika nowa fryzurka genialna

  7. #107
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Oooo tak właśnie taka fryzurę chciałam sobie zapleść na wesele
    tyle razy próbowałam ale nic mi nie wychodzi
    Może uchylisz man rąbka tajemnicy i zrobisz taki mały tutek ?

  8. #108
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    a potem zostanę bez pracy
    zastanawiam się jaka forma by była dla Was najlepsza do przyswojenia...

  9. #109
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    W sumie to poprosze mame żeby mi zrobiła i znalazłam już tutki w necie więc już Cię nie bedę wykorzystywała

  10. #110
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    moim ulubionym jest
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    i osobiście początkującym polecam bez syntetyków...
    a potem trzeba znaleźć swój styl plecenia no i grunt to ćwiczenia ćwiczenia i ćwiczenia

  11. #111
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    i tak tego nie rozumiem ;/ pol youtuba przejrzałam.. ;/;/
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  12. #112
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    to jak będę miała chwile ok tego weekendu to coś się postaram wymyśleć żeby Ci to prosto wytłumaczyć. Jak skumasz o co chodzi to potem z górki.. .

  13. #113
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    ja próbuję i cały czas mi koślawce wychodzą nie umiem tego tak mocna ścisnąć a tym bardziej tak żeby było widać skórę... pleciemy jak warkocza prawa, lewa, dobieramy czy kilka razy prawa lewa?

  14. #114
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    zawsze na zmianę bo inaczej Ci będą wychodzić nie dobrze.
    Na początku zawsze wychodzą maszkaronki. trzeba mieć dużo cierpliwości....

  15. #115
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    na zmianę czyli?
    znalazłam tu instrukcję ale z niej wynika, że dobiera się tylko środkowe pasemko?
    How to Braid Cornrows

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar germana
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Marki / Warszawa
    Postów
    768

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    no bo wyplata się ze środka, pasma boczne na zmianę.... to jest właśnie splot typowo cornrowsowy czyli inny niż typowe dobierańce....

  17. #117
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Chyba nigdy tego nie załapie

  18. #118
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    mialam kiedys warkoczyki.. nie milo wspominam to przezycie po1 po paru dniach zaczely mi wychodzic moje wlosy u gory glowy i pojawial sie meszek.. po 2 mialam ponad 300 warkoczykow do pasa byly ciezkie jak masakra zadna gumka nie wytrzymywala a po 3 po miesiacu je sciagnelam a moje wlosy byly slabe przesuszone nigdy wiecej na pewno pieknie to wyglada owszem ale to nie dla mnie

  19. #119
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    300 sztuk to za dużo- robi sie średnio 170-200. I powinny być zrobione z syntetyków (są lekkie), natomiast naturalne są mega ciężkie. I jeżeli tak szybko ci zaczęły wyłazić włosy, to znaczy, że źle były splecione. Po jakimś czasie oczywiście w końcu wychodzą włoski, ale wtedy się chodzi w opaskach (przynajmniej ja)



  20. #120
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Emilio B. ja mam bbbbbbbbbbardzo geste i dlugie wlosy.. hehe moze dlatego bylo ich tyle.. co do splecenia nie mam watpliwosci ze bylo nieprofresjonalne ale nigdy wiecej siedzialam 12 godzin i 2 laski mi je zaplatywaly hehe nie na moje nerwy juz

  21. #121
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    ilość nie zależy od gęstości włosów a od powierzchni głowy ale z tego co piszesz to faktycznie mało profesjonalne kobitki... średnia długość zaplatania to 6-8 h przy jednej osobie...
    To jak z pazurkami-jak się człowiek nie zna to tylko może krzywdę zrobić i zniechęcić



  22. #122
    Rozkręcanko Avatar ladyboss
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    bytom
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Emilio widac po moim przykladzie ja juz na pewno nie zrobie sobie warkoczykow never ever

  23. #123
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    Hejka dziewczyny ! mam już warkoczyki. ale też powiedziałam że nigdy w życiu więcej nie zrobię! za własne pieniądze tak sie wycierpieć! po 1. warkocze były robione przez 2 dni łącznie 13 godzin! po 2. mam tylko 139 warkoczy bo ponoć mam grube włosy ale mam ich mało a warkoczyki są cienkie po 3.dziewczyna tak mnie ciągnęła ze myślałam ze wyrwie mi moje włosy! szarpała nimi jak sznurkami! powiedzcie czy wy tez macie takie supełki przy głowie czy jakoś inaczej tez się je mocuje a po ostatnie to mam je niecały tydzień i juz mam masakrę bo kupa włosów mi wyszła z warkoczy! odrasta mi kupę włosów. wcześniej wyjmowałam je przy myciu garściami tak mi wypadały ale czy to musi tak wyglądać że teraz murze je przyklepywać lakierem, żelem albo czymś takim bo stercza? i czy na włosach długości 3 cm da sie przyczepić ( jakieś 3 miesiące temu miałam zabieg i na powierzchni ok 1cmx1cm mam właśnie takie krótkie, chociaż tyle mi wyszło włosów ze nawet tych "zabiegowych" tak nie widać).
    no i ostatnie pytanie... strasznie swędzi mnie głowa, powyskakiwały mi krostki, czy to możliwe żeby od tego ciągnięcia one wyskoczyły pomóżcie bo próbowałam nawet wapno pic ale niewiele pomaga

  24. #124
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    widać dziewczyna która ci robiła jest niedoświadczona-czas robienia to 5 max 8 h. Również za mała ilość- 160-200 być powinno choć zdarza się mniej. Przy głowie trzeba zrobić takie pętelki ale zrobione umiejętnie nie sa zauważalne (no chyba że się przyjrzysz z bliska). Po tyg nie powinno ich tyle wyjść(moze za słabo splecione), po miesiącu to normalne że wyłaża, wtedy nosi sie z reguły opaski. 3 cm to mało-mogą się zsuwać (chyba ze jest to kilka pasemek to jeszcze ujdzie). A krostki to normalna sprawa przy pierwszych warkoczach-po 2 tyg przechodzi. Wynika to z tego, że na początku takie warkocze delikatnie ciągną za włosy i pojawia się takie a'la uczulenie jak np po pierwszej depilacji. Możesz posmarować to np tribiotickiem Krostki miną-też tak miałam Dobrze jest też psikać w tym miejscu odzywkę w spreju żeby się tak nie kołtuniły tam Mogłabyś wrzucić fotkę swoich włosków to mogłabym coś więcej powiedzieć
    A i jeszcze pytanie-zaplatała tylko z twoich czy też z syntetycznych Bo to jest istotne.



  25. #125
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Radom
    Postów
    50

    Domyślnie Odp: Dready & Warkoczyki

    niestety Emilio u mnie widać te pętelki te 3 cm to jest jedno miejsce , próbowała je wpleść w inne warkocze ale i tak wyszły. zaplatane były z syntetycznych z 2 odcieni brązu. jak tylko zrobię fotkę to wstawię, na pewno jeszcze dziś. no i mam takie pytanko jeszcze bo mówisz ze od 5-8 h sie robi. to powiedz mi czy dziewczyny robią to jakimiś maszynkami? bo ona normalnie palcami mi plotła i ja jeszcze jej pomagałam zaplatać. no i jak czesto mozna je myc bo mi powiedziala ze raz w tyg szamponem dla dzieci. buziak

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •