Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 147

Temat: Zdejmowanie tipsow

  1. #101
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    ja akryle mocze w acetonie a żeli piłuje chyba że są to żele rozpuszczalne w acetoniku

  2. #102
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    robię pazurki tylko i wyłącznie żelowe - i piłuję pilniczkiem - zajmuje to niestety sporą część czasu, ale daje radę

  3. #103
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Ja robie tylko akryl no i napierw obcinam paznokcia gilotynka pozniej biore wacik kosmetyczny namaczam go acetonem zakladam na pazurka i zawijam folia aluminiowa kazdy palec pojedynczo. Bo najpierw moczylam w miseczce ale przeciez aceton sie ulatnia i wtedy bardzo dlugo trzeba trzymac rece w tym acetonie takze jak owiniemy folia i dobrze zacisniemy to aceton nam sie nie ulotni i w 10-15 min mamy zdjete paznokcie. Polecam
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  4. #104
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    ja robię zeliki i akrylki zele piłuje pilnikiem a akryl mocze w acetonie tez w folii aluminiowej hehe i potem resztki pilnikiem z ciągam żadna nowość ale niemam innego sposobu bo frezarki nie posiadam ale to sie niedługo zmieni haha

  5. #105
    No to..wpadłam Avatar hairkama
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    162

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    No ale tak frezarka to kurde my stylisty nie mamy czucia a przypilujemy bardziej w jednym miejscu to nam klientka podskoczy bo za gorąco jej się zrobi. Ja tam frezarki nie uzywam do zdejmowania tylko do pilowania martwego naskorka.
    Przedłużanie Paznokci Akrylem,Przedłużanie i zagęszczanie Wlosów-Białystok



  6. #106

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    ja do tego i do tego a jak zaczyna sie robic goraco zmiejszam obroty badz zosawiam i zaczynam pilowac pilnikiem...
    wiadomoprzeciez ze frezarka nie piluje sie do konca

    mnoim zdaniem frezarka super sprawa .. bez niej pilowalalm pazurki ok 1,5h a teraz max 30

  7. #107
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    ja narazie zdejmowałam tylko raz siostrze mojej zajeło mi to godzine
    byly to paznokcie zelowe i tylko pilniczkiem.
    Wypysia

  8. #108
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Czy jest gdzieś instrukcja krok po kroku jak spiłować żel?
    Ile czasu wam to zajmuje piłując pilnikiem a frezarką?
    Żel który jest rozpuszczany musi być specjalnie przeznaczony do takiego ściągania czy bele jaki żel można od tak odmoczyć...?

  9. #109

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    ja mialam zele ktore niby mozna byloodmaczac ale i tak nic to nei dalo rozpuszczal sie sam tips wiec moim zdaniem jesst to pic na wode z tym rozpuszczaniem....

    pilnik okolo 1.5h mi a frezarka 30min max

    dlatego polecam frezarke ale trzeba uwazac jak sie z nia pracuje....

  10. #110
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    To jak się piłuje? trzeba skrócić wolny brzeg? Czy od razu piłować tam gdzie jest płytka paznokcia? W ogóle nic nie wiem na ten temat.

  11. #111
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    żel po prostu trzeba spiłować, nie ma jakiejś złotej metody- ja zawsze jak już widze, że jest koncówka piłowania to przecieram cleanerem i widac, gdzie jest naturalny apzur a gdzie jeszcze żel. Jednak w momencie już coraz mniejszej masy trzeba uważać aby nie przepiłowac płytki.

  12. #112
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Ja robię tylko żele i też piłuję pilnikiem, faktycznie zajmuje to spooooro czasu, ale jakoś daję radę. Najgorsze były początki, kiedy zdarzało się płytkę przepiłować
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  13. #113
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    To chyba kazdy tak miał. Sobie teraz robię same akrylowe, bo zmieniam często i się potem nie męcze i nie musze piłowac, wystarczy że ję gilotynką zetnę i wymocze w acetonie

  14. #114
    Wczytuje się Avatar Barbara Nowak
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    zauważyłam pytanie o zdjęcie tipsów, może ja pochwale się jak ja to robie.
    moja stylistka robi mi paznokcie akrylowe, faktem jest ,że moje nie ciekawe paznokcie naturalne długo nie trzymają tego zdobienia / około 2-3 tygodni/ ale jak pierwszy odpada to reszte szlifuje pilnikiem 80/80 i moja stylistka ma czyste pazurki do nowej pracy, czy dobrze robie piłując akryl.?

  15. #115
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Takim grubym szlifujemy warstwę budującą, później piłujemy pilnikami o mniejszej ziarnistości żeby nie przepiłować pazurka i zniwelować rysy
    Przynajmniej ja tak robię

  16. #116
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Jestem duchem na innym forum. Tam dziewczyny na hasło tipsy zaczęły się wypowiadać jak to tipsy im dosłownie same odpadały po paru dniach. Ale najbardziej zaskoczyły mnie wypowiedzi dotyczące ściągania tipsów.
    jedna babka napisała, że moczyła paznokcie przez dziesięć minut w wodzie z mydłem a potem je delikatnie odrywała ? Czy takie coś jest możliwe? Ja jak swoje ściągałam to się nieźle musiałam nagimnastykować. Czy można wierzyć w takie rzeczy?
    Inna znowu pisała, że moczyła paznokcie w rozpuszczalniku i potem paznokcie jej łatwo zeszły . Kolejny znak zapytania.
    Dziewczyny wypowiedzcie się co o tym myślicie.

  17. #117
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    "moczyła paznokcie przez dziesięć minut w wodzie z mydłem "

    to ciekawe wychodzi na to ze nie mozna myć rąk ani w ogole się kąpac bo to styczność wody z mydłem nastepuje

    chyba miała tak zapowietrzone ze jak troszke pomoczyła, bardziej jej sie zapowietrzały i tak zeszły

    ________________________________________


  18. #118
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Jeśli miała zrobione na One Day Glue z NfuOh to jest to możliwe! Tylko wtedy nawet mydło nie jest potrzebne, tylko gorąca woda

  19. #119
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Natalia też tak pomyślałam. Ale prawdę mówiąc mnie to totalnie zatkało. Nie jestem jeszcze zbytnio obtrzaskana w temacie ale dużo czytam o tym wszystkim i zaskoczyła mnie taka wypowiedź. Szczególnie że wiem ile wysiłku kosztuje mnie zdjęcie swoich pazurków. A przecież wykonanie jest jakby na to nie patrzeć amatorskie.
    Ja nawet przy zapowietrzonych paznokciach nie mogę ich tak po prostu pomoczyć i zdjąć.
    Lidzia a co to takiego to One Day Glue z NfuOh?

  20. #120
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow










  21. #121
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Dzięki plushak. No faktycznie nie głupi ten klej. W sam raz do ćwiczeń i próbowanek . Tylko cena trochę odpycha. Jak na klej to drogi.
    Co do tamtej dziewczyny to może rzeczywiście miała paznokcie tym klejem przyklejone. Teraz już sama nie wiem. Muszę się jej jeszcze podpytać, może potwierdzi tę teorię.

  22. #122
    Debiutantka Avatar ElkaNT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Nowy Tomyśl
    Postów
    5

    Question Odp: Zdejmowanie tipsow

    Ostatnio słyszałam, że tipsy jedna dziewczyna zdejmuje w ten sposób, że najpierw piłuje żel tak długo by dojść do tipsa, a potem samego tipsa przeciera acetonem i tips ładnie schodzi. Co wy o tym powiecie, bo jeśli chodzi o tipsy, nie za bardzo się na tym znam...

  23. #123
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Syla równie dobrze można robić na lakierze do paznokci czy cuś różne sposoby chociaż mam one day i używam
    Elka spokojnie się tips rozpuszcza w acetonie myśle że ta teoria może byc trafna









  24. #124
    No to..wpadłam Avatar nuum
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    no ja jak na razie robię samym żelem i jadę pilnikiem. ale jak wyczytałam o tej frazerce to będzie trza w nią zainwestować. xD

  25. #125
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: Zdejmowanie tipsow

    Plushak mi po tym cudeńku w ogóle nie chciały schodzić! Moczyłam w wodzie i nic, ostatecznie siedziały jak beton.
    Jak robię na jakiś konkurs to metodą którejś Dziewczyny z innego forum po prostu odtłuszczam mojego i raz przejeżdżam minimalnie pilnikiem po paznokciu. Na to nakładam żel czy akryl, a później jak skończe pazur odchodzi cały

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •