Strona 19 z 33 PierwszyPierwszy ... 915161718192021222329 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 451 do 475 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

  1. #451
    Wczytuje się Avatar Ziazia
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Ścinawa/Bytom
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    ja jestem zadowolona z żeli firmy AllePaznokcie

  2. #452
    Rozkręcanko Avatar evva
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    świdnik-dublin
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post


    ja mam ten thick one-phase plus jest naprawde b.gesty i fajnie sie pozomuje

  3. #453
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał olao Zobacz post
    Silcere jest tani,to moze dodatkowo inna firme troche drozsza,tak dla urozmaicenia?

    Olao może masz jakoąs konkretną propozycję bo proponowno mi juz kilka razy własnie firme AllePaznokcie oraz activa i tak się zastanawiam...

  4. #454
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ma Perla moze Mistero Milano, mają bardzo dobre produkty

  5. #455
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Kurcze szczerze powiedziawszy to nigdy nie korzystałam z produktów tej firmy a allepaznokcie i activa znam. Klientki z reguły się pytają o produkty żeby doradzić... O AllePaznokcie wiele dobrych opinii słyszałam ale fakt jest to tania marka activ z kolei jest troszeczkę droższy chyba też dość chwalicie ?

  6. #456
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    wydaje mi sie ze z drozszych lepiej kupic inne marki niż active natomiast z tanszych alle to dobra propozycja

  7. #457
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ja z każdej firm biore pelnymi garsciami co mają w ofercie dla mnie najlepszego.. Polecam Golden Nails cover żel, strong, z MM bialy akryl, cover żel, bialy zel w pędzelku, z INM bialy akryl, kolorówka akrylowa z Nfu Oh.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  8. #458
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    choko masz bilay w pedzlku od MM
    napisz mi prosz czy da rade nim zrobic smile pod nablyszczacz

    szukam takiego zlu od kilku miesiecy

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #459
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Aga ja też mam ten żel.
    Nakładałam go osobnym pedzeleczkiem takim cienkim, nakłada się cieniutką warstwą, ale trzeba się postarać, żeby nie było prześwitów, a jak nałożysz więcej, to widać tę grubość. Mam go na coverze akrylowym i na to gloss, trzyma się już ponad 2 tyg.
    Jak dla mnie mógłby nieco bardziej kryć, ale wydaje mi się, że trzeba po prostu dopracować technikę.


  10. #460
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Dziekuje wam dziewczynki za pomocNarazie zostanę przy silcarze i chyba jednak odłoże pieniążki na coś z ,,wyższej połki,, a jak wiadomo to troszke kosztuje wię za jakis czas...

  11. #461
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    zastanawiam sie jaka firme bądz firmy mam wybrac jesli chodzi o żele,na forum przeczytalam juz chyba wszystko,duzo osob poleca :dobra rada, allepaznokcie,IBD, oraz sun flower i juz sama nie wiem a i jeszcze perfect beauty-wymienilam te najczesciej opisywane,prosze pomożcie.pracowalam tylko na jednej marce,ktorej nie bede wymieniac bo nie ma dobrej opini i teraz chce zamowic cos lepszego,zalezy mi aby:
    -żel bialy-byl gęsty i ładna ta biel (nie wiem czy lepiej mocno bialy czy nie bo na tipsach bialych wczesnniej pracowalam
    -żel rózowy - taki ładny mleczny róż ale nie mocno (czy gęsty lepszy?)
    -żel przeźroczysty -nie żadki, gęstszy ale nie jak biały
    -żel cover- nie pracowalam na żadnym (czy lepszy mocno kryjacy czy słabiej?)ale żyby był ładniutki
    oraz żel nabłyszczający który nie żółknie i ślicznie nabłyszcza
    fajnie byloby jakbym zmiescila sie w conajmniej dwoch firmach bo za przesylki sie nie wyplace jak wszystko osobno zamowie
    poprosze o pomoc oraz rade oraz opinie jak to wychodzi w praniu

  12. #462
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    oj ciężko,, co stylistka to ulubiona firma moja propozycja: pozamawiaj pojemności 5ml i popróbuj, które ci podpasują.

  13. #463

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Daruszka ,ja pracuje na dwoch,jesli chodzi o zele,bialych mam kilka ale moje ulubione to perfect white z perfect beauty i arctic z astonishing,blush czyli rozowy przezroczysty mam z pb,ogolnie do zalewania zamawiam w pb,bo dobrze mi sie pracuje i taniej,a coverek mam tez z astonishing i obydwa z pb...obydwie firmy moge polecic,bo troche juz ich potestowalam i te wszystkie doberki i inne krzaki do piet nie dorastajaWole dolozyc i widziec efekt,mimo iz przy moich cenach i oplatach powinnam miec tansze zele ale wole mniej zarobic,nie miec problemow ze mi sie cos rozlewa,wylewa itp i czyste sumienie!Obie firmy maja zestawy probek wiec zamow i przekonasz sie jaki jest komfort pracy!Na materialy nie powinno sie zalowac,bo od tego zalezy efekt,a chyba to najwazniejsze!

  14. #464
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    dziewczyny proszę o pomoc w wyborze dobrego żelu i proszę o rady tylko jesli miałyście ten żel i sprawdziłyście go na dłuzsza mete chodzi mi o IBD BUILDER GEL CLEAR prosilabym o wyczerpujace odpowiedzi czy nadaje sie na wszystkie warstwy jaki tunel wychodzi , czy nie splywa ,czy dobrze się poziomuje itp będe bardzo wdzieczna bardzo mi zależy na szybkich ,jasnych i wyczerpujacych wypowiedziach . A drugi żel który mnie zainteresował to Astonishing Builder Gel Clear też jeśli ktoś zna ten zel i na nim pracuje to proszę niech cos napisze o jakosci tego zelu . Który z tych dwoch jest lepszy
    ja pracowałam na IBD ale na jednofazówce UV,był świetny chociaz trochę za gęsty,ale fajnie sie nim robiło na formie,żadnych podpowietrzen .zrezygnowałam na rzecz prestigu.zakupiłam cały komplet: jednofazówkę, bonder ,white,cover i shining.jak na razie jestem bardzo zadowolona.ostatnie paznokcie na prestigu nosiłam 5 tyg bez najmniejszego problemu.miałam też sun flower tez był fajny i ślicznie się poziomował.
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  15. #465
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    ja mam i-nails i sa bardzo fajne i tanie
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  16. #466
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ogólnie dla mnie są dobre produkty z alle, a zwłaszcza żel clear . Tylko ostatnio coś mi się robi z białym żelem do frencha

  17. #467
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Moje drogie, chciałam Wam powiedzieć, iż ja, wierna od lat wyłącznie żelom IBD, dzięki Wam zamówiłam u dobrejrady żel black line i-nails i gloss. Teraz czekam na akceptację zamówienia. Zobaczymy jak będzie. Jak tylko je dostanę, ściągnę moje pazury i wypróbuję je na sobie. Mam nadzieję, że będę mogła wpisać w ten wątek, że polecam.

    ---------- Dodano o godzinie 08:44 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:30 ----------

    Cytat Napisał joystynka Zobacz post
    ja pracowałam na IBD ale na jednofazówce UV,był świetny chociaz trochę za gęsty,ale fajnie sie nim robiło na formie,żadnych podpowietrzen .zrezygnowałam na rzecz prestigu.zakupiłam cały komplet: jednofazówkę, bonder ,white,cover i shining.jak na razie jestem bardzo zadowolona.ostatnie paznokcie na prestigu nosiłam 5 tyg bez najmniejszego problemu.miałam też sun flower tez był fajny i ślicznie się poziomował.
    Kochana, ale IBD nie ma jednofazówki... to może miałaś clear? Czy to może ja jestem zacofana? Ale ostatnio nawet pisałam artykuł o IBD to w żadnych źródłach z jakich pisałam nie było ani słowa o jednofazówce.
    IBD builder można stosować na primer jako podkład, potem jako budującą i jako wykończeniówke też, bo się ślicznie świeci. Ja tak kiedyś robiłam dopóki nie zaopatrzyłam się we wszystkie ich żele. Ale spokojnie można go traktować w ten sposób.

  18. #468
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Dziewczyny używała któraś produktów z mariposa nails jestem ciekawa czy ich produkty są dobre

  19. #469
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ja słyszałam nijakie opinie na ten temat- takie sobie. Może kup próbkę i na sobie spróbuj.

  20. #470
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Ja pracuje od 3 lat na żelach SPN Sylwi Pfajfer i nie mogę powiedzieć złego słowa, mają bardzo duży wybór żeli od bardzo gęstych po rzadkie, Ja uwielbiam clear i naturalka są rzadkie ale świetnie się samopoziomują. Żel biały ANGEL jest rewelacyjny nie spływa, bardzo gęsty. Dzęki temu robię frencha w 1,15. acha i jeszcze żel kamuflujący cover idealnie stapia się z płytką. Polecam!

  21. #471
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    katherinne to w takim razie chyba w ogóle zrezygnuje
    Czytałam na wizażu same dobre opinie , a później jedna laska napisała że to wszystko bujda i że dziewczyny dostały darmowe próbki za napisanie dobrych słów o tej firmie . . . zwątpiłam jeszcze Mandaryna ją promuje ...

  22. #472
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Cytat Napisał paznokietki000 Zobacz post
    Dziewczyny używała któraś produktów z mariposa nails jestem ciekawa czy ich produkty są dobre
    mają teraz bardzo duże przeceny, aż niewiarygodne. Ja spisuję sobie zamówienie, muszę spróbować
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  23. #473
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    To daj nam tu znać jak wypróbujesz, bo ja też patrzyłam na stronę i przeceny są takie, że hoho... Ale ja słyszałam, że rewelacyjne nie są.... A powiem Wam, że już doszły mi te i-nails black line i... i jestem zachwycona. Kamuflaż przepiękny, świetny french wychodzi Budujący i nabłyszczający też ok, chociaż gęsty jest naprawdę mega gęsty więc mam zamiar dokupić jeszcze jednofazówkę. Co prawda dopiero drugi dzień te żele "mam na sobie", ale absolutnie się nic nie dzieje. Łatwo się nakłada, fajnie się poziomują. A nabłyszczacz to po prostu rewelacja!

  24. #474
    Wczytuje się Avatar Robaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    okolice Włocławka
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    dziewczyny ja używam produktów silcare i exfashion
    powód taki że mam do nich dobry dostęp sklepy mam pod nosem ,a z allegro jakoś nie jestem przekonana bo kupiłam zestaw startowy z simply nails żele nie były trwałe w porównaniu z tymi co teraz używam to tamte były jak piórka takie słabe tak poza tym była reszta ok ale mam problem z lampą powoli przepalają się żarówki a nowe zakupione po włożeniu i zapaleniu mrygają i robią sie iskierki takie malutkie nie wiem od czego? miały być dobre proszę o pomoc

  25. #475
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    do niektórych lamp można wsadzać wyłącznie żarówki tej samej firmy co lampa. Jaką masz tą lampę? Może moc jest inna czy coś...

    Co do żeli- mam dalej (ok tygodnia) i-nails na pazurach-jest ok- nie ma powietrza, ale: jakby się barwią troszkę- trzeba spiłować powierzchnię żeby usunąć zabarwienia, jeden paznokieć najdłuższy (mam wszystkie rodzaje długości i wzory na paurach;p) pękł w połowie równo 3 mm pod linią uśmiechu i nawet nie wiem kiedy to się stało, ale boli- dziś spiłowałam i zalałam-po 5 h znowu to samo, być może źle nakleiłam tipsa.
    Jedna sprawa mnie dziwi- nie ma powietrza, ale są w środku takie jakby ryski(?) pod żelem białe nie wiadomo skąd, 3 dni temu się pojawiły.
    Fajnie się na nich pracuje- jednak na IBD builder było mi łatwiej niż na i-nails builder- może kwestia przyzwyczajenia.
    Zobaczymy co będzie dalej.

    Na dzień dzisiejszy oceniam żele i-nails black line tak:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jeśli komuś pomogę, to napiszę moją ocenę o IBD builder żel i extreme white gel oraz bonder:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Porównując dwie firmy: IBD- super żele, polecam, ale i-nails są tańsze, a generalnie są porównywalne w jakości wg moich obserwacji, ale muszę jeszcze poczekać, aby mieć 100% pewności co do ich trwałości (jakby miało być źle to już by było widać pierwsze objawy takie jak odchodzenie żelu, kruszenie itd a nie ma tego)

    Cena IBD (detaliczna) w miejscu produkcji wynosi za 56g 80 zł, a w PL 160-200zł
    Cena i-nails (detaliczna) w miejscu produkcji za 50g to 66 zł i tyle właśnie płacimy, bo produkcja jest w PL
    Porównując ceny możemy stwierdzić, iż nie są one mocno różniące się odliczając transport.
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 13-12-2010 o 15:23

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •