Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 151

Temat: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

  1. #101
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    hahaha te drapanie jakbym siebie i swojego faceta widziała On mi je wykorzystuje do celów drapania

  2. #102
    Totalna maniaczka Avatar hersa
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 026

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    mnie już od dłuższego czasu denerwuje reklama preparatu na ładne paznokcie. Nie jestem pewna co do nazwy, ale wydaje mi się że to capivit paznokcie z biotyną, reklama leci w tv i tam teksty że jakich to nie będziemy miały po tym przefantastycznych paznokci i na koniec pokazana fota z mega przedłużonym łożyskiem, łożysko jest tak przedłużone, że aż wychodzi za opuszek jakby pazury dopiero co były dopełniane po miesięcznym odroście bez podciągania końcówki frencza (chyba wiecie o co mi chodzi ) Może jak zacznę brać te tabsy to nie będę musiała żelować pazurów, łożysko samo mi sie za palec przedłuży...
    sorry, musiałam się wygadać drażni mnie takie "ogłupianie" potencjalnego klienta.

  3. #103
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    też tego nie lubię...



  4. #104
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    widziałam tą reklamę hihi najlepsze było to że mąż mi powiedział "A Ty co tak nos do kineskopu przykleiłaś".

  5. #105
    Kosmetyczka Avatar lirene21
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lublin
    Postów
    434

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Czy macie może coś takiego że jadąc pociągiem, tramwajem, autobusem lub przebywając w miejscach publicznych, pierwsze na co patrzycie u kobiet to paznokcie ?

    ---------- Dodano o godzinie 00:00 ---------- Poprzedni post był napisany Wczoraj o godzinie 23:26 ----------

    ja może w zawodzie nie siedzę ale ostatnio tak mam aż się sobie dziwie
    ja tak mam nie musza byc akrylowe czy zelowe ale podstawa to zadbane paznokcie i dlonie. ogromna uwage zwracam na dlonie u faceta

  6. #106
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja ostatnio w autobusie tak kukałam kobitce na paznokcie , ze az sie przesiadła
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  7. #107
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja tez zwracam uwage szczegolnie jak widze ze ktos ma przedłużone ,patrze jaka budowa itd.
    A niedługo już zaczne zabiegac o klientki i tak to przezywam ze sni mi sie codziennie coś z pazurami zwiazanego
    Wypysia

  8. #108
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    jejku to widzę ze nie jestem sama ja tez tak mam ze patrze na pazurki, obczajam wzorek , budowe...mam hopla na tym punkcie

  9. #109
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    No ja też tak czytam i czytam i też widzę że sama nie jestem

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  10. #110
    Nałogowiec Avatar zlotko87
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    651

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    To chyba wszystkie albo prawie wszystkie stylistki tak mają. Ja też oczywiście obserwuję i na ulicy i w telewizji. Zboczenie zawodowe jak nic.

  11. #111
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    No to dolacze do was. Ja ostatnio siedze u lekarza i widze babka kolo mnie siedzi i widze ze ma zrobione pazurki, no to ja dyskretnie zaczynam obczajac jej pazurki(zeby babka sie nie skapnela)I widze ze ma zrobionego frencha z perfekcyjna linia usmiechu(jakby od szablonu), prostakatne z zaokragona koncowka i najwazniejsza rzecz to brak krzywej C (prosciusienkie jak od linijki). I sie zorientowalam ze to sa pazurki robione u chinczykow, ktore nie sa wcale tanie, bo kosztuja ok 50 Euro. Normalnie nie moglam juz dluzej wysiedziec kolo niej i nie powiedziec jej czegos na temat jej paznokci (ale na szczescie zostala wezwana do gabinetu) bo mnie szlag powoli trafial a moje serce zaczynalo ryczec o pomste do nieba. Dziewczyny mieszkajace w Niemczech wiedza o czym mowie a inne musza to sobie wyobrazic. Wiec schorzenie zawodowe tez mam.

  12. #112
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Dołańczam się do waszych wypowiedzi, ja również zwracam uwagę na inne paznokcie, obsesja na tym punkcie

  13. #113
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    To jest wyższe od nas.. My nad tym nie panujemy Masakra! Ale jak zobaczymy coś fajnego to można to potem wykorzystać na pazurkach

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  14. #114
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    tosiaczku dokladnie jak najbardziej mozna podgladnac ladny wzorek
    eh a z tymi plaskimi pazurkami itp to tez czesto widuje je u dziewczyn..czesto same sb robia tak na odwal sie i chwala sie jakby mialy złoto na paznokciach ..nie to ze tak krytykuje ale no bez przesady .jak widze ze sa wogule bez zasad zrobione to mnie cos bierze jak sie tak chwala..mozna ale nie do przesady

  15. #115
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja nie mogę patrzec jak jest fajna kobietka,zadbana a ręce az krzyczą ,żeby sie nimi zając,bo skórki jak u nosorożca i jeszcze pozadzierane,za paznokciami niezbyt czysto i skóra na rękach spękana i sucha.a fuj ! az się prosi ,żeby ją zabrac na "warsztat"
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  16. #116
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    dokladnie w koncu zadbane dlonie i oaznokcie to wizytowka kobiety nie tylko zadbana twarz i ubior...mozna sporo kobiet znalezc z tym problemem

  17. #117
    Molestantka klawiatury Avatar rudzielec
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Kiedyś SZCZECINEK, teraz Boston;)
    Postów
    1 735

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    ja tez tak mam, nie bede oryginalna ale najbardziej to jak ogladam przypadkowe zdjecia na nk takich dziewuszek mocno wytapetowanych doczepiona kita, makijaz powieki to az po same czolo itd...i maja takie meeega tipsiaki przyczepione same biale cos jak jola rutowicz...albo maja paluchy jak flinston takie poobgryzane ale wiecie mini i kolczyk w brzuchu musi byc
    SKORO JESTEŚMY TYM, CO JEMY
    TO NIEZŁE ZE MNIE CIACHO

  18. #118
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja to dyskretnie tez przyczepiam wzrok do paznokci, ale mam tez jeszcze cos.... Jak siedzi ktos na przeciwko mnie to gapie sie perfidnie na brwi i je analizuje, potem sie otrzasam i sie zastanawiam jakie to nie przyjemne takie wgapianie....

  19. #119
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    hihihi weronisia dobre dobre

    ---------- Dodano o godzinie 16:40 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:36 ----------

    ja na pazurki wgapiam sie ze masakra:-) i na to jak ktos ma umalowane oczy:-)cienie, kreski itp:-)a jezeli chodzi o brud za paznokciami to jesssssu ....nie chce tego komentowac:-)

  20. #120
    Rozkręcanko Avatar Luthvian
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    81

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Dłonie są wizytówką i wiele po ich stanie czy stanie paznokci można by powiedzieć o człowieku.
    Ja osobiście łapie się na tym że w sklepie, autobusie, szkole wszędzie gdzie to możliwe patrze na dłonie i paznokcie.
    Ostatnio może to głupio zabrzmi złapałam się na tym że w autobusie patrzyłam na kobietę siedzącą do mnie przodem (na tych poczwórnych siedzeniach) i w głowie układałam zabiegi że tu by się przydała henna i regulacja bo ma paskudne brwi, skóra twarzy zwiodczała nie odżywiona itd.
    Ale to przychodzi samo nie kontrolowane

  21. #121
    No to..wpadłam Avatar MalaMi280783
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    261

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    uf więc jestem normalna jednak bo Wy też tak macie
    pazurki oj ja to w myślach ludkom wzorki zmieniam na pazurach tu bym dodała tam domalowała i aż wiecie mam taką ochotę chwycić łapencję ofiary i przylookać w zbliżeniu co ona tam ma narobione hehe i te płaskie paznokcie Boshhhe patrzysz i nie grzmisz Brrrrrr
    też ludkom brwi dorabiam (w myślach) regulację henne zabiegi ech

    nawet do siostry na Wigilie przypaliłam, że sama sobie brwi majstrowała a jak potwierdziła to się pokapowałam co ja wygaduje i ugryzłam się w jęzor na końcu którego już miałam że... widać, że sama robiła aaaa na Wigilii Masakra!

  22. #122
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Ja mam to samo wszedzie patrze na paznokcie ,a z racji ze pracuje w szpitalu gdzie,,naprawiaja ,,kolana wiec pacjeci maja gole stopy czasami to az mnie w brzuchu skreca,fakt sa to starsi ludzie ale tak zaniedbane stopy i paznokcie musialy juz byc jeszcze w mlodym wieku.W lato jak jest cieplo to tez lukam i kilka razy spotkalam kobitki z panokciami u stop tak dlugimi ze szok.

  23. #123
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Też tak mam - jak tylko rzuci mi się w oczy pazurek "zrobiony" to się gapię Ostatnio oglądałam aparat w sklepie i kobitka miała zrobione pazurki, ale płaskie, więc naliczyłam kilka pękniętnych w okolicy stresu. Nawet mój zauważył że jej łapcie zlustrowałam

  24. #124
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    U mnie w pracy sa dwie dziewczyny,ostatnio znowu na kawie siedzialy i dyskutowaly jakie to maja piekne pazurki itd.Pazurki plaskie z linia usmiechu prawie prosta,oczywiscie brak covera .Tak mnie korcilo zeby zapytac czy moge zobaczyc ale jakos narazie siedze cicho.

  25. #125
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Pazurkowe zboczenie zawodowe :)

    Cytat Napisał RoksiSK Zobacz post
    Też tak mam - jak tylko rzuci mi się w oczy pazurek "zrobiony" to się gapię Ostatnio oglądałam aparat w sklepie i kobitka miała zrobione pazurki, ale płaskie, więc naliczyłam kilka pękniętnych w okolicy stresu. Nawet mój zauważył że jej łapcie zlustrowałam
    Moj chlopak jak widzi ze sie komus tak przypatruje to mnie odciaga zebysmy poszli... bo mowi ze głupio.. e tam głupio hahah

    ________________________________________


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pazurkowe spotkanka i szkolenia
    By czarus in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 62
    Ostatni post / autor: 10-03-2010, 15:24
  2. Choroby zawodowe - moja prośba
    By kingaaa in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 14-07-2009, 21:30
  3. Warsztaty Pazurkowe Pajęczno
    By centerbeauty in forum Archiwum warsztatów
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 07-07-2009, 10:28

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •