Pokaż wyniki 1 do 25 z 198

Temat: Lumpeksiki:)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    ja też lubię czasami pobuszowac, kiedyś nawet pracowałam w lumpie i powiem Wam że wtedy było najlepiej przy dostawie towaru wszystkie fajne ciuszki wybierałam pierwsza
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  2. #2
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    ja ubóstwiam lumpeksiki. od nieadawna ale wciągneły mnie na maksa. mam taki jeded swój ulubiony gdzie w pn jest po 6zł nowy towar-cena za sztukę- super rzeczy można znależć ale prawda jest taka , że o 9 otwierają i trzeba już być , bo potem cięzko
    we wt po 3 zł(ten z pn) a w środę po 1 zł i potem od nowa czw po 6 pt po 3 i sb po 1zł. normalnie zawsze stamtąd z reklamówą wychodzę. dużo nakupiłam zasłon, prześcieradeł, poszeweczek, ręczników, i ciuszki dziecięce są tak śliczne.....że mimo iz nie mam jeszcze dziaciaczków to na parę sukieneczek się skusiłam ;p

  3. #3
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    przejrzyjcie sobie stronkę
    TomiTex Hurtownia Odzieży Używanej

    ja tam baaaaardzo dużo kupije, a dla Dominiki to wszystko prócz majtek rajstop i bucików... tak to wiele rzezcy. teraz jestm na zajęciach i właśnie hakuję ale jak zajade do domu (tak około17) to zrobię kilka fotek ciuchów z tego kiermasz... bo tak się ten lump nazywa...

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar Anna Otkińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Mrągowo
    Postów
    244

    Domyślnie

    ja też lubię lumpeksiki choc dziedzi nie dają pobuszować, najwięcej dzieciom kupuje
    natomiast nigdy nie kupuję z lumeksów bielizny i butów mam jakoś wstęt
    Zapraszam na mojego bloga

  5. #5
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Ja od dawna się już wybieram, bo jest u nas jeden taki sklep z super ciuszkami ale przerażają mnie ludzie, którzy się strasznie pchają a niekiedy nawet wyrywają sobie ubrania

    Moja mama kupiła ostatnio właśnie w ciuchu dla mojej siostry bluzeczkę athmosfere to jej zabrałam hihi

  6. #6
    Weteran Avatar madzialena
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Jastrzębie Zdrój
    Postów
    1 220

    Domyślnie

    ja mam taki swój lumpeksik ukochany w którym zawsze znajduje nowe ciuchy z anglii.. z metkami marks and spencer, george, roxy, atmosphere, new look
    Kocham mojego 'Grosika'
    I forum
    miłośniczka akrylu

  7. #7
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    wiecie co... aleście mnie zrobiły z tym tematem... ja to jestem naprawde jakaś psychocznie nienormalna po tym jak wam odpisłam oczywiście nie mogłam utrzymać dupy na miejscu i postanowiłąm iśc na kiemasz... zamiast (JA- matka polka, matka karmiąca) jechać do domu to mnie się na kiermasz upatrzylo. a wszyskto przez was mogłam się wstrzymać jeszcze tydzięń, bo włąśnie z atydzien jest nowa dostawa... ale po co zdając sobie sprawę z tego ze będą same resztki o ochłapy to i tak polazłam oto mój łup na tym kiermaszu jest o tyle fajnie ze rzeczy nie sa już wycenione ale na wagę i ile co zaważy tyle sie płaci, a kilogram kosztuje 46zł więc powiem tylko tyle że dres kosztował mnie 0,386kgx46kg=17,76 a jak widać na dołączonym obrazku dres jest z H&M i jest nowy bo została przy nim plastikowa metka, bo papierowe ściągają jak coś jest niowe oprócz tego dołączam zakupy dla Dominiki i rachunek- tylko się nie przewróćcie:

    zaraz jeszcze zrobię oare fotek ciuchów z tego kiermaszu i wam wrzuce...

  8. #8
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    woszczurku tylko tu na nas nie zganiaj niemożliwa jesteś
    a zakupy super

  9. #9
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    a ja jutro sobie polatam po tych ichnych sklepikach,ale lepiej zebym nic nie znalazla bo musze kuferek zamowic

  10. #10
    Debiutantka ban
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    ja czasami tez tam kupuje ;d

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Lumpeksiki:)

    Właściwie tylko dwa razy udało mi się znaleźć coś odpowiedniego w lumpeksie - raz był to 'eksluzywny' lumpeks i kupiłam tam bardzo ładną bluzeczkę, a raz to było przebranie na imprezę więc nie wiem czy się liczy ;D.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •