piekne monroe dziewczynki
ja sie zastanawiam jak wam wychodza monroe ze szpicow... przeciez monroe ma linie boczna schodząca w doł troche a nie na prosto jak przy szpicu?
fajny ksztalt ja jednak nadal zakochana pipowoale musze kiedys zrobic monroe'a
![]()










Odpowiedź z Cytatem
