piekne monroe dziewczynki

ja sie zastanawiam jak wam wychodza monroe ze szpicow... przeciez monroe ma linie boczna schodząca w doł troche a nie na prosto jak przy szpicu?

fajny ksztalt ja jednak nadal zakochana pipowo ale musze kiedys zrobic monroe'a