Strona 211 z 230 PierwszyPierwszy ... 111161201207208209210211212213214215221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 5 251 do 5 275 z 5740

Temat: Witam wszystkich

  1. #5251
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Dzień dobry,
    mam na imię Dorota, mam 22 lata. Aktualnie jestem w trakcie robienia kursu stylizacji paznokci.
    trafiłam tu przez przypadek i mnie wciągnęło dużo można się tu nauczyć
    Pozdrawiam

  2. #5252
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkichSama juz dawno nie zagladalam.Czas nadrobic zaleglosci.

  3. #5253
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć! Ja jestem amatorką artystycznego zdobienia paznokci metodą akrylową - samouk zamierzam od lutego rozpocząć kurs w tym kierunku a następnie żelami uv

  4. #5254
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witajcie. Jestem Renata i zaczynam przygodę ze zdobieniem paznokci od pierwszego kursu, który zaczął się w tamtym tygodniu. Trafiłam na forum, żeby się nauczyć, zainspirować, zachwycić.

  5. #5255
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Nai Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie wszystkie forumowiczki. Jestem Agnieszka, mam 21 lat. Amatorsko (jak na razie) interesuję się manicure'm hybrydowym, wcześniej trochę kombinowałam z żelowym. Nie posiadam jeszcze żadnych kursów, ale mam w planach zrobienie ich w najbliższej przyszłości.
    Jestem samoukiem, mam w domu najpotrzebniejsze akcesoria do zrobienia hybryd i co jakiś czas sobie je po prostu robię. Metodą prób i błędów uczę się, a w późniejszym czasie wezmę się za profesjonalne kursy, bo sprawia mi to ogromną frajdę.

  6. #5256
    Kosmetolog
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam Wszystkich !
    Mam na imie Asia- mieszkam jak i tworze w Trojmiescie Z wyksztalcenia jestem mgr kosmetologi, ale moja najwieksza pasja jest stylizacja rzes, ktora sie zajmuje od 5 lat !. Ciagle sie doszkalam, szukam nowinek, ciekawostek Super ze dolaczylam do forum !
    Do szybkiego uslyszenia !
    Buziaki

  7. #5257
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich!
    Mam na imię Paulina, 28 lat. Nie zajmuję się stylizacją paznokci zawodowo. Czasami lubię zrobić sobie hybrydy Na forum trafiłam szukając metod zdobienia hybryd .

  8. #5258
    Debiutantka Avatar Ewelinadrozna
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Różyca
    Postów
    1

    Fas Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie

    po kilku tygodniach śledzenia postów postanowiłam dołączyć do zacnego grona użytkowniczek forum

  9. #5259
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam, mam na imię Magda i 39 lat.
    Jak to bywało już wcześniej w moim życiu w innych sprawach, pewnego dnia obudziłam się z myślą..... chcę malować paznokcie sama. Drugiego dnia byłam już po zapoznaniu się z wieloma artykułami, filmikami i forami w temacie. Trzeciego dnia uznałam, że dam radę, odwiedziłam hurtownię niedaleko miejsca w którym mieszkam i dokonałam wszystkich niezbędnych zakupów.
    Ponieważ od dawna korzystałam z usług manicure do tego obejrzałam masę filmików na YouTube, pokusiłam się o zrobienie hybrydy i odnowy żelu. Na kurs wybiorę się jak znajdę czas.

    Na forum szukam wiadomości i inspiracji, jestem na etapie czytania, pytań jeszcze nie zadaję

    Pozdrawiam serdecznie
    Magda

  10. #5260

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam serdecznie!
    Od dwóch lat prowadzę swój gabinet podologiczny. Specjalizuję się tylko w tej dziedzinie i mam nadzieję, że będę mógł się dzielić swoją wiedzą z Wami
    Pozdrawiam!

  11. #5261
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam i o zdrowie pytam

  12. #5262
    Debiutantka Avatar violiza
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim, miło Was poznać

  13. #5263
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam grono forumowiczow

    Jestem Edyta, Smerfeta wolaja na mnie od urodzenia stad Nick
    Mam 25lat, jestem szczesliwa mama 1,5rocznego synka :-)
    Paznokciami kiedys probowalam sie zajac, jednak przez brak czasu i dostatecznych funduszy zeby zaopatrzyc sie w lepsze gatunkowo zele i przybory, zniechecilo mnie do dalszej pracy -zapowietrzenia, odpadanie paznokci na drugi dzien itp.... Teraz jednak po ladnych kilku latach wrocilam ze zdwojona sila ukonczylam kurs teraz tylko praktyka, praktyka i... I zglebianie tajemnic i bardzo cennych rad, ktore znajduja sie na tym forum

    Pozdrawiam wszystkich :-)

  14. #5264
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim! mam na imię Kamila, mam 22 lata, kształcę się w na kierunku kosmetologia. Oprócz tego zajmuję się stylizacją rzęs (narazie przedłużanie 1:1), ale planuję robić więcej kursów w tym kierunku, interesują mnie metody objętościowe aktualnie próbuję też zająć się paznokciami, dlatego narazie na sobie testuję różne żele, zobaczymy co z tego wyjdzie i na forum trafiłam też właśnie z tego powodu, jestem jeszcze na etapie czytania i dowiadywania się, dlatego mam nadzieję, że uda mi się skorzystać na doświadczeniu innych Dziewczyn pozdrawiam Was

  15. #5265
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    chciał powiedziec ze jestem tu od niedawna i czytam wasze doswiadczenia w stylizacji paznokci ,
    niedawno zakupiłam sprzet do robienia pazurków
    w tym zakupiłam żele brokatowe o pięknych kolorach czy ktos z was moze mi podsunąc kilka pomysłow na wykorzystanie ich ,czy te żele po nałożeniu na tipsa równiez sie utwrdza
    bede wdzięczna za każda rade i wskazówke
    pozdrawiam magnolia22

  16. #5266
    Wczytuje się Avatar dotlashes
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszystkich serdecznie! Mam na imię Żaneta. Niedawno rozpoczęłam swoją rzęsową przygodę Pozdrawiam

  17. #5267
    Debiutantka Avatar aneccka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Turek
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Czeeeść z tej strony Ania Mam 20 lat i w sumie dopiero zaczynam zabawę z profesjonalną stylizacją paznokci. Zamierzam w niedalekim czasie wybrać się na kurs, a potem starać się o dofinansowanie na swój mobilny salon
    Cieszę się, że tu trafiłam - z tego co widzę wielu ciekawych rzeczy mogę się tutaj nauczyć.
    Pozdrawiam, Anula!

  18. #5268

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hejka!

  19. #5269

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    hejka jestem tutaj bo chcę się dowiedzieć czegoś o paznokciach bo chciał bym zrobić dziewczynie niespodziankę i jej pomalować ;D

  20. #5270

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć wszystkim w ten piękny i słoneczny dzień!

  21. #5271

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Hej! Mam na imię Marianna i od roku zajmuję się paznokietkami! Mam nadzieję że dużo się tu nauczę i poznam wiele ciekawych osób!

  22. #5272

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam użytkowniczki. Jestem Paulina, pochodzę z Radomia i mam 21 lat. Pozdrawiam.

  23. #5273
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć, Mam na imię Ola i paznokcie robie od niedawna . Głównie sobie mam do was szybkie pytanie wie któraas moze jaki to jest kolor akrylu ? bo baaaardzo mi sie podoba !

  24. #5274
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Witam wszyskich serdecznie na imie mam Agnieszka i paznokcie robie od paru lat ale tyko sobie w czerwcu mam nadzieje zrobic profesionalny kurs i zaczac przygode z tym pieknym zawodem.

  25. #5275

    Domyślnie Odp: Witam wszystkich

    Cześć jestem Anna, mam 26 lat, kosmetyczka z Poznania

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 10 users browsing this thread. (0 members and 10 guests)

Podobne wątki

  1. Mój pierwszy raz
    By Kamis in forum Ploteczki
    Odpowiedzi: 709
    Ostatni post / autor: 26-04-2018, 09:16

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •