sliczne kwiatuszki![]()
Boskie te kwiatuchy super!
Oto moje próby akrylowych kwiatuszków.Oceniajcie jak mi poszło![]()
Próby ? Bardzo bardzo ładneNo zdolniacha z Ciebie koleżanko
może mnie zarazisz
![]()
Dziękuję.Nie należę do zdolnych ale jestem strasznie uparta w tym co robię.Będę ćwiczyć aż dojde do wprawy
kasiasssss ja nie wiem czy moje akrylki i liquid jest godny polecenia ale kupiłam to wszystko u DR tak na próbę
Akrylki możesz tam juz zakupić w małych ilościach za 3zł i do tego liqud speed i do dzieła.
superstrasznie mi się podobają
![]()
edit7715, liquid speed jest lepszy od normalnego? będę musiała kiedyś kupić coś z DR, bo jeszcze nigdy tam nic nie zamawiałam
ja mam z DR akryle i jestem bardzo zadowolona z nichsą super.
![]()
kasiasssss na poczatek liquid, pedzelek koci jezyczek np 4, i kolorowe akrylki
polecam akrylki ra nails i tej samej firmy liquid, drogie nie sa i bardzo fajnie sie na nich pracuje, sa bardzo plastyczne i fajnie sie nimi kwiatuszki modeluje prawie jak w plastelinie, do akryli kolorowych od DR mam uraz bo strasznie niektore kolorki sie krystalizuja i na te ktore ja trafilam sa czesciowo transparentnedo kwiatkow nadawaly sie dopiero po dodaniu bialego akrylu
edit bardzo ladne poczatkistraraj sie bardziej platki rozklepac zeby zlobienia po pedzelku bylo widac i bedzie git
![]()
Ja też mam kilka kolorowych akryli z DR i czarny np. jest jak smoła, lepi się do pędzelka i strasznie brudzi, reszta kolorków jest ok.
ale włąśnie czarny akryl ma to do siebie... nieważne ja jakiej by był firmy![]()
tu się można dużo dowiedzieć![]()
akrylki i liquid kupuje u dystrybutora euro ale mozna tez kupic bezposrednio na stronie ra RANAILS
za 6g akrylek 10zl to nie duzo a liquid 118ml kosztuje 40zl, jak narazie kolorowka ra mi najbardziej odpowiada z tych tanszych akryli![]()
popieram przedmówczynie![]()
jakie piękne te wszystkie kwiatki, też zaczynam powoli kombinować coś podobnego
czy wy pokrywacie kwiatki żelem nabłyszczającym lub lakierem dla połysku? czy nie?
probowalam zrobic szpic z akrylu a przy okazji cwiczylam kwiatki
kwiatki superanckie![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)