ja robie pazurki ponad 5 lat bez przerwy,tak jak zawsze uzywam kremu do rak,oliwki do pazurkow i jest ok
ja robie pazurki ponad 5 lat bez przerwy,tak jak zawsze uzywam kremu do rak,oliwki do pazurkow i jest ok
wszystkie marzenia sie spelniaja
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)