Pokaż wyniki 1 do 25 z 1549

Temat: Opinie o produktach Mistero Milano

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    ja tez jestem ciekawa kolorow coverkow akrylowych i zelowych jak i tego czy w pelni kryja
    z gory dziekuje za odpowiedz

  2. #2
    Przedstawiciel Mistero Milano Avatar Alicja Chrzanowska
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    326

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    1.Jak już słusznie niektóre Panie zauważyły są to produkty całkowicie bez kwasowe

    2.W znacznym stopniu to czy żele pieką zależy od tego jak zostały one położone. Jeżeli nałożone są poprawnie dyskomfort w postaci pieczenia jest znikomy bądź w ogóle nie odczuwalny.

    3.Oczywiście wszystkie żele konstrukcyjne jednofazowe czy trzyfazowe nadają się do budowania na formie. Proszę zwrócić uwagę na bardzo gęsty ŻEL KONSTRUKCYJNY BIAŁY FORTE MisteroMilano - Żel konstrukcyjny biały FORTE, który także przeznaczony jest do pracy na szablonie. Odnośnie sztyletów zachęcamy do stosowania szablonów MISTERO MILANO, które w przeciwieństwie do innych szablonów znajdujących się na rynku, umożliwiają ponadstandardową długość stylizacji (10).

    4.Najprościej ujmując LINIĘ GEL STANDARD tworzą trzy podstawowe żele przeznaczone do szybkiej i łatwej stylizacji. Tę linię proponujemy dla mniej wprawionych stylistów. LINIA GEL ESPERTO natomiast przeznaczona jest do wykonania skomplikowanych technicznie stylizacji. Styliści, mający większe doświadczenie dobierają według swoich potrzeb odpowiednie produkty. Należy jednak pamiętać, że żele tych linii można ze sobą łączyć.

    5.LINIA GEL ESPERTO posiada dwa covery. ŻEL COVER RÓŻOWY UNIVERSALE o zimnym odcieniu i ŻEL COVER BEŻOWY UNIVERSALE o ciepłym odcieniu. Oba covery są całkowicie kyjące. Jeżeli chodzi o polimery (akryle) to w ofercie Mistero Milano posiadamy trzy Covery. Polimer Cover Różowy Standard i Polimer Cover Beżowy Standard są w pełni kryjące, natomiast Polimer Cover Różowy Medio to akryl półprzeźroczysty.

    6.Wszystkie żele nawierzchniowe marki MISTERO MILANO posiadają warstwę dyspersyjną. Wyjątek stanowi ŻEL NAWIERZCHNIOWY TOP CRISTALLO, który nie posiada warstwy dyspersyjnej.

    Niestety w tym momencie nie dysponujemy zdjęciami "wnętrza" słoiczka ale postaramy się dostarczyć Paniom takie w najbliższym czasie

    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja Chrzanowska



  3. #3

    Domyślnie Odp: Kto zna żele MISTERO MILANO???

    no to ja sie wypowiem jak mi sie pracowalo na tych roduktach bo jestem siwezo po warsztatach mistero milano
    generalnie jestem bardzo zadowolona zaczne moze od zeli

    w przypadku tej firmy jest calkowicie na odwrot bo normalnie zele jednofazowe to u nich 3-fazowe (bo wykonujemy nimi wszystkie 3 fazy) a zele ktore normalnie sa 3-fazowymi u nich sa to jednofazowki (bo sluza do wykonania tlyko i wylacznie jednej faz stylizacji) zazanczam ze wypowiadam sie tlyko na temat tych ktorych sama uzywalam
    Zel 3-fazowy konstrukcyjny Esperto - dla mnie po prostu mistrozstwo świata, zel jest tak idealnie gesty ze mimo dosc sporego ciepla jake panowalo w sali caly dzien nie zmienil on ani troche swej konsystencji, na koniec warsztatow odkrecilam go i odwrocilam do gory nogami - zel ani drgnal ! nie odczulam zeby zel ten piekl choc niektore dziewczyny narzekaly ale wydaje mi sie ze to wina polozenia zbyt grubej warstwy. jest to zel DOSKONALY na forme spokojnie mozna uksztaltowac sztylecik czy co tam tylko sie chce
    Zel cover bezowy Universale - maja w lini jeszcze rozowy choc osobiscie nie przpadam za rozowmi coverami... bezowy jest boski, odcien piekny i bardzo naturalny, bardzo ladnie kryje a co najwazniejsze ! nie splywa @ nie spotkalam sie jeszcze zeby zel tak "siedzial" na paznokciu, mozna ksztaltowac linie usmiechu nawet dosc dlugo wbrew pozorom bo w opakowaniu zel ten jest raczej sredniogesty, goraco POLECAM
    Zel konstrukcyjny bialy Forte - zaczne ze zawsze robilam panzokcie frenchowe zelami rzadkimi, mozna powiedziec ze bylam wrogiem gestych zeli - do dzis az sprobowalam bialego forte. w opakowaniu mega gesty ale po nabraniu na pedzelek juz nieco mniej, bardzo fajnie naklada sie na paznokiec, latwo ksztaltuje sie linie usmiechu i co mnie zaskoczylo przy tej gestosci bardzo fajnie sam sie poziomuje tak wiec nie powstaja zadne smugi, grudki i przeswity pokochalam ten zel a i biel jest piekna
    zel nawierzchniowy Top Transparente - nie przypadl mi do gustu poniewaz jest to zel ktory po utwardzeniu wymaga przemycia warstwy dyspersyjnej takze jak dla mnie to tragedia i utrudnienie a ponadto trzeba sobie ladnie wycyrklowac jaka jego ilosc nalozyc po przy zbyt malej paznokcie traca blask itrzeba nablyszczac na nowo, zawsze bylam nauczona do zeli w pedzelku
    Zel nawierzchniowy Top Cristallo - zel nablyszcczajacy w pedzelku bez warstwy dyspersyjnej, no jak dla mnie bardzo fajny i ladnie blyszczy

    AKRYLE

    no wiec liquidy nie smierdza
    akryle w polaczeniu z liquidem sa baaaaaaardzo plastczne, w zyciu nie pracowalam jeszcze na tak fajnym akrylu
    Polimer bialy Standard - bardzo ladna biel !
    Polimer przezroczysty Esperto - clear jak clear
    Polimer coer bezowy Standard - zarabiscie kryje, fajny cieply odcien, naturalny kolorek,
    uzywalam na warsztatach monomer delicate czyli tego wolniejszego a i tak czas zastyganai akrylu wg mnie jest bardzo szybki monomeru forte niestety nie wyprobowalam wiec nie moge porownac

    firma mistero milano posiada ponadto fajny plyn do susuwania skorek o konsystencji troche galaretkowatej, naprawde bardzo fajny i super odsuwa sie po nim skorki, nalezy jednak pamietac ze zmeinia on pH plytki i nalezy przed rozpoczeciem stylizacji polecic klientce umyc dlonie, badz jesli nie ma takiej mozliwosci zmyc preparat dokladnie wacikiem nasaczonym np plynem do dezynfekcji
    oliwka do skorek lagodzaco kojaca - supe pachnie, chpc nie podoba mi sie oliwki MM maja sztywne pedzelki

    chyba to na tyle co mialam do powiedzenia




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [05.09.2010 Kielce] Pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 09-09-2010, 17:07
  2. [Konkurs] Mistero Milano na wakacjach
    By Alicja Chrzanowska in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 270
    Ostatni post / autor: 08-09-2010, 17:26
  3. [Wyniki Konkursu] Mistero Milano Na Wakacjach
    By Kamis in forum Konkursy Zdobienia Paznokci
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-08-2010, 17:58
  4. [26.07.2010 Piła] Bezpłatny pokaz Mistero Milano
    By Alicja Chrzanowska in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 07-07-2010, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •