Pokaż wyniki 1 do 25 z 296

Temat: Ibd

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał nadiuszka Zobacz post
    Hura! mam oryginalny żelik! dziękuję MARKOS
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej


    Cytat Napisał Cataleya 1981 Zobacz post
    Mar-kos to teraz ja pomęczę
    Na filmiku instruktażowym hybryd IBD podane jest, że należy utwardzać je w lampie LED lub UV.
    Pytanie 1: Rozumiem że do hybryd IBD mozna użyć zarówno lampy LED jak i UV ?
    Pytanie 2: Jak z pozostałymi produktami (bonder, zele clear, builder, white, pink itp) - czy one tylko w lampie UV czy również LED ?

    Pytam bo nastawiam się na system led do hybryd i fajnie jakbym i żele mogla w ledzie utwardzać.

    Pytanie 3: na stronie internetowej macie w sprzedaży lampę UV LED Diamond 30W. Czy nadaje się ona zarówno do żeli IBD jak i Just Gel Polish ?
    Proszę śmiało pytać i już odpowiadam na pytania.

    Odp. 1 Just Gel Polish utwardza się w lampach LED w 30s oraz w lampach UV 3 minuty. Są to jednak zalecenia producenta i czas należy wyczuć samemu, na naszych lampach szkoleniowych w UV "robią się" w 2 minuty.

    Odp. 2 i 3 Poza lakierami hybrydowymi, żaden z produktów IBD nie powinien utwardzać się w lampach LED.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  2. #2
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał mar-kos Zobacz post
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej
    jestem już 5 lat i się nie zapowiada żadna zdrada macie mnie w stałych klientach obkupię się na targach bo lubię promocje


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  3. #3
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał mar-kos Zobacz post
    Cieszy nas to bardzo, mamy nadzieję, że zostaniesz z marką IBD na dłużej




    Proszę śmiało pytać i już odpowiadam na pytania.

    Odp. 1 Just Gel Polish utwardza się w lampach LED w 30s oraz w lampach UV 3 minuty. Są to jednak zalecenia producenta i czas należy wyczuć samemu, na naszych lampach szkoleniowych w UV "robią się" w 2 minuty.

    Odp. 2 i 3 Poza lakierami hybrydowymi, żaden z produktów IBD nie powinien utwardzać się w lampach LED.
    Jest IBD Builder Gel który można utwardzać w lampie LED.

  4. #4
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał agnieszka-nails Zobacz post
    Hej, dziś miałam klientkę na zwykły manicure i pyta się czy mam taki żel IBD utwardzany w lampie który nakłada się na zwykły lakier do paznokci wkłada do lampy i paznokcie są od razu suche w dodatku zmywa się zwykłym zmywaczem. Pytałam czy może jednak chodzi o hybrydę a ona, że właśnie nie. Wiecie może coś na ten temat? Była bym wdzięczna

    UV Top Coat utwardza się w lampie, schodzi nieco ciężej niż zwykły top coat.


    Cytat Napisał Dydola Zobacz post
    Jest IBD Builder Gel który można utwardzać w lampie LED.


    Nie zaleca się stosowania lamp LED przy żadnym produkcie IBD oprócz lakierów hybrydowych. Na obrazku zaznaczyłem najważniejsze informacje z opakowania żelu o którym Pani wspomniała.
    Być może ten żel faktycznie utwardza się w Pani lampie LED, co jest spowodowane emisją światła pod którą utwardza się żel, ale z pewnością nie jest to czas 30s który jest standardem dla LED'ów.
    Utwardzanie w lampie LED nie daje gwarancji poprawnego utwardzenie żelu, może się zdarzyć, że żel utwardził się tylko z wierzchu,

    Może chodzi o żel IBD clear gel? Tutaj producent zaleca utwardzania w 30s, ale również w lampie UV.
    Zazwyczaj, żele LED'owe są po prostu rzadkie co ułatwia utwardzanie.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

  5. #5
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Ibd

    Produkują już Buildery do Ledowych lamp, załączam obrazek i link do hurtowni.
    ibd LED/UV Builder Gel - Pink IV - 6 pack - 2oz / 56g each

  6. #6
    No to..wpadłam Avatar mar-kos
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: Ibd

    Cytat Napisał Dydola Zobacz post
    Produkują już Buildery do Ledowych lamp, załączam obrazek i link do hurtowni.
    ibd LED/UV Builder Gel - Pink IV - 6 pack - 2oz / 56g each
    Zgadza się, jednakże nie zostały one wprowadzone na szeroką skalę do obrotu w Europie ponieważ szkoleniowcy europejskiego dystrybutora uznali, że są złe i nie nadają się do wprowadzenia na rynek. Zostało sprzedanych kilkanaście sztuk bodajże w Belgii i 3/4 wróciło na reklamację.
    Być może ktoś gdzieś poza oficjalną dystrybucją sprowadza je, ale oficjalnie nie ma ich w sprzedaży w Europie.

    Jak tylko zostanie poprawiona formuła i będzie spełniać standardy IBD będzie ponownie w sprzedaży.

    Zostań fanką na facebook'u | Sprawdź naszą ofertę sklep.mar-kos.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •