Pokaż wyniki 1 do 25 z 39

Temat: ABC w Polsce

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Wczytuje się Avatar iwonalis
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    lomza
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    cena jeszcze nie taka straszna ,patrzac na korzysci jakie nam tu sissi2 opisala to chyba sie skusze,obecnie pracuje na nsi i nie narzekam ale rzezcywiscie dopoki sie nie przetestuje to nie ma co gdybacwiec za szkolonko

  2. #2
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Cytat Napisał iwonalis Zobacz post
    cena jeszcze nie taka straszna ,patrzac na korzysci jakie nam tu sissi2 opisala to chyba sie skusze,obecnie pracuje na nsi i nie narzekam ale rzezcywiscie dopoki sie nie przetestuje to nie ma co gdybacwiec za szkolonko
    radzę wypróbować żel do frencha impuls soft white (do metody przecieranej zatopiony w głębszych warstwach). Można wyrysować nim 5 palców i nic nie spłynie!

    jest jeszcze żel polar white- ale sposób jego nakładania najlepiej zobaczyć na jakimś pokazie, bo jest bardzo specyficzny. Lepiej nie zrażać się do produktu jesli nie umiemy go nałożyć. Jest za go MEGGGAAA wydajny. Jest to żel, który kładzie się na opracowany już paznokieć pod nabłyszczacz. Wyobraźcie sobie odnowę takie french! ściągamy tylko nabłyszczać razem z białym żelem , kładziemy na nowo biały polar white i nabłyszczacz. A kasujemy jak za normalną odnowę!.
    Warto dodać że żele nabłyszczające (a raczej powinnam napisać nawierzchniowe) mają również właściwości budujące. Dlatego odnowę można do ok 3 razy zrobić tylko tym nawierzchniowym! Tego nie nie ma w żadnym innym systemie!

  3. #3
    Nałogowiec Avatar czaplutka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    OK/DJG
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: ABC W Polsce.............

    Może i racja, że płaci się tu za jakość (no i skoro dziewczyny piszą, że w Niemczech są tańsze, to możliwe, że koszty transportu, a może i sprzedający narzucił sporą marżę - tu nie wiem), ale ja jak tylko przeczytałam pierwszy post, to weszłam na stronkę i też ceny mnie powaliły. Dopiero, jak poczytałam opinie kobitek, które pracują na tych produktach, to trochę mniej mnie to już szokuje Jednak jako początkująca w branży pazurkowej raczej na razie nie skuszę się na nie Może, jak już będę miała stałe klientki, które będą w stanie wydać trochę więcej na swoje pazurki, aby mieć je super zrobione (w sensie jakości żeli)
    Fajnie jednak, że powstał taki temacik i opisałyście trochę te produkty

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Po przerwie- Valentina Denisenko w Polsce
    By carolin in forum Paznokcie_pl
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-01-2012, 11:42
  2. Uwaga! Po raz pierwszy w Polsce Dzień Stylisty Paznokci!
    By marzena.k in forum Akademia Paznokcia
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 13-10-2011, 22:26
  3. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •