Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 149

Temat: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

  1. #76
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    hm..a ja uwazam tak jak wszesniej pisano ze powinnas poszukac dobrej firmy- tyle jest jej na rynu- nie przez allegro ale w hurtownniach i u dystrybutorów, gdzie ci doradza co tak naprawde masz kupic

    wiele rproduktów w zestawach jest nic nie warte i wielu w nich brakuje
    jesli chcesz podchodzic profesjonalnie do stylizacji poczytaj na forach co dziewczyny polecaja, i sama skomponuj sobie zestawik
    wierz mi bedziesz w pełni usatysfacjonowana
    bo po co wdawac pieniadze na badziewie

  2. #77
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja mam zestaw startowy z firmy neonail i jestem zadowolona pazurki trymaja 3 tydz i mysle ze jak na poczatek wystraczy

  3. #78
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Pomżcie mi wybrać zestaw startowy!

    a ja zaryzykowałam i kupilam zestaw startowy z allegro , naonail jestem zadowolona paznokcie się trzymają , ale wiadomo każdemy odpowiada co innego mi na poczatek wystarczy

  4. #79
    Wczytuje się Avatar GeNoShA
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    .:.:. ŁDZ .:.:.
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja swój pierwszy zestaw kupiłam na allegro. generalnie bylam z niego zadowolona, ale w tej chwili uważam, że lepiej byłoby zrobić liste niezbędnych rzeczy i kupić wszystko w hurtowni. tak sie składa, że od czasu do czasu zaglądam do allepaznokcie w swoim mieście i za tą sama cenę (lub nawet niższą) skompletowalabym sobie zestaw u nich na miejscu, a dodatkowo daja od siebie mnóstwo gratisów, które samemu można sobie wybrać wg własnych potrzeb (dużo więcej niz w zestawie). osobiście gdybym miała drugi raz kupować wszystko od początku, nie kupowałabym na allegro.

  5. #80
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    3

    Wink Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Witam
    Zastanawiam sie nad zakupieniem takiego zestawu, mam 2 na oku
    Nagelset Nagelstudio Set Nail Set Profi + Emmi UV Lampe bei eBay.de: Sets (endet 08.11.09 22:16:22 MEZ)
    albo taki
    MEGASET: Lichtgerät 36W + Tischleuchte + Staubabsauger bei eBay.de: Sets (endet 01.11.09 19:06:33 MEZ)
    chcialabym tylko sobie robic tipsy, mam male dziecko wiec narazie czasu brak na wypad do kosmetyczki albo kurs (chociaz ten mam zamiar napewno zrobic, jak bede miala wiecej czasu) Mam nadzieje ze ktos mi doradzi, troche poczytalam i wiem ze te zele moga byc do niczego ale jest ich malo wiec i tak szybko sie skoncza to potem juz sobie kupie lepsze, tylko nie wiem czy te lampy beda ok... Na poczatek mi starczy ale ktory zestaw wybrac? prosze wiec o pomoc. Moze kiedys kupie lepszy sprzet zobacze jak mi sie spodoba robienie tych pozurkow. Skompletowanie wszystkiego co potrzebne osobno wyszloby dla mnie duzo drozej dlatego wybralam zestaw...
    z gory dziekuje za jakas pomocna opinie

  6. #81
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    3

    Domyślnie gotowy zestaw na poczatek,

    Wiem ze byly juz takie tematy, ale napisalam pod jednym i nikt nie odp.
    Witam
    Zastanawiam sie nad zakupieniem takiego zestawu, mam 2 na oku
    Nagelset Nagelstudio Set Nail Set Profi + Emmi UV Lampe bei eBay.de: Sets (endet 08.11.09 22:16:22 MEZ)
    albo taki
    MEGASET: Lichtgerät 36W + Tischleuchte + Staubabsauger bei eBay.de: Sets (endet 01.11.09 19:06:33 MEZ)
    chcialabym tylko sobie robic tipsy, mam male dziecko wiec narazie czasu brak na wypad do kosmetyczki albo kurs (chociaz ten mam zamiar napewno zrobic, jak bede miala wiecej czasu) Mam nadzieje ze ktos mi doradzi, troche poczytalam i wiem ze te zele moga byc do niczego ale jest ich malo wiec i tak szybko sie skoncza to potem juz sobie kupie lepsze, tylko nie wiem czy te lampy beda ok... Na poczatek mi starczy ale ktory zestaw wybrac? prosze wiec o pomoc. Moze kiedys kupie lepszy sprzet zobacze jak mi sie spodoba robienie tych pozurkow. Skompletowanie wszystkiego co potrzebne osobno wyszloby dla mnie duzo drozej dlatego wybralam zestaw...
    z gory dziekuje za jakas pomocna opinie
    A moze ktos poda mi konkretna firme lampy to moze znajde cos lepszego...

  7. #82
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: gotowy zestaw na poczatek,

    To, że nikt nie odpisał po 10 minutach, nie znaczy, że nikt Ci nie odpowie np. po kilku dniach. Wielu osób nie ma w domu mimo że jest sobota, dużo jest na zakupach, sprzata... wystarczy trochę poczekać.
    Poczekaj cierpliwie na odp. w tym temacie :
    http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...yslicie-3.html
    A tutaj możesz zapytać się o żele, lampy itd. oraz poczytać opinie :
    http://forum.wzorki.info/pomoc-pytan...-poczatek.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...cover-zel.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...epszy-zel.html
    http://forum.wzorki.info/metoda-zelo...o-frencha.html
    http://forum.wzorki.info/przedluzani...ktach-itd.html
    Sprzedawcy i Produkty - Forum Paznokcie Wzorki.Info
    Sprzęt do przedłużania paznokci - Forum Paznokcie Wzorki.Info


  8. #83
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    szczerze? nie kupilabym zadnego i jezeli faktycznie chcesz robic tylko sobie nie kupowalabym zestawu tylko pojedynczo, za minimum niezbedne do przedluzenia paznokci (jezeli nie zalezy ci na jakosci, a zele w tych zestawach nie sa dobrej jakosci) zaplacisz mniej. Najdrozsza bedzie lampa, ktora dostaniesz ju za 20euro, do tego tipsy 3,50euro, klej 2euro,cleaner 2 euro i 3 zele po 5 euro, pilniki i bufer 3 euro, patyczki 50 centow i waciki bezpylowe 2 euro , obcinaczki 4 euro to masz razem 54 euro

  9. #84
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    dziekuje bardzo, poszperam jeszcze troche i zobacze

    ---------- Dodano o godzinie 15:21 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:59 ----------

    sa tez takie zestawy po 50 euro ale ja patrzylam na te troche drozsze, tylko nie mam pewnosci czy drozsze okaze sie lepsze, takie lampy (z tego jednego zestawu co ma 4 czasy 30, 90, 120 i 180 sek.) to kosztuja wiecej, od 40, 50 €. Kurcze nie wiem, takiego badziewia znowuz tez bym nie chciala, nie musi byc drogi profesjonalny sprzet ale tez nie wielka lipa. Duzo maja pozytywnych opinii, jeden 100% a drugi 99.9%

    ---------- Dodano o godzinie 15:26 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:21 ----------

    Tunnel Digital 36 Watt - Professional Products M. Naumann GmbH Onlineshop
    ta sama co w tym jednym zestawie

  10. #85
    Rozkręcanko Avatar dor@
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    71

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    nie wiem jak jest teraz, ale jak ja kupowalam zestawik to byla poprostu porazka. oczywiscie nie majc zielonego pojecia o zelach i robieniu paznokci upatrzylam sobie zestawik i wydawal sie ok, ale po zakupie okazalo sie ze z niego dobry byl tylko pilnik, blok cazki do tipsow i lampa reszta nie nadawala sie kapletnie do niczego. Zele wogole sie nie utwardzaly w lampie. wszystko poszlo do smietnika i musialam kupic osobno, no ale czlowiek uczy sie na bledach jak zawsze

  11. #86

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    niestety nauka kosztuje ..

  12. #87
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja miałam bardzo podobnie

  13. #88
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ja np złożyłam sobie zestaw z Reni Nail na allegro i szczerze mówiąc jestem z niego zadowolona. Dopiero zaczynam ale jakoś nawet względnie mi to idzie (jak będę mogła dodawać już fotki to się pochwalę ) za całość dałam 250zł z przesyłką.

  14. #89
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie zestaw

    witam,
    mam pytanko co sadzicie o tym zestawie
    XXXL ZESTAW+LAMPA+4x 15ML ZELE+10xPILNIK+10xOZDOBY (827750112) - Aukcje internetowe Allegro

    czy to jakas lipa bo cena moim zdaniem troche za niska hm...?
    mowie tutaj o domowym robieniu paznokci nie jakims pro... ew co proponowalybyscie dokupic do tego zestawu?

    z gory dzieki za odpowiedz
    Ostatnio edytowane przez asia ; 06-12-2009 o 19:41 Powód: przenoszę do temaciku

  15. #90
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: zestaw

    malenstwoo ja od podobnego zestawu zaczynałam, jeżeli chodzi o żele w moim przypadku były do niczego. Warto na sam początek zaopatrzyć się w taki starter. Ja nie żałuje

  16. #91
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: zestaw

    dziekuje za odpowiedz

  17. #92
    Rozkręcanko Avatar marlena901
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Płock
    Postów
    65

    Domyślnie Odp: zestaw

    Ja zakupiłam zestaw startowy akryli z allegro firmy Allepaznokcie. Sczerze to nie wiem co powiedzieć o nich bo dopiero 1 raz zakładałam dziewczynie akryle. Biały mam wrażenie że szybko schnie i nie da się formowac uśmiechu a róż taki bardziej pod brzoskwiniowy. Ale jak na początek to mi wystarczy.

  18. #93
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Moim skromnym zdaniem gotowe zestawy nie są najlepsze .. często są ze złej firmy albo za to mają złe lampy. najlepiej wszystko skompletować samemu .. ja tak zrobiłam i drugi raz zrobiłabym to samo ale wybrałabym inną lampę

  19. #94
    Totalna maniaczka Avatar RedSunset
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    woj. śląskie, okolice Myszkowa gg11632818
    Postów
    1 296

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    mnie też się wydaje, że do tych zestawów wrzucają chiński badziew, byle tego było dużo ale co kto woli...
    wychodzę z założenia że lepiej samemu skompletować sobie zestaw - niekoniecznie z drogich firm...
    Ja miałam kurs w Perfect Lady - dostalam od nich zestaw startowy i po wykorzystaniu tych produktów na naukę doszłam do wniosku że niestety ale po za płynami (odtłuszczacz, primer, liquid i płyn do pędzli) nigdy niczego od nich nie kupię... No nie wiem, mnie ta firma nie podeszła! Zele po kilku dniach się zapowietrzały, żółkły, pękały, tak samo akryle...I już miałam zamiar tym wszystkim walnąć do kosza, ale stwierdziłam że spróbuję jeszcze innej firmy... Kupiłam żel z clear Activa, white z IBD,akryle z Charismy i na maziajce kupiłam akryle z alle paznokcie I wszystkie moje problemy się skończyły... Pazurków nie umiem robić jeszcze takich jak bym chciała ale przynajmniej nic mi nie odłazi i nawet alle okazały się dobre
    Także doradzam kupno kilku produktów z różnych firm.... Ma się wtedy możliwość porównania ich jakości...

  20. #95
    Debiutantka Avatar Ellemi
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    ja mam pytanko czy mogła bym dać propozycje ale nie Allegro tylko z hurtowni kosmetycznej ponieważ mam dylemat i nie wiem czy był by to dobry zestaw ?

  21. #96
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ellemi, po to jest forum Dawaj propozycje.
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  22. #97
    Debiutantka Avatar Ellemi
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    03. Zestaw startowy do Ĺźelu nr.3 biała lampa 6 x Ĺźel - Allepaznokcie.pl ten jest troszkę tańszy

    02. Zestaw startowy do Ĺźelu nr.2 róşowa lampa 6 x Ĺźel - Allepaznokcie.pl i coś takiego

    No kusi mnie na któryś, ale wolę się zapytać doświadczonych.

  23. #98
    Molestantka klawiatury Avatar gattina
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 804

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Ellemi,tutaj masz temacik, gdzie nasza Samaron sprzedawała zestawy http://forum.wzorki.info/kosz/2560-s...aw-zelowy.html Napisz może do niej na priv czy nie ma jakiegoś, albo coś. Bo to właśnie te same są z allepaznokci Moze taniej bedzie, albo więcej czegoś? Na pewno gratisów jest mnóstwo
    'Czasami wkradam się jak złodziej w czyjeś życie.'

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar IWONAUMINSKA
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    POLICE
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    doradzano mi gdy kupowałam niedawno swój pierwszy zestaw startowy, aby unikać produktów typu żel itp z allegro - lepiej zaopatrzyć się u przedstawicieli firm renomowanych, co innego np lampa ozdoby czy przeróżne dodatki, które bywają w korzystnych cenach

  25. #100
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Gotowe zestawy z Allegro- co o tym myślicie?

    Witam mam pytanie co myslicie o tym zestawie bardzo proszę o odpowiedz bo go zamówiłam inie wiem czy dobrze zrobiłam

    ---------- Dodano o godzinie 19:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 19:22 ----------

    ZESTAW LAMPA UV 36W, ŻELE 3x15, TIPSY, KLEJ,PILNIK (1668044745) - Aukcje internetowe Allegro
    Bardzo mi zależy na waszej opini dopiero zaczynam przygodę z żelami i tipasami ale bardzo lubie to robić to moje wielkie hobby!
    Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Allegro, Jaapee, doradzcie :)
    By Patii in forum Sprzedawcy i Produkty
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 04-09-2018, 09:30

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •