Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Dom drewniany

Debiutantka Avatar hurm

Domyślnie Dom drewniany

Co przemawia na korzyść drewnianego domu? Czy warto budować taki od podstaw? Dlaczego projektowanie domu drewnianego ma sens?

Domyślnie Odp: Dom drewniany

mnie się po prostu podobają domy drewniane , niby są EKO ale w sumie to już sama nie wiem ja to z tym EKO jest

Wczytuje się

Ja mam z drewna dom

Rozkręcanko

Domy z drewna mają specyficzny mikroklimat i to jest ich bardzo dużą zaletą.

Rozkręcanko

Noooo - mają specyficzny klimacik i zapach! Kocham nasz domek letniskowy - wlasnie za zapach. Oczywiscie trzeba o niego dbac i pielegnowac drewno, zeby po 3 latach nie nadawało się tylko do palenia. W ubiegłym roku maż odswiezal i wymienial dechy. Domawial nowe z pakobud.com.pl I znowu pieknie zapachniało lasem

Rozkręcanko

Bez przesady, jak użyjesz dobrych preparatów, to wystarczy impregnować drewno raz na 5 lat.

No to..wpadłam

Skoro masz dom z drewna, to na stronie https://www.dekoratorium.pl/pl/Przez...c/b2c-boazerie będzie dla Ciebie z tego powodu odpowiednia, ponieważ znajdziesz tam produkty odpowiednie do pielęgnacji drewnianych rzeczy. Wybór jest duży, więc wybierasz nawet w ofercie wielu różnych producentów.

Taki dom z pewnością ma swój urok, jednak jego budowanie z pewnością jest czasochłonne i skomplikowane. Z pewnością przydadzą się do tego różnego rodzaju narzędzia pomiarowe. Warto upewnić się, że zostało wykonane wzorcowanie narzędzi pomiarowych, wtedy ich pomiary będą właściwe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania