Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 452

Temat: nieświadome klientki...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Totalna maniaczka Avatar pisiowa21
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Paterek/Nakło nad Notecią
    Postów
    870

    Domyślnie

    ja wczoraj spotkałam kumpele która myślała ze jak ja robie za 35zł to robie okropne...
    No i poszła do salonu zrobiła za 90zł.Laski jak ja to zobaczyłam.... jedna nierówna warstwa żelu,przebijał tips przez żel a ozdoby...Brokat po skosie czarny z fioletem tak krzywo to nawet ja nie robie... No ale kumpela stwierdziła że za 90zł to jest super i napewno jej wkrecam żeby do mnie chodziłaNo totalnie mnie rozwaliło.
    Co do tipsów zrywania czy akrylu to zauważyłam ze dużo babek tak robi.
    I w salonach też zrywaja nieraz.Mi raz sie zerwał przez psa i prawie cały odleciał moj naturalny...Nie wiem jak można je odrywać.....wrrr

  2. #2
    No to..wpadłam Avatar paulina.m
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    148

    Domyślnie

    Co cóż ... zdarza się ...

  3. #3
    dawniej sylwiakolodziej1985 Avatar Euphoria
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    katowice
    Postów
    701

    Domyślnie

    aż ciarki mnie przxeszły.masakra. w życiu nie pozwolilabym na to...

  4. #4
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    moja jedna klientka tez raz chciala zerwac a raczej zerwala
    razem ze swoim
    i wiecie co mi pow
    ze nie sadzila ze to sie tak mocno trzyma hihi

  5. #5

    Domyślnie

    ładnie nawet sobie tego nie chce wyobrażać ..

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    hihi oooooooookropnie wygladal paznokiec

  7. #7
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Nottingham
    Postów
    31

    Domyślnie

    Dopisze cos o dziewczynach pracujacych w salonach-a konkretnie o ich braku wyksztalcenia.
    Sprawa ma sie tak ze sama pracowalam w 5 w Polsce i w kazdym konczylo sie tak samo szefowa chcialaby wykwalifikowanych i zdolnych pracownikow za 800zl miesiecznie
    -ja po czasie podziekowalam za tyle nie da sie zyc.
    Nie po to uczylam sie 3 lata zawodu i placilam za to grube pieniazki zeby teraz pracowac za taka stawke.
    Wiekszosc kosmetyczek nie bedzie pracowalo za psie pieniadze dlatego w salonach zatrudnia sie dziewczyny ktore sie dopiero ucza albo nie maja duzych wymagan bo same za duzo z siebie nie moga dac.
    Nie dziwi mnie ten fakt wcale w pierwszym salonie jakim pracowalam uczennice testowaly umiejetnosci na normalnych klientach ktore placily za to normalna cene i nawet nie byly pytane o zgode czy moze to zrobic dziewczyna ktora pierwszy raz zaklada paznokcie.
    Moglabym tak pisac do jutra ale nikt nie lubi czytac takiego eseju wiec przytocze ost zdanie:
    slowa mojej pierwszej szefowej:
    -"Wole zatrudniac takie mlode co nie potrafia za wiele-nie musze im duzo placic(dostawaly 300 zl) a sama naucze je jak pracowac zeby bylo po mojemu."

    Wiem ze nie jest tak we wszystkich salonach sa takie ktore sie cenia i stawiaja na jakosc ja niestety takiego nie znalazlam dlatego wyjechalam za granice- teraz jestem zadowolona

  8. #8
    No to..wpadłam Avatar bera0
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    295

    Domyślnie

    no niestety polskie realia. w moim miescie jest bardzo duzo salonów i saloników praktycznie wszystkie posiadają w swojej ofercie kosmetyczkę i fryzjerów, co nie ukrywam czesto bywa bardzo wygodne. Kiedys byłam na tzw. 'dniu przedsiębiorczosci' własnie w jednym z takich salonów to tak sie nasłuchałam o jakis 'wałach' u kosmetyczki ze szok. Jedna nawet zapomniała ze ma klientke z suszącym sie lakierem na pazurkach, gdyby nie zawołała tej kosmetyczki to bidulka pewnie by do nastepnego dnia tak siedziała. Ja jestem juz wyczulona na te 'pseudo-stylistki' wystarczy popatrzec na ich własne dłonie i paznokcie, bo czesto te wszystkie dyplomy i certyfikaty na scianach to jedna wielka ściema.

  9. #9
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie

    nie zgadzam sie jest takie przyslowie: "szewc bez butow chodzi". mam dziennie po 5-6 klientek .codziennie. wiec nawet z super zrobinych paznokci robia sie matowe zzolkniete od talku z rekawic gumowych i ze spilowanymi przegami. nie mam sily ani czasu robic sobie pazurkow po kazdym takim ciezkim dniu...

    ---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:06 ----------

    wiec to zaden dowod- dlonie stylistki,

  10. #10
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał królowa Zobacz post
    nie zgadzam sie jest takie przyslowie: "szewc bez butow chodzi". mam dziennie po 5-6 klientek .codziennie. wiec nawet z super zrobinych paznokci robia sie matowe zzolkniete od talku z rekawic gumowych i ze spilowanymi przegami. nie mam sily ani czasu robic sobie pazurkow po kazdym takim ciezkim dniu...

    ---------- Dodano o godzinie 21:07 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:06 ----------

    wiec to zaden dowod- dlonie stylistki,
    Muszę przyznać Ci rację. Przy dużej ilości klientek nasze paznokcie ciężko jest utrzymać w nienagannym stanie. Myślę jednak, że bera0 miała na myśli stylistki, które wcale nie dbają o swoje paznokcie, bo można odróżnić które zostały zniszczone w trakcie pracy, od takich, przy których nic się nie robi.

  11. #11
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Ja tez sie z Toba zgadzam,jak jeszcze nie robilam sobie sama pazurkow,chodzilam do super stylistki i ona osobiscie nie posiadala pieknych pazurkow.Po prostu byla tak zawalona klientkami ze nie miala czasu dla siebie

  12. #12
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał bera0 Zobacz post
    no niestety polskie realia. w moim miescie jest bardzo duzo salonów i saloników praktycznie wszystkie posiadają w swojej ofercie kosmetyczkę i fryzjerów, co nie ukrywam czesto bywa bardzo wygodne. Kiedys byłam na tzw. 'dniu przedsiębiorczosci' własnie w jednym z takich salonów to tak sie nasłuchałam o jakis 'wałach' u kosmetyczki ze szok. Jedna nawet zapomniała ze ma klientke z suszącym sie lakierem na pazurkach, gdyby nie zawołała tej kosmetyczki to bidulka pewnie by do nastepnego dnia tak siedziała. Ja jestem juz wyczulona na te 'pseudo-stylistki' wystarczy popatrzec na ich własne dłonie i paznokcie, bo czesto te wszystkie dyplomy i certyfikaty na scianach to jedna wielka ściema.
    kochana wszystko ok.... ale ja tu czegos nie kumam .... jesli osoba jest jednoczesnia stylistka paznokci i kosmetyczka to nie dopuszczalnym moim zdaniem jest aby posiadala ona przedluzone paznokcie.... jak z dlugimi tipsiorami twoim zdaniem zrobic masaz twarzy zeby oko skaleczyc kosmetyczka powinna byc zadbana , owszem ale nie mam mowy o tipach.... co innego jesli jest sie tylko stylistka paznokci....

  13. #13
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie

    Basiu wydaje mi się, że bera0 mówiła o paznokciach pseudo-stylistek a nie kosmetyczek

    a co do kosmetyczek to przecież nie muszą mieć one od razu tipsów - mogą mieć zadbane, ale krótkie paznokcie

  14. #14
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie

    ja miałam dzisiaj kilentke która była neizmiernie zdziwiona z echce jej zatopic ozdoby w żelu-bo poprzednia "stylistka" hihi wmówiłą jej ze tylko w akrylu siee da
    hehe
    a w zelu to zawsze odstaje
    masakra

  15. #15
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Cytat Napisał AtelierStylizacji Carolla Zobacz post
    ja miałam dzisiaj kilentke która była neizmiernie zdziwiona z echce jej zatopic ozdoby w żelu-bo poprzednia "stylistka" hihi wmówiłą jej ze tylko w akrylu siee da
    hehe
    a w zelu to zawsze odstaje
    masakra
    no czegos ja takiego jeszcze w swojej karierze nie slyszalam...buhahaha...sa aparatki sa,ja rowniez spotykam sie z takimi gadzeciarami bo Ja je tak nazywam....ja czasami wchodze do salonow w innych miastach tak z ciekawosci i pokazuje Moje i sie czasami pytam czy zrobia mi dopelnienie,to wierzcie mi zawsze maja wytlumaczenie i wychodze z kwitkiem,nawet jak mam tylko frencha...a to co ie jeszcze naslucham...i pada pytanie agdzie pani te paznokcie robilA...wszystko mowi za siebie...

  16. #16
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    heheh annamonko trzeba wtedy gapieluchom mowic ze sama robilas niech im galy z orbit wyjda a swoja droga dobry sposob na zbadanie konkurencji...

  17. #17
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie

    chyba ze konkurencja cie juz zna hihi mnie znaja z pokazów, warsztatów, szkoleń wiec odpada hihi ostatnio była u mnie jedna kobitka i co sie okazało niby ze prpdukty niby ze szkolenie chce niby ze kolezanka mnie poleciła a okazało sie ze ma salon niedaleko mnie hihi troche była zdziwiona ze na formie robie bo okaurat klientke miałam i ze kwiotki aakrylowe chca klientki hhih
    czyli konkurencja zadna

  18. #18

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Wg mnie najgorzej jak klientka za pierwszym razem trafi na niekompetetntną osobę i potem ma na temat tipsów takie zdanie, że niszczą one paznokcie, podczas gdy w innym salonie usługa byłaby wykonana perfekcyjnie, bez uszczerbku na samej płytce. Wcześniej czytałam te opisywane przez Was historie, a teraz u mnie na forum jedna z dziewczyn założyła wątek, że tipsy są wg niej szkodliwe - a trafiła po prostu na nieodpowiednią "stylistkę", która źle wykonaną usługą zniszczyła jej paznokcie.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  19. #19
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    po tipsach logiczne że paznokcie są troche zniszczone i wymagają regeneracji ale znowu nie tak jak niektóre dziewczyny opowiadają że mają tak spiłowane pazurki że jak czegoś dotkną to odczuwają ból

  20. #20
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    no właśnie. To, że tipsy są zupełnie nieszkodliwe to moim zdaniem bzdura, no bo zawsze jakoś ingerujemy w naturę. Ale czasem, aż strach patrzeć jak kobitki mają zjechane pazurki po wizycie o "profesjonalistki"
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  21. #21
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ja się nie raz nasluchałam taki akcji, że kopara opada! Jak usłyszałam, zdziwienie, że to nie boli, że krew nie leci, że później paznokcie naturalne nie bolą, że czemu nie są płaskie, że jakiś tunel robię czy krzywą C,że sie tyle trzymają, ale najlepsza była akcja tips na kropelkę:|

    Ola.kw Boże broń nas od takich "specjalistek"... ja sama sie uczę, ale ja jestem mega dokładna, czytam,ćwiczę... jestem na każdych zajęciach, ale u mnie sa takie własnie dziewczyny co to będą takimi "profesjonalistkami" strach się bać takich kosmetyczek!

  22. #22
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    moje niektore ostatnio dziwily się:
    - jak można nakładać żel budujący 1 warstwa? ich poprzednia malowała żelem jak lakierem (bez jakiejkolwiek budowy), nie musze mówić jak to sie trzymało
    - jak można uzyskać taki cienki paseczek frencha? i co to ten kamuflaż, ich Pani robiła grube bo tak trzeba zeby nie było widać odrostu
    - dlaczego opiłowywuje pazury po nałozeniu warstwy budującdej (po co to przeciez sa równe?)
    - dlaczego odsuwam skórki....

    Często słyszę też, że klientki:
    - mają jakąś dziwną płytkę, że żel im odpryskuje z naturalnych
    - i, uwaga hit jednego z pobliskich salonów - oj nie droga Pani szablonów i form się już nie stosuje
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  23. #23
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Ktoś wyżej mądrze napisał, że jak się czegoś nie umie, to się mówi, że to złe lub nie modne ;/ a później przyjdzie klientka do nas i pomyśli, że ma niemodne paznokcie.

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    Cytat Napisał edytakon Zobacz post
    moje niektore ostatnio dziwily się:
    - jak można nakładać żel budujący 1 warstwa? ich poprzednia malowała żelem jak lakierem (bez jakiejkolwiek budowy), nie musze mówić jak to sie trzymało
    - jak można uzyskać taki cienki paseczek frencha? i co to ten kamuflaż, ich Pani robiła grube bo tak trzeba zeby nie było widać odrostu
    - dlaczego opiłowywuje pazury po nałozeniu warstwy budującdej (po co to przeciez sa równe?)
    - dlaczego odsuwam skórki....

    Często słyszę też, że klientki:
    - mają jakąś dziwną płytkę, że żel im odpryskuje z naturalnych
    - i, uwaga hit jednego z pobliskich salonów - oj nie droga Pani szablonów i form się już nie stosuje

    PADŁAM a zwłaszcza po tym o szablonach.

  25. #25
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: nieświadome klientki...

    boshhhhh co za glupoty niektorzy opowiadaja no szok

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Spóźniające się klientki.
    By ivonna70 in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 11-08-2020, 11:41
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 22:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •