Strona 49 z 156 PierwszyPierwszy ... 394546474849505152535999149 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 201 do 1 225 z 3889

Temat: Przedłużanie rzęs - wątek ogólny cz.2

  1. #1201
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Bardzo dziękuje za pomoc z rangą.


    Znów nie mam dziękujęków jak przyjdą to wkliknę

  2. #1202
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    To sprobuje dzisiaj najwazniejszy pasek na palec wskazujacy,a reszte nakleje na pudelko,bo wczesniej tez nalepialam pasek z sypanymi w szeregu i tak kleilam..

  3. #1203
    Wczytuje się Avatar Margy
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Witajcie
    Tydzień temu zrobiłam kurs 1:1, a teraz uzupełniam swoją wiedzę, ale im więcej czytam to mam wrażenie iż mniej wiem
    Od dwóch dni po nocach wertuje różne strony, ale w głowie mam coraz większy mętlik. Nie mam pojęcia nadal co powinnam zakupić na początek, nie wiem jaką firmę, jestem zaskoczona aż tak wysokimi cenami i boję się że zainwestuje, a to się i tak nie zwróci. Najbardziej jednak martwi mnie to iż rzęsy które robiłam koleżance wypadły wszystkie w niecały tydzień, a mi zostało ok 10 sztuk:/
    Także pożaliłam się troszkę na początek -wybaczcie dziewczyny

    ---------- Dodano o godzinie 23:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:39 ----------

    Jeszcze mam do Was pytanie. Tak się zastanawiam dlaczego tak szybko poleciały nam te rzęsy z kursy. Czy sztuczną rzęsę należy przykleić po całej długości do naturalnej, czy może być sklejona jedynie u nasady i tworzyć rozwidlenie w kształcie V? Moje w większości tworzyły takie rozgałęzienia. Pani która prowadziła kurs nie uważała tego za błąd, więc uznałam że może tak być, ale teraz tak rozmyślam...

  4. #1204
    Szkoleniowiec Avatar nadiuszka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    752

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał Margy Zobacz post
    Czy sztuczną rzęsę należy przykleić po całej długości do naturalnej, czy może być sklejona jedynie u nasady i tworzyć rozwidlenie w kształcie V? Moje w większości tworzyły takie rozgałęzienia.
    po całej długości raczej rzadko kiedy się da.
    powinna być przyklejona i to porządnie co najmniej w 1/3 naturalnej. wtedy będzie ok.
    Cytat Napisał Margy Zobacz post
    Pani która prowadziła kurs nie uważała tego za błąd, więc uznałam że może tak być, ale teraz tak rozmyślam...
    nic tylko pogratulować tej pani umiejętności przekazywania wiedzy i doświadczenia.


    Zapraszam do mojego rzęskowego świata
    http://lashstylist.blogspot.com
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Najgłośniej szczekają kundle, wyciszenie i powściągliwość - oznaki rasy

  5. #1205
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Kleilam dzis sasiadke,matko ale ciezko mi to szlo:/
    To dopiero moja szosta aplikacja..balam sie,ze klej bedzie za szybki,bo wczesniej robilam na wolniejszym,ale nie tu napotkalam klopoty
    Wystarczyla chwila nieuwagi i mi sie sklejaly rzesy,na poprzednio robionym oku...no to rozdzielanie oraz dawanie mniej kleju i faktycznie pomoglo jak rzese maczana w kleju od razu musnelam delikatnie o kamien..
    I zawsze bede kazac wyciszac lub wylaczac telefon,bo pierwsza godzina to ciagle odbieranie ale mi to robote spowolnilo i wkurzalo..

    Dzisiejsza aplikacja to masakra choc dobrze,ze dziewczyna byla zachwycona efektem koncowym..dobre chociaz to

  6. #1206
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Margy na kursie na 100% korzystałaś z tzw. kleju dla początkujących - jego wytrzymałość to zazwyczaj max 2 tygodnie, jeśli robiłaś to po raz pierwszy (w dodatku w stresie )to podejrzewam że rzęski nie wszystkie były prawidłowo doklejone i poleciały jeszcze szybciej.

    Jeśli chodzi o to jaki "asortyment" wybrać to raczej nie uzyskasz jednej konkretnej odpowiedzi. Ile użytkowniczek na forum tyle opinii, każda ma swoje wypróbowane produkty i nie zawsze są one z jednej firmy. Poczytaj sobie wątek http://forum.wzorki.info/rzesy/8409-...-poczatek.html tam znajdziesz podpowiedzi a później nic tylko samemu testować i sprawdzać co jest najlepsze dla Ciebie. Ja nie szukałabym na aukcjach internetowych - chyba że jakieś materiały pomocnicze typu płatki pod oczy, szczoteczki itp.

    Mogę Ci polecić zakupy w Secret Lashes (może za wyjątkiem kleju) i w Evolashes - sprawdziłam, korzystam i wiem że są OK, ale poczytaj wątek bo dziewczyny mają też inne propozycję. Wbrew pozorom nie musisz naprawdę dużo inwestować. Jak mądrze wszystko zaplanujesz to zmieścisz się w niewielkiej kwocie.

    Co do przyklejania rzęsy po całości - Nadiuszka ma rację

    Powodzenia

  7. #1207
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja rzęsy z pasków ale minki 0.7 przyklejam sobie na dłoń, nie pasuje mi absolutnie przyklejanie do czoła, ja bym tak nie chciała więc komuś również tego nie robię. Jeśli nie wykorzystam wszystkich rzęsek podczas jednej aplikacji, przy następnej wykorzystuję wówczas taśmę dwustronną. Przyklejam kilka (wg rozmiarów) cienkich pasków na dłoń i zrywam wierzchnią warstwę taśmy na te właśnie rzęski, trzymają się bardzo dobrze na dłoni.
    Jeśli chodzi o rzęski grubsze (cięższe) 0.15-0.20 również na paskach, korzystałam z obciążonego wewn. pudełka na rzęsy, na którym miałam naklejonych kilka rozmiarów, i te również dobrze się pobierało, ale... ja jestem po szkole na rzęsach sypanych i na paskach wzięłam aby sprawdzić czy będzie mi szybciej szło, i okazało się, że tak samo, więc kupuję nadal sypane. Tych cieniutkich minków nie wyobrażam sobie jednak łapać z sypanych więc tylko paseczki i tak jak w opisie wyżej.
    Witam nowe dziewczyny

  8. #1208
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja rzęsy i klej wole mieć na kamieniu, mam 3 kamienie i po prostu przyklejonego paska juz nie odklejam dopuki go nie wykleje

  9. #1209
    Nałogowiec Avatar karchola
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    406

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja lecę z pudełka, bo potem te paski się odklejają giną albo trzeba się bawić z taśmą. Ciężko jest tylko zacząć bo rzęski są robione pod praworęczne i na początku nie mogę dobrze wsadzić pęsety od lewej strony rzędu.

  10. #1210
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    No wczoraj przykleilam sobie pasek na palec wskazujacy ale i tak bylo mi niewygodnie,bo kamien mialam z boku (a nie mam zadnego pierscionka na klej)...w koncu wzielam sobie pudelko od zuzytych kepek,przykleilam na niego tasma kamien,obok paski z rzeskami no i wtedy bylo fajnie
    Wczorajsza dziewczyna nagonila mi dwie nastepne chetne na przyszly tydzien
    Chyba bedzie koniec z klejeniem raz w miesiacu

  11. #1211
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    błagam.. wytłumaczcie mi jak krowie na granicy gdzie ja mam te swoje certyfikaty wlepić co by rangę mieć? ciąża rzuca mi się na mózg

  12. #1212
    No to..wpadłam Avatar gonia1203
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Lbn
    Postów
    195

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał bombelkowa Zobacz post
    błagam.. wytłumaczcie mi jak krowie na granicy gdzie ja mam te swoje certyfikaty wlepić co by rangę mieć? ciąża rzuca mi się na mózg

    Tutaj bombelkowa:

    Rangi - Forum Paznokcie Wzorki.Info


  13. #1213
    Nałogowiec Avatar tomaszka
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    LUBLIN
    Postów
    359

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał mucha Zobacz post
    Nie wgrywa się załącznik przy edycji ...

    Przy okazji nowego posta postu (nigdy nie wiem, która forma jest poprawna (?))

    Chciałabym mieć nad avatarem , którego jeszcze nie mam, napis Stylistka rzęs. To zależy od ilości postów? Próbowałam się tego doszukać ale ja nawet nie wiem, jak tego szukać, jak to sie nazywa. Nadanie rangi?


    Muszka co to jest na tym zdjęciu?
    nie wkleiło się ono z posta
    Profesjonalne artykuły do stylizacji paznokci. Dystrybutor SUN FLOWER, EVERSHINE. Artykuły do przedłużania rzęs - NOBLE LASHES.
    LUBLIN UL. LUBARTOWSKA 47.
    DLA FORUMOWICZEK 2% RABATU. TEL. 515 292 993.
    F: http://www.facebook.com/pages/Styliz...83661101693490

  14. #1214
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał gonia1203 Zobacz post

  15. #1215
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    tomaszka na zdjęciu jest "wściekły jeż" czyli kombinacje alpejskie jak tu przykleić 2 rzęsy do 1
    wiedziałam że tego mega posta nikt nie przeczyta


    Poza tym nowicjuszki mogą podpatrzeć Jak w łatwy i bezstresowy sposób mogą pouczyć sie w domu "łapania odległości od powieki" korygowania prostości itp, po co kupować jakieś główki. Na początku nie dość że łapki sie trzęsą, rzęski okręcają to jeszcze ta odległość

    A poza tym testowałam nowe kleje evo (bez wykałaczek )

  16. #1216
    Rozkręcanko Avatar aparatka
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Postów
    82

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Sorki,patrzylam na miniature zdjecia i caly czas tez myslalam,co to jest czy jakas taka kepe po innej stylistce usunelas,czy co
    Nie wpadlabym na taki pomysl...
    Za to patrze ciagle na lale mojej dwulatki i caly czas mnie kusi by jej troche podrasowac rzesy glowka do cwiczen dobra,ciekawe tylko co moja corka na to
    Ostatnio edytowane przez aparatka ; 15-02-2013 o 23:53

  17. #1217
    Nałogowiec Avatar cubaro
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    318

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mucha - ja przeczytałam ale z tym zdjęciem też nie załapałam, teraz już jasne, faktycznie pomysł dobry

  18. #1218
    No to..wpadłam Avatar Agula Hol
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Skąd
    Holandia
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mucha ja też przeczytałam, i nawet wiedziałam o co chodziło ze zdjęciem

    Cubaro mi też praca na pasku zajmuje tyle samo czasu co z sypanymi rzęskami. Więc pracuje nadal na sypanych.

  19. #1219
    Nałogowiec Avatar bombelkowa
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    554

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    też przeczytałam cały i nie załapałam

  20. #1220
    Nałogowiec Avatar Gorzkajakmokka
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Wroclove
    Postów
    699

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Dzięki za pomysł z przyklejaniem do pudełka. Wczoraj wprowadziłam to u siebie. Ja niestety jestem za mało poukładana, żeby te paski odklejać zawsze na miejsce. Jak już klientka wyjdzie to tak chcę do małego lecieć i ogólnie odpocząć, że wrzucam gdziekolwiek te paski a później mam cały woreczek strunowy z paseczkami luzem

    Ja wolę sypane ze względu na to, że wydają mi się bardziej miękkie i delikatne, nawet przy grubości 0,2.
    Ostatnio edytowane przez Gorzkajakmokka ; 16-02-2013 o 16:03

  21. #1221
    Nałogowiec Avatar śmieszna
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowsze
    Postów
    347

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja korzystam z pudełka, w którym umieszczam odpowiednie paseczki. Obciążam je czymś żeby nie latało. Przyklejanie na czoło nie zdaje u mnie egzaminu bo mi nie wygodnie poza tym jakoś tak nie wydaje mi się to być fajne dla klientki. Gorzka ja właśnie dzięki paseczkom stałam się bardziej poukładana

  22. #1222
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Ja mam taki mały apel do dziewcząt, pań, które przedłużają sobie, czyli idą do stylistki na zabieg aplikowania rzęs.
    W pierwszym wątku dość często można pocztać "pomóżcie, po 2 dniach spadły rzęsy, co robić"

    Pierwsze coś powinno zrobić to zgłosić to stylistce, bo może ona wcale nie jest tą "psełdo" nawet jak robi niedrogo.

    Spotkałam wczoraj swoją dawną klientkę i ona mówi, mi że tak było fajnie z rzęskami, pytam dlaczego już nie chce, ona do mnie że tak jej oczy ropiały, rzęski się posypały po tygodniu.... Nosiła je ponad pół roku...

    Dlaczego mi tego nie powiedziała ? .... nie wie.


    Zgłaszajcie cokolwiek się dzieje, zgłaszajcie stylistce!
    Umawiasz się na uzupełnienie a wypadła inna gotówkowa sprawa... zadzwoń. "Nie mam kasy, umówimy sie innym razem"

    Stylistka wie na czym stoi, to przecież nic krępującego prawda? każdemu się może zdarzyć

    Czasami stylistka testuje klej lub rzęsy, jak się sypie, dzwońcie do stylistki mówcie. Jestem pewna, że profesjonalistka zbada sprawę i naprawi to co zepsute.

    To tyle czytam dalej.



    Dlaczego ja czasem mam "dziękuję " a czasem nie ? czytam cały czas będąc zalogowaną.

  23. #1223
    No to..wpadłam Avatar loginka
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Kraków
    Postów
    139

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Mucha na przycisk dzieki jest limit, chyba 7 dziennie czy jakos tak. Zeby nie dawac na prawo i lewo i nie nabijac reputacji tylko dlatego ze ktos chwali prace

  24. #1224
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Cytat Napisał loginka Zobacz post
    Mucha na przycisk dzieki jest limit, chyba 7 dziennie czy jakos tak. Zeby nie dawac na prawo i lewo i nie nabijac reputacji tylko dlatego ze ktos chwali prace

    Achhhh widzisz. Ja siedzę już 2 tydzień czytam poprzednią część i stąd tak szybko wyczerpuję podziękowania. To muszę spisywać te posty, i dziękować, bo na prawdę jest za co i to nie żadne podlizywanie ale ważne sprawy.

    Dziękuję !

  25. #1225
    Debiutantka Avatar Smarzena
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Katowice
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Przedłużanie rzęs 1:1 - wątek ogólny cz.2

    Czesc dziewczyny ja jestem z Katowic? czy polecacie tu jakieś dobre stylistki? bo na prawdę nie wiem czy mam się zdecydować na nouveau lashes czy secret lashes bo opinie są różne. tylko że słyszałam że kleje z secret lashes są bardziej inwazyjne trzeba je dosuszać pompką? i że nie są z naturalnych tworzyw, tak jak nouveau lashes?
    i teraz nie wiem czy to kwestia znalezienia dobrej stylistki czy zdecydować się na rzęsy lepszej jakości? juz nie wspomnę o tym że cenowo tez się zasadniczo róznią;/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-02-2014, 11:50
  2. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-02-2013, 11:25
  3. Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 24-01-2012, 16:25

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •