Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 123456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 1527

Temat: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Moje pytanie jest strasznie głupie, ale dopiero zaczynam i nie wiem jak sobie poradzić z kilkoma rzeczami.
    Czasami dostaje się powietrze pod tipsa i widać to bardzo przy zwykłym frenchu.
    Mam też problem (chyba z odpowiednim dopiłowaniem paznokcia) ponieważ czasem jak zrobię french to widać mi tipsa spod spodu ;/ Pomożecie zielonej koleżance?

  2. #2
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie sądzę, aby była to wina zbyt dużej ilości glossa czy topa.
    Prędzej stawiała bym na zbyt mocno spiłowany bok paznokcia, tudzież zbyt mała ilość masy przy wale bocznym:-)

    Też mi się tak kiedyś robiło gdy miałam położona za cienką warstwę na boku:-) Nie może być grubo, wiadomo, ale musisz wyczuć:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  3. #3
    Wczytuje się Avatar ilonka1819
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    Marki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    A może problem leży w żarówkach...miałam podobnie wszystko bylo dobrze a później robilo sie takie boczne zapowietrzenie.....lampa źle wiązała zel z pazurkiem wymienilam lampy i po problemie.....kiedys pamietam jeszcze ze mialam tak przy jednej klientce zawsze robilo sie jej tak na bokach nawet przy samej hybrydzie...rozwiazaniem bylo 2x primer kwasowy tak jej odtłuszczał że wszystko sie trzyma super...

  4. #4
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Łódź
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Zalamalam sie.
    Od poczatku inwestuje w dobre hybrydy. Kupowalam shellac, gelish, mistero milano. Zostal sam Geliah, ktory klientki jedne nosily dluzej, inne kroce. Zazwyczaj kolo 2 tyg. Chociaz bywaly takie, ktorym odpryski robily sie szyciej. Teraz kupilam spn. Probowalam na gelishu -ok. Na ich bazie - super. I cos sie popieprzylo. Ciagle trafiam na klientki, ktore majana paznokciach albo lakier, albo odzywke. I staram sie jak moge, a tu odprysk pl 3 dniach, gdzie kolor spn a baza x2 i top gelish. Dzis jeszcze lepiej - wczoraj robilam frencha, baza x2 gelish, silk touch spn, bialy gelish i top spn, a dzis slysze, ze odprysk. Ta pierwsza miala na lapkach wczeaniej wlasnie odzywke. Ta druga lakier. Czy tylko minsie wydaje, ze to moze byc spowodowane niedokladnym przygotowaniem plytki? Zalamuje sie, bo paznokcie robie od 1,5 roku i ciagle boje sie, ze cos bedzie nie tak.. A teraz to juz w ogole porazka. Sorry, za tak dlugi wpis i uzalanie sie

  5. #5
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Problemy przy stylizacji paznokci - wszystkie których nie ma w tematach :)

    Nie wiem czy wybralam dobry watek, jesli nie - prosze o przeniesienie, bo nie znalazlam odpowiedniejszego Zaczelam przygode z manicure hybrydowym... Mam zestaw hybrydowy z Semilac i mega problem z topem wyciagam z lampy - piekny polysk, wszystko super, ale po przetarciu cleanerem, caly efekt matowieje zmienilam juz cleaner na ten z DiamondCosmetics, wymienilam lampy UV, trzymalam warstwy dluzej i jest niewielka poprawa, ale to nadal nie blysk niczym tafla wody Macie jakis pomysl?
    EDIT: chyba jednak nieodpowiedni wątek wybralam, post mozna usunac
    Ostatnio edytowane przez BettyNails ; 26-07-2014 o 22:32

  6. #6
    Rozkręcanko Avatar dorotkaa2007
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    woj.opolskie
    Postów
    80

    Domyślnie dlaczego tak się stało -pomocy

    Dziewczyny pomóżcie - robiłam tydz. temu pazurki dziewczynie (na tipsie) i po 1 dniu jej odpadły wszystkiedlaczego tak się mogło stać? robiłam tak jak zawsze i nie po raz pierwszy Pierwszy raz mi się coś takiego trafiło.Jejcio co może być tego przyczyną,co mogłam zrobić żle (płytkę paznokciową przygotowałam jak zawsze) Chociaż robiłam pazurki dziewczynie od mojego kuzyna - to myślałam że zapadnę się pod ziemię ze wstydu! (a dzień wcześniej robiłam pazurki jej siostrze i do tej pory jest wszystko OK) Miała któraś z was kiedyś taki problem Napiszcie proszę
    TO FORUM JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU- SUPER

    NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO!


  7. #7

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Niestety to się przytrafia nawet bardzo doświadczonym stylistkom więc się nie przejmuj tak bardzo.

    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-odpadaja.html

    przyczyn może być bardzo wiele, możesz opisać co robisz krok po kroku jakie produkty, może ktoś ci pomoże.

  8. #8
    Wzorki Club Avatar goslava
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    2 011

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Dorotko, niektore dziewczyny maja swoje wlasne paznokietki "bardzo Zdrowe", spotkalam sie juz z czyms takim, ze do tego stopnia, ze jest "wilgotna" plytka i dlonie az mnie zdziwilo to, moze to jest przyczyna tego

  9. #9
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    gdzieś już kiedyś o tym pisałam, mam klientkę, której kompletnie nie trzymają się akryle, natomiast żele jak najbardziej

  10. #10
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pomocy !!

    nie wiedziałam gdzie to dac bo nie chce zakładac nowgo tematu bo będzie wieli bałagan...

    do rzeczy mam problem typu: pękający i odchodzący żel od naturalnego pazurka... jak przedłużam na formie to jest ok n ic tkigo sie nie dziej, ale jak żeluję naturali od początki do końca to własnie robi sie cos takiego- mega-mega-mega powiększenie; Załącznik 5639

    kiedys myślałam że to dlatego że nie "zawijam" żelu lekko pod spód pazurka, ale teraz tak zrobiłam i mimo to kciuk sie uszczerbił, lekko pękł i teraz się "rozwarstia" od naturalnego, a wskazujący się własnie uszczrrbił tak chamsko że sie teraz o wszystko czepiam... pomożecie

  11. #11
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Mi kiedyś też tak się zdarzyło. Mało tego w ramach reklamacji zrobiłam pazurki jeszcze raz-efekt-to samo. Upewniło mnie to, że po prostu tej klientce żel nie będzie siedział. Głowa do góry, nie jesteś sama Oby jak najmniej takich rąk! Pozdrawiam.

  12. #12
    No to..wpadłam Avatar LaVenda
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Piła/Wrocław
    Postów
    103

    Domyślnie problem z żelem

    Hej Dziewczyny, od pewnego czasu wykonuję paznokcie na formie, ostatnio pojawił się pewien problem. Mianowicie zauważyłam takie białe przebarwienia pod żelem, mogłybyście mi wyjaśnić co może być tego przyczyną? oto fotki:






    z góry dzięki za pomoc La_Venda.

  13. #13
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    hmm mi to wygląda na albo problem z naturalnym paznokciem czyli oddzieleniem się płytki od łożyska albo podejściem powietrza od podspodu kiedy naturalny paznokiec oddzielił się od masy od podspodu.Nie pukłas tymi 2 paluszkami mocno i nie poderwały się do góry od strony wolnego brzegu

  14. #14
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    byc może się podpowietrzyły... może w coś uderzyłaś, zachaczyłaś paznokciem?


  15. #15
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: problem z żelem

    w żelu widać pęcherzyki powietrza. a jeżeli chodzi o to białe, to może być onycholiza,k tak jak dziewczyny napisały oddzielenie od łożyska. proponuję zdjjąć paznokcie, miałam klientkę, która miała onycholizę na 1 palcu przez rok zanim do mnie przyszła a potem jeszcze z pół roku (przez caały ten czas była pod opieką lekarza i nie robiłyśmy na tym paznokciu przedłużenia)

  16. #16
    Gość
    niezalogowany

    Question Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nie będę zakładac nowego tematu bo wierze że mi pomożecie tu... otóż była u mnie dziś dziewczyna której robie paznokcie regularnie co 3-4 tyg od lutego 2009... nigdy nie było problemów z płyką i w ogóle, pilniki ma swoje, więc... dezynfekcja i mnie jest więc... hmmm

    powiedziała mi że kulka dni temu (tu cytat) "zajeb***ła się " w kciuk i cos jakos dziwnie ją zabolało i po kamuflarzem była widoczna dziwna plama. myślałam że to jakiś czarny krwiak czy cos (tak jak kiedys miała na paluchu od stopy) ale... ściągam jej mase a tu o matko między żlem a naturalna płytką takie coś : Załącznik 10475 nie wiem co to było. powiedziałam jej że nie zrobie jej paznokci i wysyłką do lakarza, ale sie uparła i błagała zeby je zrobiła te pazury. więc poszłam dalej, postanowiłam zobaczyc "lokalizacje " tego czegoś... i jak zdarłam żel pilnikiem 240 to zaczęłam matowić ten pazur, okazało się że to zielone cos było nie pod pytka ale na niej po dośc długim matowieniu zielone zeszło, bałam sie zeby nie przepiłowac płytki, ale nawet sie różowa nie zrobiła... jak tylko to spiłowałam to jeszcze raz zdezynfekowałam całe ręce poczekałam aż wyschną i wbrew swojemu sumieniu zrobiłam paznokcie...

    ahadodam tylko że paznokcieć (w sensie żel) nie był ani oderwany ani zapowietrzony więc woda nie mogła sie tam dostac i sobie tak od zzielenieć i puscic "glona"

    myślałam o zespole zielonego paznokcia, ale nie znam się na tym...

  17. #17
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    powiem ci, że jedna z moich klientek miała zielonego dużego palucha (u nogi), tylko że powiedziała mi już przy wyjściu i nie miała czasu pokazać. wysłalam ją do dermatologa. wcześniej ona poszła do apteki (nastraszyłam ja trochę) po maść na grzybicę i pokazała go aptekarce, a ona powiedziała że to siniak od butów. ma maść i jej przechodzi, ponoć już połowy nie ma. być może to "twoje" to też siniak od uderzenia? ale to tylko jedna z opcji

  18. #18
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    nie wiem czy pomoże...ale może
    "Przyczyny zmiany koloru płytki paznokciowej
    Żółty
    Grzybice
    Łuszczyca
    Zespół żółtych paznokci (YNS)
    Lakiery do paznokci
    Leki: karoten, tetracyklina, mepakryna, penicylamina, lit, sole złota, witamina D
    Żółtaczka
    Amyloidoza
    AIDS

    Brązowy
    Leki i barwniki: tetracyklina, sulfonamidy, chlorpromazyna, cignolina, nadmanganian potasu, azotan srebra
    Kosmetyki: lakiery do paznokci, henna
    Choroby tarczycy
    Ciąża
    Nikotyna
    Hendersonula, Alternaria, C.albicans, Proteus mirabilis
    Niedożywienie

    Czarny Znamiona
    Związane z rasą (ok. 100% osób w średnim wieku pochodzenia afro-karaibskiego)
    Uraz
    Czerniak złośliwy
    Leki: cyklofosfamid, busulfan, bleomycyna, doksorubicyna, hydroksymocznik
    Grzybica

    Szary Srebrzyca (Argyria)
    Choroba Wilsona

    Zielony Aspergillus
    Pseudomonas aeruginosa
    Choroby pęcherzowe
    Krwiak

    Czerwony Naczyniak

    Purpurowy

    Glomus tumor
    Enchondroma
    Choroba Dariera
    Liszaj płaski
    Toczeń rumieniowaty
    Porfiria
    RZS
    Warfaryna
    Heparyna"

    (źródło :Kafeteria - Forum dla kobiet - kafeteria - zielone paznokcie po tipsach)

  19. #19
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    a moglby mi ktos pomoc .. nie wiem dlaczego ale czasem niektore tipsy mi sie po prostu łamia wraz z zelem. i nie zawsze jest to spodowane tym ze np. uderze gdzies mocnoo.. ilosc zelu tez mi sie wydaje ze jest odpowiednia jaka nakladam na tipsa..;p wiec co moze by przyczyna

  20. #20
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    kiepskiej jakości tips, albo może za mały?

  21. #21
    Nałogowiec Avatar jolanta
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    387

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Ja mialam podobny problem i doszlam do wniosku, ze czasami hormony kobiece przeszkadzaja tzn. gdy klientka ma pierwszy dzien miesiaczke, uzywa tabletek antykoncepcyjnych(SILNIEJSZYCH), jest w ciazy lub jest przewlekle chora np. tarczyca, alergia itd. a jeszcze moga antybiotyki przeszkadzac. Ale to jest wykrywalne metoda prob i bledow, bo jednym sie trzymaja a drugim nie. Powodzenia.

  22. #22
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    nie wiedziałam gdzie to dac bo nie chce zakładac nowgo tematu bo będzie wieli bałagan...

    do rzeczy mam problem typu: pękający i odchodzący żel od naturalnego pazurka... jak przedłużam na formie to jest ok n ic tkigo sie nie dziej, ale jak żeluję naturali od początki do końca to własnie robi sie cos takiego- mega-mega-mega powiększenie;

    kiedys myślałam że to dlatego że nie "zawijam" żelu lekko pod spód pazurka, ale teraz tak zrobiłam i mimo to kciuk sie uszczerbił, lekko pękł i teraz się "rozwarstia" od naturalnego, a wskazujący się własnie uszczrrbił tak chamsko że sie teraz o wszystko czepiam... pomożecie
    Uważam, że niezbyt dokładnie oblałaś żelem pazurka.Najlepiej jest wyfrezować trochę naturalka od spodu i wtedy wszystko jest cacy.

  23. #23
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    sisi wysuwasz takie wnioski po tym zdjęciu? Bo ja widzę, że właśnie jest oblany bardzo starannie.

  24. #24
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    a może żel jest słabej jakości

    ---------- Dodano o godzinie 10:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 10:06 ----------

    ja zanim znalazłam odpowiedniej jakości żel trwało to bardzo długo, ale teraz nie mam problemów z reklamacją
    trzeba tylko pamiętać o dokładnym wypiłowaniu boków by później nie było zapowietrzeń i odprysków

  25. #25
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    57

    Domyślnie Odp: dlaczego tak się stało -pomocy

    Cytat Napisał Ladyss Zobacz post
    sisi wysuwasz takie wnioski po tym zdjęciu? Bo ja widzę, że właśnie jest oblany bardzo starannie.
    Zdjęcie nie pokaże czy paznokieć jest dobrze oblany. Jesli kładziemy żel na naturalka to musimy tak jakby otulić żelem wolny brzeg (jesli nie frezujemy od spodu). wystarczy 1 mm przerwy w otuleniu i żel będzie odpryskiwał.

    Najlepszym sposobem jest wyfrezowanie od spodu- tak aby żel nie kończył się równo z naturalkiem.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lista sklepów z artykułami do stylizacji paznokci w Polsce
    By aga in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-04-2010, 22:40
  2. Materiały pomocne przy stylizacji paznokci DO POBRANIA
    By Tonija in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-01-2010, 21:36

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •