Pokaż wyniki 1 do 25 z 816

Temat: Jakie produkty oraz firmy POLECACIE?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Wczytuje się Avatar Robaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    okolice Włocławka
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Jakie produkty oraz firmy polecacie

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Jeśli komuś pomogę, to napiszę moją ocenę o IBD builder żel i extreme white gel oraz bonder:

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Porównując dwie firmy: IBD- super żele, polecam, ale i-nails są tańsze, a generalnie są porównywalne w jakości wg moich obserwacji, ale muszę jeszcze poczekać, aby mieć 100% pewności co do ich trwałości (jakby miało być źle to już by było widać pierwsze objawy takie jak odchodzenie żelu, kruszenie itd a nie ma tego)

    Cena IBD (detaliczna) w miejscu produkcji wynosi za 56g 80 zł, a w PL 160-200zł
    Cena i-nails (detaliczna) w miejscu produkcji za 50g to 66 zł i tyle właśnie płacimy, bo produkcja jest w PL
    Porównując ceny możemy stwierdzić, iż nie są one mocno różniące się odliczając transport.[/quote][/ukryj]

    a wiesz ja ostatniozrobiłam pazurki mojej bratowej na beznarwnym tipsie posypane brokatem i gdy wyszła na mróz pojawiły się takie ryski może to właśnie od zimna a z tą lampą to moc wszystko się zgadza a żarówki nie chcą zaskoczyć

    ---------- Dodano o godzinie 15:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:27 ----------

    a mam jeszcze pytanko jakbym chciała robić same akryle? zostawić już tą lampę w spokoju i nie pokrywać akrylu na koniec żelem to co zrobić na końcu jak już nałożę akrylwystarczy jak go tylko pokryje top coat?

    ---------- Dodano o godzinie 15:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:29 ----------

    ryski mogły pojawić się od mrozu ja ostatnio zrobiłam pazury na bezbarwnym tipsie i po wyjściu na dwór sie zrobiły
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 13-12-2010 o 15:31 Powód: ukrycie cytatu

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [fiberglass] Jakie firmy polecacie
    By Zuzanna Rzeszewska in forum Metoda fiberglass
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 12-06-2018, 15:59
  2. Jakie łyżworolki polecacie?
    By anchel in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 26-04-2010, 12:16
  3. [10.02.2010] Mistrzostwa zdobienia paznokci "Królowa śniegu
    By plushak in forum [Arch] Konkursy, pokazy, targi
    Odpowiedzi: 250
    Ostatni post / autor: 21-04-2010, 10:01
  4. FAQ dla klientek oraz dla kursantek - jakie pytania?
    By nuki in forum Materiały pomocnicze do nauki
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-10-2009, 18:44

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •