a mnie się zaczynaja podobać, te pazurki kojarzą mi się z wachlarzem.. latem jak będzie gorąco to można sobie powachlować
![]()
a mnie się zaczynaja podobać, te pazurki kojarzą mi się z wachlarzem.. latem jak będzie gorąco to można sobie powachlować
![]()
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)